Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44651) fattyu válasza cOxeR (#44649) üzenetére


fattyu
veterán

az én alvásterveimmel egész jól klappolt :D

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#44652) spanyoll válasza Real_Necro (#44650) üzenetére


spanyoll
addikt

A hajógyári ha minden igaz nappal le van zárva ... vagy nem?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#44653) A Zéé válasza spanyoll (#44652) üzenetére


A Zéé
addikt

K hidat nem tudom, de szerintem be lehet menni ott is.
A szórakozóhelyeknél levő kishídnál portaszolgálat van, már amikor ott van a dzsoni. Én majdnem minden héten megyek oda, az egyik nagyker ott van.

Just a simple Lineman...

(#44654) Real_Necro válasza spanyoll (#44652) üzenetére


Real_Necro
veterán

A K hídon át nincs, legalábbis 2 hete arra túráztam és pl a csúszdás részen rengeteg gyerek meg szülő volt.
Egyébként kb 5 percre lakom onnan gyalog. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44655) cOxeR


cOxeR
Ármester

Tolok képet, most nincs energiám flickerezni, FB-n van....

[link]

(#44656) #40935168


#40935168
törölt tag

Egy klassz fotós klassz oldala, huh ! katt

Kedvencem pedig máris a kezdőoldalon most:

(#44657) cOxeR válasza #40935168 (#44656) üzenetére


cOxeR
Ármester

"working with every f@cking available light"

(#44658) *Ropi* válasza cOxeR (#44657) üzenetére


*Ropi*
félisten

McNally klasszikus... :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#44659) #40935168


#40935168
törölt tag

Dupla like, osszátok be :D

(#44660) *Ropi* válasza #40935168 (#44659) üzenetére


*Ropi*
félisten

:))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#44661) cOxeR


cOxeR
Ármester

Lustaság fél egészség, két újabb FB link a tegnapi fotózás képeivel:

[link]
[link]

(#44662) cOxeR


cOxeR
Ármester

Most megvilágosultam, néger pár esküvőjét akarom fotózni! :B

[ Szerkesztve ]

(#44663) Fejo


Fejo
őstag

Bajcsy Zsilinszky út - Podmaniczky utca sarok 1949-2012:

A sorozat többi képe: [link]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#44664) Horbal


Horbal
őstag

Mai makró (a vadi új 70-300 @ 12mm közgyűrű párossal):

[link]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#44665) Fejo


Fejo
őstag

Egy anaglif (tervben van ennél "tudatosabb" kompozició is):

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#44666) Sucuka válasza Fejo (#44665) üzenetére


Sucuka
senior tag

Jó ez, nekem is vannak eféle terveim :)

(#44667) sztyui2 válasza Fejo (#44665) üzenetére


sztyui2
őstag

Én kb 5 éve csináltam ilyet, aztán rájöttem, hogy:
1.nincs elég nagy közönsége, mert nincs mindenkinek szemüvege hozzá, sőt akinek van, az is lusta elővenni csak hogy megnézze ezt az egy képet.
2.Amúgy is elavult technológia ez a piros-kék 3D, ráadásul a színek meg kontraszt meg semmi sem marad meg olyannak, amilyennek lennie kellene nem 3D-ben.

(#44668) cOxeR válasza sztyui2 (#44667) üzenetére


cOxeR
Ármester

Like... ugyanez, 2 méterre van a szekrényben a szemüveg... de nem vettem elő ezért a képért.

(#44669) spanyoll válasza sztyui2 (#44667) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem meg nincs szemüvegem, de ha lenne se vettem volna elő. Majd ha már hologramok lesznek. Na akkor :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#44670) Fejo válasza sztyui2 (#44667) üzenetére


Fejo
őstag

Én sem most kezdtem, csak most újra kedvem van hozzá. Ha valaki nem veszi elő, hogy megnézze, az nem veszi, én általában a magam szórakoztatására fotóztam eddig is és ezútán is. ;)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#44671) Real_Necro válasza Fejo (#44670) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kollégám készítget ilyeneket gyerkőceiről, elég jópofák. :) Sajnos itthon csak polárszűrős hemüge van, az meg erre nem jó. :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44672) gab.m


gab.m
senior tag

25 képes fotósorozatom a tegnapi párnacsatáról:
[link]
Volt még ott valaki közületek? :)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#44673) Throme válasza sztyui2 (#44667) üzenetére


Throme
veterán

szvsz:
1., Az egész fotózásnak nincs elég nagy közönsége. Az emberek jelentős része vagy nem fotózik semennyire, vagy csak események, emberek "dokumentálására" veszi elő a kis kompaktot és az nekik elég. Ilyen alapon minek fotózol, kinek fotózol?
Ilyen papír szemüveget meg több folyóirathoz (pl IPM, DFM), vagy már zabpelyhes dobozokhoz, meg a jó ég tudja mikhez hozzápasszítanak, tehát elég sok háztartásba valahogy el-eljut.
Ha meg lusta valaki elővenni a szekrényből, akkor az azt jelenti, hogy teljesen hidegen hagyja az ilyen fajtájú kép és csak lom a szemüvege. Ki kell dobni a szemétbe és kész.

2., Én is észrevettem, hogy a színek megváltoznak, de nem is pantone színskálának lett ide berakva ez a kép, hanem mint érdekesség.

Fejo, ha lesz még ilyen szerintem nyugodtan dobd be ide, vagy csak a linket.

(#44674) hemaka válasza gab.m (#44672) üzenetére


hemaka
nagyúr

A béna időpont miatt idén kihagytam, de úgy látom 2 ismerős csaj is rajta van a képeken. :D

(#44675) zool1 válasza Fejo (#44665) üzenetére


zool1
őstag

Nekem kéznél volt a 3d szemüveg, és tetszik a kép. Átnyomom az Evo 3d-re, meglátjuk ott hogy néz ki. :))

(#44676) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Erről a portréról mi a véleményetek? Hozzáteszem, még csak most próbálgatom a szárnyaim ezen a téren... :U

(#44677) gab.m válasza Clemi (#44676) üzenetére


gab.m
senior tag

A retusálás nagyon nem az igazi! És a fejéből kinövő faágak is zavaróak. Nincs másik képed a sorozatból, ami ilyen téren jobb? Ha van, annak fuss neki megint, jobban odafigyelve az utómunkára.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#44678) Clemi válasza gab.m (#44677) üzenetére


Clemi
veterán

Van másik kép is.... a profi retusálástól még elég messze vagyok, csak néhány alap trükköt ismerek....

(#44679) cOxeR válasza Clemi (#44676) üzenetére


cOxeR
Ármester

Alapvetően szerintem nem gond a fej mögött lévő faágak sokasága... viszont a fej alexpós, ezen érdemes lenne változtatnod, és máris jobban kiemelkedik a képből az arc, és hatásosabb lesz a portré. A retusálással tényleg vannak gondok, de alapvetően a szemet és a hajat kellett volna kicsit megtolnod, hogy kiemelkedjen, és akkor nem az arcbőrre koncentrálnak elsőre. Nem túl szerencsés ez a kicsit görnyedt testtartás sem.
Van még mit reszelni rajta, de nem annyira vészesen problémás.

(#44680) Clemi


Clemi
veterán

Köszi a véleményt! Az az igazság, hogy nem akartam az arcbőrrel nagyon elrugaszkodni a valóságtól, és a szem az arccal együtt már így is plusz expós a háttérhez képest, ráadásul a háttérre utólag még vignettálást is tettem, de próbálkozom tovább, és javítok rajta.
Van egy olyan sejtésem, hogy nem ártana a TB+Film paneles monitorom lecserélni, mert én tuti más színeket, és fényerőt látok, mint ti. A tartás.... hát az így sikerült, hagytam a lányom pózolni ahogy kedve van.

(#44681) Sucuka válasza gab.m (#44672) üzenetére


Sucuka
senior tag

Nekem spec. tetszenek, riportsorozatnak megfelel. :)

(#44682) gab.m válasza Sucuka (#44681) üzenetére


gab.m
senior tag

Köszi. Annak is készült. Próbálkoztam az elején alexpózással és vakuval, de akkora felfordulás és püfölés volt, hogy inkább nem kockáztattam ezt az egyik kezemben a gép másik kezemben a vaku megoldást miközben hátulról néha-néha fejbevertek :P

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#44683) Sucuka válasza Sucuka (#44681) üzenetére


Sucuka
senior tag

Megköszönném, ha dobnátok egy lájkot: Völgyi Attila-féle Facebook Timeline játék

cOxeR: az kidolgozási elképzelés a tiéd! Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#44684) radi8tor válasza Sucuka (#44683) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kész.

⭐ Stella

(#44685) cOxeR válasza Sucuka (#44683) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nincs mit, de nem azért csináltam, hogy játékra nevezzél vele, hanem, hogy lásd mit lehet kihozni egy képből...
A nyereményt a privátban küldött címre postázhatod! ;]

Hatalmas ötlet ez a játék, mert mással kvázi ingyen megcsináltat egy designt, és mellé hatalmas nézettséget generáltat Veled és a többi lelkes beküldővel, ezáltal rengeteg új követőt szerez magának, a te ismeretségedből. Irigykedem, és megcsinálom majd én is...

[ Szerkesztve ]

(#44686) radi8tor válasza cOxeR (#44685) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én nem fogom lájkolni az oldalát, csak a képet lájkoltam ;]

⭐ Stella

(#44687) Sucuka válasza cOxeR (#44685) üzenetére


Sucuka
senior tag

Bizony, jó kis ötlet, ha megyek valamire a szakmában, hasonlóval én is próbálkozom majd.

Sir Riccio nak van némi infója arról, mire is jó a facebook-ra épített marketing. Ő volt ilyen előadásfélén )

(#44686) radi8tor1 : Elég a képet lájkolni ) Köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#44688) sztyui2


sztyui2
őstag

Nah, ha már lájkgyűjtés, akkor aki úgy érzi, pls nyomjon már egy lájkot erre itt! ;)

És hogy ne legyen teljesen off, benyomok egy képet is a 365-ből... ;)

[ Szerkesztve ]

(#44689) forceberg válasza sztyui2 (#44688) üzenetére


forceberg
veterán

Jó lett, amin változtatnék "laikusként", hogy a szemeket részben fedi a keret felső vonala.

Tegnapról egy klisé?!

Feljáró a fényhez!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#44690) cOxeR válasza sztyui2 (#44688) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mivel sokkoltad? :D Nekem tetszik, jó, hogy van egy kis zöld és piros is a képen, de az ablakokkal valamit kezdenék, nekem oda-oda cikázik a szemem.

(#44691) cOxeR válasza forceberg (#44689) üzenetére


cOxeR
Ármester

Remek lett! Én talán az oszlopok között lévő kék részt és az ellenoldali párját, hangulatba illő színre átszíneztem volna, hogy ne akadjon meg a szem rajta, de ez csak szubjektív vélemény...

(#44692) fi:zi'k válasza forceberg (#44689) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tetszetős. :)
Erzsébet-kilátó?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44693) aldebaran válasza sztyui2 (#44688) üzenetére


aldebaran
őstag

Teljesen amatőrként kérdem, hogy az miért jó ennek a képnek, hogy ferde és a bal szélén ki van égve és ez az arckifejezés nem kifejező?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#44694) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

ezzel jelentkeznék most:)

(#44695) Fejo válasza eastsider (#44694) üzenetére


Fejo
őstag

Nekem bejön! :K

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#44696) sztyui2 válasza aldebaran (#44693) üzenetére


sztyui2
őstag

Nincs kiégve a bal széle, van benne részlet, meg egyébként nekem így tetszik, bár ízlések és pofonok...
Ferdének a háttér kicsit ferde, de az arc nem, és azon van a hangsúly. Ha a háttér egyenes lenne, az arc lenne furcsán ferde. Arckifejezés meg mit fejezzen ki? Szerintem azzal nincs gond, egy igazolványkép feelinges semmis arckifejezésnél mindenképp jobb... ;)

(#44697) cOxeR válasza aldebaran (#44693) üzenetére


cOxeR
Ármester

Portréba a portré a lényeg, és nem elsősorban a háttér, tájképnél érdekes, hogy ferde-e vagy sem. kiégés nincs rajta sehol, max világos felület

(#44698) cOxeR


cOxeR
Ármester

Én is tolok akkor már képet, ha ekkora a pörgésforgás:

[link]

(#44699) nesa válasza cOxeR (#44698) üzenetére


nesa
veterán

Ez remek alap de en kicsit mashogy kepzelem (ha gond hogy megpiszkaltam toroltetem) PL igy , az eredetinel nekem valahogy a semmibe nez.

(#44694) eastsider

Ez franko!

(#44689) forceberg

Jo kis HDR, az ajtonal levo kiegeser kicsit kar szerintem.

sztyui2 (#44688

Jo portre!

[ Szerkesztve ]

(#44700) cOxeR válasza nesa (#44699) üzenetére


cOxeR
Ármester

Értem a koncepciódat,viszont már átadtam a képeket, de lehet majd eljátszom vele. ;) Engem a belepiszka sosem zavart. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.