Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8880) NagyDave válasza Mate (#8879) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, pont ahogy mondod! Azért mégis bosszantó, még ha tényleg, nem is tehetünk ellene.

De ez külön tévécsatornáknál is megvan, hogy van az anyacégnek 6 csatornája, de mindegyik ismétlés megy. Nem, hogy a főcsati adná az új sorozatokat abból a pénzből, amiből hülye ismétlőcsatornákat csinálnak. Ja és sorozat alatt nem a már külföldin is 6 éve befejezett szappanoperákra gondolok. Persze a jó műsort éjszakára teszik, nehogy legyen nézettsége, aztán könnyen ki lehet venni, meg divat megbuktatott sorozatokat megvenni itthon :U

Ezt csak annak kapcsán hoztam fel, hogy még HD sincs jóformán sehol, valljuk be, mert azért nem ilyen árakkal kéne dolgozni, de kezdve már itt az SD csatiknál. Szóval, hogy árakat emelnek mindenhol, de fejlesztésnek nyoma sincs, ahogy indítanak sok pénzért ismétlőcsatornákat tök feleslegesen. Bundesliga meccsen láttam a feliratot reklámtáblán, hogy ott a T-nél minden meccs HD-ban és ki volt írva, hogy hány euró. Ez akkor 3500 forintot jelentett, de gyanítom, hogy nem csak a sport csatikat tartalmazta a csomag...Nálunk meg jóformán 50-60 SD csatornáért mernek elkérni ennyit. A UPC 100 forintos hűségnyilatkozat kedvezményéről ne is beszéljünk.

Bocsi, de gondoltam árak kapcsán már felhozok ilyen tévés témát és kiírom magamból :U

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.