Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) leslieke válasza nfsu17 (#47497) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam ez 4500. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47502) WaterWave válasza nfsu17 (#47500) üzenetére


WaterWave
veterán

:C :C

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47503) Boond válasza WaterWave (#47496) üzenetére


Boond
addikt

Nálunk nem közvetlen van digi... kb 83 csatornát számoltam össze, de haj ól emlékszem ennél több van... viszont egyelőre nem hozza be. technikai okok miatt. olyan közel 90-100c lehet 4000-ért. 16 Hd-t számoltam össze de asszem abból is akad még 1-2ő.

De én többnyire meg vagyok vele elégedve :)

"de hogy mégtovább menjek.. gigabites netet kapsz 95 digitális tv csatornával + telefonnal 5600ft ért."
Nah ja, 100 mb-es net van hasonló áron T-nél... + telefon

(#47504) Freezee válasza WaterWave (#47496) üzenetére


Freezee
senior tag

Azért panaszkodunk páran mert hiányolunk csatornákat. Nem az árra van panasz mert nálam pl 5780 de ez nem sok valóban, csak pont amiket szeretnék azok már nem elérhetőek. Effektív a netért fizetek 5780 Ft-ot. Ami azért már nem olyan jó ajánlat :N
Amúgy nálam még csak 500 nem emelték fel, hiába küldték a hónapban a levelet.
Sok csatorna van de azoknak kedvez akik "éjjel nappal budapestet, barátok köztöt, meg oroszlán gyilokot némi történelmi körítéssel néznek" :DDD akik a sportot kedvelik azoknak nem pálya a DIGI :( egy Sport 1 HD, meg egy M4 sport HD nem tartja el a sporton "élőket". A telefont meg kár odaírni senki nem használja max ha mobil előfizut adnának mellé.

(#47505) WaterWave válasza Freezee (#47504) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem értek egyet mert a spíler tv-n lévő sportcsatorna meg maradéktalanul nem szolgálja ki a sport szerelmeseit. Lehet a most meglévőek mellé elférne, mert sokan kérik, de úgy gondolom hogy amit most lehet fogni sportcsatornákat és nem 1-2-3 darab, ha azon nem találod meg a te szájízednek megfelelőt, akkor kielégíthetetlen a vágyad :D
Egyébiránt, ha így számolod hogy a tv-t nem tudod használni és akkor a netért fizetsz cirka 6 ezret még mindig olcsóbb mint a többi szolgáltató... Nem tudom elképzelni komolyan hogy, 95 digitális csatorna egy ember igényeit nem tudja kielégíteni.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#47506) Bogyi007 válasza Freezee (#47504) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálad nincs EuroSport 1-2 és DigiSport 1-2-3 Hd-ban?

Fura nálam vannak és van rajtuk Francia, olasz német bajnoki meccsek a komplett tenisz mezőny vizes sportok. A sokak által követett snooker és darts (ezt mondjuk nem értem hogy mire föl a nagy nézettsége) a Wtcc és még sorolhatnám a téli-nyári olimpiai közvetítéseket is.

Vagy ezeket azért nem mondod mert te nem nézed s akkor már fölösleges is?

Megjegyzés az EuroSport csatik éppen repülni fognak biztosan a MindigTv-ről. Ki tudja talán máshonnan is...

Telefont senki sem használja? Ne becsülj le te sok háztartásbeli anyukát s az időseket. S nem mellékesen nagyon olcsón hívhatóak vele a hazai mobilszámok is.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#47507) sityupityu válasza Bogyi007 (#47506) üzenetére


sityupityu
veterán

"Telefont senki sem használja? Ne becsülj le te sok háztartásbeli anyukát s az időseket. S nem mellékesen nagyon olcsón hívhatóak vele a hazai mobilszámok is."

+1 :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47508) M_AND_Ms válasza sityupityu (#47507) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nálunk a családban szinte mindenkinek van. Órákat pofázunk...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#47509) bigrob válasza bigrob (#47485) üzenetére


bigrob
őstag

Azt mondják váltottak központilag egy IP-t és azóta működik.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#47510) Kija


Kija
aktív tag

Ha már SpilerTV és Sport2 HD
A múltkoriban indított szavazáson, mindkét felületen (Survio és Google kérdőív) hasonló eloszlás lett az eredmény 100 illetve 108 kitöltés után:
Mindkét kérdés esetében mintegy 80% szeretné ha bekerülne a Digi kínálatába az adott csatorna. 7,5% nem szeretné és 12,5%-nak teljesen mindegy.

(#47511) leslieke válasza Kija (#47510) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gondolom nem a Digi indította a szavazást.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47512) jaroslav válasza Kija (#47510) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Én is kíváncsi voltam, hogy mit gondolnak a Digi előfizetők.

Köszi, hogy megcsináltad, ezt a kis közvélemény kutatást!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#47513) sityupityu válasza Kija (#47510) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem teljesen ez az eredmény volt a várható. Semmi meglepőt nem találok benne.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#47514) wwenigma válasza leslieke (#47511) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, körbe lett küldve azoknak akiknek hiányzik a spiler. Egyébként szinte senkinek nem kell...így zajlanak az ilyen kérdőíves dolgok...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47516) Watt25 válasza wwenigma (#47514) üzenetére


Watt25
veterán

Na meg azt se felejtsük el, hogy a kérdés feltevéséből mindenki csak arra gondolt, hogy csak úgy bekerülne a csatorna, bármiféle negatív következmények nélkül. Persze, többször volt mostanában csatornabővítés úgy, hogy nem történt áremelés, nem került ki csatorna... De végül is ezzel az erővel azt is kérdezhette volna, hogy "Szeretnéd-e, hogy ingyen legyen a kenyér?" A feltett kérdés ezen a színvonalon van.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#47517) RoyBatty válasza Watt25 (#47516) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Igen, ha a kérdés úgy lett volna feltéve, hogy szeretne-e 500 forinttal többet fizetni havonta azért, hogy a Spíler HD és a Sport2 HD bekerüljön a kínálatba kicsit kevesebben X-eltek volna :D
Sajnos a magyar piac rettentően árérzékeny, egy ilyen emeléssel lehet, hogy több előfizetőt (bevételt) vesztenének, mint amit nyernének.

(#47518) pjen


pjen
félisten

Üdv Urak.Érdeklődöm,felhívtam a digit mert felvevős set top boxot szeretnék,azt mondták a a Humax Digi+C hd tud felvenni külső HDD re,de csak azt amit nézek.Viszont a leírásában semmi ilyet nem találok.Mik a tapasztalatok,működik a felvétel?köszi.

(#47519) fcc válasza pjen (#47518) üzenetére


fcc
aktív tag

Erről nincs infóm, de a Kaon 1410 HD tud felvenni. Nekem ilyen van itthon. Ez is a Digitől van.

(#47520) #20221952


#20221952
törölt tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mi a helyes tv csatorna sorrend DVB-C hangolása után?
Az én tv-m minden csatornát megtalál, de gyors keresés esetén az első a DigiSport1 HD, lassú keresés esetén az első az M1 HD.
Másnál, mi a helyzet?

(#47521) forten válasza pjen (#47518) üzenetére


forten
tag

Szia.

Elvileg megformázza az adott adattárolót egy Linux-os fájrendszerrel,majd tudsz rá venni.De,a kánon boxnal az a tapasztalat,hogy 1T-nál nagyobbat nem kezel.

"Hol volt,hol nem volt..."

(#47522) pjen válasza forten (#47521) üzenetére


pjen
félisten

Köszi.
(#47519) fcc :köszi Neked is.

(#47523) #29810560 válasza #20221952 (#47520) üzenetére


#29810560
törölt tag

Hááát azt nem tudom, hogy helyes-e, de ez a DIGI jelenlegi csatornakiosztása.

(#47524) nfsu17 válasza #29810560 (#47523) üzenetére


nfsu17
veterán

ez frekik szerint emelkedik, a tv-k nem így mentik le.
amúgy a közszolgák vannak elöl, hogy most az m1hd vagy az sd, az passz, mert én nem így "kértem".

(#47525) #29810560 válasza nfsu17 (#47524) üzenetére


#29810560
törölt tag

Az én LG TV-m igen.

A tunerek általában - tapasztalatom szerint - vagy növekvő frekvenciarendben vagy LCN szerint tárolnak.

(#47526) yogibear válasza Freezee (#47504) üzenetére


yogibear
addikt

A telefont meg kár odaírni senki nem használja max ha mobil előfizut adnának mellé.

Nettó hülyeség... volt (van) téhómos net mellé is számom, csak durva drága a percdíja, így voippal használtam,
Digi tévé mellé is van (még 500-as, ha át nem váltják 200-asra) teló a percdíjai 3 és 6 ficcs a legbarátibb havi 500 forintért, igaz itt is voip van használatban elsősorban, ahol az első 4 hónap vezetékesre nulla ficcs minden befizetés után a mobil is csak 6 körül van/perc... szóval van aki használja, főleg mikor időseknek van beüzemelve, akik ráérnek beszélgetni vonalason naponta...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#47527) Freezee válasza wwenigma (#47514) üzenetére


Freezee
senior tag

Ide be lett téve bárki szavazhatott, miért is csak azoknak lett küldve akiknek hiányzik? Egyébként ennyire sem érdekel senkit a Discovery, History, Nat Geo, Spektrum. Szóval van azért értelme a kérdőíveknek csak tudni kell a helyén kezelni

yogibear: Netto hülyeség, mobilon 0 Ft ért lehet beszélni egymás között és nem vagyok a "falhoz" kötve sem.

[ Szerkesztve ]

(#47528) Freezee válasza Bogyi007 (#47506) üzenetére


Freezee
senior tag

Biztos van de számomra a darts, snooker, olimpia nem sport. Valakinek az szíve joga.
De egy NFl, NHL, angol, német spanyol bajnokságot sokkal többen néznek mint ezeket. Szóval a sport 2 HD, spíler sokkal több nézőt vonz, mind ezek összevetve valaha

(#47529) #20221952 válasza nfsu17 (#47524) üzenetére


#20221952
törölt tag

Miért, lehet "kérni"?

(#47530) nfsu17 válasza #20221952 (#47529) üzenetére


nfsu17
veterán

igen, kértem a boxom, hogy tessék az m1sd-t hátrébb pakolni :K

(#47531) #29810560 válasza #29810560 (#47525) üzenetére


#29810560
törölt tag

Az én LG TV-m igen.

Bocs! Megnéztem. Úgy néz ki az LG tunere (is) LCN szerint tárol. (Rosszul emlékeztem. Azt hiszem a SetTopBox-omnál lehetett kikapcsolni az LCN-t, de nem tudom megnézni, mert már rég eladtam.)

[ Szerkesztve ]

(#47532) Killing


Killing
addikt

Mi a HBO Go életrekeltésének a módja ha a szerződésemet 2016. február 4 előtt kötöttem? Emiatt nem enged regisztrálni, lehetőleg ne kelljen már beszaladgálnom az ügyfélszolgálatra.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#47533) Fürkésző válasza Killing (#47532) üzenetére


Fürkésző
tag

HBO Go-hoz hűséget kell vállalni, úgyhogy nem úszod meg az ügyfélszolgálati sétát.
És valószínűleg még 1 év hűséggel is drágábban kapod, mint amennyit a régi szerződés alapján fizetsz hűség nélkül:

12 hónap hűséggel
HBO SUPER PAK 2 090 Ft/hó+ HBO GO SZOLGÁLTATÁS
HBO SUPER MAXPAK 2 590 Ft/hó+ HBO GO SZOLGÁLTATÁS

Listaár (hűség és HBO GO nélkül)!
HBO SUPER PAK 3 000 Ft/hó
HBO SUPER MAXPAK 3 600 Ft/hó

Régi áras előfizetőknek nagyon átgondolandó.

Alternatíva
2017. november 13-ától Magyarországon is az interneten keresztül, közvetlenül – azaz médiaszolgáltató nélkül - is elérhetővé válik a felhasználók számára az HBO Europe havi előfizetésű VOD-szolgáltatása (online videotára), az HBO GO.
Minden új előfizető egy hónapig ingyen élvezheti az HBO GO szolgáltatásait. A regisztráció online intézhető, az előfizetéshez bankkártya szükséges. Az ingyenes hónap után a szolgáltatás ára 1990 forint havonta.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#47534) MDanny


MDanny
senior tag

Budapesten a Zugló TV-vel bővült a kínálat. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#47535) Pityu89 válasza Fürkésző (#47533) üzenetére


Pityu89
senior tag

Telefonon is újraköthető, nem kell bemenni.

(#47536) Flashget válasza #29810560 (#47472) üzenetére


Flashget
félisten

majd a sufni cege a Flip. :)
dobtak ma be reklamot toluk es hogy jon az ugynokuk felkeresni...na majd jol elbeszelgetek vele igy fullos Digi huseggel a zsebemben. :D

Realme GT Master Edition

(#47537) Flashget válasza sityupityu (#47507) üzenetére


Flashget
félisten

+2
nem csak nagyival, baratnovelnlehet ingyen geszelni, de Kolozsvart is hivjuk eleg surun.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#47538) Bogyi007 válasza Flashget (#47536) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csinálj valami rejtett kamerás videót erről! :DDD :DDD
Kiváncsi lennék rá! :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#47539) Kija válasza leslieke (#47511) üzenetére


Kija
aktív tag

Nem.
Én

(#47540) Kija válasza wwenigma (#47514) üzenetére


Kija
aktív tag

Most is elérhető bárki számára...

Google kérdőív

Még ha "félisten" is vagy légy szíves ne állíts valótlant!

(#47541) Kija válasza Watt25 (#47516) üzenetére


Kija
aktív tag

Akkor fogalmazd meg, hogyan kellene feltenni a kérdést?
Biztosan más arány jönne ki, ha anyagi vonzat is be kerülne, de nem hiszem, hogy megfordulna jelentősen az arány. És nem szándékosan, az igen szavazatok maximálása miatt lett így feltéve a két kérdés...
Nekem egyébiránt pl megérne plusz 500 Ft-ot a két csatorna.

(#47542) wwenigma válasza Kija (#47540) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szeretné-e hogy ingyen legyen a kenyér?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47543) Watt25 válasza Kija (#47541) üzenetére


Watt25
veterán

Melyik csatornát szeretné látni még a Digi kínálatában?
(És itt felsorolni az ismertebb magyar csatornákat, amelyek nincsenek benne a kínálatban.)

Ez után pedig egy toplistát arról, hogy melyikre szavaztak legtöbben.
Ez így, hogy "berakják-e csak úgy az x, y adót?" tök értelmetlen, mert ha csak erről szólna a dolog, akkor semmi értelme azt válaszolni, hogy ne. (Miért ne? Ha nem nézem, nem zavar, hogy van.)
Nekem egyébiránt pl megérne plusz 500 Ft-ot a két csatorna.
Nekem meg 1 Ft-os sem. Na, akkor most mi van?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#47544) Freezee válasza Watt25 (#47543) üzenetére


Freezee
senior tag

Semmi sincs, te vagy a kivétel....minden statisztikában van elhanyagolható kisebbség.

Nekem pl 4500Ft-ot is megért...

ui: de el lehet nyugodtan indítani egy ilyen szavazást is amit te írtál. Szerintem kb ugyan ez lenne az eredmény...

[ Szerkesztve ]

(#47545) Freezee válasza Kija (#47540) üzenetére


Freezee
senior tag

Engedd el, neki csak úgy felelne meg a kérdőív:
"A DIGI az isten és semmilyen más megoldás nem létezik?"
első válaszlehetőség: Igen
második válaszlehetőség: Igen
harmadik lehetőség: Auto bann........

:DDD

(#47546) smc válasza Freezee (#47544) üzenetére


smc
addikt

Naa.. Nekem sem hiányzik a spíler, nem is szavaztam, de ez így nem reprezentatív lássuk be.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#47547) Boond válasza Freezee (#47527) üzenetére


Boond
addikt

telekomnál is lehet... csak van havidíja :D De 5000 percet úgy sem beszélsz. egy hónapban...
- ezt még a korábbi vezetékesre írtam.

[ Szerkesztve ]

(#47548) Boond válasza smc (#47546) üzenetére


Boond
addikt

Nekem sem de én az elsőre nyomtam egyet, hogy nekem mind1 :D Asszem ezt.
Ezen ne múljon a stat gondoltam... szal a szkeptikusok ezt is meg tehették volna :P

(#47549) WandaO


WandaO
csendes tag

Sziasztok!

Következő kérdéssel fordulnék hozzátok, légyszi ne kövezzetek meg, mert nagyon nem értek hozzá!

Adott egy FULL új TV - LG 60UJ634V 4K ULTRA HD SMART LED TV

Viszont egyszerűen sehogyan sem tudom rajta előcsalogatni a digitális adásokat! 4 csatornát talált meg nagy nehezen az automatikus hangolásnál - DUNA HD, M1HD, Duna World HD .. (itt már minden lehetséges opciót kijelöltem mérgemben, antenna, műhold,kábel)
Ám!Ezek sem jönnek be, ahogy rámegyek a csatornára, kiírja, hogy - Nincs jel - jelenleg a jel keresése folyamatban van, vagy nem található jel. Kérjük, ellenőrizze, hogy az antenna kábele megfelelően csatlakozik-e.

Mi lehet a probléma? Kb 2 évvel ezelőtt, gond nélkül automatikus hangolással megtalált minden csatornát, akkor még a régebbi TV volt, de az is már LED volt. Egy idő után már azon is csak az analógot tudtuk fogni, semmilyen digi adás nem jött be.

Úgyhogy fogalmam sincs mi lehet itt a probléma, ezzel a TV-vel nem lenne szükségem boxra, vagy cam-re, a tuner miatt megkéne találnia automatikusan a csatornákat? Vagy csak én vagyok nagyon eltévedve?

Köszi a segítséget előre is! :))

(#47550) #20221952 válasza WandaO (#47549) üzenetére


#20221952
törölt tag

Nálam ugyanez a gond, már négy antennaszerelő járt nálam, a végső megoldás az lett, hogy kétszer kétfelé osztották el a jelet és így jönnek be a csatornák, de még így sem tökéletes (pl. a hírTv hangja időnként megbicsaklik).
Nekem azt mondták, hogy olyan erős az optikai jelrm, mintha 15 lakásos társasház lennék, pedig csak egy családi ház vagyunk Érden.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.