Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) Boond válasza dexter72 (#47839) üzenetére


Boond
addikt

ehhez kb le kellene kapcsolni az összes analógot... az meg kitudja mikor lesz sokan ragaszkodnak még talán hozzá, amióta rendesen üzemel a digitális én az analóg felé sem néztem.

de sokan még nézik, és /vagy olyan a tévéjük... igaz nekünk is van olyan, de vagy nincs használva vagy van box, mert analógban már elég sok minden kimarad...

++ digitális sokkal kényelmesebb szebb stb. Már box után a sima tv-re visszaszokni is furcsa... pedig ott is van epg...

Csak mondjuk nem tudom egy gombbal előhozni a teljes csatorna listát...

".Nyílván technikai"
Technikai, egy HD csatorna, egy normál sd csatornából 3-4 helyet is min elvehet. Még digitálisnál is, Nah 4k-nál még többet... A frekvencia meg egyre kevesebb...

[ Szerkesztve ]

(#47852) pjen válasza Boond (#47851) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Milyen a kep analogon boxal?Van egy asztali HDD s dvd irom ,boxal lehetne hasznalni?

(#47853) Multibit válasza pjen (#47852) üzenetére


Multibit
veterán

Analogon box nélkül is lehet használni azt a DVD felvevőt.

(#47854) forten válasza M_AND_Ms (#47842) üzenetére


forten
tag

Akkor elnézést kérek,ha Te bele látsz,a Digi frekvencia kiosztásának technikai feltételeibe,és üzletpolitikájába,kivel-mennyiért tud megegyezni,mert bennfentes vagy,ám legyen.De,ha nem,ne állítsunk olyat,amit biztosan nem tudunk,csak"valószínű".
Tényleg,nem bántásképp írom.
Egyébként,szerinted ,ha itt tartunk,mi oka lenne egy HD adót visszatartani?

"Hol volt,hol nem volt..."

(#47855) jaroslav válasza Boond (#47851) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hát nem vagyok a területnek a szakértője, de a "műszaki érzékem" azt mondatja velem, hogy az analóg adások sokkal több "helyet" foglalnak, mint a digitálisak (akár HD-ben is)
De, javítsanak ki a hozzáértők, ha tévednék.

Egyébként is az a véleményem, hogy a klasszikus értelemben vett "kereskedelmi televíziózás" ideje lassan lejár. A reklámok az internet felé tolódnak, a film és a sorozat fogyasztás pedig az előfizetéses, reklám mentes, internet alapú stream szolgáltatások felé (Netflix, HBO, Amazon...).
Én nem látom életképesnek hosszú távon a jelenlegi kereskedelmi televíziózást, mint piaci modellt. Nem véletlenül termelt az elmúlt évben közel 5 milliárd ráfizetést a TV2.

Ha van a kábel televíziózásnak kitörési pontja, akkor az az "élő sport közvetítés".

Persze, ez mind csak magánvélemény...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47856) pjen válasza Multibit (#47853) üzenetére


pjen
félisten

Igen,de meglehetősen fos minőséggel.Nem tudom már hogy ment,régen volt tuner nélküli VHS .A TV scart kimenetéről azt lehetett felvenni amit néztem.Ezeken a lapos tv ken mintha nem jönne kifelé kép és hang a scart csatin,vagy én csinálok valamit rosszul?

(#47857) pjen válasza jaroslav (#47855) üzenetére


pjen
félisten

A Tv 2 át van politizálva és ez sok embernek nem tetszik.Hiába tömi a viktor állami reklámmal.

(#47858) jaroslav válasza pjen (#47856) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Szerintem a VHS videomagnóba ment az antenna, majd a VHS antenna kimenetén ment tovább a TV-be az antenna jel. És a VHS össze volt még kötve a TV-vel egy RCA vagy Scart kábellel.

Így a TV-n tudtad nézni azt amit felveszel a VHS-el egy külön "dedikált" csatornán, vagy tudtál nézni bátmit a csatorna listáról, a felvételtől függetlenül...

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47859) jaroslav válasza pjen (#47857) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hát ez egy jó kérdés, hogy miért nem nézik az emberek a TV2-t...

Azért, mert rosszak a műsorok, vagy azért, mert túlságosan sok és egyoldalú a politika...

De, az tény, hogy nem segítettek rajta az állami hirdetések.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47860) pjen válasza jaroslav (#47858) üzenetére


pjen
félisten

Igen,az volt az alap VHS videó magnó.Viszont volt nekem is VHS csak lejátszó,amivel lehetett felvenni,de csak azt amit néztél a Tv-n.

(#47861) jaroslav:fiatal vagy.

[ Szerkesztve ]

(#47861) jaroslav válasza pjen (#47860) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Nahát.

Én olyannal nem is találkoztam...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47862) sandró60 válasza pjen (#47857) üzenetére


sandró60
addikt

Volt valamelyik nap ezzel kapcsolatban esetem.
Egy ismeretlen embert megszólítva a parkolóban a kocsija mellett megdicsértem egy 1500-ladát-közben kiderült 26-éves az autó.Szót szó követet,hogy mik a mai esetek a különböző tévé csatornáknál-csak 2-betűvel jelzem Hi...-At...Rt....A lényeg,hogy Ő csak külföldi adót néz.Onnan okosodik.Akkor nem ugrott be,hogy melyik. Lényeg a lényeg az az adó az itthon is fogható Magyar nyelvű Rt....Elég szomorúnak tartom,hogy sok ember csak onnan tájékozódik.Közben nem nézi a Magyar adókat.

[ Szerkesztve ]

(#47863) M_AND_Ms válasza forten (#47854) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ahhoz nem kell belelátni senkibe se, hogy tudjuk mit lehet átvinni egy koax kábelen, hogy mik a dvb-c sugárzás műszaki képességi és azt is, hogy mi az bitráta, amit sd adás esetén is illik megtartani, hogy ne legyen látványosan rossz a képminőség.

És régi digisként nem egy öszeveszős duzzogáson alapuló csatornakidobásról tudok, amikor az üzleti büszkeség előrébb volt, az előfizetők igényeinél (pl Filmmúzeum, vagy Discovery)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47864) pjen válasza sandró60 (#47862) üzenetére


pjen
félisten

Ez igaz,de sajnos az ellentéte is.Sajnos a "magyar"adók egyre inkább szócső-vé váltak.

[ Szerkesztve ]

(#47865) WaterWave válasza M_AND_Ms (#47863) üzenetére


WaterWave
veterán

Mikor annak idején levették a Discovery-t az érvágás volt nekem, egyetlen csatorna amit néztem... Mostanra újra visszakerült, de régen pont leszharták, hogy ki szeretné és ki nem.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47866) pjen válasza WaterWave (#47865) üzenetére


pjen
félisten

Ez elsősorban üzlet,ezen az áron ezt lehet kihozni belőle,hogy nyereség is maradjon.

(#47867) Flashget


Flashget
félisten

Aki megtudja nezni, megtenne hogy az M+ csatorna milyen bitrataval kapjuk es mennyi ugyanez a Sport2-nel?
Mert oke hogy SD mindketto, de azert van kulonbseg koztuk.

Realme GT Master Edition

(#47868) Flashget válasza M_AND_Ms (#47863) üzenetére


Flashget
félisten

vagy nem Digi neven meg sms-ben kellett szavazni akarjuk vagy sem az akkor mar 1 eve futo Sport tv-t. ;)

Realme GT Master Edition

(#47869) Flashget válasza jaroslav (#47855) üzenetére


Flashget
félisten

1 analog csatorna 5-7 DTV csatorna helyet foglalja attol fuggoen HD vagy SD-rol van szo.
Nyilvan ha a Digi jan.1-tol megszuntetne az ATV csatornakat nem lesz rogton helyette 60x7db DTV csatorna.
4K meg ha igy fejlodik a hazai kabelteve akkor 30 ev mulva talan. :)

Realme GT Master Edition

(#47870) MDanny válasza Flashget (#47867) üzenetére


MDanny
senior tag

Úgy látom mind a kettő 4,2Mbit/s

UPC Direct-nél 2,2MBit/s a Sport2, lényeges látványbeli különbség nincs a kettő között.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#47871) forten válasza M_AND_Ms (#47863) üzenetére


forten
tag

Ez aztán, észérv volt.Amit,meg Te üzleti büszkeségnek,és duzzogásnak nevezel,ott pénzről volt szó,nem kevésről.
De,rendben, Te gondold ezt,és ennyi. :)

"Hol volt,hol nem volt..."

(#47872) WaterWave válasza pjen (#47866) üzenetére


WaterWave
veterán

üzlet vagy sem, kb 10 emberből 35 kérte volna vissza a discoveryt mégis szhartak az emberre...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47873) nfsu17 válasza Flashget (#47867) üzenetére


nfsu17
veterán

ez önmagában semmit nem jelent.
a YT-on egy 2-3mbps-os 1080p videótól van, hogy lefo.om a bokám olyan minőségű.
az rtl spike sem annyira kiváló minőségű, mint egy tv2, vagy rtl.
a feliratok szélein lehet ezt sokszor szépen látni. már a logon is.
a tvpaprikától sem estem még hanyatt.
a galaxy meg szintén olyan, hogy megfájdul a fejem 5 perc után.
a mozi+, prime, humor+ viszont megfelelő forrás esetén hibátlan, ahogy az mtv is.

a forrás sem mindegy, bár tudom, hogy sportcsatornáról beszélünk, aminek van hd verzója (máshol) és az esetek 98%-ban hd is a forrás. valamit a "lekonvertáláskor" vki nagyon elb...., mert ez még az sd korszakban is gyalázatos minőségű lett volna. HD forrás nem is volt sokáig (pl. tv2, rtl), mégis kenterbe vágná ma is az a minőség a sport2-t.

(#47874) dexter72


dexter72
csendes tag

Azt nem értem, hogy miért jó a diginek, hogy a sport 2 csatornát ilyen gyenge minőségben juttatja el a az előfizetőkhöz. Azt sem hiszem el, hogy nincs lehetősége változtatni, annyi töltelékcsatorna van , és pont a sport 2 csatornát kaszálja el. Én elhiszem, hogy nem mindenki nézi a sportot, de azért sok érdeklődésre számon tartott eseményt közvetít. Azon imádkozom mindig, hogy a sport 1 adja amit szeretnék nézni, mert ha nem akkor kapom az agyontömörített , gagyi változatot a sport 2 csatornán.

(#47875) WaterWave válasza dexter72 (#47874) üzenetére


WaterWave
veterán

mert a diginek nem a tv a húzóterméke, hanem a net... tv-re nem akkora figyelmet fordítanak...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47876) M_AND_Ms válasza forten (#47871) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Na, akkor itt fejezzük be!
Miért is kezdtél engem ekézni itt lelkes újoncként? Szakmai és technikai kérdésekben fogadd el azt amit mondok. Ha kicsit és értenél hozzá, akkor nem is kritizálnád az "észérveimet". Az üzleti résszel kapcsolatban pedig pont, hogy észérvet nem lehet találni a Digi döntésében. Ugyanis, bármilyen, a témával kapcsolatos érdeklődésre egy észérvet se tudtak adni még senkinek se. Csak ugyanazt mantrázzák mindig "nincs róla tudomásunk"
Megjegyzem az általad említett nem kevést pénzt mi, előfizetők adjuk, méghozzá azért, hogy számunkra kedves dolgokat szolgáltatássanak.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47877) szabogabor10 válasza M_AND_Ms (#47876) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezzel nagyon egyet tudok érteni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47878) sityupityu válasza M_AND_Ms (#47876) üzenetére


sityupityu
veterán

Szögezzük le, hogy igazad van de:

"Miért is kezdtél engem ekézni itt lelkes újoncként? Szakmai és technikai kérdésekben fogadd el azt amit mondok."

Azért ezek ne legyenek már érvek, hogy ki milyen rangban van és mikor reg-elt be ( egyébként regisztrációban 1 év van köztetek) és ezáltal törvényszerűen el kell fogadni annak a mondandóját aki többet írogatott ide.

Még egyszer mondom, igazad van, de ilyeneket mint a fenti én nem írogatnék.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47879) jaroslav válasza forten (#47871) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Természetesen mindenkinek meglehet a véleménye a Digi kábel TV-vel kapcsolatos döntéseiről, de megmondom őszintén, én se látok benne sok racionalitást, vagy ésszerű átgondoltságot. Sokkal inkább érzékelek sértődöttséget, és átgondolatlanságot...

És bár régi Digis vagyok, de azért sok átgondolatlanságot nem látok/érzékelek sajnos a cégnél, és nem csak a Kábel TV-s szegmensben. (Mobil szolgáltatás, illetve nem szolgáltatás, miközben 10 milliárdokat költöttek évekkel ezelőtt frekvencia vásárlásra, és fizetik évek óta a hatalmas díjakat. Invitel messze piaci érték feletti felvásárlása, hitelből ...) Persze nem látunk bele a lapokba.

Ahogy írod is pénzről van szó és nem is kevésről...
Ezért érthetetlen, hogy milliárdokat szórnak el látszólag átgondolatlanul, pedig annak a töredékéből kiszolgálhatnák a Kábel TV-sek jogos igényeit... Aminek aztán az a következménye, hogy több tízezren mennek át flip-hez, ami újabb több százmilliós veszteséget generál...

És tényleg nem látok emögött mást, mint sértődöttséget. Ami akár jogos is lehet, de ez nem generálhat üzleti, stratégiai döntéseket...

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47880) forten válasza M_AND_Ms (#47876) üzenetére


forten
tag

Légyszíves,olvasd vissza az első Hozzád intézett hsz-om.
Hozzáteszem egyik szolgáltó sem fog olyan információkat kiadni az előfizetők számára,ami nem rájuk tartozik.
Ha, pedig Te úgy,gondold ,hogy a tudás-nem tudás,egyenes arányban van a ranggal, szomorú.Mellesleg beszélgettünk,és nem sértegettelek.
További szép napot! :)

"Hol volt,hol nem volt..."

(#47881) Pityu89 válasza pjen (#47856) üzenetére


Pityu89
senior tag

Régi tévén be volt kötve minden szál a scart csatiba, újakon már nincs is scart, vag csak a bementi szálak vannak benne. http://www.dipol.com.pl/img/Image269.gif

(#47882) forten válasza jaroslav (#47879) üzenetére


forten
tag

Igazad,van legyen véleménye mindenkinek.Nem is mondtam egyebet ,mint azt,hogy más hinni,gondolni,és bele látni egy szolgáltató üzletpolitikájaba.

Egyébként,ha itt tartunk nézd meg azt ,hogy alapítás óta, hányszorosára növelte a bevételét,hova fejlődött technikailag (lásd optikai kábel hálózat)és egyéb dolgokat ne említsek,a legutóbbi Inviteles hálózat megvásárlásával pedig a legnagyobb előfizető létszámmal rendelkező szolgáltatóvá vált.
Ne gondold,hogy a pénzével szórakozik a digi.Mit gondolsz,miért épít optikai hálózatot a panelba,és újabb,és újabb kertes házas területre?Miért indított részvényeket?Miért éri meg neki,hogy egy 26.000ft os ont eszközt bérbe ad az előfizetőknek,holott mondjuk 4800ft havi bevétele van belőle?Miért vásárolta meg 2010-ben a Tvnetwork országos hálózatot (részvényeket),és egyéb kisebb hálózatokat vele együtt?
Hosszú távra gondolkoznak.Mondhatnék még dolgokat,de jobb hülyének lenni.
Én úgy veszem észre,hogy inkább növekszik az előfizetői létszám,nyilván erre van tényeken alapuló statisztikai adatok.
Mindig lesznek olyan előfizetők akik elégedetlenek lesznek,de ez így normális.Legyen választék,és döntési lehetőség.
Köszönöm a hozzászólásod!

"Hol volt,hol nem volt..."

(#47883) jaroslav válasza forten (#47882) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Nem szeretnék átfogó gazdasági elemzésbe kezdeni, de néhány gondolatot mégis leírok.

Egyrészt egy cég növekedésénél egyedül azt tekinteni relevánsnak, hogy hányszorosára növelte a bevételét, nagyon torz megközelítés. Ezt csak annak fényében van értelme vizsgálni, hogy hogyan változott az adózás utáni nyereség, de ami igazán lényeges, hogy hogyan változott közben az adósság állomány, annak milyen a szerkezete, hogy áll a cég készpénz állománya, milyen a likviditása...

Azt gondolom, hogy egy olyan bővítési és terjeszkedési folyamat, ami részvény kibocsátásos tőkevonással és rövid lejáratú hitellel van finanszírozva, nagyon precíznek és átgondoltnak kell lennie, mert egy nagy kockázatú stratégia. És vannak olyan döntései a Diginek amiben én nem látom a szükséges átgondoltságot...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47884) Boond válasza pjen (#47852) üzenetére


Boond
addikt

"Szia.Milyen a kep analogon boxal?"

A tv-nél van analóg és digitális adás, a box, csak digitálisat fog, ezért kellett. (tv-be nincs is koax, így analóg sincs használva már itt sem)

Scartal van rákövetve... szerinted milyen lenne egy képcsöves tomson tv? kb max dvd felbontással?

Hatalmas a különbség, ha ugyan ezt megnézem az HFD tv-n, pl az alsó kis csíkok mind elolvashatóak...
Előbbinél csak azt látom van ott valami... de tv elmegy...

Analógnál jobb egyébként, pl mert a tv 4:3-as arányú, és sok csatona már 16:9 a box viszont jól beállítja a képet, a sima analóg tv adásnál meg már sok volt a fekete... de nem az én tv-m így nem piszkálom...
Felvételre vagy lejátszásra inkább meg ott a pendrive.

"Analogon box nélkül is lehet használni azt a DVD felvevőt."
Lehet, de ha már digije van inkább egy boxról rögzítsen, külső hdd vagy pendrive-ról.

"Egyébként,szerinted ,ha itt tartunk,mi oka lenne egy HD adót visszatartani?"

A technikai feltételen túl, hogy többet fog le a sávszélből, frekvenciából, a HD adás/verzió a legtöbb esetben még mindig prémium szolgáltatás, ergó több pénz.

Én pl azt nem értem, miért van egy csatorna hd és sd-ben is adva... bár lehet ennek az analóg az oka még...

"hogy az analóg adások sokkal több "helyet" foglalnak, mint a digitálisak (akár HD-ben is)"

Ez eddig oké, de míg mondjuk egy frekvenciára sd-ből 5-6 is rá megy pl. Addig mondjuk HD-ból, csak a fele.
És mivel még van analóg is, ezért kevés a frekvencia. Ha analóg nem lenne, a dolog egyszerűbb lenne.

De akkor is ott van még hogy a HD többe kerül, mint az sd csatorna.

Spíler esetén pl az az ok, elvileg, hogy drága a csatorna, ezért nem rakják be pl digi (azon túl, hogy nincs jobban velük)

Persze az, hogy drága mihez képest... mondjuk a 5-8 csatornát amit múltkor meg lehetett venni a tv2-őtől azzal ér fel kb ez az egy csatorna.

"Nem véletlenül termelt az elmúlt évben közel 5 milliárd ráfizetést a TV2."
Ezt nem tudom, de a tv2 csoportnál elég nagy szabású fejlesztés volt. + Gondolom adósság is votl mikor meg vették a csatornát...

Ebből ezt levonni, nem biztos, hogy megállja teljes mértékben a helyét...

[ Szerkesztve ]

(#47890) M_AND_Ms válasza sityupityu (#47878) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Két külön mondatról van szó. Egy ilyen fórumban sokszor felsorolásszerűen reagálunk egy poszt egy-egy részére és nem összefügő esszét írunk. Ilyenkor nem feltétlenül vannak az egyes mondatok ok-okozat összefüggésben.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47891) M_AND_Ms válasza forten (#47880) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem mondtam, hogy sértegettél, csak pikírt módon jött le az "észérves" dolog. Ha nem így gondoltad, akkor én kérek elnézést, hogy elértettem.
A többit már az előző hozzászólásomban leírtam, de így az neked is szól.
Szép napot!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47893) sityupityu válasza M_AND_Ms (#47890) üzenetére


sityupityu
veterán

:N
Teljesen mindegy, hogy hogyan vesszük. Külön-külön éppúgy nem állják meg a helyüket.
Na de nem is offolok tovább....csak megjegyeztem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47894) M_AND_Ms válasza sityupityu (#47893) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Mi? Az a kijelentésem,
hogy technikailag semmi akadálya nincs, hogy egy újabb hd csatornának? És az, hogy azt mondom ez az állításom igaz?
Márpedig nincs akadálya. Ez tény. Lehet benne kételkedni, lehet furcsálni mégis ez van. És ehhez nem kell ismerni a Digi belső életét. Ehhez a Digi által is használt dvb-c technológiai- és némi adatátviteli ismeretekre van szükség. Akinek ez megvan, annak ugyanúgy elfogadható a kijelentésem, mint az, hogy idén is lesz Karácsony.

A másik mondatom meg más jellegű és másról szól, nem a fenti állításhoz kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47895) WaterWave


WaterWave
veterán

40hsz. múlva én is addikt leszek, akkor felérek a szintre :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47896) zsoltzsolt válasza WaterWave (#47895) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Abszintre? 😂

(#47897) WaterWave válasza zsoltzsolt (#47896) üzenetére


WaterWave
veterán

Olvasom vissza, hogy itt a regisztrált napok, és a rangok titulusa nagyban befolyásolja egyes emberekről alkotott véleményt... és akkor finoman írtam. Elmondom, persze nem neked, pont telibe**** ák a rangodat és a regisztrált napjaidat ha a stílusod nem azt üti meg amit kéne.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47898) ptom77


ptom77
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi kérdésben kérnék gyors segítséget:
Szüleim egy régebbi TV-vel rendelkeznek, ami tudja a full HD felbontást, de nem rendelkezik DVB-C tunerrel (csak DVB-T-vel).
Ha Digi kábeles adást szeretnének nézni HD-ben, akkor azt Digi-től bérelt STB segítségével megtehetik?

(#47899) sandró60 válasza ptom77 (#47898) üzenetére


sandró60
addikt

Ha tudja fogadni a digitális jelet(HDMI) Van ilyen bemenet a tévén?

(#47900) ptom77 válasza sandró60 (#47899) üzenetére


ptom77
csendes tag

Igen, van HDMI.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.