Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49995) SLYM válasza Sirandrish (#49960) üzenetére


SLYM
veterán

oké. akkor kihívás kell? hardcore-on juss el inferno végéig. asszem ezzel elleszel egy ideig. jahogydehát aztúgy nemlehet mertlaggol megbugos ésatöbbi. erre majd azt válaszolom, hogy van akinek sikerült, ők is valszeg a kihívást keresték...

hát én láttam már tőled 40k-nál többet érő cuccot is, de akkor legyen igazad, tényleg vannak páran akiknek volt 100 euro-s eladása is. csak tudnám, hogy akkor mégis hogyan veszel ki 1.5 hetente 40k-t. gondolom nem ülsz napi 3 órát AH böngészéssel, de ha így van akkor elnézést

az, hogy a blizzard pénzért csinálja az szerintem nem kell, hogy meglepjen, az apple se ingyen adja a legjobb tabletet, meg a legjobb telefont, ettől még az AH egy jó dolog (lehet ideképzelni mindenkinek azt amit akar az apple helyére)

a kesztyűs dolog ettől még ugyanúgy gáz és nem a blizzard tehet róla, hidd el

illetve nekem csak azzal van problémám, hogy idejövök, elolvasok 20 postot és abból tuti lesz egy aki valamiért sír, meg írja, hogy őt már nem izgatja a játék. hát engem meg ez nem izgat és nem azért jövök fel olvasgatni, hogy más sírását meg fikázását olvassam, mert engem még érdekel a játék, meg valszeg azokat is, akik olvassát ezt a topicot

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.