Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61101) Viszlát válasza madgie (#61088) üzenetére


Viszlát
addikt

A topic bolondját már jóideje nem olvasom, de ez valami zseniálisan szörnyű. :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#61102) fateless válasza devil-k (#61081) üzenetére


fateless
veterán

District 9 számomra is egy kimagasló film volt, ezért is várom már "Csöpi"-t. Bár remélem, nem arról fog innentől szólni Blomkamp minden filmje, hogy mennyire előítéletesek vagyunk minden, tőlünk különböző személytől (legyen az űrlény, romot, afrikai színes bőrű vagy más kisebbség), mert bár jól dolgozza fel a témát, de unalmassá is válhat.

madgie #61088
Ne értsd félre, de: anyád. :Y
Ez fájt

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61103) eeXaa válasza fateless (#61102) üzenetére


eeXaa
addikt

...nna a tenyérbemászó is előkúszott, remélem tudja, hogy csakis a kedvéért csinálom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#61104) Pearce


Pearce
aktív tag

Ha meg majd a Chappie is rossz lesz, akkor majd senki nem fogja várni az Alien 5-öt. ;]
Amúgy örülök, hogy nem rondított bele a Prometheus.-ba és jön abból is a 2. rész.
Bloomkamp meg reméljük, rendesen megcsinálja egy NORMÁLIS történettel. /és ő maga nem csak egy egylövéses /D9/ rendező/.
Weavert mondjuk nem tudom, hogy rakják bele, ha egyáltalán benne lesz /sajnos az idő mindenkin fog/

(#61105) .LnB

A története volt gyenge meg átgondolatlan. A technikai rész profi a robotokkal meg az utasszállítókkal,stb.
Persze nagyobb büdzsével dolgozhatott, mint a D9-nél, így a stúdiónak is nagyobb beleszólása volt a dolgokba.
Á, franc se tudja, Bloomkap egy új színt is vihet a franchise-ba. /bár engem a concept artok nem nagyon győztek meg /vicces,hogy valaki a Geekz-en írta, hogy a jövőben sincs más fegyver, csak a Remington pumpálós puska :D //.
Meglátjuk. Csak nehogy az legyen, hogy van pár concept art, ami sokakat felbumpál, aztán a film meg csak egy sima blockbuster lesz.

[ Szerkesztve ]

(#61105) .LnB válasza Pearce (#61104) üzenetére


.LnB
titán

De az Elysium nem volt rossz film! Nem volt olyan jó mint a D9 ez tény. De össze tehetnénk a két kezünket, ha minimum olyan filmeket kapnánk mint az Elysium!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61106) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mind a District 9 és az Elysium remek alkotások még úgy is hogy tök másról szólnak.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#61107) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Del Toronak kellene rendezni egy Alient :D
De Blonkampnak is örülünk :)

All→M8

(#61108) atike válasza callmeakos (#61107) üzenetére


atike
nagyúr

Vagy Bay-nek.... :DDD Bár akkor kicsit világos lenne.... ;] :P :P

(#61109) oriic válasza atike (#61108) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, hogy aztán az Alien lecsorgó nyála is felrobbanjon, mintha nitroglicerinből lenne. :DDD

Live-Die-Respawn

(#61110) .LnB válasza atike (#61108) üzenetére


.LnB
titán

Ezt szívd vissza!!! :o

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61111) gerii válasza brownus (#61100) üzenetére


gerii
addikt

Remélem azért Scott is békén hagyja Blomkamp-et, nem fogja elprometizálni.

[ Szerkesztve ]

(#61112) Bad Pritt válasza gerii (#61111) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Viszont Jackson meg a WETA remélem marad mögötte.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61113) callmeakos válasza atike (#61108) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ez szép volt :DDD
Szerintem feküdj le. Mára végeztél. :D

All→M8

(#61114) devil-k válasza fateless (#61102) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szerintem is jó lesz a "Csöpi", de hidd el, hogy sok embernek nem fog tetszeni. Nem tudom miért, de van egy ilyen sanda gyanúm. Ne legyen igazam. :) Ugyanarra a szisztémára pedig nem érdemes építeni folyton, mert könnyen kicsúszhat a lába alól a talaj. :D

- mozi bolondéria -

(#61115) Rx válasza .LnB (#61105) üzenetére


Rx
aktív tag

Túlzásnak érzem az utolsó mondatod...

Az Elysium részemről a közepestől kicsivel jobb film, nyílván nem rossz...a látvány magával ragad, de a sztoriban nincs semmi újdonság, az akciójelenetek sem "csaptak" oda...

Persze ez emberfüggő :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#61116) .LnB válasza Rx (#61115) üzenetére


.LnB
titán

Minimumnak elmenne szerintem. Csak akkor "szegény" M.Bay éhen halna mert munkanélküli lenne. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61117) dokee78 válasza .LnB (#61084) üzenetére


dokee78
félisten

Humaeeaa

(#61118) atike válasza dokee78 (#61117) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Valamiért újabban előj9n ez az összehasonlítás.... :U

(#61119) devil-k válasza atike (#61118) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mert kísérteties a hasonlóság. :D

- mozi bolondéria -

(#61120) atike válasza devil-k (#61119) üzenetére


atike
nagyúr

Na igen... Költői kérdés volt... ;) :D

(#61121) Rx válasza .LnB (#61116) üzenetére


Rx
aktív tag

:DDD

Minimumnak jó kiindulási pont ;)

[ Szerkesztve ]

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#61122) callmeakos válasza devil-k (#61119) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én visszasírom Humát az az igazság :D

All→M8

(#61123) devil-k válasza callmeakos (#61122) üzenetére


devil-k
nagyúr

No, miért? :D

- mozi bolondéria -

(#61124) callmeakos válasza devil-k (#61123) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mert ő legalább 5 trollkodás közé beszúrt egy inteligens hozzászólást is. Itt meg csak a falrahányt borsó megy :D

Egyszer egy PH-s kollega szülinapjával egybekötött találkozó keretében egész végig azt találgattuk vajon ő is eljön e. Nem jött. Pedig kíváncsi lettem volna rá :D

All→M8

(#61125) devil-k válasza callmeakos (#61124) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hmmmm értelmes volt Huma is, csak olykor titkolta! :D Én is kíváncsi lettem volna rá, de lehet, hogy azóta E.T. nyomdokaiba lépett. :D

- mozi bolondéria -

(#61126) .LnB válasza devil-k (#61125) üzenetére


.LnB
titán

Mindig múltidőben beszéltek róla? Mi történt vele? Kitiltották?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61127) Bad Pritt válasza callmeakos (#61124) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Intelligens. Két L. Ne legyél eeaa pls. ;]

[moderálva]

[ Módosította: koxx ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61128) .LnB válasza Bad Pritt (#61127) üzenetére


.LnB
titán

Az jó lehetett :D Esetleg visszaolvasható mit művelt ott? Vagy szokás szerint törölve lett az összes kommentje? :) Semmilyen formában nem maradt meg az utókornak?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61129) #54715584 válasza devil-k (#61125) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor elárulom, hogy nekem van róla képem :D

(#61130) atike válasza .LnB (#61128) üzenetére


atike
nagyúr

..."tanulni" szeretnél tőle? :DDD

Na jó, bevallom engem is érdekelne... :DD

(#61131) Bad Pritt válasza .LnB (#61128) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

200-300 kommentje megmaradt. Egyszer bedobtam egy csomag popcornt a mikróba, épp ment a buli ott náluk és azt olvasgattam kaja közben, laza írásbeli stand up. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61132) aizen92 válasza Bad Pritt (#61127) üzenetére


aizen92
addikt

A-a.
Az utolsó csepp az apás topicban volt

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#61133) .LnB válasza aizen92 (#61132) üzenetére


.LnB
titán

Egyre kíváncsibb vagyok, dobjatok már valami csontot! :D Nekem teljesen kimaradt ez a "jelenség". Emlékszem, hogy láttam párszor, de semmi figyelemreméltóra nem emlékszem.
Linket, képet, vagy valamit :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61134) cyberkind válasza Bad Pritt (#61127) üzenetére


cyberkind
félisten

De az Xbox topicban a gyökerek szabadon mustrálhatnak minket, kérdem én, hol a következetesség?
Bár valami változhatott mert mostanság nem volt még ilyen.

Paranormal Cocktivity

(#61135) brownus


brownus
veterán

(#61136) atike válasza brownus (#61135) üzenetére


atike
nagyúr

...klasszikus... :DDD :)) :))

(#61137) dokee78 válasza brownus (#61135) üzenetére


dokee78
félisten

Miből van?

(#61138) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egy kis adalék a reggeli Alien hírhez :)

[link]

All→M8

(#61139) devil-k válasza .LnB (#61128) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem lett törölve, vissza lehet olvasni. :) Egy ideig én is olvastam!

monstre
Jöhet a kép, akár priviben is! :)

aizen92
Kétségtelenül intelligens volt ő egyébként.

- mozi bolondéria -

(#61140) .LnB válasza devil-k (#61139) üzenetére


.LnB
titán

linket please!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61141) brownus válasza dokee78 (#61137) üzenetére


brownus
veterán

nemtom, de a gif kurvajó :) nekem lenni nagy gif gyűjtemény :K
és mindig örül, ha elsütni tud egyet-egyet én

nem tudom miért ment át kínai, beszél nem kínai csak angol.... :F

most lehet megyek át buda testvéremhez, szerelni meg tv, és megy alszik haza. este meg mese eszeveszett a művésziben

[ Szerkesztve ]

(#61142) devil-k válasza .LnB (#61140) üzenetére


devil-k
nagyúr

Apás topik
Vallás topik
Csillámpóni plüssteázó

"Eltűntek a tojásaim. Az összes. Nem tudok teát főzni. Illetve tudok, csak nem tudom akkor kiszedni a teafüvet a vízből. Bosszantó. Alsógatya gnómokról már hallottam. Zoknieltüntető manókról is. De mi a fene lopkodja a teatojásokat?"

By: Huma

:DDD

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#61143) ígyvanferi válasza devil-k (#61142) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És ezért rakták ki? Már mint amit az apás topicban írt? lol

(#61144) devil-k válasza ígyvanferi (#61143) üzenetére


devil-k
nagyúr

[link]

Tudod, az emberek mindig csak azt értik félre, amit félre akarnak érteni. Nyilván volt 1-2 megnyilvánulása ami gáz volt, de ettől függetlenül nem egy anarchistáról beszélünk. Nah, mindegy. Nem OFF-olom tovább a topikot.

- mozi bolondéria -

(#61145) brownus válasza devil-k (#61142) üzenetére


brownus
veterán

és kymco fórumtárssal történt szócsatájával elleszek addig míg el nem indulok tesómhoz, köszi!! :)
és köszi huma :) (és átfutva huma hozzászólásait, neki adnék igazat...)

(#61143) ígyvanferi, ja, ez elég furcsa! a vallásos topikban sem futottam bele semmi komoly, durva beszólásba vagy személyeskedésbe... lehet csak egy érzékeny lelkű vadkeresztény moderátor csapta ki??

[ Szerkesztve ]

(#61146) .LnB válasza devil-k (#61144) üzenetére


.LnB
titán

Köszi a linkeket. Látom rt06-al is összeakadt. Az jó lehetett :D rt se semmi arc.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61147) ígyvanferi válasza devil-k (#61144) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt már nem írja, hogy miért tiltotta ki végleg.
Speciel messziről kerülöm az ilyen topicokat, mert én is az ő sorsára jutnék hamar. Ő nem tette, hát ez van.

(#61145) brownus: ez elképzelhető. Vagy lehet csak a sok kis apróság miatt ekkor telt be a pohár, és ennyi is elég volt a pápához.

[ Szerkesztve ]

(#61148) devil-k válasza ígyvanferi (#61147) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én is kerülöm, nem véletlen. Se vallás, se politika, semmi ilyesmi. Számomra a PH nem erről szól. Egyébként sem mehetnék bele ebbe itt, így, nyilvánosan a munkám miatt sem.

- mozi bolondéria -

(#61149) oriic válasza .LnB (#61146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó, pedig VladimiR jó fej, csak amikor Humával összekerült... :DDD

Live-Die-Respawn

(#61150) .LnB válasza oriic (#61149) üzenetére


.LnB
titán

Nem jársz a Dota2 topikba. 2-3 hetente feltűnik. És oszt egy olyan életbölcsességet, hogy az agyad lezsibbad. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.