Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) gduck


gduck
addikt

Ismerősnél nem működik a port átirányítás. 2 óra telefon volt, mire kiderítette, hogy központilag tiltva van a szoftverben. Vagyis hiába állít be bármit (digis router), nem fog működni. Bridge módot javasoltak és saját routert. Érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#47102) Intruder2k5 válasza gduck (#47101) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem NAT-olt IP címe van?

(#47103) gduck válasza Intruder2k5 (#47102) üzenetére


gduck
addikt

Nem! Publikus IP címe van.

(#47104) nfsu17 válasza MDanny (#47100) üzenetére


nfsu17
veterán

Győrben is ez van. Frekit azt nem tudom.

(#47105) nfsu17 válasza #29810560 (#47093) üzenetére


nfsu17
veterán

ez is jó cucc, de 150k? :D
Amit én szoktam ajánlani, az sem olcsóbb sokkal, de mégis
TechniStar-K2-ISIO

papíron tudja azt, hogy pl androidos mobilon a munkahelyről beállítasz felvételt otthon pl. estére, ha nem vagy otthon.
azért csak papíron, mert nem teszteltem, nincs rá szükségem.
amúgy nagyon okos kütyü, sok mindent tud, de azért már benne van a korban és a sw-e sem friss, de az addig senkit nem érdekel, amíg megy rendesen.
és ezekkel nem szokott gond lenni.
én arra használom, hogy felveszek vele, majd lejátszom.
szuper a képe, sokkal jobb, mint a samu tévémé.
a csatornakeresés pár perc és sosem keveri össze a kedvencek listát sem.
2-3 perc és már bent is az új csati (rtl spike, ha szerencsénk lesz)
oké, azt nem tudja - vagyis mi még nem jöttünk rá -, hogy beállítom neki, hogy "barátok közt" és ha elmegyek 1 hónapra, akkor felveszi az összes ilyen nevű műsort.
sőt, én még arra sem jöttem rá, miért nem frissíti az epg-t, ha nincs bekapcsolva a gép, pedig van egy külön menüpontja, hogy pl. éjjel 3-kor bekapcsol és frissíti az epg-t. hát nem, nekem nem.
csak akkor frissíti az epg-t az adott csatornán/frekin, ha odamegyek rá. lehet csak beállítás kérdése.
ami még jó benne, hogy hálózaton át a saját pc-s progijával gond nélkül át tudom másolni a fájlokat a pc-re.
kezdetleges média playernek is jó, bár nekem van Dune-m, úgy hogy ezt nem használom.
nagyon keveset fogyaszt.
én nem tudnék már nélküle tévézni, csak ha nagyon muszáj lenne.

[ Szerkesztve ]

(#47106) allfinanz


allfinanz
senior tag

Apostol TV rendre lemarad a listarol. Kaloz uzemben nyomjak? ;]

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#47107) Multibit válasza #29810560 (#47093) üzenetére


Multibit
veterán

Szimpatikus ez a Technisat DIGIT ISIO STC. Ahogy nézem, NAS-ra is tud rögzíteni.
A kódolt adó műsora kódoltan, vagy kódolatlanul kerül rögzítésre? Azaz, van lehetőség pl. számítógépen történő utófeldolgozásra?

(#47108) AttyVin válasza allfinanz (#47106) üzenetére


AttyVin
aktív tag

OFF

Nekik kell egyáltalán "földi" kapcsolat?
Nem egyenesen onnan, "föntről" sugároznak...?

Üdv, Vino

(#47109) Frontiner


Frontiner
aktív tag

Megjelent az RTL Spike. Egyelőre kódolt...

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#47110) leslieke válasza Frontiner (#47109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, tegnap frissült is a csatornalista a TV-n.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47111) trec12 válasza Frontiner (#47109) üzenetére


trec12
addikt

Hát hiánypótló csatorna. Már nagyon kellett. Lennének értelmesebb csatornák....

(#47112) #29810560 válasza nfsu17 (#47105) üzenetére


#29810560
törölt tag

"ez is jó cucc, de 150k? :D"

Hááát az ikertunert, meg a 4K-t meg kell fizetni. ;)
... de, azért megvásárolható jóval olcsóbban is, csak körül kell nézni. Jön a karácsony! :K

(#47113) Frontiner válasza trec12 (#47111) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Azt nem mondtam, hogy hiánypótló :D (nekem sem az), csak jeleztem, hogy van...

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#47114) nfsu17 válasza Multibit (#47107) üzenetére


nfsu17
veterán

A K2 papíron tudja szintén a nasra rögzítést, de azom nincs, így tapasztalat sincs.
A kódolt adót viszont lehet szerkeszteni gépen. Szintén K2

(#47115) digikábeles válasza Multibit (#47107) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Mit akarsz a számítógépen csinálni a felvétellel? Feliratot adni hozzá, zenét alákeverni, vagy mit?

(#47116) #29810560 válasza Multibit (#47107) üzenetére


#29810560
törölt tag

"A kódolt adó műsora kódoltan, vagy kódolatlanul kerül rögzítésre?"

Ezt sajnos nem tudom, de talán akinek van ilyen készüléke, megírja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47117) azozo válasza #29810560 (#47116) üzenetére


azozo
senior tag

külön csomagban lesz majd az érdekes lenne.. :D
Én i tegnap fedeztem fel mikor egy DIgi boxot próbáltam beállítani....

[ Szerkesztve ]

(#47118) Samott válasza digikábeles (#47115) üzenetére


Samott
addikt

Peldaul megvagni es megorizni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47119) Boond válasza trec12 (#47111) üzenetére


Boond
addikt

Amennyit én erről tudok pont az ellenezőjét gondolom... de kinek a pap.. ugye :)

Nálunk remélem nem lesz :D Helyette lehetne más ami nincs és jó lenne... bár most pl nem tudom mit hiányolnék... annyira nem is tv-zek...

(#47120) #29810560 válasza azozo (#47117) üzenetére


#29810560
törölt tag

Én nem a Spike-ra válaszoltam, hanem Multibit kérdésére, amit a SetTopBox-ról tett fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#47121) azozo válasza #29810560 (#47120) üzenetére


azozo
senior tag

hupsz :)

(#47122) Pityu89


Pityu89
senior tag

Már van adás a Spikeon

(#47123) Flashget válasza jaroslav (#47084) üzenetére


Flashget
félisten

Miért lenne kizárt? Kibaszta a Discoveriket 2012 decemberében, majd évekig nem volt a csatornalistában, nem vándoroltak el tömegével az emberek, nem ment csődbe a Digi.
2. év kezdődött Spiler nélkül Digin és nem változott a helyzet (de ez nem azt jelenti, hogy nem nézném szivesebben kábeltv-n mint MyTV-n)
Mikor veszitek már észre nem a sportcsatornák döntik el a szolgáltatók sorsát?

Realme GT Master Edition

(#47124) Boond válasza jaroslav (#47084) üzenetére


Boond
addikt

Érdekes infó műholdon van Spíler Digin.

"Miért lenne kizárt? Kibaszta a Discoveriket 2012 decemberében, majd évekig nem volt a csatornalistában, nem vándoroltak el tömegével az emberek, nem ment csődbe a Digi."

De Telekom kénytelen votl megegyezni a Nat Geo-val.

Ez megint csatorna, műsor, és közönség függő.

Amúgy a sportok szerintem is elég megosztóak.

[ Szerkesztve ]

(#47125) jaroslav válasza Boond (#47124) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Legkésőbb jövő nyár végén (a bajnokságok kezdetén) kábelen is lesz Spíler. De, lehet, hogy már 2018 elejétől.
Az nagyon meglepne, ha nem így lenne.

Nyilván az én ismeretségi köröm nem tekinthető reprezentatív mintának, de az én ismerőseim között kb. 100% mondja, hogy ha nem tudná nézni az angol bajnokságot, a spanyol bajnokságot, az NHL-t, a BL meccsek B csomagját és a Moto GP-t, akkor szolgáltatót váltana, ha lenne rá lehetősége. Bár nem is sok Digi-s van a társaságban rajtam kívül (kb 10%, ha összeszámolom).

Természetesen minden adó réteg adó, de nem mindegy, hogy milyen széles az a réteg. Véleményem szerint a két nagy kereskedelmi csatorna után a sport csatornák a leghangsúlyosabbak. Nem véletlenül fizetnek olyan horror összegeket a közvetítési jogokért.

Akár tetszik, akár nem, a Flip pörög, és az szinte csak a Digi-től veszi el az előfizetőket. Próbáltam utána nézni/kérdezni, de én nem nagyon láttam jelét, annak, hogy a csalódott Flip előfizetők áramlanának vissza a Digi-hez, ahogy itt egy fórumtárs említette. Inkább elégedett hangokkal találkoztam. Bár azt el tudom képzelni, hogy a hiba elhárítás nem túl gyors, és az is tény, hogy a Digi ebből a szempontból jeles. De, ezt lehet, hogy be tudhatjuk annak is, hogy a Flip-es kábel TV-s szerelők el vannak foglalva az új bekötésekkel. Ahogy évekkel ezelőtt a Digiseknél is volt ilyen helyzet.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47126) jaroslav válasza Flashget (#47123) üzenetére


jaroslav
aktív tag

A tendencia az, hogy "nem piaci alapon", hanem erőből szinte minden jogot felvásárol a Spíler.
Nincs/nem lesz más választása a Diginek, mint hogy betegye a Spílert.

Szinte biztos vagyok benne, hogy 2018 nyár végén legkésőbb beteszik (akkortól lesz 2 éve, hogy a Spíler tényező lett). Ez a véleményem.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47127) Boond válasza jaroslav (#47125) üzenetére


Boond
addikt

Nem tudom nálam kb 72 órán belül de volt, hogy 24-48-on belül jöttek javítani, ha gond volt. Meg olyan is akadt, hogy távolról javították a hibát.

T Internet kapcsán.

(#47128) Flashget válasza jaroslav (#47126) üzenetére


Flashget
félisten

Oke lehet a velemenyed ezzel nincs is baj.
De tobben vagyunk akik majd 20 eve Digisek (korabban EMKTV volt a nevuk) es jol tudjuk magasrol leszarjak mik az igenyek. Van egy koncepciojuk es amenten haladnak.
Jo pelda erre, hogy beraktak a Vajna csatornakat csak a Spilert nem. Mikor ha nem most lehettek volna jo alku kepes allapotban az osszegrol....az lenne a meglepo ha bekerulne az a csatorna ami elvitte a sportjogokat toluk.
Na meg Vajnaek vannak joban az IMG-vel (ami szinte minden fontos jogot megszerzett Europara) es nem Teszariek.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#47129) Samott válasza Flashget (#47123) üzenetére


Samott
addikt

Jah, mi is a Discovery-k miatt tartottuk meg a UPC-t, mondjuk nekunk konnyu dontes volt, mert a teljes digi okos csomagot megkaptuk a UPC-nel lemondott internet araert. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47130) jaroslav válasza Flashget (#47128) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hát talán nem biztos, hogy egy ennyire kiélezett piacon, az a legszerencsésebb stratégiai döntés, hogy "hogy magasról leszarni a fogyasztók igényeit" és sértődöttségből hozni döntéseket...
Azt nem hiszem, hogy ez hosszútávon nyerő koncepció lenne. Főleg úgy, hogy lassan elvesztik azt a stratégiai pozíciójukat is, hogy "ők a legolcsóbbak".
Én még nem vagyok olyan régen Digi-s, mint ti, de azért több mint 10 éve az vagyok, és most azt gondolom, hogy nem hoznak "nyerő" döntéseket...

Ha bukják azt a réteget, akik kábelen, kényelmesen és plusz költség nélkül szeretnék nézni a sport műsorokat, és bukják azt a réteget is, akiknek csak az számít, hogy melyik szolgáltatás a legolcsóbb, akkor azt előbb utóbb keményen meg fogják érezni a bevételeik csökkenésében.

Nem beszélve arról, hogy más szegmensekben is hoztak az utóbbi években véleményem szerint, nem túl szerencsés döntéseket. 10 milliárdokat költöttek frekvencia vásárlásra, és már 3 éve nem tudnak elindulni a mobil szolgáltatással, csak fizetik ki folyamatosan a rengeteg pénzt.
Azt se értem, hogy miért vették meg rövid lejáratú hitelből az Invitelt, piaci ár felett...
Persze nyilván nem látok bele a lapokba, és nincsenek információim sem.

Ahhoz nem kell jóban lenni az IMG-vel, és nem kell jogokat sem vásárolni, milliárdokért (messze az ésszerű piaci ár felett) hogy elérhetők legyenek a Digi előfizetők számára is a sport műsorok. Csak meg kell egyezni a TV2 csoporttal, és berakni a csatorna kínálatba a jogokkal rendelkező csatornát/csatornákat. Én is azt gondolom, hogy erre a legjobb alkalom, és a legolcsóbb is az lett volna, mikor a többi "Vajna" csatornát berakták... De, gondolom, hogy lesz lassan Spíler 2, a rengeteg jog miatt, akkor újra lehet tárgyalni a dolgokat...

Persze, lehet hogy tévedek, és mégsem rakják be a Spílert 2018 nyaráig a kínálatba. Akkor én is átmegyek a Flip-hez, és legjobbakat kívánom a Digi-nek. Gondolom, nem fogunk könnyeket ejteni egymásért a Digi-vel:)

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47131) szabogabor10 válasza Boond (#47124) üzenetére


szabogabor10
veterán

Műholdon Spíler? Én nem találom a webes csatikiosztásukban.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47132) Freezee válasza nfsu17 (#47105) üzenetére


Freezee
senior tag

Szia,

Nekem is K2 volt , de nem tudta a sorozatfelvételt úgy hogy műsor alapján kövesse sajnos. nekem ez egy fontos szempont volt emiatt ment. Sajnos az EPG frissülés hiánya miatt sem lenne rá képes mivel az alapján kellene követnie. Képminősége jó , a messziről való elérésig el sem jutottam.

(#47133) Samott


Samott
addikt

Nem ertem a problemakat a sorozatfelvetellel, a sorozat altalaban ugyanakkor van, nekem be van allitva hogy pentek este 10-11 kozt vegyen fel az RTL2-rol, azt minden pentekenk felveszi. De tud napi, heti, hetfo-pentek hetvege, meg kb. szabadon beallitva mindent. Milyen musorok vandorolnak hogy ennel tobbre legyen szukseg? EPG-t csak akkor hasznalom amikor az elso resznel beallitom, kesobb mar nincs szukseg ra, ott is csak kenyelembol.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47134) hurenzon


hurenzon
senior tag

Meglévő hűséggel is olcsóbb lehet ha be megyek az üfire?
Vagy csak annak éri meg akinek nincs hűsége ?

(#47135) #29810560 válasza hurenzon (#47134) üzenetére


#29810560
törölt tag

Az új Okos csomag biztos olcsóbb, de a meglévőt rendezned kell annak minden esetleges anyagi konzekvenciájával együtt.
Bemész az ügyfélszolgálatra és megbeszéled.
... aztán eldöntöd, hogy neked megéri-e.

[ Szerkesztve ]

(#47136) Freezee válasza Samott (#47133) üzenetére


Freezee
senior tag

Sajnos nem ilyen egyszerű. Már többször kitárgyaltuk hogy sok műsor , főleg sport műsorok nem ugyan akkor vannak. Például a Reál Madrid nem mindig szombat 4 kor játszik. Van amikor vasárnap van amikor 6 kor van amikor 8 kor. forma 1 is mindig más időpontban van mégha a nap stimmel is. NFL az egyik leg változóbb program. De csak vegyünk egy nyomi barátok köztöt ami úgyszintén változik. Inkább az a ritka amikor egy műsor mindig ugyan akkor van.

(#47137) csababarca


csababarca
őstag

sziasztok.

hétvégi vihar óta nincs hd adás a digin. sima adások jönnek, de a hd-knél azt írja nincs jel?
mitől lehet? settobox van, ott néztem a beállításokat, de nem ott van a hiba. kihúztam visszadugtam, áramtalanítottam, de semmi.

ötlet?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#47138) mcfly82 válasza csababarca (#47137) üzenetére


mcfly82
tag

Gyári visszaállítás is megvolt?

(#47139) csababarca válasza mcfly82 (#47138) üzenetére


csababarca
őstag

azt még kihagytam, de megpróbálom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#47140) Samott válasza Freezee (#47136) üzenetére


Samott
addikt

Ezek kozul egyik se sorozat, az egyik egy meccs a masik meg egy autoverseny, NFL detto. Baratokoztet most direkt megneztem neked: az minden hetkoznap 21:50-kor kezd. Eleg sok mindent rogzitek, alig nezek elo tv-t, a sorozatok utemesen kezdenek, szinte mindegyik, mindig ugyanakkor. Discoveryn meg a tobbin raadasul altalaban egeszkor. Rahagysz negyedorat az elejen/vegen es a kis csuszkalasokat is meguszod.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47141) M_AND_Ms válasza Samott (#47140) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A Barátok közt sokszor csúszik előre, vagy hátra, akármelyik epg-hez képest. Tehát, maga a csatorna sz@rik bele.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47142) Boond válasza szabogabor10 (#47131) üzenetére


Boond
addikt

Nem találom a hsz-t,hogy megkérdezzem aki írta...

De állítása szerint van spíler, viszont "sport2HD valóban nincs".
-Ebből én azt vélelmezem, hogy ő nem csatorna kiosztást nézett, hanem a tv készülékét.

(#47143) Boond válasza Samott (#47133) üzenetére


Boond
addikt

Nekik az a bajuk, hogy focit akarnak fel venni pl.

És nem tudják mikro kerül adásba kik játszana stb.

A lényeg nekik olyan kellene, ami ha látja azt a szót, hogy foci, akkor automatikusan vegye fel. Nah ilyen az nincs. IPTV-n megszokták, de amúgy ilyesmit elvárni egy eszköztől... hát...

A legjobb esélyük az lenne, ha vennének egy rasberry pi-t vagy hasonlót, bekonfigurálnák, és arra már lehet tudnának olyan programot szerezni, ami pl musort.tv vagy más epg alapján, ellenőrizze x időnként a műsorlistát és indítson automatikus felvételt.

Erre Stb.-t szerintem nem igazán kapni. Ezek kb egyedi igények.

Nekem klasszikus sorozat felvétel kell mindig kb ugyan abban az időben van, ez rtl-nél van hogy 3-órás blokkot is jelent :D

De más csatornáknál kb 15 perc ráhagyás is bőven elég.

Kivéve, ha műsorváltozás van, pl mint most hogy szerdán ünnep van, nah ezt manuálisan kell figyelni, és belőni :)

"De tud napi, heti, hetfo-pentek hetvege, meg kb. szabadon beallitva mindent. "
Ezeket a Crytobox is tudja igen :) Sőt szoftverfrissítés után a +1 nap sem gond már neki (0:00 mint vég dátum, vagy ennél későbbi)

"EPG-t csak akkor hasznalom amikor az elso resznel beallitom, kesobb mar nincs szukseg ra, ott is csak kenyelembol."
Én még arra sem, max ha kapcsolgatom a csatornákat... mondjuk ebben talán jobb az amiko...
Epg megjelenésben(betárazásban)... de felvétel része elég kidolgozatlan...

Mert amúgy a Crytobox epgjével sincs gond csak max nem fogod végig kapcsolni a csatornákat, hogy lásd mi megy hol, mert nálam legalábbis nem tölti le/be alapból mind. amikor elvileg igen.

De mivel nálunk régebben sokszor nem volt epg (tv-n, legalábbis) Én eleve ettől független rendszert akartam.

- Mostanság az epg-vel nincs gond, csak néha fordult elő, 1-1 alkalommal, hogy nem volt miért.

"De csak vegyünk egy nyomi barátok köztöt ami úgyszintén változik. I"

A BK általában statikus... de az ilyen kényelmet meg kell fizetni lásd iptv, ahol minden nyomon követ neked és felvesz... ez már szolgáltatás, még hozzá plusssz.

De gondolom ezért is van pl iptv-d is. (Freezee )

"A Barátok közt sokszor csúszik előre, vagy hátra, akármelyik epg-hez képest. Tehát, maga a csatorna sz@rik bele."

Rtl egy ilyen csatorna.. nem véletlen min 3 óra a rögzítési idő, mert nem lehet tudni, épp hányadiknak adják le azt a 20 perces valamit ami érdekel pl egy reggeli blokkban.

De ha erre rászámol az ember, akkor nincs (nagy) gond. Csak kicsit "ismerni" kell a csatornát.

[ Szerkesztve ]

(#47144) Freezee válasza Samott (#47140) üzenetére


Freezee
senior tag

Ezeket mind be lehet állítani sorozatfelvételre a Boxon, ez az amit sokan hiányolunk. Beállítom hogy érdekel az NFL és bármikor adásba kerül bármelyik csatornán automatikusan felveszi. 3 évig hozzá se kellet nyúlnom a Boxhoz és amikor hetekkel később hazaértem ott várt a sok szépen felvett NFL, NHL meccs. Még azt is be lehetett állítani hogy csak az első adást vegye fel vagy az ismétlést is ha érdekel.
Szóval, de, ez is sorozat felvétel, nem egy ördögtől való dolog csak akik a "fapadost" ismerik csak, azok nem tudják elképzelni hogy egy pár ezer forintos cucc ezt tudta. (1000 fT) havonta , ha régi előfizető, vagy konkurencia is van a környéken akkor 800ft. Ez bagatel összeg egy nagyon jó szolgáltatásért.
Barátok közt mondjuk nem érdekel de akartam hozni egy nem sport példát. Amúgy most épp 21.50 de havonta változik, sokáig 20.30-kor kezdődött, aztán láttam már 22.10 kor is menni, szóval az is csúszkál csak nem naponta hanem mondjuk havonta.

Boond:
Igen a cryptobox nem tölti be az EPG-t csak azt a csatornát amin épp állsz. És sajnos nem lehet az előző napi műsort megnézni :((( ami akkor kimondottan jó amikor 0.25 kor mondjuk meg akarom nézni mi megy de mivel az előző nap kezdődött nem látod :C csak pl az 1.20-kor kezdődő következő filmet.
ui.:De előtte nekem a Technisat sem rántotta be az EPG-t.

[ Szerkesztve ]

(#47145) Boond válasza Freezee (#47144) üzenetére


Boond
addikt

Én csak azt nem értem hetekkel később miért jó megnézni?

Ha nem sorozatról van szó, ezek az események nálam rendre akkor nem érdekel/már nem érdekes kategória.

Kivéve megnyitók azt ált megnézem később is pl olimpia... múltkor a billentyűzet pucorászás közben...
de ez kivétel többnyire csak állnak, és kb sosem fogom megnézni kategória...

Sorozat más tészta nyilván időt állóbb...

" azok nem tudják elképzelni hogy egy pár ezer forintos cucc ezt tudta"
Mivel iptv és T-s cucc azok jellemzően saját szoftverrel érkeznek... nem éppen bárhol beszerezhető...

Ha meg nem iptv lett volna bukott volna a dolog rendesen, lásd digi epg.

Barátok nem csúszkál, inkább attól függ mi megy előtte milyen műsor/ok amik fontosabbak... Régen volt az 19:50 meg 19:30 körül is. Vagy még előbb.

"Igen a cryptobox nem tölti be az EPG-t csak azt a csatornát amin épp állsz. "
pontosítanék, azt a muxot, és mivel ezek rendszerint nem egymás után lévő csatornák, így problémás lépkedni... ez az amikonál (impulse) jobb. (felvétel meg más viszont nem).

De észre szoktam venni, ha pl oda kapcsolok egy adóra sokszor nem is az megy vmelyik rtl-es csatornánál volt talán film+ nem tom. Ezért ha egy mód van rá inkább amúgy is végig kapcsolgatom... csak nem mindig van kedvem... - már ha nem cél tudatosan akarok nézni vmit pl natgeo :D

"És sajnos nem lehet az előző napi műsort megnézni "
Nekem két box van a lakásban, de egyiken sem tudsz visszanézni, ha jól rémlik...

Erre vagy port.hu vagy musor.tv-t szoktam használni... ha nem vagyok rá lusta :D (meg el nem felejtem)

Viszont előre mind1iknél lehet nézni, és több nézetben is.

"kor mondjuk meg akarom nézni mi megy de mivel az előző nap kezdődött nem látod "
Ezt azért kellene mutatni, amíg megy, bár erről nincs tapasztalatom.

(#47147) Samott válasza Freezee (#47144) üzenetére


Samott
addikt

Sportot nem nezunk hetekkel kesobb. Max masnap reggel, ha eppen egy ejszakai Indycar futamrol van szo. :)

"azok nem tudják elképzelni hogy egy pár ezer forintos cucc ezt tudta. (1000 fT) havonta" - az ugye megvan hogy nem a parezer forintos cuccnak koszonheted hanem Jozsinak/Julinak aki ezt a telekomnal bekategorizalja neked. Ezekben nincs mesterseges inteligencia, hogy ilyesmiket kiszurjon neked. Nekem volt UPC dobozom. hasonlo funkciokkal hol felvette hol nem. Hol lemaradt az eleje/vege hol nem. A diginel viszont barmit raakaszthasz, nem alakalmazkodhatnak mindegyikhez, kapsz egy standard EPG-t es old meg magadnak. Nekem sikerul, neked nem, kulonbozoek vagyik kulonbozo eszkozokkel, tapasztalatokkal es igenyekel. Nalunk anno megmaradt a UPC szolgaltatas is, de a dobozaikat visszaadtuk jott helyette ket mediacard, lehet hogy azzal is van sorozatfelveltel, de ott pont nem hasznalom (ertelmetlen, nem lehet lementeni ha szukseg lenne ra - ahogy IPTV-nel is ha jol gondolom).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47148) hati válasza Boond (#47143) üzenetére


hati
addikt

Kell építeni egy htpc-t és azzal intézni a dolgot. Nálam bevált, akár telefonról is beállíthatok egy felvételt, ha úgy alakul, hogy lemaradnék vmiről, vagy telefonról vissza is nézhetem, amit felvettem.

Saját "TVGO" rendszer építése

(#47149) csababarca válasza mcfly82 (#47138) üzenetére


csababarca
őstag

csináltam visszaállítást, de semmi. az m4 sport hd-ja bejön, a többi nem.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#47150) Flashget válasza csababarca (#47149) üzenetére


Flashget
félisten

jo lenne tudni FTTH vagy FTTB rendszeren vagy.
Ha elobbi meg kell nezni oszlopig visszamenve nem a kabelezes sinylette meg a vihart es hibanak jelezni.

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.