Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34351) classic B válasza cotag (#34348) üzenetére


classic B
aktív tag

Legyél aktív 0-24-ben, akkor fixen ott marad a ződ pötty.

(#34352) Krystal_s válasza ledgeri (#34347) üzenetére


Krystal_s
addikt

A Bejelentkezett helyeknél nem írja a böngészők nevét, csak Windows PC, vagy mobil neve, vagy annak rendszere.
A Mentett bejelentkezési adatoknál elmentettem a Firefoxot és a Vivaldit is. Firefoxban írja az egyéb készülékeknél a Vivaldit, de Vivaldiban nem írja a Firefoxot, pedig szerinte az a megszokott. :))
Az előbb kíváncsiságból rámentem a Kétfaktoros hitelesítés menüpontra, ahol meg lehet nézni, vagy be lehetne kapcsolni. Firefoxban azonnal felajánlotta a lehetőségeket, Vivaldiban meg kérte, hogy adjam meg a kódot, amit közben kiküldött email-ben, aztán kérte a jelszót is. Mindezt úgy, hogy NINCS bekapcsolva a kétfaktoros, csak simán rámentem, hogy megnézzem a beállítást. Ez a hülye tényleg nem fogadja el ezt a böngészőt hiába van megjegyeztetve (is).

Használom néha a Firefoxot is, sőt mióta ilyeneket irkál már azzal is be vagyok jelentkezve folyamatosan, ahogy mobilon is Messengerben és a mobil böngészőben is, ami évek óta szintén Vivaldi.
Nem használok VPN-t sem user agent átírást, ami bekavarhatna.
Nem tudom mi a gondja, mert úgyis lát mindent, gép, net és még sok infó, ami alapján tud azonosítani.
Lehet nem tetszik neki valamelyik beállítás...

Sokszor hallok olyat, hogy új mobilt vesz valaki és azzal nem tud belépni csak a régivel. Az is egy vicc, mert sok embernek van több eszköze és nem köthetné egyhez.

[ Szerkesztve ]

(#34353) ledgeri válasza Krystal_s (#34352) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Már nem tudom én sem mi lehet, csak vadászok infókat, arra az esetre, ha ilyen jönne szembe ;] .... Egyébként meg tényleg borzalom! :R

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34354) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Tegnap nem akarta a videókat betölteni sem Messenger, sem posztok alatt, ma már működik. Viszont még ma is vannak üzenetek amiket telóról írtam és ott jó, el is olvasták, böngészőben csak kb minden második üzenet van meg és az szerint nem olvasták el.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#34355) Jorus válasza Krystal_s (#34352) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálam hasonlók a beállítások, leszámítva, hogy mindent is igyekszem blokkolni böngészőből és AdGuarddal, és FBP is fent van, de nálam semmi hasonló hibát nem produkál a FB Vivaldi alatt. A kétfaktoros hitelesítés menüpont is rendben működik. Nálam ezek a beállítások:

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34356) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Egy kérdés, kíváncsiságból...
A fejlesztők nem használják a Facebookot és messengert? Mert olyan alap amatőr bugok hibák vannak benne, és sok hogy sírok. Ha használnák akkor ők is észre vennék, de még a hiba jelentésekre is tojnak. Úgy tűnik senki nem használja a saját terméküket...

(#34357) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv.
Ismerősöm pár hete nem tud facebookba belépni nem fogadja el a jelszót.
Új jelszót próbált beállítani jött is a hitelesítő sms stb beírta az új jelszót amit szeretne erre annyit írt a face hogy hiba történt. Most pár hét után újra próbálta de ugyan ez a hiba ,elküldte a személyi igazolványát is de visszautasították . Maga a fiók nincs felfüggesztve mindenki számára nyilvános látható .
Ötlet ?

(#34358) musicbox. válasza Oldman2 (#28209) üzenetére


musicbox.
csendes tag

Akinek nem megy a sógor/sógornő vagy más családtag kiválasztása.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#34359) Bl.Gyo. válasza pruzsi (#34357) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Appban is, telón böngészőben, és számítógépen böngészőben is hibát ír az új jelszó megadásakor. Ezeket végig kellene próbálni, lehet valahol sikerül majd. Csak tipp.

Vagy lehet nem elég az új jelszó amit meg ad, pl. Nagybetű, szám, speciális karakterek is lehet kellenek, meg 8-10 karakter hosszú. Hiba történt ennyit ír vagy mást is hogy mi a hiba?

Vagy nem egyezik a két jelszó.

[ Szerkesztve ]

(#34360) nincsnév007 válasza Alusky (#34346) üzenetére


nincsnév007
őstag

és nem akar szinkronizálni a böngészővel se, valakinél pl 1 hét beszélgetést gépen nem is mutat.

(#34361) Zsoxx válasza pruzsi (#34357) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Biztosan jó jelszót írt be? Y és Z nincs felcserélve a billentyűzeten?

(#34362) krizmo_ válasza Bl.Gyo. (#34356) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Javíthatod te is a hibákat, ha annyira egyszerű, és elküldheted nekik, biztos örülnének neki. ;)

[ Szerkesztve ]

(#34363) ledgeri válasza Bl.Gyo. (#34359) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ezekre van adott hibaüzenet-szöveg! Bár FB-nál azért minden kitelik!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34364) pruzsi válasza Bl.Gyo. (#34359) üzenetére


pruzsi
őstag

Csak annyit hogy hiba, böngészőn meg próbáltuk de ott már sms sem jött szóval pár napig most felfüggesztjük, volt nagy betű kis betű szám hieroglifa is :)

(#34365) Stylewars_kp válasza Bl.Gyo. (#34356) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ez a kérdés rendszeresen felmerül bennem is…

(#34366) butch3r válasza butch3r (#34325) üzenetére


butch3r
senior tag

újabb update, bár a reakciókból (és google találtok alapján) kb egyedül engem szopat ezzel.
emailes verifikáción kívül (kb 50 kódot kaptam már tőlük, egyet sem fogadott el) még lehet bankkártyával is azonosítani magad (valamiért régen bekerült fb-be az előző kártyám, gőzöm nincs már miért). 3 éve lejárt kártya, de megtaláltam itthon a bankos papírok közt a számát, szóval tuti jó.

mobilon immáron 5perce "homok órázik" és ellenőrzés folyamatban. gépen, csak edge-ben működik, chromeban nem is enged odáig se eljutni, ahol megadhatnám, de edge-ben azt írja nem érvényes kártyaszám :W

rohadt frusztráló, az különösen, hogy gyakorlatilag nem lehet support-ot kérni fb-tól semmilyen csatornán...

(#34367) Krystal_s válasza Krystal_s (#34352) üzenetére


Krystal_s
addikt

Undortó, amit művel. 😂 Még mennyiszer kell vele megjegyeztetnem ezt a böngészőt???? 7 hónapja használom folyamatosan. Soha nem jelentkezek ki erről sem. Sütiket nem törlöm, UB tiltva. Most magától valamiért kijelentkezett restart után és sima belépés helyett ilyennel nyaggat. Ennek még mindig az a böngésző a szent, ami már nem a fő böngészőm és többnyire be van zárva. Azért sem úgy léptem be, hanem kértem másik módszert, email és sms. Nem az a probléma, hogy nincs kódom, hanem, hogy tőlem ilyet mer kérni. Hát megnézném, akik Nigériából ellopják a fiókokat, azok mivel igazolják magukat.

ui: Annak is (továbbra is) a "szájábalépnék", aki kitalálta, hogy ne lehessen beállítani, hogy egy poszt alatt az ÖSSZES választ mutassa és jegyezze már meg! Napi 1000-szer is hiába állítom át, amikor már a 20. családfaágazatnál tartok és egy visszalépésre megyek, akkor újra az összeset megkeveri és átváltja a legrelevánsabbra, mert egy zavarodott algoritmus biztos jobban tudja kinek mi a fontosabb. :))
Tudom, hogy kísérleti módon működik az egész, de szerintem már a fejlesztők is bekattantak és a jó lett a rossz, a rossz pedig a jó.

(#34368) ledgeri válasza Krystal_s (#34367) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak érdeklődőm, hogy a próbálkpzás más módszerre mit ad?

Emellett bárkitől: van aki csak TOTP-t, vagy fizikai kulcsot használ és baja van a belépéssel?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34369) Oldman2 válasza musicbox. (#34358) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, a Face mostani állapotában legkevésbé ez zavar, a megoldásért külön köszönet!

(#34370) Stylewars_kp válasza butch3r (#34366) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ezeknek bankkártya adatot megadni?? Törölj mindent.

(#34371) Maxtreme válasza Stylewars_kp (#34370) üzenetére


Maxtreme
addikt

Na igen, mit sem szeretne az ember jobban minthogy random embereknek a világon szétküldeni a saját bankkártya adatait...
Ugy gondolom ez az a szint (bár nálam a személyi is az) amit már egyetlen fiok sem ér meg.

(#34372) butch3r válasza Stylewars_kp (#34370) üzenetére


butch3r
senior tag

gőzöm nincs mi volt anno amiért belekerült. 3 éve lejárt, sokra nem mennek vele.
de én se, mert azzal se enged be a profilomba (szóval ha akarnám se tudnám törölni, semmit nem tudok gyakorlatilag csinálni, se reaktiválni se törölni se semmit).

@maxextreme, nem azért adtam meg, hogy a fiókom visszakapjam, én se adnám meg. szóval ahogy írtam, régebben került bele, gőzöm nincs már miért és hogyan, különösebben nem is releváns, lejárt kártya, nem tudnak semmit kezdeni vele. a lényeg itt, hogy azzal sem oldja fel a tiltást.

[ Szerkesztve ]

(#34373) Stylewars_kp válasza butch3r (#34372) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nyakatekert helyzet. :(

(#34374) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Facebook üzleti oldalban kéne egy kis segítség nekem. A képen látható előre megadott üzenetet szeretném módosítani, de valamiért sehol sem találom, hogy hol kéne átírni.

Hol keressem? Mi ennek a neve? :D

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#34375) classic B válasza Krystal_s (#34367) üzenetére


classic B
aktív tag

Még mennyiszer kell vele megjegyeztetnem ezt a böngészőt????

Végtelen + 1x. Semmi értelme, szar az egész. Én a múltkor akartam email címet változtatni, de nem engedte, mert "ismeretlen" böngészőből jelentkeztem be (nem).
Megoldottam végül, de nálad más a helyzet. Nem tudnék rá most megoldást.

(#34376) Krystal_s válasza ledgeri (#34368) üzenetére


Krystal_s
addikt

Emailben, vagy sms-ben küld egy kódot.

(#34377) ledgeri válasza Krystal_s (#34376) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34378) Attis7


Attis7
tag

Ma reggelre kidobott a marketplace, hogy töröltek, ellenőrzés kérését nem találok, mindig visszairányít a "A Marketplace nem érhető el a számodra." oldalra. Volt fent pár használt gyerekruci, nemrég letelt az x hét és felajánlotta, hogy frissíthetem a hirdetéseket és megtettem. Mit lehet tenni, hetekkel korábban a feltöltéskor nem volt semmi, most meg előzetes figyelmeztetést nélkül törölnek, mit lehet tenni? A "Nem jóváhagyott tárgyak" oldal is tök üres, szóval semmilyen fellebbezési lehetőség nincs?

(#34379) nincsnév007


nincsnév007
őstag

A Facebookon azt be lehet állítani hogy ha én be követek valamilyen oldalt azt ne rakja ki hírfolyamba? Hogy az ismerőseim ne lássák.

(#34380) MasterDeeJay

Facebook chrome alatt egyre kevésbé használható. Eddig is memory leakes volt, azt tudom kezelni hogy néha kilépek. (gép 24/7 megy)
A másik hogy rendszeresen megy 100%-on a proci ugyan így a leak miatt.
Nincs valami script ami kireseteli néha, mondjuk 24 óránként?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#34381) Stylewars_kp válasza MasterDeeJay (#34380) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Jegyzettömbben írj egy parancsot.

(#34382) MasterDeeJay válasza Stylewars_kp (#34381) üzenetére

Nem tudom hogy egy adott chrome tab-ot hogyan force reloadoljak, ennyire nem értek hozzá.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#34383) Stylewars_kp válasza MasterDeeJay (#34382) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Egész Chrome leállítás majd újraindítás nem elég?

(#34384) MasterDeeJay válasza Stylewars_kp (#34383) üzenetére

Szerintem akkor ugyan úgy a bugos oldalt fogja visszatölteni gyorsítótárból.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#34385) Stylewars_kp válasza MasterDeeJay (#34384) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ja, értem mi a gond.

(#34386) csako válasza MasterDeeJay (#34380) üzenetére


csako
veterán

Esetleg ez a Chrome addon jó lehet neked: [link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#34387) MasterDeeJay válasza csako (#34386) üzenetére

Kipróbálom! Köszi!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#34388) krizmo_ válasza nincsnév007 (#34379) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem lehet beállítani. Az oldalak nyilvánosak, így a tevékenységek is azok, amik az oldalon történnek.

(#34389) nincsnév007 válasza krizmo_ (#34388) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi.
Más:
esetleg a messenger mellett nem használjátok a vibert is? nálatok működik rendesen?

(#34390) Stylewars_kp válasza nincsnév007 (#34389) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Asztali vagy mobil verzióban?

(#34391) nincsnév007 válasza Stylewars_kp (#34390) üzenetére


nincsnév007
őstag

Mobil.

(#34392) MasterDeeJay válasza csako (#34386) üzenetére

Kiválóan megy! Hard refresht is tud és beállítható egy weblapra vagy egy tabra is időzítve 12 órára is akár. :R
Köszi!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#34393) Stylewars_kp válasza nincsnév007 (#34391) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Működik gond nélkül.

(#34394) nincsnév007 válasza Stylewars_kp (#34393) üzenetére


nincsnév007
őstag

Nálam nagyon rossz, a hívás minősége, felveszem a hívást fekete kép fogad és ki írja hogy ismételt csatlakozás. és szinte mindig. Az nem tudom hogy rá játszik e valamit de nem rég frissítettem le.

(#34395) lord_m


lord_m
senior tag

Sziasztok!

Reggel óta a Messenger nálam csak zöld pöttyel mutatja, aki épp abban a pillanatban elérhető, azt, hogy ki hány perce volt fenn, nem jelzi...Tegnap este még működött rendesen.

Másnál is így van, tehát globális lehet?

(#34396) kidnou válasza lord_m (#34395) üzenetére


kidnou
senior tag

Nálam aki 30 percen belül volt fent azokat jelzi, többit nem

(#34397) lord_m válasza kidnou (#34396) üzenetére


lord_m
senior tag

Köszi! Remélem, rövidesen megjavul.

(#34398) Stylewars_kp válasza nincsnév007 (#34394) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

iPhone 11 17.4 nem találkoztam ilyennel.

(#34399) d.janos


d.janos
csendes tag

Ha rá kerestek Marketplace-en a "sega mega drive"-ra, nektek mit ír ki?

(#34400) Jorus válasza d.janos (#34399) üzenetére


Jorus
nagyúr

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.