Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) kano válasza Argos (#8350) üzenetére


kano
nagyúr

És van rajta magyar hangvivő? Mert nekem már régen bent vannak a listában, de csak román (angol) hang van rajtuk.
Kíváncsi leszek milyen filmek lesznek rajtuk.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8352) Roshan válasza Argos (#8350) üzenetére


Roshan
tag

Nekem a nemreg megjelent 2 csatorna se van a listan, nem hogy ez a 2 uj:D

(#8353) Orlin válasza Roshan (#8352) üzenetére


Orlin
addikt

Elindítja filmcsatornáját is a Digi

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8354) Argos válasza kano (#8351) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jól bepakolta a csatornalista kellős közepére, így most ott virít a két "nemnézheted" csatorna...
Egyelőre se kép, se hang van rajta leginkább, de az audio választónál is, még csak a román van bent.
Nov. 1.-től majd gondolom lesz magyar is.

(#8352) Roshan:
Futtass le egy csatornakeresést, hátha megjavul.

(#8353) Orlin:
Hm... hát, ha ilyen filmes kínálat lesz rajta... :U
A francnak kell még egy film+/cool etc., mindenhol csak ugyanazok mennek, ráadásul egyik leadja, rá egy hétre a másik is.
Pláne, hogy ezért majd fizetni is kell a próbahónap után..
Azt se nagyon vágom, mire fel ez a nagy titkolózás, a jövőben sugárzott műsorokkal kapcsolatban.

...elmúlik...

(#8355) Orlin válasza Argos (#8354) üzenetére


Orlin
addikt

Azt is írták,h a Digi Life,World csatikon nem lesz mindenhez magyar szinkron.
Na ez megint szépen ki fogja verni a biztosítékot!Főleg ha tényleg ki szedik a Discovery csatikat ahol minden magyarul ment.

Mondjuk nemtom miért nem csinálták azt mint a filmnél ,h beteszik a World,Life csatornákat egy + fizetősbe és aki akarja nézi.

Mondjuk pont megint rájöttem milyen "fasza" ,h kivették a CNN-t is.Néztem volna mi van Amerikába azért.
BBC-t nem szeretem :B

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8356) Roshan válasza Argos (#8354) üzenetére


Roshan
tag

Frissult, egyik szobaba igy is egyel tobb csatorna van de mind1:D nallam most 76..

(#8357) Orlin


Orlin
addikt

Elindult a Digi Film ;] :P

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8358) Argos válasza Orlin (#8357) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hurray!

\o/

...elmúlik...

(#8359) jegenye77


jegenye77
addikt

Szerintetek ki lehet cseréltetni a digi-nél ezt a box-ot olyanra amin van hdmi csatlakozó?
Vagy van olyan egyáltalán?
Most vettem át és látom,hogy csak scart csati van rajta.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8360) Orlin válasza jegenye77 (#8359) üzenetére


Orlin
addikt

van ugy tudom.nézz szétt a digi oldalàn a beltérik között!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8361) jegenye77


jegenye77
addikt

A szomszédomnak az antennáját használjuk mind a ketten.Vettem hozzá egy fejet amin két kivezetés van.
Eddig neki tökéletesen is működött.Most viszont mikor az enyémet ir rádugjuk akkor mind a kettőnk képe becsíkosodik.Sőt olyan mintha egy másik csatorna menne alatta!
Ez mitől lehet?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8362) Roshan


Roshan
tag

Változás tematikus csatornáink indulási időpontjában

Készült: 2012-10-31 19:11:06
A DIGI Kft. két új, tematikus csatornája (DIGI World és DIGI Life) a felmerült műszaki problémák miatt, a tervezett időpontban (2012. november 1.) nem tud elindulni.

Kizárólag pár napos késésről számolhatunk be, kollégáink folyamatosan azon dolgoznak, hogy a technikai hibákat elhárítsák!

Új prémium filmcsatornánk indulása azonban még a tervezett időpontot is megelőzte, így a DIGI Film műsorát már október 31-én este 18:00 órától láthatja legtöbb kábeles és műholdas Előfizetőnk.

Türelmüket és megértésüket előre köszönjük!

DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft.

(#8363) Roshan


Roshan
tag

Elindult a super tv2!!

(#8364) jegenye77 válasza Orlin (#8360) üzenetére


jegenye77
addikt

Ezek közt nincs sajnos! :(
Nem ront a minőségen ez scart csatis megoldás?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8365) Orlin válasza jegenye77 (#8364) üzenetére


Orlin
addikt

Itt van infó.Lehet írni kell nekik,de én űgy tudom van.Itt is írják:

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8366) jegenye77 válasza Orlin (#8365) üzenetére


jegenye77
addikt

Hogy mennyi??? :Y
Nem drága ez egy kicsit?
Lopom én a pénzt?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8367) Orlin válasza jegenye77 (#8366) üzenetére


Orlin
addikt

:C ;]

Nem akartam írni,h kicsit sok...
Vicc az egész nah...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8368) jegenye77 válasza Orlin (#8367) üzenetére


jegenye77
addikt

Alapból kellene már ezeket a boxokat adni nem +1000 havonta + kaució!
Tv-men már nincs is scart csati!Átalakító kellett,hogy össze tudjam kötni.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8369) NagyDave


NagyDave
tag

Üdv! Remélem én is nagyon, hogy maradnak a Discovery csatik, igaz mostanság ritkán nézek digit, max digisportot, de anyum imádja a TLC-t. A Digi mellett van T-nk is, de azon meg TLC egyáltalán nincs egyik csomagban sem sajnos. Egyébként úgy látom a Digi azzal is bajba volt, hogy melyik csomagba rakja a Super TV2-t :D Mert délelőtt néztem a digi.hu-t és akkor még a Digi+ csomagban volt, most meg már a Digi csomaghoz írja a Super TV2-t :D Nem mintha az engem annyira érdekelne, csak úgy megjegyeztem :) Meg bízok benne, hogy a Discoverykkel is a nagy dilemma végére az lesz, hogy mégis megtartják a csatikat :)
Ezen kívül egy kérdésem is lenne. 2 TV-n van Digink és elvileg a legrégebbi Hyundai beltérit használjuk. Az lehetséges, hogyha kérjük, hogy kicserélje egy "új" Humax boxra a Digi az egyik Hyundai beltérinket? Vagy ez csak akkor lehetséges, ha bedöglik a box? Előre is köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8370) v.attis válasza NagyDave (#8369) üzenetére


v.attis
őstag

Csak ha bedöglik, de még akkor is lehet, hogy kapsz valami használtat.
Nekem kétkártyásom van és minden évben legalább egyszer cserélik benne a tápegységet. Mondtam, hogy cseréljék ki két egykártyásra, mert az a családban másoknál vagy 4 éve megy hiba nélkül. Nem cserélték, inkább jönnek javítani.

(#8371) AtHoS válasza Roshan (#8363) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Milyen paraméterekkel lehet megtalálni, mert auto kereső nem találta meg (kétkártyás Hyundai beltéri 1 db fejjel)

Más:

Tegnap átkerestettem a csatornákat a Digi Film csati miatt a beltérihez közel levő TV-re. Meg is lett a csatorna és felfigyeltem, hogy egész tűrhető a képminősége. RCA kábelekkel van a TV rákötve a beltérire (a fentebb említett kétkártyás Hyundai).

A beltérire coax kábellel kötött távolabbi TV-n viszont teljes képernyőn zavaró 1..2 cm széles vékony vízszintes zavaró vonalak vannak Láthatóan sokkal rosszabb a képminőség. Gyorsan átszaladtam a csatornákon és bizony jelentkezik mindegyiken ez a probléma.

Coax kábel cseréjével orvosolható ez a probléma?

read-only mode on the forum

(#8372) v.attis válasza AtHoS (#8371) üzenetére


v.attis
őstag

Detto!
Nekem olyan, mintha vizszintes elmosódások lennének, néhány centis áttetsző vonalakban. Messzebbről nem zavaró, de közelről igen. Szerintem ez nem a koax hibája.

(#8373) AtHoS válasza v.attis (#8372) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor a második tuner lenne szar? Ám Te pontosabban leírtad a "zavart az erőben" :DDD

Lecihöltem a TV-t a beltéri mellé és rákötöttem a másik TV-hez is használt RCA kábellel a beltérire.
Na így jó lett a kép

read-only mode on the forum

(#8374) AtHoS válasza AtHoS (#8373) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ötletelés a részemről:

Vennék egy digitális beltérit (pl. Dreambox DM500) és azt a koaxot, ami most jön a TV-mhez a digi beltéri loop out-jár kötném. Természetesen a másik vége a vásárolt beltérire menne és ezt a beltérit kötném a TV-re HDMI csatival. Bár ideje lenne már beiktatni az iker fejet

Sötét folt:
- a digi kártyát lehet e használni nem digi által szervált beltérivel?

Sötét folt 2
- ha nem lehet, akkor a fenti beltéri felokosítása és használata digTV vételre szabályt sért-e, ha van élő előfizum és mindössze 2 TV-n jön a digi adás?

read-only mode on the forum

(#8375) Argos válasza AtHoS (#8374) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Legjobb tudomásom szerint a digi kártya csak digi beltérivel működik.. :S
Nekem is volt kínom a HDMI hiánya miatt a kotvány Humax beltérivel, de csak komoly pénzekért lehet jobbat szerválni a digitől.. :W
Pedig szerintem azért 2012-ben -lassan '13-ban - alapnak kéne lennie, hogy egy beltérin van HDMI csati, lévén az összes TV készüléken már évek óta jelen van.
Kiváltképp az újabban egyre több HD csatornán/műsoron kellemetlen, lévén az ősöreg SCART azért nem keveset vesz el a minőségből és az RCA sem jobb. (bár, talán ezen a műholdas digin még annyira nem is szembetűnő)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8376) jegenye77 válasza Argos (#8375) üzenetére


jegenye77
addikt

(bár, talán ezen a műholdas digin még annyira nem is szembetűnő)
Azért nem mert eleve pocsék a minősége!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8377) Argos válasza jegenye77 (#8376) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Egen... erre gondoltam. :K

...elmúlik...

(#8378) zeg74 válasza jegenye77 (#8376) üzenetére


zeg74
aktív tag

Sajnos ez így van!

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#8379) gaborh


gaborh
aktív tag

Sziasztok. Egy kérdésem lenne. Nektek is a super tv2 hd-n a filmek 4:3 mennek?

Gábor

(#8380) NagyDave válasza v.attis (#8370) üzenetére


NagyDave
tag

És ha mondjuk lemondjuk az egyiket, szóval, hogy csak 1 tévén lenne digink, akkor szerinted kicserélnék vagy akkor ki kell-e cserélniük? :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8381) v.attis válasza NagyDave (#8380) üzenetére


v.attis
őstag

Passz...
Az biztos, hogy nem azt adnak amit Te kérsz. Ha le is mondod, nagy rá az esély, hogy kapsz egy ugyanolyan régi szar hyundai-t. Mondjuk nekem van egy új, kicsi hyundaiom is, az se jobb.

(#8382) NagyDave válasza v.attis (#8381) üzenetére


NagyDave
tag

Köszi! Értelek. Azt hittem, hogy azok azokat az ősrégiket csak két előfizetés esetén adják. Azért igazán csinálhatnának normálisabb beltériket vagy újabbakat forgalomba hozhatnának.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8383) jegenye77


jegenye77
addikt

Mitől lehet, hogy néhány csatorna alatt zavaró alapzaj van? Zúg valami de piszkosul. Főleg ha vilagos kép van a műsorban.Nagyon zavaró!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8384) v.attis válasza jegenye77 (#8383) üzenetére


v.attis
őstag

Próbáld ki egy másik tévével, másik kábellel, mert nekem nincs ilyen, pedig 3 tévén nézem.
Ha kiszűrted a tévé és a jábel hibáját, akkor meg szinte mindegy, hogy mi, mert a digi szerelője majd megcsinálja. Mivel digitális jelről beszélünk, az antenna kiszűrve, mert ha az elmozdul, akkor vagy állandóan akadozik, vagy nincs is adás. Tehát vagy a saját eszközeid, vagy a beltéri.

(#8385) AtHoS válasza jegenye77 (#8383) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ilyen gond nálunk is előfordult. Ha jól emlékszem Scart-ról RCA-ra váltva a csatlakoztatást megszűnt a jelenség

read-only mode on the forum

(#8386) jegenye77 válasza AtHoS (#8385) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajnos nincs RCA kábelem itthon.Holnap hazafele beszerzem és próba.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8387) Argos válasza jegenye77 (#8383) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ahogy fentebb is írták, az a kábel vagy a TV-d -elsősorban a régebbi sugárvetős típusok- hibája szokott lenni, esetleg egy mikró a közelben. :)

...elmúlik...

(#8388) jegenye77 válasza Argos (#8387) üzenetére


jegenye77
addikt

Samu C6000 eddig nem volt ilyen hangja csak mióta a tányéros digi van.
Dobna valamit a képminőségen a HDMI-s box? :F Mert ez így nagyon gyenge. :W

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8389) Argos válasza jegenye77 (#8388) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Valszeg jobb lenne HDMI-n a minőség, de a zúgás nem abból adódik, hogy milyen típusú kábellel kötöd össze.
Valami nálad bezavar a jelbe, nem árnyékol eléggé a kábel borítás, ha más is van a TV-be kötve a digi közelébe, azok is összeakadhatnak, ha gyárilag nincs elég jól elszeparálva egymástól a csatlakozó aljzat.
Nekem LE40 C650-es samu van, RCA-val, SCART-al sincs ilyen jellegű gondom. (plusz a PC HDMI-n megy be, azzal sincs)
Régebbi típusú TV-vel nálam is volt zúgás, ahogy neked a világos részeknél, de ezzel már nem tapasztaltam. (vagy csak nem tvzek sokat és akkor se tűnik fel.. :P )
Az hogy alkalmanként szétesik a kép, pixelesedik, az sajna alapból a gyenge minőségnek köszönhető..
A digi film, pl szép tiszta, nem röcög. Értékelném, ha a többi csatornát is ilyen minőségben adnák.

...elmúlik...

(#8390) Argos válasza jegenye77 (#8388) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Kicsúsztam a szerk.ből.

Épp most találtam egy másik topic-ban, nem árt átolvasni.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8391) jegenye77 válasza Argos (#8390) üzenetére


jegenye77
addikt

:R
Most annyit csináltam,hogy a boxon a másik SCART csatit használom.
Így egyáltalán nem búg!
De azért leellenőrzöm ezt a földhurkot!
Így viszont a hangerőt nem tudom szabályozni a boxról csak a tv-ről!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8392) jegenye77


jegenye77
addikt

Nemhogy megszűnt a búgás de a kép is sokkal jobb lett!
Igaz a két dolog biztos egy hibából adódott.
Így már nézhtő is lett!
Most az alsó SCART-ba van dugva.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8393) Argos válasza jegenye77 (#8392) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ugye-ugye, egy jó dugás mindent megold! :DDD
Problem solved! :C

...elmúlik...

(#8394) Tomekbá


Tomekbá
csendes tag

Kedves Szakértők,
Olvastam ilyen meg olyan fórumot és már komolyan azt sem tudom, merre állok arccal.
Van nekem jó parabolás Digi előfizetésem, és egy régi (de igen jó) képcsöves tévém. Gondolkodtam szép új TV vételén, de nem biztos, hogy akarom. Amit szeretnék: adást rögzíteni, függetlenül attól, hogy éppen mit nézünk a TV-ben, ha egyáltalán be van kapcsolva.
Már végigrágtam egy csomó lehetőséget, mondom az új TV-től a szolgáltató váltáson át mindent.
Most ottan tartok, hogy maradok a DIGInél, hiszen relatíve olcsó és minden csatorna jön, ami kell.
Jó megoldás lehet tehát, ha:
1. Bérelek egy másik boxot (60e kaució + 1e havi díj) + ehhez kell egy külső vinyó. Ez így működik?
2. Veszek egy saját boxot és egy vinyót hozzá. Ebben az esetben nem fog jönni az HBO, ezt értem. De még melyik nem? A Digisport sem? Honnan tudhatom meg, hogy mit veszítek ezzel a verzióval? Melyik típust érdemes választani?
Mégegyszer: csak fel akarok venni adásokat, engem még nem érdekel a HD meg a digitális forradalom, a képcsöves technika számomra elegendő.
Hálás köszönet!

(#8395) AtHoS válasza Tomekbá (#8394) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt vedd figyelembe:
"Legjobb tudomásom szerint a digi kártya csak digi beltérivel működik.. "

TV nézéstől független felvétel abban az esetben lehetséges digi esetén, ha van független tuner, amit csak a felvételre szánt csatornára kell kapcsolni, így közben csak azt lehet nézni rajta. Na meg persze kell valami eszköz amivel rögzíted az adást (videó, dvd recorder, stb..) Úgy meg, hogy csak rádugsz egy winyót és majd arra rögzít, szerintem a digi által adott beltérikkel nem megvalósítható

Egymás után több különböző csatornáról felvenni csak akkor fogsz tudni, ha maga a beltéri rögzítene vagy automatikusan előre programozottan tudna váltani csatornák közt. Automatikus csatornaváltás funkciót nem hiszem, hogy tudnak a beltérik. Ha viszont tudnak, akkor ez a rész stornó :B

read-only mode on the forum

(#8396) vanek


vanek
tag

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy elég nagy kuszaság volt a csatornákkal ezért nyomtam egy gyári beállítást Hyundai HSS-3169NA beltérimen, -vagyis a beállítás ezt írja ki..- most pedig, csak az alap csatornák jönnek be.. semmi supertv2 se tv6 pro4 semmi.. pontosabban, csak ami az intelsat1002 es múholdon van..még van a hotbird meg a thor3 de azokról nem hoz be semmit..

Próbáltam szoftverfrissítést, de nem akar elindulni..csak bedobja az frissítés képét, majd megy tovább és újra bejön az adás.

Valami ötlet?

Előre is köszi!

(#8397) Orlin válasza vanek (#8396) üzenetére


Orlin
addikt

A keresésnél Magyarorszàgot àllitotad be?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8398) hetfield1


hetfield1
tag

Elindult a Digi world és a digi life

(#8399) NagyDave


NagyDave
tag

A digi honlapján a csatornakiosztásban már nem szerepel a Discovery World és az Investigation Discovery...de még megy mindegyik Discovery csatorna...

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8400) Orlin válasza NagyDave (#8399) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem már nem megy :W :W :W :W :W
De viszont a másik szobában még megy.Botrány lesz itt! ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.