Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#51) ateszm válasza Sirandrish (#49) üzenetére


ateszm
senior tag

videók alapján tetszetős. igen a net-es magyar verzió van meg. a menü szétcsúszva,az ember körbe-körbe forog...hm- lehet gyorsan újratelepítem,ez mégiscsak EA games-es játék,szar nem lehet,biztos én szúrtam el valamit...

(#52) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Lehet csak nekem rossz a szemem, de xbox-on szebb, a fények látványosabbak, a textúrák is részletesebbek...Nem ezt vártam, nagyon baba game de elmennek a picsbe!
Mielőtt bárki is azt mondaná, hogy tegyem max-ra a grafikát, azon van:D
Viszont legalább nagyon gyors és szépen fut!

(#53) ateszm


ateszm
senior tag

csak nekem nincs rendben a menü? el van csúszva a bal felső sarokba az egész.játékban meg az ember körbe-körbe forog,irányíthatatlan...hm :U

(#54) alien_ válasza ateszm (#53) üzenetére


alien_
őstag

Vedd meg eredetiben, ilyen netes kókányverzióktól ne várj sokat..

Swarm is coming.

(#55) ateszm válasza alien_ (#54) üzenetére


ateszm
senior tag

thx a helpet,ne menjünk bele,mert úgysem tudnálak meggyőzni...

(#56) SzlobiG válasza ateszm (#53) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem megy tökéletesen...

A játékról annyit, hogy nem rossz, de az irányításon nagyon látszik, hogy konzolátirat az egész, eléggé nehéz mozogni.:U Amúgy elsőre nem rossz. A grafikáról még anynit, hogy vannak nagyon szép részek benne és vannak nagyon csúnya textúrák is ami jól kivan dolgozva az a katona amivel megyünk fps gondok nincsenek...

(#57) sakeee82


sakeee82
aktív tag

Sztem az irányítás jó. Nem értem mi vele a baj, ez nem fps, hanem tps olyan mint a Geras of War, a korlátozott mozgás emiatt van, plussz nem boxeralsóban szaladgál a csóka, hanem egy súlyosabb öltözékben. Nekem így az irányítás jobban tetszik, sokkal könnyebbek benne némely részek mint xboxon!
A grafika sztem xboxon szebb egy fokkal és sokkal de sokkal sötétebb ami félelmetesebbé teszi, itt mindig látszik szinte minden, olyan mintha overbright lenne rajta.
Nekem eddig 2x volt olyan hogy befagy a kép, de a hang megy tovább és 20 sec múlva minden tiszta zöld lesz, majd felbontás váltás oda vissza és megoldódik!!! Ez vmi patchel orvosolva lesz sztem, már ha előjön majd sok embernél, nem csak nálam:D

[ Szerkesztve ]

(#58) SzlobiG válasza sakeee82 (#57) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gow-nak azért jobb volt az irányítása mint ennek sztem.:U A fényerőt vedd lejjebb és máris sötétebb lesz.:) Nálam nem volt ilyen ati vga-val.

(#59) sakeee82 válasza SzlobiG (#58) üzenetére


sakeee82
aktív tag

A játékban is és a tft is nullára vettem a a brightness de meg sem közelíti az xboxos sötétséget:D Olyan Tft-m van amin a contrast 10, a brightness 20 alapban a 100-as skálán, tehát nem igen tudom lejjebb vinni. De ez így is baba, csak nem akkora para, bár a hangok tesznek azért róla, hogy legyen hangulat! 8800Gt-m a legújabb driverrel, tehát lehet hogy a Gforce miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#60) marcus.fenix válasza frame>24 (#41) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Az életben nem volt olyan verzió, hogy a Necromorpokat űrlényeknek titulálták volna.
Amúgy meg az űrből nézve az ember is egy űrlény... különben is mi nem elcsépelt szerinted? Legyen benne "vérnyúl" bazdmeg?!?

Még bele se kezdtem de már tudom hogy jó játék lesz, az lesz, ami a "The Thing" lehetett volna,,,

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#61) marcus.fenix válasza ateszm (#55) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Más játékoknál az volt a megoldás az ilyen pörgi-forgira, hogy kihúzod az USB-s joystickot, kormányt, meg az USB-s vibrátort... ha van ilyened, akkor próbáld ki te is.
A menü meg ott van ahol van, nincs az megírva sehol, hogy középen kell lennie...

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#62) sakeee82 válasza SzlobiG (#58) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Megoldottam a brightness-problémát, szoftveresen kellett a moncsit beállítani és már jó is!

(#63) feka007


feka007
nagyúr

Egész jó game, Doom3-at veri. :R De az irányítás rohadt konzolos lett, az egér meg sokat késik, ami elég idegesítő.
Grafika kicsit idejétmúlt, lehetne jobb.

(#64) Lacika_


Lacika_
aktív tag

kikapcsolt Vsync-el megszünik az egér késése

(#65) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Én azt nevet adnám a game-nak, hogy Save and Load!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#66) SzlobiG válasza Lacika_ (#64) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem nem arra értette...a vsync valóban bugos mert 30FPS-re korlátoz.

(#67) wesker24


wesker24
senior tag

Szerintem is marha jó a játék ! Nekem nagyon tetszik ! Ha a Vsyncet kikapcsolja az ember akkor egyből gyorsabb lesz ! Az irányitást tényleg szokni kell mert nem könnyü !

Amugy én ezt a játékot a Bioshockhoz hasonlitanám ! Mert vannak benn egy két dolgok ami megegyezik !

Meg itt van egy két kép !

DS 1
DS 2
DS 3
DS 4
DS 5

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#68) Sárpac válasza wesker24 (#67) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az utolsó kép nem az Óz a Csodák Csodájából van? (Bádogember?):F
:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#69) wesker24 válasza Sárpac (#68) üzenetére


wesker24
senior tag

Dehogyis ez mi vagyunk csak továbbfejlesztett 2-es szintű páncélban ! :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#70) Sárpac válasza wesker24 (#69) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Bádogember 2 Úr Isten micsoda film lenne belőle!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#71) Csabahun válasza feka007 (#63) üzenetére


Csabahun
senior tag

Szerintem is jó játék,eddig nagyon tetszik.
Grafika egész jó,de turbósithattak volna egy kicsit még rajta hiszen igy is 120fps-el megy.
Szeretem az ilyen parázós játékokat.

A holovetítő kimondottan nagyon ötletes.

[ Szerkesztve ]

(#72) wesker24 válasza Csabahun (#71) üzenetére


wesker24
senior tag

Csak nehogy szivinfarktust kapj a nagy ijedtségben ! :DDD

Nekem is volt már majdnem a Condemned miatt ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#73) Csabahun válasza wesker24 (#72) üzenetére


Csabahun
senior tag

Csak nem,ha nem írok 1 hétig akkor meghaltam!! :DDD

(#74) Sárpac válasza Csabahun (#73) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mért pont egy hétig? Utána feléledsz zombiként mint ahogy a game-ben is van?:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75) Csabahun válasza Sárpac (#74) üzenetére


Csabahun
senior tag

Ja,1 hétig tart az átalakulás és akkor JAJJJ nektek... megkereslek benneteket:DDD

(#76) sto1911 válasza Lacika_ (#64) üzenetére


sto1911
veterán

OMG, ha ezt hamarabb tudom meg... :R Mar marhara idegesitett es megnehezitette a dolgom az allando keses... Grrr...

(#77) csaabz


csaabz
őstag

Vki, aki már játszik vele..
A Contols-ban nálatok se lehet állítani bizonyos gombokat?
Én még a régi kurzorbillentyűsök közé tartozom és baromi idegesítő wasd-vel.

A sztázis fegyvert (asszem ezzel lehet lelassítani dolgokat) hogy kell használni?
Benyomom a balcontrol-t, felemeli a balkezét, aztán nem történik semmi...

Irányítást tényleg szokni kell, kicsit konzolos...

Előre is köszi!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#78) Csabahun válasza csaabz (#77) üzenetére


Csabahun
senior tag

Először nyomd meg az egér jobb gombját,és utánna a C=lassitás,F=kinezis,bal CTRL=gravi ugrás

[ Szerkesztve ]

(#79) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Titeket nem idegesít hogy az arc nem középen hanem bal oldalon pörög?
Remélem meg lehet szokni...

(#80) athomi válasza wesker24 (#67) üzenetére


athomi
veterán

Ez milyen grafikai beállítások mellett készült? Mert így a screenshotok alapján elég gyengének tűnik a grafikája.
Amúgy a szörnyek elég gagyik, de még mindig fényévekkel jobb, mint a Devil May Cry-ban, ahol párna-és paplandarabokból voltak összevarrva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon jó, nagyon szép, nagyon bef*stam:D
Nem vagyok hozzászokva az ilyen játékokhoz, úgy, hogy már nekem az is para volt, hogy az én árnyékom mellett elsuhant még egy:D
Brutális ezzel a csonkítással. Szakadnak a végtagok, főleg, ha még taposol is egyet rajta:)
Kép
Szerintem csak az arcok kicsit csúnyák benne, de az összkép hatásos.

(#82) kavicssli válasza eddie17 (#81) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem vagyok hozzászokva az ilyen játékokhoz, úgy, hogy már nekem az is para volt, hogy az én árnyékom mellett elsuhant még egy :C :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#83) kavicssli válasza eddie17 (#81) üzenetére


kavicssli
addikt

2* ment el :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#84) ateszm válasza SzlobiG (#56) üzenetére


ateszm
senior tag

aztak..va mit néztem be... a menü ugye balra fent volt,emberem a játékban forog körbe-körbe. már nem emlékszem kinek a tanácsára,(utólag is köszönöm neki),kihúztam az egeret... semmi. á mondom kihúzom a kormányomat is... erre láss csodát,a menü beugrik középre,az emberem a játékban megnyugszik,és nem forog :) (itt teszem hozzá,hogy már a 2. verziót is feltelepítettem,és kb összesen 4szer a gépre a játékot..2*2. :)

ritkán szívat meg valami,de ezt most bekaptam...gondolom a kormány kitekert helyzetben volt.mindegy. ahogy olvasom a hsz-okat,és tapasztalatokat,elég konzol szagú a dolog. nembaj,ha majd nem megy billentyűzettel,megpróbálom a Momo-val! :D

(#85) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Hali!

Nekem vistan kb 5-10 percenként hibaüzivel kilép:( valaki nem tudja mitől lehet?

hmm...

(#86) Kiskutya válasza Kiskutya (#85) üzenetére


Kiskutya
veterán

aaa ha bemegyek az invertoriba és a nyilakkal lépkedek a tárgyak között azonnal kidob...:(

hmm...

(#87) wesker24 válasza athomi (#80) üzenetére


wesker24
senior tag

Hát sajnos ennél jobb grafikai beállitás már nincsen ugyanis minden maxon van már nincs mit feljebb rakni a grafikán ! Igy is maxon megy 167 FPS-el !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#88) Shodan


Shodan
addikt

Nálatok is lassú az egér sensyje?, célzásánél vagy forgásnál már 3x lefutok a padról, olyan mintha tésztát gyúrnék. hátulról betámadanak de mire körbe fordulok célzásközben, a fél hp lemegy.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#89) fpeter07 válasza wesker24 (#72) üzenetére


fpeter07
veterán

én tuti azt kapnák ;]

(#90) sto1911 válasza Shodan (#88) üzenetére


sto1911
veterán

Kapcsold ki a vsyncet! Az tuti megoldja, nalam meg a toltesi ido is kb. 10-edere csokkent!

(#91) athomi


athomi
veterán

Nem lenne rossz a játék, de az irányítás nagyon rossz (főleg zoom közben), a térkép pedig használhatatlan.
egy screenshot: [link]

Amúgy elég korhatáros a játék.

[ Szerkesztve ]

(#92) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Már kérdeztem,de pontos választ nem kaptam.
Vki át tudja állítani a controls-ban a karakter irányítást wasd-ről kurzorgombokra?
Minden gombot megenged, kivéve a kurzorgombokat. :( :((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#93) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Feliratot nem lehet kapcsolni a játékba??? mert gondolom akkor az is magyar lenne

azokat a csonkításokat hogy kell csinálni? :F :D

(#94) athomi válasza gyuri00 (#93) üzenetére


athomi
veterán

Feliratot a menüben kell beállítani. Alapértelmezettként ki van kapcsolva, de be lehet kapcsolni.
Csonkítást a space billentyűvel (taposás). Érdemes a szörnyeknek előbb ellőni a lábát, ezután hasra esnek és jöhet a taposás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#95) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok nekem is megáll a gém még a legelején amikor felveszem az elsö stukkert már 3szor indultam ujra a f@szom fog mégegyszer
a paul dll-elt be kell rakni a játék mappába ? mert én nem raktam bele
van valami megoldás rá?vista 32bit van fent

mért nincs autosave? :(((

miért nem lehetett FPS-be megcsinálni? :(((
szerintem ez gagyi

(#96) feka007


feka007
nagyúr

Azok a hosszúkarmú szarok állandóan lerágják a fejemet, ott jelez vmit, hogy nyomjak E-t, de hiába nyomom...

(#97) Csabahun válasza feka007 (#96) üzenetére


Csabahun
senior tag

Sokszor kell E-t nyomni.

(#98) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah lehet ma énis kipróbálom...de azis lehet hogy inkább FC2ben nyomatom a mellékküldiket:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#99) feka007 válasza Csabahun (#97) üzenetére


feka007
nagyúr

:R

(#100) szucsinka


szucsinka
őstag

nNA megcsináltam most már nem lép ki folyton nem is olyan rossz game csak hozzászoktam a sok szar fps hez :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.