Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34352) Krystal_s válasza ledgeri (#34347) üzenetére


Krystal_s
addikt

A Bejelentkezett helyeknél nem írja a böngészők nevét, csak Windows PC, vagy mobil neve, vagy annak rendszere.
A Mentett bejelentkezési adatoknál elmentettem a Firefoxot és a Vivaldit is. Firefoxban írja az egyéb készülékeknél a Vivaldit, de Vivaldiban nem írja a Firefoxot, pedig szerinte az a megszokott. :))
Az előbb kíváncsiságból rámentem a Kétfaktoros hitelesítés menüpontra, ahol meg lehet nézni, vagy be lehetne kapcsolni. Firefoxban azonnal felajánlotta a lehetőségeket, Vivaldiban meg kérte, hogy adjam meg a kódot, amit közben kiküldött email-ben, aztán kérte a jelszót is. Mindezt úgy, hogy NINCS bekapcsolva a kétfaktoros, csak simán rámentem, hogy megnézzem a beállítást. Ez a hülye tényleg nem fogadja el ezt a böngészőt hiába van megjegyeztetve (is).

Használom néha a Firefoxot is, sőt mióta ilyeneket irkál már azzal is be vagyok jelentkezve folyamatosan, ahogy mobilon is Messengerben és a mobil böngészőben is, ami évek óta szintén Vivaldi.
Nem használok VPN-t sem user agent átírást, ami bekavarhatna.
Nem tudom mi a gondja, mert úgyis lát mindent, gép, net és még sok infó, ami alapján tud azonosítani.
Lehet nem tetszik neki valamelyik beállítás...

Sokszor hallok olyat, hogy új mobilt vesz valaki és azzal nem tud belépni csak a régivel. Az is egy vicc, mert sok embernek van több eszköze és nem köthetné egyhez.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.