Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) Atomgeszi válasza Jakesz (#34798) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Üzleti oldalaknak küldött üzeneteket meg nem lehet szerkeszteni.
Felettébb vicces, hogy pár ilyen oldalnak vannak random előre megírt opcióik, amik a leglehetetlenebb pillanatban jönnek fel, és pont oda, ahol a normál beszélgetés write box-a van, így reflexből mindig küldök egy automatikus üzenetet.. persze visszavonni, szerkeszteni nem lehet. :W

(#34802) pvt.peter válasza kkdesign (#33668) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nálam is ugyan ez a helyzet.
Csoportos chatet szeretném átrakni a kéretlen mappába, hogy ne lássam állandóan a frissítéseket, sajnos az archivált mappából visszajön a chat...
Vmi megoldás erre?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#34803) ledgeri válasza pvt.peter (#34802) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az "archivált" az "nekem már nem kell, mert láttam" jelentéssel bír, így ha valaki ír, akkor azt nem láttad, így visszajön. Ez a mögöttes logika. Ha tudsz és akarsz, lépj, ki vagy tűrj...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34804) Lauda


Lauda
félisten

Olyan esetben például mi történik, ha az alprofil valamiért tiltásra/korlátozásra kerül? A fő profilnak ebből lehet valami hátránya?

(#34805) Mr.RiK


Mr.RiK
csendes tag

Sziasztok! Mióta az új Messenger változat van, azóta már a Hívásokat se látom, se azt ha valaki hívott. Hogy lehet vissza tenni a régi verziót? Találtam 1-2 oldalt ahol vissza lehet tenni a régi változatot állítólag, de szerintem nem megbízható oldal. Play Áruházba pedig hiába keresek rá Messenger-re, a legújabbat dobja ki nekem.

(#34806) flash-


flash-
veterán

Van egy facebook oldalam.
A történetben többször is posztoltam egy képet de sehol sem látom, se tevékenységnapló se történetarchivum, egyesdul a hirdolyamomon jelent meg. De a tortenet kepeket sehogy nem tudom előhozni...

-ugyamcsak facebook oldallal tobb csoportban tag vagyok de az oldallal nem enged posztolni egyik csoportban sem. Miert?
Tud valaki ezekben segiteni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34807) Met


Met
nagyúr

Az mennyire normális hogy a FB app megnyitás után kis idővel átmegy a marketplace-re?
MRV Patch Manager-el van felrakva a FB és a Messenger mert ha simán telepítem akkor nem működik a szokásos chatfej.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34808) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok,

Adott egy zárt FB csoport, ahol mindenki ismerőse egymásnak, de valamiért nem mindenki bejegyzését látom. Ez mitől lehet? Most volt egy bejegyzés 2 napja, nem látom, de más igen. Mi lehet a gond?

(#34809) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

A Facebook applikációm már hónapok óta jobboldalt fent 2 db olvasatlan üzenetet jelez. Rákattintva, majd a Messengert megnyitva egyszerűen nem lelem meg ezt a két olvasatlan üzenetet. Próbáltam már asztali gépen is Facebook.com-on keresztül, de ott sem találtam meg. (archív üzeneteknen is) Segítsetek, hogy mi lehet a probléma, köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#34810) Jakesz válasza Newyorker (#34809) üzenetére


Jakesz
őstag

Nincs olvasatlan üzeneted, csak szimplán beragadt a jelzés. Ez csak 1 bug a Messenger jóságai közül. Ha letörlöd az appot és újratelepíted, akkor eltűnik.

(#34811) Newyorker válasza Jakesz (#34810) üzenetére


Newyorker
addikt

Magát a Facebook applikációt már kb. négyszer leszedtem és vissza, ilyenkor kb. egy-kettő hétig jó és megint előjön ez a kettő üzenet mutatása

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#34812) Jorus válasza Newyorker (#34809) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem lehet, hogy csoportos chat üzenetek között van olvasatlan? Közösségi chat vagy valami ilyesmi a neve.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34813) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !
Következőkben kérném a segítségeteket :
mostanában jött elö az a gondom, hogy ha 2 gépen + telcsin használom a messengert, akkor a kapott üzik csak azon láthatóak amelyiken éppen megkaptam szóval pl ha telcsin megnézem a kapott üzit, otthon a számítógépen már nem látom !
Tudnátok ebben segíteni, mert nagyon idegesítő !
Elöre is köszönöm ! :R :R :R

(#34814) Breki válasza maxika2004 (#34813) üzenetére


Breki
veterán

Szia

Számítógépre használod a Messenger alkalmazást?
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#34815) TrollBalint válasza Met (#34807) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem mindenféle cucc nélkül vannak telepítve és ezt csinálja a Facebook. Megnyitom a facebook-ot és már dobja is be a Marketplace-t. Egyelőre csak Androidon néztem, ott is inkább akkor csinálja, ha valami Facebook értesítésre megyek rá, ha simán megnyitom az applikációt, akkor mintha nem csinálná (vagy csak szerencsém volt, de ritkán nyitom meg közvetlenül a Face app-ot)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#34816) maxika2004 válasza Breki (#34814) üzenetére


maxika2004
őstag

nem használom....
de attól még jónak kéne lennie nem ?
:R

(#34817) Breki válasza maxika2004 (#34816) üzenetére


Breki
veterán

Fogalmam sincs, de egy próbát megér azzal jó-e.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#34818) maxika2004 válasza Breki (#34817) üzenetére


maxika2004
őstag

azzal sem jó... de eddig rendben volt, ez kb 2-3 hete kezdett előjönni !
valakinek még ötlete esetleg ? valami beállításra is gyanakodtam, de nem találtam semmit ! :W :W :W

(#34819) Met válasza TrollBalint (#34815) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, akkor nem a patch-elt app a ludas.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34820) Lauda válasza maxika2004 (#34813) üzenetére


Lauda
félisten

a kapott üzik csak azon láthatóak amelyiken éppen megkaptam

Hogy hogy amelyiken megkaptad? Az üzenet a profilnak érkezik, nem eszközöknek. Egyébként ez facebook anomália lesz, nem tudsz vele mit kezdeni.

(#34821) stefi68


stefi68
addikt

Érdekes problémával szembesültünk, Messenger üzenet értesítések kapcsán.
Nem írom le az egész történetet, mert hosszú lenne....
A lényeg: az asszony panaszkodott, hogy nem minden Messenger üzenetről kap értesítést. Volt mindenféle jogosultság ellenőrzés, akku optimalizáltság tiltás, háttérben futás manuálisra állítása, korábbi verziók kipróbálása, telefon visszaállítás gyári állapotra...
Most ott tart a dolog, hogy egy Reddit bejegyzés alapján, nálunk is az lehet mint ott egy felhasználónál, mégpedig a csoportos üzenetek értesítéseit megkapja, az egyéni beszélgetések üzeneteinek értesítéseit nem.
Ezt ma teszteltük jó párszor...
Nem csak az én üzeneteim értesítéséről van szó, hanem másokéról sem kap értesítést.
Létezik ilyen?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#34822) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Asztali firefoxos facebookozóktól majd kérdezném, hogy a friss verzió hozott-e teljesítményjavulást, mert eléggé kiemelten ezt említette a changelog!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34823) zsiga68 válasza ledgeri (#34822) üzenetére


zsiga68
senior tag

A Firefox alapból nem igazán gyors. Nem rudom milyen teljesítményjavulásra gondolsz..
Firefoxot is karban kell tartani és bizonyos rejtett beállításokat is igénybevenni.

[ Szerkesztve ]

(#34824) ledgeri válasza zsiga68 (#34823) üzenetére


ledgeri
nagyúr

zstandard említve

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34825) stefi68 válasza stefi68 (#34821) üzenetére


stefi68
addikt

Újabb fejlemény: Ha az asszony telefonján egy másik profillal jelentkezek be a Messengerbe, annak jönnek az értesítések.
Tehát, nem a telefon, nem a szoftver, hanema FB felhasználó a ludas.
De mi lehet a gond vele???

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#34826) sherlock82


sherlock82
senior tag

Sziasztok , rendszeresen találkozom azzal a hibával, hogy messengeren írok egy üzenetet és a program úgy érzékeli hogy én kaptam üzenetet. :D
Mivel ez kezd rendszeres lenni lassan magam mögött hagyom ezt a programot, mert kb használhatatlan , ez miatt is.. :U

Iphone 8, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#34827) kutga válasza sherlock82 (#34826) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam ugyanez, bár csak webes felületen tapasztaltam.

Let the Zone take me if I am.

(#34828) maxika2004 válasza Lauda (#34820) üzenetére


maxika2004
őstag

" Hogy hogy amelyiken megkaptad? "

bocs lehet félreérthető voltam.. szóval ott látszik ahol először megnézem... ha pl egyik gépen megnézem, utána a másikon, vagy a telcsin már nem látom az üzenetet...

(#34829) t420s


t420s
aktív tag

A facebúúk márkitplészen vannak vevők is vagy csak scammerek?
feladok egy hirdetést , 10-20 üzenet bezuhan fél óra alatt, de egy se valós vevő mind a szokásos "gls az én költségemre"
Itt vevők is vannak vagy csak scammerek?

(#34830) Jorus válasza t420s (#34829) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vannak, de én is azt tapasztalom, hogy a hirdetés feladását követő első 1-2 napban csak a scammerek jönnek. Azokat tiltom, jelentem (ez utóbbinak semmi hatása nincs, mindig az a válasz jön, hogy a FB szerint minden rendben van a jelentett profillal), aztán később jönnek a normál érdeklődők is jellemzően.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34831) t420s válasza Jorus (#34830) üzenetére


t420s
aktív tag

"Azokat tiltom, jelentem " én már azt se. jó ideig jelentettem soha semmi hatása nem volt.

(#34832) kutga válasza t420s (#34829) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, vannak, de az első pár találat biztosan kamu profil.

Let the Zone take me if I am.

(#34833) Met válasza Met (#34819) üzenetére


Met
nagyúr

Redditen azt írják elvileg ez megoldja.

Go to :
Fb Settings and confidentiality > settings > navigation bar > customize bar > market place > mask it

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34834) t420s válasza Met (#34833) üzenetére


t420s
aktív tag

és ez mit is csinálna? mask it? Kit? mit?

(#34835) Met válasza t420s (#34834) üzenetére


Met
nagyúr

Esetleg megnéznéd :U
De minimális angol tudással...

Fb=Facebook
Settings and confidentiality=Beállítások és valami
settings=Beállítások (ez az előző lépésből ismerős szó)
navigation bar=navigációs sáv
customize bar=testreszabás és valami
market place=marketplész
mask it=maszkolni akarsz valamit, tehát eltüntetni kell

Azért ennyire nem lenne nehéz megnézni hogy vajon mit kellene csinálni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34836) t420s válasza Met (#34835) üzenetére


t420s
aktív tag

továbbra a leghalványabb lila gőzöm mire is jó ez. mask it? kit? mit?
nyilván a kamu profilt értelmetlen maszkolni mert soha többet nem fog írni lévén pár óra a "living time" az ő esetükben. aztán jön a köv kamu profil. egy ilyen scammer akár 2-300 (zömében RU és india forrású) kamuprofillal rendelkezik. értelmetlen maszkolni.

[ Szerkesztve ]

(#34837) castiels26


castiels26
újonc

Sziasztok!

A marketplace megjelenít kb 8 hírdetést utána csak tölt. Ha bezárom a Facebook -ot utána is csinálja. Max 8 hírdetést tölt be. Van valakinek valami ötlete miért?

(#34838) WhiteWalker válasza castiels26 (#34837) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolom a Facebook b@szakodik szokás szerint. Nálam is ez van. Majd megjavul. :R

(#34839) castiels26 válasza WhiteWalker (#34838) üzenetére


castiels26
újonc

Telefon lemaradt xiaomi 13T.

(#34840) WhiteWalker válasza castiels26 (#34839) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Poco F5

Viszont a keresővel működik. Itt betölt mindent.

[ Szerkesztve ]

(#34841) Lucho7


Lucho7
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, hogy facebook marketplace felfüggesztést kaptam amit nem értek miért, semmi olyat nem hírdettem, semmit nem seértettem. Valaki tud benne segíteni, hogy oldjam meg?

Semmi további információt nem találok. Köszönöm a segítséget! [kép]

(#34842) razorka777 válasza Lucho7 (#34841) üzenetére


razorka777
veterán

[link]
[link]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#34843) kp78 válasza Lucho7 (#34841) üzenetére


kp78
addikt

[link]
Ez sajnos ilyen (lett). :(((
Nekem sem megy már jó ideje.

(#34844) TrollBalint válasza Met (#34835) üzenetére


TrollBalint
addikt

Megcsináltam iphone-on, de ugyanúgy bedobta Androidon. Úgy hogy beállítottam ott is, azóta nem nagyon néztem facebookot, de most vagy nem ért semmit a beállítás, vagy telefononként külön kell.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#34845) Met válasza TrollBalint (#34844) üzenetére


Met
nagyúr

Miért lenne hatással a droidos készüléken az amit az almáson appon beállítasz? :)
Azóta nem nagyon nyitottam meg az appot, most ránéztem, nem ugrott át a place-re.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34846) SWiNEBoY válasza Lucho7 (#34841) üzenetére

Szia!

Engem márciusban bannoltak, azóta írtam több tucat bejelentést nekik, egyre jött válasz, hogy kivizsgálják de azóta is a helyzet változatlan.
Valószínűleg bukó, szóval csináltam egy másik profilt amin csak MP-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#34847) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Üdv

Olyan gondom van hogy kb egy hete nem érhető el a Marketplace számomra.

Nem hirdettem semmi problémás dolgot viszont sok scammert jelentettem és üzenetben osztottam őket :D
Nem tudom az számít e.

Jelenleg ilyen a helyzet: [kép]
azt írja nincs szabálysértésem. [kép]

Hogy lehet ezt helyreállítani?

Közben látom hogy csak egyet kellett visszaolvasni :DDD
Ez akkor általános hibajelenség?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34848) WhiteWalker válasza Dr. Romano (#34847) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Meg egy kicsit , csak pár komment feljebb... :D

(#34849) Dr. Romano válasza WhiteWalker (#34848) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hmmm akkor ennek kampó.

Ennél a retek cégnél lehetetlen kapcsolatba lépni bárkivel is. Support gyakorlatilag 0. Az algoritmus azt csinál amit akar.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34850) chopin42


chopin42
őstag

Üdv! Nálam is marketplace sz@rakodás, csak másképp. Mikor megnyitom a Facebook appot, kb 1-2 mp és felugrik ez: [kép] [kép] . Jelentettem, letiltottam, mindent amit lehet. Pár napja csinálja. Valaki járt így/tudja, miért? Xiaomi mi note 10 lite.
Köszönöm :R

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.