Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34701) kp78 válasza Jorus (#34699) üzenetére


kp78
addikt

A reklámok is nagyon zavarnak, de az, h minden indok nélkül tiltották a marketplace-t számomra, és egyelten írásra sem reagálnak, az jelenleg sokkal jobban dühít. :W

(#34702) markknight


markknight
veterán

Ezt a blokkolót én is le fogom tölteni, mert hitvány ahogy ez a platform működik. Csomószor látok olyan videókat, hogy Cristiano Ronaldo vagy Elon Musk interjú ki van ragadva, AI-val alárakott hanggal, ahol elmondák, hogy milyen üzletük van, bizniszben utaztak, aztán említik, hogy van egy nyóc' karú rabló app, ami gazdaggá tesz embereket :D Megszámolni nem tudom, hogy hányszor reportoltam, de mindig előjön, mi több még visszaír a facebook, hogy nem ütközik semmilyen irányelvi problémával a jelentett videó, szóval kussoljak. A filléres legók is nagyon nehezen tűntek el, röhej az egész.

(#34703) pn4hvq válasza envagyok (#34700) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Anyu elajándékozná a kutyáját.
Azt szabad hirdetni marketplace-en?"
Ingyen lehet, én ezt a csoportot ismerem: [link]

(#34704) ledgeri válasza w.miki (#34698) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ő is jelentse (korábban linkelte valaki /hacked oldalon) a saját fiókját, és minden ismerőse is jelentse a fiókját. Ha blokkolták, akkor lehet megpróbálni visszaszerezni.
Ha nem megy, akkor meg az oldalt is, idővel lehet jelentgetni!...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34705) ledgeri válasza envagyok (#34700) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kutyára 1 forint, vagy kabala 10-es ;] ... (ha nem engedne 0 forintot...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34706) envagyok válasza ledgeri (#34705) üzenetére


envagyok
veterán

De nem látok állat típust

(#34707) Bondix


Bondix
tag

Facebook van egy nyilvános csoport amit egy ismerősöm hozott létre és szeretne engem is be tenni állítani Adminnak.
Ezt hol és hogyan tudja ?

Aki tudja és esetleg screenshot-al is tudja küldeni hol ez a beállítás annak köszön előre is, fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#34708) Bondix válasza Bondix (#34707) üzenetére


Bondix
tag

Megvan...

(#34709) sunavlys


sunavlys
senior tag

mennyi lehet facebookon a bejegyzés maximális hossza (karakter), hogy ki tudjam színezni az előre beprogramozott hátterekkel?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#34710) movax válasza sunavlys (#34709) üzenetére


movax
őstag

Írj be egy szót, tegyél neki hátteret, majd kezdd el írni a szöveget. Amikor elér a maximális szöveghosszhoz, autmatikusan eltünteti a hátteret. Törlöd az utolsó leírt karaktert, visszajön a háttér és megvan a maximális szöveghossz.

(#34711) sunavlys válasza movax (#34710) üzenetére


sunavlys
senior tag

Jó én sem vagyok hülye. 130 karakter.
Azért kérdeztem mert láttam másnál hosszabb szövegeket is. Ez akkor most hogy?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#34712) movax válasza sunavlys (#34711) üzenetére


movax
őstag

Bocsánat, megkérdezted, válaszoltam. :)

Lehet, hogy képként töltik fel.

[ Szerkesztve ]

(#34713) sunavlys válasza movax (#34712) üzenetére


sunavlys
senior tag

Erre gondoltam én is, de ki tudtam jelölni a szoveget. Képen nem lehet, ugye?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#34714) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Egyik kedvencem: Ezért vannak irreleváns ajánlások, hirdetések mert pl. egy műkörmökkel foglakozó oldal aranyos állatos videókat posztol amit megnézek, aztán meg tele lesz műkörmös oldalakkal meg hirdetésekel az fb-m.
Egyszer nem értettem miért van tele az fb-m anime sz@rokkal, képekkel, oldal ajánlásokkal, aztán később láttam mert olyan videókat néztem meg pl. vicces prank videók, amit ezek az oldalak posztoltak. Végülis "logikus", műköröm=állatos videók, anime=vicces prank videók...
Ezt csakúgy leírtam, ilyen trükkökkel tele van így szemetelve a fb-m...

[ Szerkesztve ]

(#34715) Bl.Gyo. válasza sunavlys (#34713) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Képen nem lehet.

(#34716) NeoPampalini válasza Bl.Gyo. (#34714) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Ezért (is) használom kizárólag a "hírfolyamok" opciót, ott ezek a hülyeségek nem jönnek elő, csak az, amit követek. :D

Persze így elbukom azt, hogy valami "random érdekes/hasznos" oldal bukkanjon fel nekem, de annyi baj legyen.

(#34717) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Születésnapi értesítőkről nem kapok semmilyen formában értesítést. Próbáltam már, hogy "nem kérek" majd visszapipáltam, viszont így sem kapok. Mit lehet tenni hogy megjavuljon?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#34718) Lisztok


Lisztok
lelkes újonc

Sziasztok!

Az imént töröltem a régi accountomat, mert elegem lett a sok trágyából amit látok, viszont utána rájöttem, hogy a munkatársaimmal azért csak célszerű lenne kontaktot tartani. Csináltam egy másik profilt, másik e-mail címmel, vagyis csináltam volna, mert képfeltöltést kért tőlem, fel is töltöttem egy képet, majd azt írta ki, hogy megkapták az ellenvetésem (WTF) és vizsgálják a fiókomat, hogy megfelel-e a közösségi irányelveknek. Ez már így működik?

(#34719) ledgeri válasza Lisztok (#34718) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Böngészősütiket azért töröltél?
Miről kért képet?
Az eseményről készült cenzúrázott képekkel többet érnénk :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34720) Lisztok válasza Lisztok (#34718) üzenetére


Lisztok
lelkes újonc

Közben telefonról sikerült. Fura.

ledgeri, szelfit kért. Amúgy direkt egy olyan böngészőt használtam a regisztrációhoz, amit semmire sem szoktam (Edge)

[ Szerkesztve ]

(#34721) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
A Hírfolyam hanyagolja a bekövetett hír- és hobbyoldalaimat :( Helyette random akármik jönnek velem szembe :((( :((

(#34722) kp78 válasza chungee (#34721) üzenetére


kp78
addikt

Én egyszer megszámoltam. :U
18 dolog jött szembe, amit nekem ajánlott, vagy hirdetett, mire egy olyan tartalom jött, amit követek. :W

(#34723) NeoPampalini válasza chungee (#34721) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Hírfolyam alatt a normál hírfolyamot érted (böngészőben a "házikó" ikon a fenti menüsoron), vagy a bal oldalt elérhető "Hírfolyamok" menüt? Én ez utóbbit használom pont amiatt, amit te is írsz, tele van szeméttel a normál hírfolyam.

Eddig vagy egy hónapig Sydney Sweeney-t ajánlgatta, ma áttértünk Serena Williams hátsójára, pedig egyik se érdekel. :DDD

(#34724) chungee


chungee
addikt

Megvan közben ha valakinek ez segít :R :C [link]

(#34725) ledgeri válasza NeoPampalini (#34723) üzenetére


ledgeri
nagyúr

mondjuk a fentiek szerinti elv alapján használom a prohardvert is: tesztek/hírek, és nem a kezdőlap. Mióta az új "központos" címlap van! :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34726) Jorus válasza chungee (#34724) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi, beállítottam kezdőoldalnak. :D :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34727) csako válasza ledgeri (#34725) üzenetére


csako
veterán

Ha az hiányzik, hogy ugyanúgy nézzen ki megint, mint pl. a Mobilaréna főoldala, akkor elég egyszer a bal oszlopnál a "Bezárás" gombra/szövegre kattintani és süti törlésig úgy marad.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#34728) NeoPampalini válasza chungee (#34724) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Na, erről beszéltem. :D

(#34729) Bondix


Bondix
tag

Az a kérdésem lenne, ha valamit kiteszek Facebook story és az van beállítva, hogy ismerősök lássák nem földgömb és megjelölök rajta valakit és ő ugye kap értesítést és be dobja ő is storyba és neki is az van beállítva láthatósagnak, hogy ismerősei....
Így akkor a közös ismerőseink fogják látni azt a képet amin én és ő megvagyunk jelölve vagy pedig nálam a story a teljes ismerőseim és nála is a teljes ismerősei?

(#34730) Bondix válasza Bondix (#34729) üzenetére


Bondix
tag

Erre megvan a válasz mind a két helyen minden ismerős látja nem csak a közös.

Viszont egy kérdésem lenne!

Van egy nyilvános csoport és abba megosztok egy hirdetést.
S azt a hirdetést osztom tovább más csoportba.
Utána ha a saját csoportba törlöm akkor automatikusan törlődik azokból a csoportokbol is ahova tovább osztottam ugye?
Vagy miben csoportból külön kell? Gondolom nem mivel az alap törölve van akkor logikus ahova osztottam ott nem lesz elérhető már!?

(#34731) kidnou válasza Bondix (#34730) üzenetére


kidnou
senior tag

A tovább osztott csoportokban maga a poszt megmarad, csak a megosztás tartalma helyén "ez a tartalom jelenleg nem elérhető..." kezdetű szoveg lesz

(#34732) Bondix válasza kidnou (#34731) üzenetére


Bondix
tag

S az egy idő után eltunik vagy van rá lehetőség, hogy egybe vissza vonjam őket vagy nekem kell egyesével törölni?

(#34733) ledgeri válasza csako (#34727) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Egyfelöl most hallok róla elsőnek, így köszi :C :R , másfelöl a nagy "nemkéne" morgolódás közben a fentim volt csak említve, mikor bevezették.... Az hogy ott egy gomb az nem (ha akkor volt egyáltalán.

Már megérte szóba hoznom ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34734) zaparkas


zaparkas
lelkes újonc

sziasztok

szeretnék a fiókomból 1db régi mailt törölni, és szeretnék jelszót is változtatni.
de nem engedi... állandóan azt írja, hogy:

Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról. Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket.

2 hete használom ugyan azt a böngészőt és netet. meddig kell várni? kezd kicsit röhej lenni. a facebook.com/hacked megoldás sem működik.

(#34735) Bondix válasza Bondix (#34732) üzenetére


Bondix
tag

Találtam egy ilyet én cikkbe.
De én ezt a részt nem találom, hogy ki lehessen választani többet egyszerre.
Valaki Help Pls :R

(#34736) ledgeri válasza zaparkas (#34734) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Full passz, de lehet, hogy egy hónapot várat.... reméljük... bár másoknál régebben fenál a probléma :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34737) attiati


attiati
veterán

rendszeresen álhíreket terjesztő FB csoport törléséhez mi szükséges?

(#34738) Krystal_s válasza attiati (#34737) üzenetére


Krystal_s
addikt

Azért csoport, mert van egy adott téma, amiről azt tesznek ki, amit akarnak. A tagok majd eldöntik, hogy nekik mi igaz és mi nem. Gondolom a tagok többsége szólna, ha gond lenne.
Leírnád a csoport nevét? (privátban is jó) Kíváncsi vagyok mi számít "most" álhírnek.

(#34739) attiati válasza Krystal_s (#34738) üzenetére


attiati
veterán

Volt már rá példa, hogy összeesküvés elméleteket terjesztő csoportot felszámoltak.

Az egész csoport tele van vele és semmi köze a csoport látszólagos nevéhez.

(#34740) Atish19


Atish19
őstag

Van még esetleg rajtam kívül aki nem kapta meg a HD kép küldés opciót messengeren? Ma is frissült pedig. Esetleg lehet tudni melyik verziószámtól képes rá? Jelenleg 455.0.0.40.107-re frissült ma. (Android)

[ Szerkesztve ]

(#34741) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Bocsánat, hogy ide lihegem ki magam, de amióta ez a végpontok közti titkosítás van, beállított PIN ellenére nekem asztali gépen böngészőből használhatatlan a MEssenger..

Van valami tipp trükk? ( Firefox amúgy) ...

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#34742) chungee válasza Graphics (#34741) üzenetére


chungee
addikt

Azonkívül hogy ahányszor megnyitod a böngészőt annyiszor kell beütni a PIN-t :F

(#34743) eWro válasza chungee (#34742) üzenetére


eWro
csendes tag

Nálam nem kell beütni a PIN-t, viszont nem találok meg embereket a keresőben, a beszélgetések fele nincs meg soha.

[ Szerkesztve ]

(#34744) chungee válasza eWro (#34743) üzenetére


chungee
addikt

Akk azért van sztem mert nem kéri a PIN-t

(#34745) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Miért egyre gusztustalanabb a Facebook?
Regisztráció során kötelező már a telefonszám megadása is?

(#34746) kutga válasza aprokaroka87 (#34745) üzenetére


kutga
nagyúr

Eddig is kellett a kétfaktoros hitelesítéshez nem?

Let the Zone take me if I am.

(#34747) aprokaroka87 válasza kutga (#34746) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hmm, de szerintem azt regisztráció után lehetett megadni, nem volt kötelező

(#34748) kutga válasza aprokaroka87 (#34747) üzenetére


kutga
nagyúr

Bevallom ezt nem tudom, elég régi a regisztrációm, akkor még biztos nem kérték, de ha új böngészőben jelentkezek be, akkor smsben kérem a megerősítő kódot.

Let the Zone take me if I am.

(#34749) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Erre tudtok valami megoldást?

"Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról. Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket."

Szeretnék letörölni egy kamu email címet a fiókomból, ugyanis tegnap feltörték a facebook fiókomat és vissza is lett állítva, de egy krikszkrakszos hotmail bent ragadt... Ezt már a metában próbálom és nem az account centerben amúgy.
Fun fact: Steamemet és epic gamest is feltörték (jelszó megváltoztat, google-em leszed, másik e-mail, volt nincs fiókom 65 játékkal!), steamet visszakaptam (ott érdekes elég volt a receiptek igazolása), epiccel most küzdök, harmadik karika után sem akarják visszaadni, pedig már a csillagokat is lescreenshotoltam nekik. Tegnap voltam rendőrségen, megtettem feljelentést személyesen, kíváncsi leszek mit lépnek...
Ott is elmagyaráztam, hogy nem a "kattintós fajta voltam", hanem google adagszívárgás után kerültek ki az adataim. (Most már semmit sem mentek, jelszavakat megváltoztattam, ahova tudtam 2FA-t tettem). (Próbálkoztak Binance-nál is, de ott volt annyi eszem, hogy van 2FA amióta használom)

Visszatérve a fake email leszedésre, erre most mennyit várjak***??? Már szeretnék FB-re is 2FA-t állítani, de nem tudok...

Ja igen egy kis érdekesség... Amikor feltörték a steam fiókomat és epicemet azután (meg 1-2 kínai shopban is próbálkoztak vásárolni, de nem volt fedezet számlámon hála égnek, azokat is visszavettem)
Pénteken törték fel a kínai+epic+steames cuccokat. Vasárnap beszéltem yarddal előszőr, majd miután beléptem volna a mailembe a telefonom szó nélkül kikapcsolt. Nem tudok azóta mit csinálni vele, pedig 80% akksin volt kb. Teljesen tégla lett! Se nem tölt, se nem tudom bekapcsolni, semmi! Kölcsönkértem egy telefont amit végleg odaadtak nekem és azon gyári visszaálítás után beköltöztem újra... Gondolom ezért nem engedi fész, hogy töröljem a kamu mailt, az "új" teló miatt...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#34750) zaparkas válasza _ocsisajt (#34749) üzenetére


zaparkas
lelkes újonc

nalam 2,5 hete ezt irja, hogy varjak a valtoztatassal. se jelszo, se emailt nem tudok torolni/valtoztatni. rohej az egesz..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.