Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#701) pézoli


pézoli
csendes tag

nemtom', egyenlőre nekem is szokatlan ez a nézet a játék közben.
remélem később megfog benne vmi, más stílus természetesen, de a TR:Underworld jobban "el bírt vinni" magával. :K

Roger Dubuis. 100% Poíncon de Geneve.

(#702) TazLeacher válasza pézoli (#701) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A nézet azért szokatlan, mert a fickó nem középen, hanem kicsit bal oldalt van. Az elején az irányítás is fura volt.A végére meg már úgy vágtam, mind bármelyik másik játékot. Aztán meg a Sacred-ban is nyomogattam a "B"-t, hogy mutassa merre kell menni a küldihez... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#703) mad1


mad1
veterán

Latom itt sokan nem jatszottak meg a resident evil 4 el :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#704) TazLeacher válasza mad1 (#703) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Se a Silent Hill-ekkel. És akkor kimaradt az Assassin's Creed, a PoP... :(

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#705) mad1 válasza TazLeacher (#704) üzenetére


mad1
veterán

mert a fickó nem középen, hanem kicsit bal oldalt van
Ez mondjuk nem nagyon jellemzo ezert is irtam a resit ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#706) TazLeacher válasza mad1 (#705) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jól van na... :) Hogy neked semmi se jó... :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#707) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok!

Nálatok előfodult az, hogy 10 fejezetben miután megszereztétek a legénységi kulcsot vagy mi a fenét, az első használat után eltünt a kellékek közül és a másik zárt ajtónál ahol kellene használni, már nem tudtátok mert folyamatosan azt írta ki, hogy a legénységi kulcsra van szüksége. Így sajna nem tudom mind a 3 navigációs kártyát összeszedni és nem tudok továbblépni erről a szintről.

Nem azzal van a gond, hogy alapból nem vettem fel, felvettem, láttam, hogy ott van a küldetés tárgyak között,a feladatoknál ki is "pipálódott" mint elvégzett.

Ez miért lehet?

Ha nem is tudjátok megmondani, nem tudna valaki küldeni egy mentést a 11 fejezettől, vagy a 10. fejezet végéről?

Nagyon megköszönném, mert már 2 napja kolbászolok ezen a pályán és már 20x újrakezdtem, de nem jártam sikerrel!

Előre is köszönöm!

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#708) danntora válasza Tanisz (#707) üzenetére


danntora
tag

Valami rémlik hogy én is így jártam de csak körül kellett néznem mielőtt használtam volna a kulcsot, valamit még meg kellett tennem. Asszem...

(#709) TazLeacher válasza Tanisz (#707) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem rémlik, hogy 1 kulcsot többször kellett volna használni. Nyomogasd bőszen a B betűt, és símán tovább tudsz menni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#710) csana válasza Tanisz (#707) üzenetére


csana
senior tag

Én is arra tippelnék, hogy valami apróság kell még oda. Elő szokott fordulni, hogy a küldi teljesítve, de az ajtó mégsem nyílik, amerre menni kék: általában vagy áramot nem kap az ajtó, mert kiesett az aksi a falból :), vagy egy kart kell aktiválni, vagy nemtom, de mindíg a környéken van valami apróság..

(#711) Tanisz válasza TazLeacher (#709) üzenetére


Tanisz
senior tag

Hát a fene tudja, de olyan, hogy felvettem a legénységi kulcsot, lementem az A és B szálláshelyekre (ahova szintén kell a legénységi kulcs),nyomogattam a B betűt, mentem arra, kinyírtam mindenkit, felvettem a Navi kártyákat, 2 db. Aztán mentem tovább amerre a kék vonal mondta, ott volt a C szálláshelyek ajtó, be akartam menni, kiírja, hogy legénységi kulcsra van szükség, mondom, mi a fene azt már felvettem.

Aztán kolbászoltam mindenfelé, de nem találtam semmit sem.

Gondoltam, hogy újrakezdem az adott szintet, visszatöltöttem a legelső mentést, és most a C szállásra mentem be először a legénységi kulccsal, be is engedett amikor ott végeztem, mentem a másik irányba, akkor meg arra nem működött a legénységi kulcs.

Tényleg nem tudom már, hogy mit és merre nézzek, csináljak, már 2 napja próbálkozom, de semmi, már néztem csalást is, hogy hátha van amivel át lehet hidalni a gondot, de nincs.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#712) Tanisz válasza csana (#710) üzenetére


Tanisz
senior tag

Na igen, lehet, de ott a C szálláshelyek felé van egy ilyen kosárlabda pálya nevezetű dolog, ahol ha mindent megnyersz kinyílnak szekrények, kb a 6os szintig jutottam, de csak pénzt és lőszert nyerek, nem hiszem, hogy ott van a kulcs.

Kezdek beleunni, viszont így a vége felé nem szivesen hagynám abba, kíváncsi vagyok a történet végére is!:)

Max kolbászolok még egy darabig, ha nagyon nem megy kénytelen leszek abbahagyni megoldás hiányában.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#713) TazLeacher válasza Tanisz (#712) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A kosárpálya "mellékszál" az kis plussz jutalom. Ott nincs semmi, ami elengedhetetlen. Passzolom. Youtube-n nem néztél végigjátszást?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#714) csana válasza Tanisz (#712) üzenetére


csana
senior tag

Nekem meg pont úgy rémlik hogy azon a kosárlabdapályán találtam a 2. platformon valami hasznosat (amint beléptem szembe).. Meg is támadott pár dög egyből. Nem is játszottam ott, pedig én meg arra lettem volna kiváncsi.. csak nem találtam lasztit. (írta hogy valamit be kék kapcsolnom, és visszaszámol, de nem találtam egyebet (csak a már említett cuccot, de már nem emléxem mi volt a neve, de az tuti, hogy kellett valahova))..

[ Szerkesztve ]

(#715) twine


twine
addikt

Sziasztok!
tetszik a game...jó, meg para, meg minden,,de volna két kérdésem:
Az első az élsimítás...nem lehet erre valahogyan élsimit eröltetni? Ha lehet driverből,,,abban segitsetek nekem pliiz hogy hogyan....mert ha CCC-ben beállitom azt le sem szarja a játék :((
A második pedig:
Sok féle "ellenség" lesz? Mert a második pálya vége felé járhatok,,,de egyenlőre még csak kétlábú szarral találkoztam...kicsi "bébi" szarral,,még kisseb sok kis szarral, repülő szarral,, ami felélesztette a többit, meg földön kuszó nagyra nőtt "spermium" szarral (aminek farka van)! Tudom hülyén hangzik mert most hogy igy leirtam, leírva még soknak is tünik,,,de játék közben már kezd unalmas lenni és már lassan meg sem ijedek tőlük...mind ugyan ugy néz ki....lesz ez változatosabb? Legalább valami különböző ruhákat dobtak volna rájuk :F nem akarom fikázni a játékot mert tényleg bejön,,,,csak olyan egyhanguak az ellenségek...Remélem egy pöppet változik azért ez még... :F

(#717) mindfreak válasza twine (#715) üzenetére


mindfreak
őstag

Vagy 5-6 fajta szörny van az egész játékban.

(#718) Sirandrish válasza twine (#715) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor te már találkoztál mindenféle szarral?:DD

Amugy nincs sokfajta lény a játékban..talán még a Falon ülö szarral nem taliztál akkor:DDD
Viszont te attól ilyetsz meg ahogy kinéz a lény?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#719) Jofi81 válasza twine (#715) üzenetére


Jofi81
őstag

(#720) mindfreak válasza Jofi81 (#719) üzenetére


mindfreak
őstag

Na igen, ha jobban összeszámoljuk, akkor valóban elég sok van. De a játék 90%-ában mindig ugyanazok jönnek, ezért tűnhet kicsit uncsinak.

(#721) TazLeacher válasza csana (#714) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Volt a kosárlabdapályán valami az tény, de nem kellett kosarazni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#722) Tanisz válasza TazLeacher (#713) üzenetére


Tanisz
senior tag

Tudom, az csak extra, a kosárlabdapályán van az egyik Navi kártya, a másik kettő pedig a bútortologatós részen valamint a vákuumos részen, csak az a baj, hogy az egyik belépőkártyás részre bemegyek ahol kiírja a legénységi kulcs szükséges dolgot, akkor már a másikon nem tudok bemenni, így nem tudom egyszerre mind a 3 Navi kártyát a birtokomban tudni és nem tudom teljesíteni az adott szintet és már 20 x kezdtem el az elejéről a pályát, mindent szép nyugisan részletével végigcsináltam, de mindig ugyanaz a az eredmény.
Egyszer használom a navi kártyát mondjuk a 'C' szállásoknál, akkor már a másiknál nem tudok belépni.

Nem szokásom ilyet kérni, de nem tudna valaki a 10 fejezet végéről küldeni egy mentést, amikor már mind a 3 Navi kártya megvan, vagy a 11 fejezet elejéről?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#723) Davzone válasza Tanisz (#722) üzenetére


Davzone
senior tag

Nálam is ez volt a hiba....
Ideges is lettem,de ujrakezdtem és utána meg valahogy mégse tünt el a legénységi kártya.
Nem használsz amugy trainert?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#724) Tanisz válasza Davzone (#723) üzenetére


Tanisz
senior tag

Nem, de most már azzal is próbálkoztam, hogy hátha át tudom csalni magam a bejáraton, de persze nincs semmi ilyen opció a trainerekben.

Akkor ez a bug nem csak nálam fordult elő, úgy látom.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#725) Eagl3


Eagl3
veterán

Nah, végigvittem én is. :)
Nagyon jó lett a játék, semmi buggal nem találkoztam, a COD4 óta ez kötött le leginkább.
Bár ezelőtt nem nagyon játszottam TPS-el, az elején furcsa volt, de hamar hozzá lehet szokné és lehet aprítan a népet rendesen.

Sok parás rész volt benne, nagyon eltalálták a hangokat, leginkább éjszaka fülessel játszottam.

A legutolsó videó volt a legdurvább. ;]

(#726) Depression


Depression
veterán

Hát nekem elég bonyolúltnak tűnik az irányítása, ill. zavar, hogy olyan nagyban írja ki a dolgokat, hogy az már fáj, ki se fér a képernyőre 1680-ban.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#727) twine válasza Jofi81 (#719) üzenetére


twine
addikt

THX :R

(#728) konas


konas
senior tag

Az elejen a metro javitasa nem sikerul,ahol az egyik kar mindig visszajon.Nem vagom mi a teendo???

(#729) Davzone válasza konas (#728) üzenetére


Davzone
senior tag

Lassitsd le az időt azzal a kinézissel vagy mivel( nem jut eszembe a neve :DDD )
És ugy már bele tudod huzni ugy mintha tárgyat reptetnél,vagy valami ilyesmi modja van.
Elég trükkös,és tudom furán irtam le de remélem érthető :D

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#730) konas válasza Davzone (#729) üzenetére


konas
senior tag

Koszonom .megcsinalom akkor. :R :R :R

(#731) mad1 válasza konas (#730) üzenetére


mad1
veterán

En kedvet is kaptam 1 ujrakezdesre.
Amugy nincs ra mod hogy nehezebben kezdjem mint kozep?
Ugyertem hogy ne kelljen elolrol fejleszteni :F

Ne szemetelj ! = Steam

(#732) twine válasza TazLeacher (#702) üzenetére


twine
addikt

Ezt a "B"-s GPS-t én minden játékban szabványositanám, esetleg beállitásokban ki-illetve bekapcsolhatóvá tenném azon kivül hogy kötelezően bele a játékba!...én személy szerint pld a Doom3-at is imádnám, de attól a "céltalan" sötétben bolyongástól olyan ideges leszek egy idő után...hogy ....HOGY CSAK NA! Ez a GPS valami frenetikus találmány...

(#733) twine válasza TazLeacher (#702) üzenetére


twine
addikt

D.P.

[ Szerkesztve ]

(#734) szpal17


szpal17
őstag

Nekem is sikerült a játék végére érnem és nagyon tetszett. Az egész hangulat, a grafika nagyon jóra sikeredett.
A GPS féle rendszer nekem is nagyon bejött...ha az nincs akkor szerintem bolyonghadtam volna még 8-10 órát össze vissza, ha nem többet. :D
Nem tudjátok, hogy hányas öltözet a maximum amit el lehet érni? Nekem 5. öltözék volt az utolsó de a youtubon láttam olyan öltözéket ami brutál volt...
Vagy ha újrakezdem akkor marad az 5. szintű?

(#735) Sirandrish válasza szpal17 (#734) üzenetére


Sirandrish
legenda

második végigjátszásnál megmarad minden addig tuningolt cuccod és már az elején elérhető a 6. szintü öltözék a boltban...én ugytudom hogy az a max...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#736) szpal17 válasza Sirandrish (#735) üzenetére


szpal17
őstag

Akkor nekiugrunk megint... :D
Köszi...

(#737) Sirandrish válasza szpal17 (#736) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazán nincs mit.

Egyébként valaki!
nemtudja valaki hogy ha origiról rakom fel akkor tényleg ez a 4szer vagy hányszor telepithetem csak figu lenne?
Vagy kilehet kerülni? vagy hogyis van ez?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#738) Jofi81 válasza Sirandrish (#737) üzenetére


Jofi81
őstag

"The PC version of Dead Space uses the same SecuRom Copy Protection scheme as Spore and Mass Effect, which requires online authentication and limits the number of times a user can install the game to five."

Eszerint csak ötször lehet telepíteni, de gondolom, ha felhívod az ügyfélszolgálatot, akkor tudnak segíteni a problémán. Legalábbis remélem.

(#739) Sirandrish válasza Jofi81 (#738) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert FC2 topicban olvastam valami olyasmit hogy ha Uninstallálom a gamet akkor visszaugrik a számláló...ennél vajon nem így van?
Így nem merem felrakni:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#740) Jofi81 válasza Sirandrish (#739) üzenetére


Jofi81
őstag

A Mass Effecthez ezt írják:

"Unlike BioShock, uninstalling the game does not refund a previously used activation."

Szóval szerintem itt nem így működik. De hátha van valaki, aki már próbálta...

(#741) Sirandrish válasza Jofi81 (#740) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenesetre addig nem rakom fel míg biztosat nem tudok...vagy felhívom az ügyfélszolgáltato és megérdeklődöm..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#742) Jofi81 válasza Sirandrish (#741) üzenetére


Jofi81
őstag

Na az lenne a tuti! Akkor majd oszd meg velünk is, hogy mi a helyzet! :)

(#743) Sirandrish válasza Jofi81 (#742) üzenetére


Sirandrish
legenda

Délután rájuk csörgök..csak el ne felejtsem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#744) uszkart


uszkart
tag

Ok, meg lehet valahogy oldani, hogy a nyilakkal tudjak mozogni, mert így képtelen vagyok úgy kiosztani a cuccokat, hogy tudjak játszani, csak nyomkodom a gombokat, képtelen vagyok megszokni, pedig amit eddig láttam a játékból az tetszett, játszanék szívesen, de nem tudok! Help!

(#745) Biga123


Biga123
addikt

Hát ma kipróbáltam a game-et... mitmondjak.. van hangulata,,, nem mertem leengedni a redőnyt pedig tükröződött a monitor.. :D
Az mért lehet hogy a game menübe túl gyors az egér a játékba meg lassú... ?

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#746) TazLeacher válasza Biga123 (#745) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sajnos ilyen. Ez van...ezt meg kell szokni. Ha visszaolvasol, Béres Csepp (nem vagy egyedül).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#747) Gaboman válasza Biga123 (#745) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én is ma tettem fel,nagyon jó a hangulata,régen éreztem ilyen borzongást.
Itt is meggondolom hogy bemenjek e terembe vagy ne,végre kiadtak egy ilyen stílusú játékok is,már régen vártam rá!
Bár számomra az AvP és AvP2 viszi a prímet ezen a téren,még egy olyan félelmetes játékok nem adtak ki eddig sem.
Talán majd az új Alien.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#748) fiATHaLON válasza Jofi81 (#738) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Ez azért kizárt, mert lehúzott internettel is hibátlanul
lehetett installálni egy olyan gépre, ami addig hírből sem
hallott a Dead Space-ről...

(#749) danntora


danntora
tag

Hali!

Találkoztatok olyan problémával hogy nem tudtatok lőni, ráközelíteni vagy taposni sem?

(#750) Jofi81 válasza fiATHaLON (#748) üzenetére


Jofi81
őstag

Akkor ez egy jó hír!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.