Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33851) nincsnév007 válasza inteltunder (#33843) üzenetére


nincsnév007
őstag

szintén gépen mozzillában is ugyan ez

(#33852) Jorus


Jorus
nagyúr

Nálam már megjavulta magát.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#33853) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Ha ez az: https://www.facebook.com/messages/t/

Akkor nálam semmi baja, nem pörget semmit mint egy autónepper. :DDD

(#33854) Breki válasza NeoPampalini (#33853) üzenetére


Breki
veterán

Erről van szó

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#33855) inteltunder


inteltunder
tag

zsíír már megjavult, akkor semmi semmi :DD :DD :DD

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#33856) Balu1991


Balu1991
csendes tag

Sziasztok,

Letiltott a facebook 3 napra egy állítólagos 2014-ben feltöltött fényképem miatt. A fényképet nem mutatja meg természtesen.

Decemberben ugyanezt csinálta, ugyanerre a fényképre hivatkozott a dátum alapján (a fényképet nem mutatja meg, így hogy találjam ki mi a gond vele?) akkor fél nap után visszavonták a felfüggesztést miután újravizsgálták. Le akartam akkor törölni ezt a fényképet (mondom biztos valami script bejelzett neki rá), dátum alapján kerestem de nem találtam meg már akkor se a képeim között.

Mit tudok tenni? Találkoztatok már ilyennel?

(#33857) confutatis


confutatis
csendes tag

Sziasztok!
Új telefonra telepítettem a messengert de nem tudok bejelentkezni.
Ez a fiók egy facebook nélküli messenger profil amit annak idején telefonszámmal és jelszóval regisztráltam. Hiába írom be a számot és a jelszót azt írja ki, hogy a felhasználói név
nem kapcsolódik fiókhoz.
A régi telón lévő messengerben próbáltam a fiókot újraaktiválni, hogy újra legyen
facebook "része" is, de nem sikerült. Az újraaktiválás gombra bökve 1 óra várakozás után sem történt semmi, hibaüzit sem írt ki.
Valakinek van erre magyarázata vagy megoldása?

(#33858) gyulaszu válasza confutatis (#33857) üzenetére


gyulaszu
senior tag

2022 év végén voltam ugyanebben a helyzetben. (esetleg olvass oda vissza)
Én akkor regisztráltam ugyanazzal a számmal egy facebook fiókot abban a reményben, hogy az összekapcsolódik a messengeremmel. Hát nem így lett. Az új telefonomra már csak az újat tudtam feltenni és a régi kontaktokat egyesével kellett áthoznom...

gyulaszu

(#33859) confutatis válasza gyulaszu (#33858) üzenetére


confutatis
csendes tag

Pont ezt akartam kérdezni. Van egy emaillel regelt facebook fiókom ismerősök nélkül és telszám nélkül. Akkor ezt a fiókot sehogy sem tudom összeházasítani a messengeres fiókommal? Ha jól értem

(#33860) gyulaszu válasza confutatis (#33859) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ezt nem tudom megmondani.
Én extra ugyanazzal a telefonszámmal (mint felhasználó) és jelszóval hoztam létre, de teljesen új lett.
Esetleg próbáld meg az e-maileshez betteni azt a számot, hátha megismeri és összevonja.

gyulaszu

(#33861) confutatis válasza gyulaszu (#33860) üzenetére


confutatis
csendes tag

Köszönöm!

(#33862) Because válasza Kekmen (#33844) üzenetére


Because
őstag

Sziasztok!

Várható valami megoldás a Marketspace elérhetetlenségi problémára? Ahogy olvasom elég széleskörű a hiba...
Vagy engedjem el és új fiók?

Szerk.: Bocs, nem válasz akart lenni!

[ Szerkesztve ]

(#33863) Kezdőként


Kezdőként
kezdő

Sziasztok.
Bizonyos hozzászólásaimat,vagy csoport bejegyzéseimet, 1-2 mp múlva elutasítottként jeleníti meg.
Ez is valami Facebook probléma mostanában?
A Facebookon van "reset"? Alapbeállításba tenni,és majd újra beállítgatnám rajta a dolgokat?
Köszi

(#33864) embe válasza Because (#33862) üzenetére


embe
nagyúr

Pont amiatt jöttem most ide, hogy ezt megkérdezzem. 1,5 hónapja, talán december 22-től kaka.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33865) ledgeri válasza Because (#33862) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha széleskörű a probléma, akkor mit vársz egy új fióktól? Ha marketplace, akkor meg egy új fiók mindig gyanúsabb mint egy régi... Ha meg "új fiók IS", akkor meg ráhúzható, hogy megkerülöd a blokkot, és szállhat mind a kettő...

De ha a marketplace a piacod, megélhetésed, akkor vedd semmisnek! (nem aggreszívnek szánom ezt, csak a "ha kell, akkor kell, és meg lesz oldva valahogy" megvalósítását belelátóan írom :R )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33866) Because válasza ledgeri (#33865) üzenetére


Because
őstag

Ne ebből élek, de az egyetlen platform volt ami tetszett és még találtam is vevőt.
Most még a helyi adás-vételi csoportok tartalmát se látom a tiltással....

[ Szerkesztve ]

(#33867) embe válasza Because (#33866) üzenetére


embe
nagyúr

De az a gáz az egészben, hogy nem tudsz hol érdeklődni, hogy mi a bánat van?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33868) Because válasza embe (#33867) üzenetére


Because
őstag

Nemigen, ráadásul még csak aktív hírdetésem se volt...

(#33869) ledgeri válasza Because (#33866) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha nem baj, hogy tilthatnak, értem ez alatt, hogy a fiók csak erre van, akkor mehet.
Csak próbálj a lehető legtöbb mindent módosítani az ujjlenyomatodon.
Pl a mullvad bongészőjét felrakni és csak erre használni, vagy ilyesmik!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33870) Because válasza ledgeri (#33869) üzenetére


Because
őstag

Ja nem, a mostani törlöm. Nem ragaszkodok hozzá, azt a két marék embert be tudom jelölni. Csatakozok újra ahova kell és kész.

(#33871) ledgeri válasza Because (#33870) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R
Kellett ez az oda vissza, hogy kiderüljön hogy a "Vagy engedjem el és új fiók?" mennyire jelentő vagy jelentéktelen! ;] Pl "1000 fős baráti társaságos"13+éves fiókkal más lenne a helyzet!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33872) Because válasza ledgeri (#33871) üzenetére


Because
őstag

azért: A fiókod létrehozásának dátuma 2010. aug. 31.
és a profilnév is ...1 végezetű, szóval az első és egyetlen volt :D

[ Szerkesztve ]

(#33873) szoja válasza ledgeri (#33871) üzenetére


szoja
tag

Hát, én pl. pont ez a kategória vagyok. 2007-ben regisztráltam, 900+ ismerős, de ami ennél is fontosabb, vállalkozások oldalait is adminisztrálom, több csoportban is benne vagyok, van ahol adminként is. Na, ezt újra felépíteni, beállítani, az nem kis munka, és ahogy mondtátok is, semmi garancia nincs rá, hogy 2 hét múlva ne történjen meg ugyanez még egyszer... vagy bármikor, akár egy másik funkciónál is.

Az egész Facebook amúgy egy túlburjánzott, sokváltozós, nem túl jól strukturáltan felépített átláthatatlan kódhalmaz, ami ráadásul folyamatosan változik, gyakran úgy, hogy az egyes modulokban lévő hivatkozások sem követik le. És akkor ebbe próbálnak beleszólni mindenféle félautomatikus vagy automatikus módon, scriptelve, ahol aztán hullik a forgács rendesen. Vállalkozásként megszámlálhatatlan, hogy az elmúlt években hány ilyen változást kellett lekövetni, és a vége mindig az volt, hogy még több hirdetési pénzt kellett beleölni a rendszerbe, hogy ugyanazt az elérést hozza a hirdetés... Szóval az egész platformmal baj van, nem is kicsi - a fél világ ezen lóg, üzlet, marketing, média, politika - úgy ahogy van, ez egy időzített bomba, szerintem. Csak idő kérdése, hogy a jelen állapotából kiindulva mikor omlik össze az egész struktúra.

[ Szerkesztve ]

(#33874) mokas_gizi

Sziasztok!
A segítségeteket/tanácsotokat kérném…

Nem tudok belépni a facebook fiókomba már jó pár hete…
PC-ről és telefonról szoktam bejelentkezni.
A PC-ról töröltem a kettős azonosítást és azóta nem enged vissza…

Kb egy hónapja már töröltem és utána vissza raktam, mert nélküle nem engedett belépni…

2 hete kb megint töröltem és nem engedett vissza kb egy hétig hibás volt a gomb.
Rá nyomtam és vissza dobott a bejelentkező képernyőre…
Tehát az oldalon hibás volt a gomb, nem működött…
„enable two-factor authentication
kék gomb.”

Most működik a gomb,de ezt írja ki…
Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.
Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról. Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket.


Amit be akarok lépni asztali PC egy több mint 5 éves gép, mindig arról léptem be…

(A kettős azonosítást amúgy egy pár hónapja kapcsoltam be ismerős tanácsára, de már megbántam, mert kikapcsolni nem lehet…)

Telefonomat cseréltem, ezért töröltem ki egy hónapja és pár hete a kettős azonosítást…
Próbálgattam új telefonom ha lesz hogyan fogok tudni belépni róla…

Tudom itt az oldalon azért vannak szakemberek, akik értenek a facebookhoz…

Viszont én úgy látom valós ügyfélszolgálat nincs hozzájuk…

Most nagyon úgy látom, hogy így jártam és kb kell egy új fiókot csinálnom…
Ez azért egy kb 10 éves fiók volt igazolványom X éve fel lett töltve…
Fixre saját PC léptem be mindig , erről nem eged most be…

Meg telefonról…
(Ez most szervízben van arra várok , hogy ha vissza jön talán azzal be enged és tudok valamit csinálni…)





(#33875) mokas_gizi válasza Because (#33866) üzenetére

Nekem 2021.02 tiltották le a hirdetési fiókomat...
Hirdetni legalább tudtam...de kiemelni nem...

Viszont nekem van egy levelem arról, hogy nem csináltam semmit.
Elnézést kérnek vissza állítanak mindent...
- Ez azóta sem történt meg...

- Most meg a komplett fiókomban em tudok belépni kb 2 hete...
- Jelenleg itt tartok én a magam részéről...

(#33876) zsiga68 válasza mokas_gizi (#33874) üzenetére


zsiga68
senior tag

Microsoft Edge böngészővel is hibás a gomb?

(#33877) mokas_gizi válasza zsiga68 (#33876) üzenetére

- A gomb már működik...

Most ezt írja ki, amikor tovább enged:
„Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.
Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról.
Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket.”

(Ezen az asztali PC-n jelentkezek be már több mint 5 éve...)

(#33878) ledgeri válasza mokas_gizi (#33874) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A PC-ról töröltem a kettős azonosítást és azóta nem enged vissza…

Kb egy hónapja már töröltem és utána vissza raktam, mert nélküle nem engedett belépni…
és
Telefonomat cseréltem, ezért töröltem ki egy hónapja és pár hete a kettős azonosítást…
Próbálgattam új telefonom ha lesz hogyan fogok tudni belépni róla…

és
(Ez most szervízben van arra várok , hogy ha vissza jön talán azzal be enged és tudok valamit csinálni…)

A PC-ről azt jelntené, hogy PC-n belépve?
Ugye a TOTP 2FA-ról van szó, ami az appal beolvasol QR-kódot, vagy belemásolsz számsort, és az azután kiírogat 6 számjegyet félpercenként?
Ha a fenti, annál (de egyébként sem igazán) értelmezhető az, hogy vissza kell ranknod valamit ahhoz, hogy engedjen belépni, miközben a "felrakáshoz" is be kell lépve légy...
Mit jelent a telefonos törlés, ugye beléptél és kikapcsoltad, és nem csak kitörölted az appot, vagy az appból?
Szervízez teló? Miféle baja van? Csak mert hogyha olyan jellegű akkor simán törlik, vagy ahhoz hogy megjavítsák törölniük kell!

Fentieket részletezd, hogy mit is csináltál, mert nem mindegy, hogy mi hogyan csináltál!!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33879) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet, hogy a Facebook appban minden értesítést megkapok, kivéve azokat a hozzászólási értesítéseket, amiben megjelölnek?

(#33880) mokas_gizi válasza ledgeri (#33878) üzenetére

Szia

Köszönöm, hogy segítesz!
A PC-ról töröltem a kettős azonosítást és azóta nem enged vissza…
Kb egy hónapja már töröltem és utána vissza raktam, mert nélküle nem engedett belépni…
Telefonomat cseréltem, ezért töröltem ki egy hónapja és pár hete a kettős azonosítást…
Próbálgattam új telefonom ha lesz hogyan fogok tudni belépni róla…
és
(Ez most szervízben van arra várok , hogy ha vissza jön talán azzal be enged és tudok valamit csinálni…)

Asztali Számítógén léptem be a facebook oldalamra több mint 5 éve fixre gond nélkül!
(Pár hónapja egyik ismerős javasolta, hogy kapcsoljam be a kettős azonosítást…
Előtte sosem volt gondom és simán betudtam lépni telefonról…)
Tehát nem kért semmit a számítógép/facebook
Számítógépen el volt mentve a jelszavam és ennyi…
A TOTP 2FA nem is halottam soha, most hogy írtad néztem utána…
(Meg telefonok sem kértek soha semmit, bár túl gyakran nem cseréltem a telefont.
A lényeg amig a kettős azonosítás nem volt beállítva simán betudtam új telefonról is lépni gond nélkül…)

Ahogy írtam pár hónapja állítottam be a kettős azonosítást…
Azóta van a probléma…
A telefon, ami szervizben van egy iphone 14 pro max , az már több mint 8 hónapja megvan…
A kettős azonosítás beállítása előtt már megvolt ez a telefon…

Szervizbe elvittem a telefont több hónapja akkor volt elsőre szervizbe…
Akkor beletettem a simet egy másik telefonba , és azzal már nem engedett be…
Az engedély kérést a iphone 14 pro max küldte, ami szervízben volt…
Itt volt akkor egy kettős azonosítás törlése a PC-n!
Ki írta a facebook, hogy vissza kell állítani a kettős azonosítást nélküle nem enged vissza
Itt akkor működött a facebook menüje
Gond nélkül visszaengedett, vissza raktam azt a beállítást ami volt eddig.

Egy hónapja kb bevittem a szervízbe megint a telefonomat.
Akkor töröltem megint a kettős azonosítást PC-ről.
Akkor már nem engedett vissza…
A gomb, amit a képen látsz nem működött hetekig…
Rá kattintottam és visszadobott a bejelentkezésre ennyi…

Most működik a gomb, de azt írja ki, hogy
„Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.
Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról.
Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket.”

Az a szánalmas, hogy ezen a PC-n léptem be szerintem amióta megvan ez a facebook lapom több mint 10 éve…
Nem lett semmi változtatva, nem lett újratelepítve a PC.
Tehát a PC számítógép egy fix pont! Jelszó el volt mentve a PC-n és ennyi beléptem a facebookra
Telefonnal meg eltelt években nem volt gondom, mert pár hónapja lett bekapcsolva ez a kettős azonosítás, amit már ugye kiszedni nem lehet…

Én egy átlag felhasználó vagyok.
Visszaolvastam kicsit tegnap, láttam, te azért szakember vagy.
Tudom, hogy facebook nem nagyon van ügyfélszolgálat meg kb semmi.
Nem igazán lehet velük kapcsolatot felvenni, meg ok nélkül tiltják az embert/cégeket stb

Laikusként az lehet talán az egyetlen megoldás, ha vissza kapom a telefont és azzal megpróbálok majd belépni / vissza állítani PC-n a dolgokat...
Nem tudom élő embert facebook el lehet egyáltalán érni...
Egy egyszerű felhasználónak egy ilyen kis országba.
Spanyolországba van ismerős, aki informatikus, facebook nem ért olyan szinten,de mondta náluk sincs ügyfélszolgálat + gomb hibás volt azzal ő sem tud mit csinálni...

Igyekeztem jobban megfogalmazni a dolgokat.
Remélem így már érthető az egész.

[ Szerkesztve ]

(#33881) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!
Évekkel ezelőtt hoztam létre egy Messenger fiókot, FB fiók nélkül. Ezt eddig gond nélkül használtam, de most belépéskor a következő hiba üzi fogad:
Hibás telefonszám!
A megadott mobiltelefonszám nincs fiókhoz hozzákapcsolva. Megkeresheted a fiókodat, és bejelentkezhetsz.
A regisztráció telefonszámmal történt. Ami még érdekes, hogy a telómon az app teljesen jól működik, nincs semmi gond...

Van ötletetek?

Köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

Papa

(#33882) gyulaszu válasza A_Papa (#33881) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Szerdán volt ilyen esetről szó [link]
De túl sok okosság nem jött rá válaszként.
Hátha kapsz visszajelzést, hogy neki sikerült-e...

gyulaszu

(#33883) A_Papa válasza gyulaszu (#33882) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi, reméljük! :)

Papa

(#33884) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Nektek a Messenger jelzi a nem fogadott hívásokat?

(#33885) ledgeri válasza mokas_gizi (#33880) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kb 5 féle kétfaktoros hitelesítési módszer van, ami a facebookon elérhető, de nem derül ki a második körből sem, hogy melyik volt ami töröltél.
Akkor azt kérdezem, hogy amikor be volt kapcsolva, és a rendszer kérte, akkor mit kellett csinálnod?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#33886) user26


user26
aktív tag

Üdv!
Testvéremmel beszélgettem írásban messengeren, egyszer csak azt látom, hogy a teljes beszélgetést nem látom, se amit Ő ír, se amit én írok neki. Ha a beszélgetésből kilépek akkor egy "piszkozat" szöveg olvasható a neve mellett. Böktem hosszan, húztam erre arra, de nem jöttem rá a titok nyitjára. Se arra, hogy a beszélgetések hova lettek. :/
Valaki tudna infót adni ? Köszi.
(Igen, tárhely, gyorsítótár törlése meg volt, + app reinstall is :/ )

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#33896) Rison77


Rison77
senior tag

Jól megcsinálták ezt a titkosítást.. Minden utolsó chat üzenetet felülírt asztali verzióban erre a rendszerüzenetre, mobilon pedig kiszedte az olvasott jelöléseket az utolsó üzenetekről, és úgy jelzi, hogy meg se kapták az illetők.. :W

(#33897) umek


umek
tag

Sziasztok!
Egy fura hibajelenség megoldására van ötlete esetleg valakinek?
Nővérem Xiaomi készülékén a Messenger alkalmazásban a következő a jelenség:
- a Meta nemrég bevezette, hogy titkosítottra teszi át a chateket szépen lassan
- amióta ez megkezdődött, az ilyen titkosított chateknél van a jelenség
- ha képet vagy videót küldenek nővéremnek, nem tudja megnyitni, mint a régi, nem titkosított chateknél, hogy nagy méretben megnézze, hanem azonnal le akarja menteni a készülékre a képet, amint rákattint, íme:

- a régi chateknél normálisan működik, vagyis ráböksz egy képre, megnyílik nagy méretben.
Van esetleg ötletetek, hogy ezzel mit lehet kezdeni?
Köszönöm!

Légy korrekt.

(#33898) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Droid Facebook, azon belül Marketplace:

Hogy lehet beállítani, hogy a hirdetések feladási dátumát mutassa?
Asszonynak kéne.
Nála nem látszik az alkalmazásban, de ha küld egy linket, akkor böngészőben nyitva ott a dátum.

#?*@&!

(#33899) zsiga68 válasza umek (#33897) üzenetére


zsiga68
senior tag

Ha nem sikerül megoldani akkor mentse le és meg tudja nézni..

(#33900) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Hali.

Van a profilomhoz hozzákapcsolva egy oldal. Hol látom, hogy kik vannak még hozzám hasonló módon hozzákapcsolva? Hogy tudok másnak hozzáférést adni? Hogy tudom magam törölni?

Köszönöm.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.