Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34401) Ryder62


Ryder62
őstag

Sziasztok.

A gyomrom kezd már kifordúlni ettől a retek facebooktól. Elkezdte elárasztani a falamat a meztelen szoptató nők videói, de úgy hogy a dinnyék teljes pompájában látszanak. Az előbb meg egy amputált karú "modell" képe jött vele szembe.
Komolyan ez már kezd gusztustalan kategóriába átmenni. Mért tolja az arcomba ezeket?
Nem vagyok prűd meg ilyesmi, de én az olyan lányokat szeretem amelyiknek mindkét karja megvan, és ha meztelen női melleket szeretnék nézegetni annak is megtalálom a módját.

Nem lehet végérvényesen letiltani hogy az ilyen ajánlott tartalmakat egyáltalán ne dobja fel?

Ami nagyon fontos: teljesen új account. Még régebben csináltam egyet, és a múltkori face leállás után az újba léptem be (ha már úgy is kidobott) és még alig használtam.

(#34402) NeoPampalini válasza Ryder62 (#34401) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Pörgesd a "Hírfolyam" alatt, ott nincsenek ajánlott tartalmak, csak az, amire feliratkoztál + reklám. :D

Nálam is ugyanez megy év eleje óta, pedig az ég világon nem csináltam semmit.

(#34403) wetsom


wetsom
tag

Kicsit köhög az oldal és a messenger.

(#34404) Bl.Gyo. válasza wetsom (#34403) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem eltűntek az éppen aktívak, meg a történetek.

Meg ilyeneket dobál fel de ezt már egy ideje:

[ Szerkesztve ]

(#34405) kidnou


kidnou
senior tag

Valamit nagyon alakitanak, a keresésben "nincsenek korábbi keresések" szöveg van, nincs hirfolyam csak ismerősök keresése felirat jön be, mintha új fiók lenne

(#34406) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Nem piszkáltam el semmit, de nálam néhány napja nincs hangja a posztok lájkolásának FB-on és az az értesítési hang sincs, ami posztoláskor van (megírod a bejegyzést, majd a megosztásra böksz, és a töltési vonal 100%-ot éri el). A családban a másik készüléken van. (Enyém S23U, a másik A34). Tapasztalt valaki hasonlót? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#34407) classic B válasza tylerddd (#34406) üzenetére


classic B
aktív tag

Mik vannak.. :Y :O

[ Szerkesztve ]

(#34408) nincsnév007 válasza Stylewars_kp (#34398) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi. mert most is próbáltuk nálam csak kicseng kicseng a másik fél már rég fel vette de nálam még mindig csak azt írja hogy kicseng és utána partner nem elérhető. na mindegy egyszer csak meg javul. :(

(#34409) Stylewars_kp válasza nincsnév007 (#34408) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Újra telepítés, ki/be lépés megvolt?

(#34410) nincsnév007 válasza Stylewars_kp (#34409) üzenetére


nincsnév007
őstag

újratelepítés még nem volt, szerintem nem úszom meg azt se.
Más:
ha az oldalamra megosztottam egy hivatkozást én letöröltem, azok oldaláról akik megosztották arról nem törli le?

(#34411) Stylewars_kp válasza nincsnév007 (#34410) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Telepítsd szerintem újra, készíts mentést. Töröld a gyorsítótárt először. Esetleg nincs beragadva valami frissítés? Android beállításokba nincs alapértelmezettként beállítva a viber? Nem ott gyagyul meg?

Azt fogja kiírni, hogy a megosztott tartalom már nem elérhető.
Illetve ürítsd a kukából is, azt hiszem ott még megőrzi 30 napig.

(#34412) betyarr


betyarr
veterán

ma du. nézem a monitoron az egyébként nyitva lévő fb fiókomon megjelent egy üzenet, hogy ismeretlen tevékenység miatt az fb zárolta a fiókom és igazoljam magam az email címem alapján, valamint, töltsek fel valami igazolványról képet.bejelentkezési kísérlet volt egy androidos eszközről budapestről (elég messze vagyok onnan keletebbre), mint utólag kiderült. lehet sikerült is a delikvensnek, mert úgy léptettem ki azt az eszközt miután visszakaptam a fiókom pár perc múlva. a kérdésem: létezik, hogy 2fa (ms authentikátor, keepassxc totp) mellett is sikerül valahogy megtörni egy fiókot? hol szivároghattak ki az adataim? vagy ez nem így megy? soha nem jelentkezek be sehová csak megbízható eszközökről.

[ Szerkesztve ]

(#34413) Bandib0y


Bandib0y
csendes tag

Sziasztok,

Létezik megoldás arra, hogy valamelyik ismerősünk facebook oldalát le tudjuk menteni, ami később offline módban hasonlóan rendezetten megtekinthető marad? Tehát azokra a tartalmakra gondolok, amik megjelennek, amikor felkeresed az oldalát (képek, bejegyzések, ezek alatti hozzászólások, stb.), egészen a profilja létrehozásáig
visszamenőleg.

A hagyományos módszert próbáltam, ismerős oldalát megnyitva kb 20 percig görgettem, mire sikerült eljutni a végére, majd weboldal mentése. Egészen nagy adatmennyiséget mentett (közel 50Mb), de nem sikerült böngészőben offline visszanyitni értelmes
formában.

A kérdésemben nincs semmilyen hátsó szándék, a közös emlékek miatt szeretném menteni az oldalt, mert hamarosan mindketten takarítani fogunk (hosszú párkapcsolat vége).

Köszönöm!

(#34414) ledgeri válasza betyarr (#34412) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Vagy valami hátsó kapu van, vagy lenyulták a session ID-det, de mondjuk akkor nem új bejelentkezés lenne...
Ha session ID, akkor valahogy a te bejelentkezett cuccaidból valahogyan. Gyanús addontól kezdve lehet bármi...
Én már feladtam a megoldásának próbáját!
Legyen mindenkihez alternatív kapcsolatod is... mást nem tehetsz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34415) ledgeri válasza Bandib0y (#34413) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha másé, akkor nemigen, ha sajátod (saját tartalmaid) akkor másolat kérése adataidról (valahol az adatkezelési részen).

Ha takarítandó, akkor miért mentendő is...?...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34416) Stylewars_kp válasza Bandib0y (#34413) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Van instagram fiókod is?

(#34417) betyarr válasza ledgeri (#34414) üzenetére


betyarr
veterán

vagy még arra gondoltam, hogy az automatika megzavarodott egy kicsit valahol. a mobilomon folyamatosan bevagyok jelentkezve böngészőn keresztül a fb-be és lehet, hogy a telekom mobilnet (vagy más dolog) miatt az ip cím alapján rosszul azonosított a rendszer és ezt érzékelte félre. mindenesetre jó lesz vigyázni, mert olyan csalási hullámmal találkoztam 1-2 nap alatt (nem csak fb és nem csak jelszólopás), hogy csak nézek kétoldalra :(((

(#34418) Bandib0y válasza Stylewars_kp (#34416) üzenetére


Bandib0y
csendes tag

Van mindkettőnknek, de azt nem igazán használtuk, miért?

ledgeri: emlékbe, hosszú ideig voltunk együtt és a nem túl szép befejezés ellenére sok szép emlék lett, fb-ot visszanézve olyan is beugrott, amire már nem is emlékeztem..

(#34419) ledgeri válasza betyarr (#34417) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Elméletileg jobban tudnak másról azonosítani ma már, mint csak IP-ről (MAC címektől kezdve a miként írsz be szabakat-ig sokminden)... Egy egy adott ország béli más IP-nek nem kéne számítania (még vezetékes nettel is volt, hogy épp ország-másik-felés IP címet kaptam, nem hogy mobillal, aminek pont az a lényege, hogy mozogsz)!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34420) pn4hvq válasza Bandib0y (#34413) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ugyanígy végiggörgeted a 20 percet, hogy meglegyen az összes bejegyzés, ami érdekel, majd ezzel készítesz PDF-et vagy képet. Hátrány, hogy így egy hosszú egybefüggő folyamban lesz csak meg a tartalom.
Javaslatként képet ments, mert a PDF szét fogja tördelni oldalakra, akár egy kép kellős közepén is.

(#34421) Stylewars_kp válasza Bandib0y (#34418) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Mert ha össze van kötve a két fiók, akkor azon keresztüli csatornán törik fel hátulról. Attól kezdve semmit sem ér a2fa.

(#34422) ledgeri válasza Stylewars_kp (#34421) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez ott bukik, hogy múlt évben vagy már előtte, sorban jöttek olyan kitiltásokkal emberkék ide panaszkodni, hogy sosem volt instagram fiókjuk, vagy sosem volt összekötve instagrammal a fiókjuk, mégis azért vannak blokkolva/tilva/törölve facebookról, mert valahogyan valakik (de egyforma módon) egy ismeretlen fiókot csatoltak az övékkel, azzal meg olyan dolgokat csináltak ami mend a kettő fiókot tiltotta.
Szóval még az sem garancia, ha minden védett, és semmi sincs csatolva! Borzalom az egész!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34423) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.
Tegnap este pc-n weben FBon írtam valakinek.
Órák múlva se jött válasz.
Mondom ránézek mobilon a tagra.
Sehol nincs a küldött üzenetem. :Y

Mindegy, írok megint.
''Küldés...''
Ezt csinálja este óta.
Mondom letiltott a tag?
Írok másnak.
Ugyanez.
Nem megy el.
Se wifiről, se mobilnetről.
Pc-n még később ránézek mi van, de nem voltam tiltva tegnap este mikor írtam.

(#34424) nfsu17 válasza nfsu17 (#34423) üzenetére


nfsu17
veterán

Web-ről most működik. Sőt, az az érzésem, hogy tegnap is működött.
Viszont akkor mobilon nem.
De sztem azt is tudom miért. Egy nagyon régi "messenger lite" program van fent (playen már rég nincs fent).
Gondolom lelőtte zukorhegy, hogy ne lehessen használni. Mert nem szinkronizál. Se nem fogad, se nem küld.

(#34425) esbii22


esbii22
őstag

Valahol ki lehet kapcsolni, hogy messengeren a kéretlen üzeneteknél ne tudjanak hozzáadni ilyen “room 465 love” csoportos beszelgetésekhez?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#34426) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Srácok. Se a support@fb.com se a kitöltött adatlap után szarnak ezek reagálni bármire is. Annyi, hogy jött egy mél egy hibajegy kóddal, meg hogy majd kivizsgáljuk... hetek óta semmi előrelépés. Egyéb ötlet van valakinek? Egy céges fiókot próbálok visszaszerezni. A bekapcsolt 2 faktoros hülyeség óta nem tudok belépni. Kiküldik az azonosító sms de az soha nem érkezik meg!

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#34427) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

(Véletlen 2x küldtem el az írást, ezt töröljétek!)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#34428) Stylewars_kp válasza ledgeri (#34422) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nem írtam, hogy csak így törik fel. Ez is egy metódus…

(#34429) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Van itt valaki, akinek a személyes profilja kezel közösségi oldalt, és már átesett a "Megnevezések létrehozásán"?
(Beállítások / Új oldalélmény / Közügyekről, választásokról vagy politikáról szóló hirdetések)

(#34430) Zola007


Zola007
veterán

Hogyan lehet ezt a nyomorék végpontok közötti titkosítást kikapcsolni Messengerben úgy hogy hiánytalanul megmaradjanak a beszélgetések?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#34431) zsiga68 válasza Zola007 (#34430) üzenetére


zsiga68
senior tag

Szerintem sehogy. Pont ezért vezették be.

(#34432) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !
segitsetek lécci :
3-4 napja ez a szöveg fogadott, és a marketplace nem elérhető :

" A Marketplace nem érhető el a számodra.Ezt az üzenetet abban az esetben láthatod, ha még csak nemrég csatlakoztál a Facebookhoz, ha a Marketplace még nem indult el az országodban, vagy ha a fiókod nem felel meg az előfeltételeknek. Kérjük, további információért keresd fel a Súgóközpontot. "

nem irtak semmit miért ? vétettem e valamit...
ki lehet ezt deríteni, vagy mit lehet tenni hogy visszakapjam ?
( nem hirdettem semmi törvénybe ütközőt az tuti, és szinte a kezdetekben regisztráltam )

Köszi elöre is a segítségeteket !
:R :R :R

(#34433) zsiga68 válasza maxika2004 (#34432) üzenetére


zsiga68
senior tag

Keress rá a "marketplace" szóra......

(#34434) Zola007 válasza zsiga68 (#34431) üzenetére


Zola007
veterán

Kiváló.
Sajnos az előzmény keresés azóta gyakorlatilag kuka mobilon és PC-n is, egyértelműen ott lévő 1-2 évvel ezelőtti üzeneteket nem mutat a kulcsszóra, kézzel meg nem kellemes visszagörgetni néhány ezer hozzászólást

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#34435) zsiga68 válasza Zola007 (#34434) üzenetére


zsiga68
senior tag

Amióta bevezették a messenger titkosítást és a Facebook Meta lett egymást érik a hibák. Letiltott fiókok, Martketplace kizárások, eltűnö/megjelenő meseneger üzenetek stb..
Egyre több a hiba amivel úgy látom nem lehet mit tenni és ha valaki jelenteni tudja akkor sincs rá érdemi intézkedés.
Röviden recseg a rendszerük rendessen...

(#34436) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok. Asztali böngészőben már egy jó ideje nem mutatja a posztolások idő kijelzését a facebook. Mi lehet a baj vele esetleg valaki találkozott már ezzel?

(#34437) maxika2004 válasza zsiga68 (#34433) üzenetére


maxika2004
őstag

.. megtörtént.. sőt a 33500 as hsz től végigolvastam mind ... ez 900 hsz ! .. irhattad volna hogy nincs megoldás...
vagyis ugye jol vettem le, hogy csak az uj regisztráció .??
mondjuk erre gondoltam elsőre is.. amugy a dupla regtől nem lehet gebasz ? nem szeretném az eredeti fb omat t is tiltanák , már akkor megvolt mikor a nagy többség még IWIW-ezett :D

(#34438) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Egyik ismerősnél olyan probléma lépett fel, hogy múltkor beadott valami felhasználói szerződéses változást a mobilos FB kliens, azóta a Marketplace nála mindig Párizs 60 km-es körzetében keres. Hiába állítom át a lakhelyére, következő visszalépéskor ugyanúgy Párizst adja meg a Market. Átallítás után kilépésig jó.
Gépen is néztem, de ugyanaz...

Tudtok ötletet adni?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#34439) ledgeri válasza zsiga68 (#34433) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Már a teljes idézet is dob találatokat lassan ;]

#34437 maxika2004 legbiztosabb ha átnézed a ToS-t... kulcsszavakra lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34440) maxika2004 válasza ledgeri (#34439) üzenetére


maxika2004
őstag

mit ? " ToS-t..." :F :F

(#34441) zsiga68 válasza ledgeri (#34439) üzenetére


zsiga68
senior tag

Azt hittem hogy csak visszafelé olvassa a találatokat. A legutolsóval kezdve..

(#34442) maxika2004 válasza zsiga68 (#34441) üzenetére


maxika2004
őstag

Ugy is kezdtem, de mivel nem volt megoldás, gondoltam kicsit elöbbről kezdem ! ... aztán végigolvastam .... mert ugye a találatok után nincs meg a válasz, és egyesével a találatokra a választ egyesével keresni is macerás... de sajna sok értelme nem volt ! :Y

(#34443) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ha a valamilyen fb oldalra azt írja hogy "kedveled" akkor követtem be az oldalt vagy ha azt írja hogy "tetszik" ?

(#34444) borges7


borges7
aktív tag

Anno még sok évvel ezelőtt regisztráltam egy második Face-fiókot, a gmail-es
címemmel. Már a belépési adatokra sem emlékszem, nem is nagyon használtam.

Meg lehet oldani valahogy, hogy ezt az email-címet hozzá tudjam rendelni a mostani,
"rendes" fiókomhoz? Lehet valahogy töröltetni azt a régi fiókot a Facebook-kal?

(#34445) krizmo_ válasza nincsnév007 (#34443) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha még nem likoltad az oldalt, akkor a "tetszik" gomb van ott, ha már igen akkor a "kedveled".

(#34446) krizmo_ válasza borges7 (#34444) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem lehet megoldani, csak úgy tudnád, ha megváltoztatnád az e-mail címet, de mivel nem tudsz belépni így esélytelen. :(

(#34447) nincsnév007 válasza krizmo_ (#34445) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R

(#34448) borges7 válasza krizmo_ (#34446) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi, na, mégis csak sikerült belépni, a klasszikus "elfelejtett jelszó" segítségével,
nem is tudom, eddig miért nem próbáltam így, na mindegy.

Igaz a gmail-címet még nem engedte törölni, mondván, hogy

"Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról. Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket."

De már sínen vagyok :D

(#34449) Stylewars_kp válasza borges7 (#34448) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nekem kb 2 hónap kellett ahhoz, hogy ezt ne írja ki. Szóval türelem.

(#34450) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Valakinek volt már olyan, hogy a telefonja random felhívja a másikat?
Olyanokat csinál, hogy alszom, és párom mondja reggel volt egy nem fogadott hívása tőlem éjszaka, felvette a telefont és senki nem szólt bele! De fordítva is volt, ő hívott felvettem senki nem szólt bele, és utána megint hívtam később kérdeztem tőle miért hívtál, mondta ő nem hívott! És a hívás listában sincsenek benne ezek a hívások kimenő bejövő. Valami nagyon nem oké.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.