Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) #29810560


#29810560
törölt tag

Másnál is akadozik - kockásodás, hang/kép kihagyás, ugrás stb. - az M3-as adás?

(A MUX többi csatornája rendben van.)

(#46602) xeon forever


xeon forever
addikt

Hi all.
Ezek a digis boxok Max milyen hosszú antenna kábelt hajtanak meg? Ház egyik pontjából másikig 30m kéne kb. Ont ből félve húzok át ekkora kábelt....
Valami ötlet?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#46603) ruzsass válasza #29810560 (#46601) üzenetére


ruzsass
tag

Nekünk tegnap eset kezdte el az m1 és duna SD adása blokkosodni és a hang is kimaradt. A HD-vel nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#46604) #29810560 válasza ruzsass (#46603) üzenetére


#29810560
törölt tag

Igen. Az M3-as hiba is tegnap este kezdődött. Gondoltam abba marad, de sajnos nem. Ma is rossz.

Tippem szerint forrás jel (bejátszó) vagy transzkóder hiba, mert a MUX (Bp. 746 MHz) többi csatornája OK és a jelerősség és jelminőség is rendben van.

(#46605) pjen válasza xeon forever (#46602) üzenetére


pjen
félisten

Ki kell próbálni,ha kevés,még midíg tehetsz egy erősítőt a box után rögtön.

(#46606) #29810560


#29810560
törölt tag

Bejelentettem. Tudnak róla. Központi hiba van. Türelem. :)

(#46607) Watt25 válasza #29810560 (#46601) üzenetére


Watt25
veterán

Tegnap este néztük (ER-t), akkor nálunk is rossz volt.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#46608) #29810560 válasza Watt25 (#46607) üzenetére


#29810560
törölt tag

Kösz.

... (a bejelentést követően) délelőtt "reszelték" - többször is volt pár perces színes sáv monoszkóp - azóta úgy tűnik megjavult.

(#46609) Paal válasza PeterPH (#46593) üzenetére


Paal
csendes tag

Na, most végre volt egy kis időm, így én is utána kerestem a témának.

https://itcafe.hu/hir/keszulek_nelkul_csak_egyeves_huseg_kotheto.html

A fenti cikkben ezek olvashatóak:
"A határozott idejű helyébe lépő, határozatlan idejű szerződés nem lehet hátrányosabb a korábbi, határozott időtartamú szerződés feltételeinél." - valszeg erre mondta a haver, hogy sem havidíjában, sem tartalmában nem romolhat az ajánlat
" A törvény a kihirdetést követő 120. napon lép hatályba, tehát idén októberben. A törvényalkotók úgy döntöttek, hogy a változásokat a korábbi szerződésekre is alkalmazni kell, amennyiben azok a törvény életbe lépésekor még életben vannak." - ez meg ugye azt jelenti, hogy visszamenőleges hatályú (fideszes módi..)

Ez akkor azt is jelenti, hogy akinek az okos csomagja október után jár le annak sem emelkedhet a havidíja 4800-ról 6000-re? :DD

3000-es ajánlat meg egy randomra kiválasztott érdi címre jelenleg is érvényes:
http://salesweb.digi.hu/app/new:213:15388:316451?_skin=digi.hu.2014

Én ezek alapján azt gondolom, hogy mégsem mondott hülyeséget az ismerősöm. Bár nem tudom mennyire lehet hinni a mai újságírók pontosságának.. Jó lenne egy Telkós emberkét találni, aki egy újságírónál várhatóan pontosabban tudja ezt a változást..

Ha viszont a fentiek igazak, akkor most kellene még okos csomagot kötni és főként Érdre kellene költöznöm! :))

(#46610) Dezsike válasza xeon forever (#46602) üzenetére


Dezsike
tag

Hozzánk nemrég kötötték be a Digit. 3 méter kábel megy az ONT-ból a padlásra, onnan hármas osztóval megy három tévébe. Két tévé kb 6-6 méter, a harmadik 20-25 közötti. Gond nélkül meghajtja, egy szál 30 méteres kábellel szerintem nem lesz gond, ha megfelelő árnyékolású. Először a messzi tévén kockásodott pár csatorna, visszirány szűrő betétele az egyik ágára megoldotta (lehet, hogy a régi videomagnó zavarta).

(#46611) PeterPH válasza Paal (#46609) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ez továbbra is böszmeség.
Mindenki listaárra köt szerződést, amiből meghatározott ideig kedvezményt kap. A szerződés, így az ár sem változik, csak a kedvezmény szűnik meg a hűség végén.
A szolgáltatót se nézzük már hülyének.

(#46612) Paal válasza PeterPH (#46611) üzenetére


Paal
csendes tag

Meglátjuk! Nekem is meredeknek tűnik a törvénymódosítás ilyen formában történő értelmezése, de másfél hónap múlva kiderül! A jogászok/szolgáltatók meg majd méregetik a mondatokat jobbról-balról és értelmezik, elvégre arra vannak!
Nálam meg a 9.kerületben úgyis csak 4/8Mbit van a Digitől, így az okos csomag továbbra is felejtős,marad a TV..

(#46613) xeon forever válasza PeterPH (#46611) üzenetére


xeon forever
addikt

Jogos.
Megneztem a szerződést. A szerződésben a teljes összeg van irva es egy minuszos összeg a kedvezmény, tehat a szerződésben megállapított kedvezmény nélküli összeg fölé nem mehet a szolgáltató.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#46614) mcfly82 válasza PeterPH (#46611) üzenetére


mcfly82
tag

Akkor én nem egészen értem ezt a törvénymódosítást.
A hűségidő alatt eddig sem emelhettek árat a szolgáltatók. A hűség végével pedig eddig is a listaárra emelhették, az ember pedig felmondhatta minden következmény nélkül. Ha ez a módosított törvényben is így lesz, akkor pontosan mi is változik?

(#46615) wwenigma válasza mcfly82 (#46614) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem érted? :)

Egy ujabb "torvenymodositas" amit rohadt jol le lehet kommunikalni...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#46616) PeterPH válasza mcfly82 (#46614) üzenetére


PeterPH
senior tag

El kéne olvasni a tervezetet, és akkor érthető lenne mindenkinek.
Egyrészt a hűségidő alatt bármilyen hátrányos változtatás (pl kedvenc TV csatornád kivétele a csomagból) esetén következmények (kötbérfizetés) nélkül fel lehetne mondani a szerződést.
Másrészt a hűségidő után függetlenül attól hogy mi van a szerződésben, nem lehet hátrányod egy tetszőleges határozatlan idejű szerződést kötő új előfizetővel szemben. Tehát ha pl csökkent a listaár közben, akkor az automatikusan jár neked is, nem szükséges ehez szerződést módosítani, vagy újrakötni. Tipikusan ilyen pfátlanság volt a Digi-nél az "A" végű internet-tarifák alkalmazása.

(#46617) mcfly82 válasza PeterPH (#46616) üzenetére


mcfly82
tag

Oké, elolvastam. Bár nem egészen értem, hogy jön ide a tervezet, semmi köze nem lett a végleges szöveghez...

Tervezet: "(6) Ha a felek a határozott időtartamú előfizetői szerződésben megállapodtak a szerződés lejártát követő új előfizetői szerződés feltételeiről, az új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott, az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak az új előfizetők részére határozott időtartamra kínált szerződési feltételeknél, ide nem értve a korábban internet-előfizetéssel nem rendelkező előfizetők részére kínált kedvezményes szerződési feltételeket."

Végleges szöveg: "(6) A határozott időtartamú előfizetői szerződés helyébe lépő új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott, az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél."

Nem a tervezetet nem értem, hanem a végleges szöveget.
Magyarul, sokak véleménye szerint ugyanúgy fölmehet listaárra a hűség után a havidíj, mint eddig. Kérlek, ezt magyarázd meg, hogy hol lett EBBEN a dologban változás?
(Amúgy elolvastam az egész módosítást, és látom, hogy mik változtak.)

Ennek az egésznek akkor lenne értelme, ha a hűség lejárta után nem emelhetnék meg a havidíjat. Mert ha megemelik (értsd: elveszik a kedvezményt), az az "előfizetőre nézve hátrányos"... nem?

[ Szerkesztve ]

(#46618) PeterPH válasza mcfly82 (#46617) üzenetére


PeterPH
senior tag

Igazad van, közben nagy nehezen megtaláltam a 2017. évi LXXXVIII. törvény-t (gugli nem volt a barátom).
A már-már egyértelműnek tűnő tervezetet a T. ház sikeresen elb.szta, és csinált belőle egy gumicsontot. :C
A kérdés, hogy minek tekintjük a szerződést:
-határozott idejű, ami automatikusan határozatlanra módosul a hűség idő után: ez esetben elvileg nem lehetne emelni.
-eleve határozatlan idejű, melynek első x hónapjában kedvezményt adnak: ez esetben nem vonatkozik rá a kérdéses bekezdés.
Nincs előttem a szerződés, de szerintem az utóbbi a valószínű.

(#46619) mcfly82 válasza PeterPH (#46618) üzenetére


mcfly82
tag

Na, erre a gumicsont megerősítésre vártam :) mert így szerintem is az. Amúgy ezt az első pár hónap olcsóbb dolgot már most is csinálja pár szolgáltató, hűségidős szerződésnél. Valami ilyesmi lesz a trükk, hogy alá tudjanak majd iratni hűséget úgy, hogy ők se járjanak rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#46620) xeon forever válasza Dezsike (#46610) üzenetére


xeon forever
addikt

Milyen eszközt tegyek be? Linket tudsz küldeni? Rspct.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#46621) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok! Digi kábel tv csatornahangolásban tudna valaki segíteni? Phlilips tvm van és csak 59 analgóg csatornát talál, holott bekötésnél a szerelő meg tudta csinálni normális a, hangolást, működött a tv guide is, de most h szervizben volt a tv, nulláztak rajt mindent és nem tudom, hogy kell visszaállítani a többi csatornát, és műsorújság sem jó, csatornák nevét se írja ki a tv.
,

(#46622) beach head válasza beach head (#46621) üzenetére


beach head
senior tag

Megoldódott, megtaláltam egy korábbi hsz.ben, másik témában. Németországra kell állítani az országot és úgy minden ok,

(#46623) Boond


Boond
addikt

http://www.origo.hu/teve/20170915-teve-media-bajnokok-ligaja-nemzetkozi-jogok-2018-2019.html

(#46624) Flashget válasza beach head (#46622) üzenetére


Flashget
félisten

Téma összefoglaló nem viccből van. :U

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#46625) Flashget


Flashget
félisten

(#46626) leslieke válasza Flashget (#46625) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekik semmi érdekük beengedni a Digit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46627) trec12 válasza leslieke (#46626) üzenetére


trec12
addikt

Nyilván de remélhetőleg nem "ússzák" meg. A cikk szerint egy esetleges megállapodás komoly hatással lesz a piacra. Bízzunk benne, hogy így lesz de romániai árakra akkor sem számítanék. Azért ez az első cikk amiben szó van róla, hogy a Digi bizony komolyan tárgyal a többivel még ha csak szakmai forrásokból is származik az infó.

[ Szerkesztve ]

(#46628) Boond


Boond
addikt

"Azért kellene roamingmegállapodást kötnie a Diginek a többi szereplővel, mert az a frekvenciablokk, amelyet még 2014-ben vásárolt, önmagában csak néhány százezer előfizető kiszolgálására képes, így nem alkalmas a teljes országos szolgáltatás biztosítására, márpedig a cég ezt ígérte."

akkor mégis csak igaz amiről korábban itt írtunk, hogy ezzel nem lehet országos hálózatot létrehozni, ha fejre állnak akkro sem kell más hálózat is.

"Márpedig ebben az esetben is az idő pénz, hiszen a Diginek akkor is fizetnie kell a frekvenciáért a hatóságnak, illetve az államnak, ha azt nem hasznosítja. Így a fizetendő összeg immár több százmillió forint is lehet, amit a Digi ebben az időszakban kidobott az ablakon."

Ezt a pénzt pedig vhol biztos vissza akarják majd hozni :)

[ Szerkesztve ]

(#46629) AttyVin válasza Flashget (#46625) üzenetére


AttyVin
aktív tag

OFF

Remélem a kábeles "részlegnél" nem lesz gond és minél hamarabb átveszik az Invitelt ...

Üdv, Vino

(#46630) trec12 válasza AttyVin (#46629) üzenetére


trec12
addikt

Tavaszról olvastam ha a GVH jóváhagyta a fevesárlást.

[ Szerkesztve ]

(#46631) leslieke válasza trec12 (#46627) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, nagyon kéne egy negyedik és erős szolgáltató, aki felkavarja az állóvizet. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46632) AttyVin


AttyVin
aktív tag

OFF

Amúgy a román DiGi-vezérek elleni eljárás vajon boríthat mindent? Az egész céget ott, itt, mindenhol?

Üdv, Vino

(#46633) jaroslav válasza AttyVin (#46632) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Miért borítana bármit is?

Személyek ellen folyik a vizsgálat, az egyéneknek lehet baja esetleg, nem a Diginek. Azonban, még szerintem ebben a kérdésben se szaladjunk előre.

Folyik egy vizsgálat, még a vádemelés is nagyon messze van (ha egyáltalán lesz valaha)...
És aztán hol van még egy esetleges jogerős ítélet...

Ez a dolog az égvilágon semmit nem befolyásol.

Csak emlékezzünk vissza a FIFA, vagy a NOB egyértelműen létező korrupciós ügyeire, amik kiderültek...

Milyen hatása volt a FIFA, vagy a NOB későbbi dolgaira, helyzetére? Vagy a Siemens korrupciós ügyeire... Semmilyen hatással. Néhány ember kikerült a pozíciójából, és került a helyükre más a cégnél... Ennyi.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#46634) AttyVin válasza jaroslav (#46633) üzenetére


AttyVin
aktív tag

OFF

Mert egyrészt - persze, ha bebizonyosodik - a vállalat pénzével "kenték" a kuncsaftokat (kemény € milliókról van szó).
Aztán érdekes módon éppen az ottani tőzsdei bevezetés környékén robbant ki az ügy.
Ez így már nem is annyira csak jogi, hanem erősen gazdasági irányt is jelöl, ami általában nem felfelé viszi a cég értékét, finanszírozási és egyéb problémákat okozhat, stb.
Aztán a háttérben még ott lehet a konkurencia is.
Szóval így sokkal bonyolultabbnak látszik az egész és bizony kihatással lehet a cég teljes működésére...

A FIFA és a MOB esete éppen fordított a megvesztegetés miatt is, ráadásul azok nem üzleti modell szerint működő cégek, hanem nemzetközi nonprofit szervezetek.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#46635) jaroslav válasza AttyVin (#46634) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Én nem akarlak meggyőzni semmiről.

Ha hinni akarsz abban, hogy a Digi-nek vége lesz, higgyél benne nyugodtan :N

Nem akarlak ebben megzavarni, vagy elbizonytalanítani...

"A FIFA és a MOB esete éppen fordított a megvesztegetés miatt is, ráadásul azok nem üzleti modell szerint működő cégek, hanem nemzetközi nonprofit szervezetek."

Gondolom a fentieket, te sem gondoltad komolyan, csak viccből írtad :)

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#46636) Dezsike válasza xeon forever (#46620) üzenetére


Dezsike
tag

Mit szeretnél kiépíteni? Az előző hozzászólásod alapján egy 30 méteres kábelt szeretnél az ONT-ból a TV-hez. Ehhez nem kell semmi extra, csak a kábel. Ha osztanád is a jelet akkor kell egy splitter, aminek a bemenetét az ONT kimenetére, a kimeneteit pedig a TV-re kötöd. Jó esetben nem kell ezen kívül semmi, csak ha valahol vételi probléma adódik (pl. kockás kép, nem hangol be pár csatornát). Ebben az esetben a konkrét hibajelenség és kiépítés ismeretében tudunk segíteni a probléma elhárításában.

(#46637) AttyVin válasza jaroslav (#46635) üzenetére


AttyVin
aktív tag

OFF

1. DiGI
Ez nem hit kérdése, csak arról van szó, hogy nem biztos, hogy minden sima úton futhat ezután is tovább..., de ne legyen máshogy, legalábbis a mi szempontunkból.
Azért a változó gazdasági érdekek sok biztosnak látszó dolgot átírhatnak...

2. FIFA, MOB
Persze papíron/jogilag mindkettő az...., hogy mi a a valóság, az más kérdés...

De tényleg nagyon OFF-ba csúszunk...

Üdv, Vino

(#46638) xeon forever válasza Dezsike (#46636) üzenetére


xeon forever
addikt

Jelenleg egy 1méteres coaxon jelerősség 70% egy 15méteresen pedig 26% és sok csatorna nem jön be.

Padláson van a régi kábel:csatorna bevezetése. Ez 15méterre van az ont től itt van egy elosztó. Innen kell még 15 méter a nappaliba.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#46639) tsteve válasza jaroslav (#46633) üzenetére


tsteve
senior tag

"a vádemelés is messze van"

aug. 22-én megtörtént...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#46640) jaroslav válasza tsteve (#46639) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Ahogy írtam, egyéneket esetleg elmeszelhetnek, bár még az is odébb van.

De, a céget ez nem valószínű, hogy érinti különösebben.
Ahogy a cikkben olvasom, többen a vádlottak közül, már régen nincsenek is a Diginél a pozíciójukban.

Nem mondom azt, hogy ez teljesen jelentéktelen ügy, de eltörpül más cégek nagy korrupciós ügyei mellett, amikben már jogerős ítélet is született, és még több folyamatban van (intel, Siemens...)
Ettől függetlenül ezek a cégek is, köszönik jól vannak...
Pár felelőst felelősségre vontak, eltávolítottak a pozíciójából, és ennyi

Jellemző, hogy még csak nem is hallottam arról, hogy történt vádemelés a Digi ügyében, de ezek szerint az megtörtént...

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#46641) Kija válasza trec12 (#46627) üzenetére


Kija
aktív tag

Nem csak az ár a kérdés, hanem a nyújtott szolgáltatás tartalma is (pl az SLA) a már jelenlevő szolgáltatók és a Digi között. Itt azért jó nagy terük van a már működő szolgáltatóknak. És ahogy írtátok nem érdekük a vetélytársat minél hamarabb a piacra engedni. Ráadásul a Digit nemcsak a feleslegesen fizetett frekvencia használati díj nyomja, hanem a szerződésben található kötbér is, hiszen a vállalt időpontban nem képes elindítani a szolgáltatást az általa vásárolt frekvenciasávon. jelen pillanatban a legesélyesebb akivel együttműködhet, a Voda. A másik kettő pl már a 4G hálózatának nagy részét közös hálózaton üzemelteti.
Nagyon komoly megkötéseket tartalmaz mind kültéri, mind beltéri lefedettségben 2014-es frekvencia tender.
Az infrastruktúrát (antennák, tartó árbócok, áramellátás) nagyjából kiépítették, de pl a bázisállomásaiknak még nyoma sincs. Megjegyzem jórészt Romániából hozott bontott anyaggal dolgoztak. Kapcsoló központjuk se tudom, hogy meg van-e már vagy esetleg román központjaikat kívánják erre a célra felhasználni.
Szóval sok a kérdés. Lehet vannak rá válaszok, de azt csak a bennfentes Digisek ismerik.

(#46642) Kija válasza jaroslav (#46640) üzenetére


Kija
aktív tag

Azért az intelt vagy a Siemenset ne hasonlítsd a Digihez. Más lépték. ettől még persze simán megúszhatják.

(#46643) pjen válasza xeon forever (#46638) üzenetére


pjen
félisten

Valószínű,hogy azt a 15 méteres koaxot cserélni kéne,és osztóból is valami jobb minőségűt venni.

(#46644) Flashget válasza AttyVin (#46632) üzenetére


Flashget
félisten

A magyarorszagi Digi leanyvallalata a romannak. Viszont ennek is es annak is Teszari a fonoke..ha lesz is szemelyi kovetkezmenye csak akkor ha ellene lesz hasonlo vad.
Ellenkezo esetben semmi.

Realme GT Master Edition

(#46645) Flashget válasza leslieke (#46626) üzenetére


Flashget
félisten

foleg nem olyan aron, hogy a havi dij 5 euro, korlatlan telefonalas orszagon belul, korltlan internet 50/10-es sebesseggel. ;)
na jo nem roman dijon hanem annak duplajan....

Realme GT Master Edition

(#46646) SPF


SPF
senior tag

Nalatok van adas a tv-ben? Kecskemeten nincs...

(#46647) Intruder2k5 válasza SPF (#46646) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A netes topikban is többen írják, hogy a Bp. - Szeged vonalon probléma van, sokaknak 2Mbps a letöltési sebességük.

(#46648) leslieke válasza Flashget (#46645) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony. Ez túl sok lenne nekik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46649) SPF válasza Intruder2k5 (#46647) üzenetére


SPF
senior tag

Igen, a net is gyenge.
De irtam nekik, azt mondtak kozponti hiba, mar dolgoznak rajta.

Csak 2-kor meg F1 van, remelem addigra megcsinaljak :)

(#46650) AttyVin válasza Flashget (#46644) üzenetére


AttyVin
aktív tag

OFF

Ha az anyavállalat valamilyen nagy gazdasági bukfencbe kerül (mert itt nemcsak "személyi" probléma lehet), akkor a leányvállalattal semmi sem történne (pl. tőkekivonás)?
Hozzátéve az itt is taglalt - egyelőre - sikertelen mobil-akciót is.
Meg ez ezért mégis vastagon K-Európa...
Ja, és ez a cég azért nem egy Siemens-kategória...

Üdv, Vino

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.