Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#901) mad1 válasza gV (#898) üzenetére


mad1
veterán

A dpi itt nem szamit.
En xboxjojon nyomtam ott nem kesik semmennyit.

Ne szemetelj ! = Steam

(#902) Osiris


Osiris
őstag

Hi,
olyan gondom van a játékkal, hogy ha bekapcsolom a verticalsync-et akkor fix 30fps-el megy a játék, amitől nem lesz épp kellemes az irányítás. Vert.sync nélkül megy 100-120fps körül, viszont így vízszintesen "eltörik" a kép a sötétebb jeleneteknél (amiből azért van egy kevés). Van erre valami megoldás?

(#903) mad1 válasza Osiris (#902) üzenetére


mad1
veterán

Ezen en is mergelodtem :W
Kerestem konzolparancsot de hiaba. :(
Vagy ez vagy az.

Ne szemetelj ! = Steam

(#904) Osiris válasza mad1 (#903) üzenetére


Osiris
őstag

Végülis sikerült: driverből kapcsoltam be a vert.sync-et, így fix 60fps és sokkal jobb az irányítás is.

(#905) mad1 válasza Osiris (#904) üzenetére


mad1
veterán

Nallam nem segitett :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#906) Csabahun válasza Osiris (#904) üzenetére


Csabahun
senior tag

Nálam mindig bevan kapcsolva a v-sync ,nélküle szétesik a kép.

[ Szerkesztve ]

(#907) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Komolyan kezdem megszeretni ezt a gámát. Ha sikerül a kezdeti irányítási undort leküzdeni,bazira magávalragad a történet. Frankón élvezetes. És rájöttem minél kissebb egy ellenség annál veszélyesebb. ;]

(#908) littlelion21 válasza Z.m.Z (#907) üzenetére


littlelion21
addikt

Mi ez az irányítás mizéria?
Gondolkoztam hogy megveszem, de ha ilyen idegen, akkor hagyom a francba...

(#909) Z.m.Z válasza littlelion21 (#908) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Szerintem vedd meg nyugodtan! Bár tegnap nem gondoltam volna,hogy ilyet mondok valakinek,de tévedni emberi dolog. Ez egy Q..a jó játék! Az irányítás csak azért volt szokatlan,mert még ilyet nem láttam,pedig C64 óta játszok.De nem is az irányítás,hanem a nézet a fura. Az első epizód végére megszokod és abba sem tudod hagyni. :K

(#910) littlelion21 válasza Z.m.Z (#909) üzenetére


littlelion21
addikt

És miben nyilvánul meg hogy "fura a nézet"? :)

(#911) mad1 válasza littlelion21 (#910) üzenetére


mad1
veterán

Ne szemetelj ! = Steam

(#912) littlelion21 válasza mad1 (#911) üzenetére


littlelion21
addikt

Oh, köszönöm. :R

(#913) Z.m.Z válasza littlelion21 (#912) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Hát ez a kép még nem is példázza elég jól,de látható hogy a karakter nem a kép közepén,hanem a a bal szélén van emiatt az elején,valahogy önkéntelenül mögé akarsz kerülni és ezért mindig máshová megy mint szeretnéd,de egy idő után ha sikerül a térre figyelni és nem a faszira,rögtön élvezni kezded a játékot. Kicsit olyan mintha ott mennél mellette egy kamerával.

(#914) whitezo88 válasza littlelion21 (#912) üzenetére


whitezo88
nagyúr

itt egy valós ingame alapnézet [link]

(#915) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Na igen. :K

(#916) mad1 válasza whitezo88 (#914) üzenetére


mad1
veterán

Sorry sracok reszben kilogott a kep.
Viszont a celzassal mar jobban latszik hogy milyen.
Amugy tipikus resident evil 4 koppincs.Es a cold feartol johetett az 5let.
Szerencsemre a RE5 is ilyen lett... :))

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#917) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Tudja esetleg valaki,hogy hol lehet "energiagóc"-okat találni? Csak azokban a fali dobozokban van? A negyedik fejezetnél tartok és eddig 3-at találtam. :(

(#918) mad1 válasza Z.m.Z (#917) üzenetére


mad1
veterán

Boltban lehet venni,en a toltenyeim nagy reszet arra koltottem. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#919) Z.m.Z válasza mad1 (#918) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ja hogy a töltényt is el lehet adni? Ezt nem is tudtam. Nem tudod,hogy a levegőújratöltésre van gyorsbillentyű?

(#920) mad1 válasza Z.m.Z (#919) üzenetére


mad1
veterán

Nincs,azt csak a toltoallomasokon lehet feltolteni.
Vagy az inventorybol nyomsz magadra masikat,persze ha eppen van is nallad. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#921) Z.m.Z válasza mad1 (#920) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Én arra gondoltam amikor van nálad tartály,csak ne kelljen az invertory-ban kutatni,hanem mint az élet töltésére a Q,hogy nyomok egy gombot és betölti.

(#922) mad1 válasza Z.m.Z (#921) üzenetére


mad1
veterán

Nem lesz erre szukseg.Igazabol 1x sem,csak kicsit kapkodni kell a feladatok teljesitesenel.Azaz siess es soha nem fogy ki ido elott.
Amugy nem tudok rolla hogy lenne. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#923) No-kia


No-kia
őstag

hello! a metro helyreállítós küldetésnl az elején, hogy kell tovább menni ha kész a mentés vagy mi( haverom játszik vele, szval ezért nem tom annyira), arra visszaolvasva jöttem rá hogy a kart hogy kell aktiválni, de a további részleteket nem találtam meg :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#924) r-chee


r-chee
őstag

Ma éjjel 1-kor végeztem a játékkal. vmi okból azt hittem, hogy csak 10 pálya van benne, erre 12 lett belőle :D . Végéhez közeledve érezhetően nől a feszültség. Két fegyót használtam egész végig (Impulzusfegyver rulz :) ), de végén maradtam egynél plusz egy rakás orvosi csomagnál.
Jó így újrakezdeni, hogy van 12 gócpontom, egy rakás lőszerem meg 98500 pénzem. Erősen növeli a biztonságérzetet és a mentések ritkaságát :D . Kár, hogy elején nincs meg a kinézismodul, felkaptam volna vele a hangárban a "peronok" közül újra azt a drága kis babát. Télleg, az minek a jelképe akart lenni :) ?

Asszem beszerzem eredetiben is a gammát (Tesco-s "félreáraztamezértolcsó" buliról sajna lecsúsztam, elhordták anno mind). 2. rész mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#925) r-chee válasza No-kia (#923) üzenetére


r-chee
őstag

Balra lévő vezérlőpulton bal oldali kart beaktiválod, csatlakozik, átmész jobb oldalra, aktiválod azt is, majd mikor jön ki kar, belassítod sztázissal, és gyorsan felrohansz középső kezelőpulthoz, és mikor rácsatlakozik, megnyomod E-t és kész is :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#926) No-kia válasza r-chee (#925) üzenetére


No-kia
őstag

:R kösz

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#927) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Nem tud valaki egy pénz csítet? Mert mióta ezek a regenerálódó izék megjelentek mindent kilőttem,eladni sincs mit nincs életem se. Ilyenkor mi a teendő kezdjem újra? Na azt nem.

(#928) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Valami gyíkarc leírta a pc csíteket X-fos360 kotrollerrel beírva. :W Minden oldal azt másolja. És odaírja viccesen hogy,"vagy az annak megfelelő billentyű a klaviatúrán" csak azt nem írta oda a félhülye,hogy mit csinál az X-re meg az Y-ra.

(#929) No-kia válasza r-chee (#925) üzenetére


No-kia
őstag

most mondja haverom hogy ez megvan, innen nem tudja mit kell csinálni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#930) mad1 válasza Z.m.Z (#928) üzenetére


mad1
veterán

Az alairasod rad illik :DDD
En ezert csinalok legalabb 3 mentest 1 jatekban.

Ne szemetelj ! = Steam

(#931) r-chee válasza Z.m.Z (#927) üzenetére


r-chee
őstag

Regenerálódó nekromorfoknál jobban jársz, ha megcsonkítod őket, majd gyorsan sztázissal belassítod őket, így azért több idő míg regenerálódik. Ha van közben még ellen, ledarálod őket, közben figyelve előzőre, nehogy viszatérjen a harcocok klubbjába :D , útjelzőt benyomod ha kell, és kifutsz a helyes irányba, magad mögött hagyva a szörnyecskét. Nekem talán 2-szer kellett ezt eljátszanom a béke kedvéért :) . Van viszont két rész, amikor direkte el kell tenni láb alól őket, csak úgy mehetsz tovább. Egyiknél egy fagyasztó kamrába kell becsalogatni, végtagcsonkítás, majd sztázis, és jöhet az afterburner :D , végefelé egynél meg ugyanúgy megcsonkítva, befagyasztva rá kell kapcsolni hajtóműveket és szépen szénnéég :) .

Fegyók terén meg sztem alap Plazmavágót és Impulzusfegyót célszerű használni, és azokat fejleszteni.

No-kia: Ha ez megvan haverodnak, akkor útjelzővel (B) könnyen megtudhatja merre kell tovább mennie. Vissza kell liftezni amúgy stb.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#932) No-kia válasza r-chee (#931) üzenetére


No-kia
őstag

igen , közben rájött :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#933) Z.m.Z válasza mad1 (#930) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Majdnem mindig külön mentést csinálok,de már régen is utáltam amikor úgy nehezítettek egy játékot,hogy folyton skuló után kutatsz és végül mégis ásóbottal kellett szétverned az ellenséget aki persze akkora volt mint egy hegy. Milyen életszerű nem,hogy tök egyedül kell mindet megcsinálnod a rohadt hajón és még muníció is alig van.

(#934) r-chee válasza Z.m.Z (#933) üzenetére


r-chee
őstag

Milyen nehézségi szinten nyomod :) ? Én közepesen toltam, és mindig volt lóvém lőszerre meg orvosi csomagra, energiagócra stb. Jól kell kalkulálni a boltokban, nem kell összevásárolni mindent, el kell adni felesleget és sztem ki lehet jönni. Voltak nekem is persze helyzetek, amikor több volt az ellen mint a lőszer, de olyankor lehet trükközni sztázissal meg kinézissel :) . Meg vannak azért bőségkamrák is némely helyen, amik jól vannak sztem bekalkulálva.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#935) Z.m.Z válasza r-chee (#934) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Én is közepesen nyomom.De nem találtam bőségkamrákat csak addig maíg alig tudtam pár cuccot felvenni. Aztán mikor fejlesztettem a rucit utána már alig találtam valamit. Eleinte mindig otthagytam,mert nem tudtam felvenni utána mikor volt hely,akkor meg nem találtam. :(((

(#936) r-chee válasza Z.m.Z (#935) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet spórolni úgy is, hogy nem azonnal veszed meg új öltözékeket.
Sokszor csináltam azt, hogy megnézetm merre kell menni, majd elmentem másfelé, ahol egyszerűen csak volt egy mosdó vagy egy tárolókamra, iroda, vagy logikusan látszott, hogy később arra kell majd tovább menni, így előre is szedtem fel cuccokat, amik később persze nem hiányoztak. Meg sokat rohangáltam előre-vissza boltokhoz, munkapadhoz. Ki kell tapogatni, mi hogy jó :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#937) Z.m.Z válasza mad1 (#930) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Mad1! Pont most olvastam vissza,hogy te X-Box-on toltad. Ird már meg légyszi milyen funkciót indít az X meg az Y gomb. :R

(#938) japy


japy
őstag

1 kis help kellene! Megakadtam a 10 fejezetnél nem találom a kártyákat! :F

[ Szerkesztve ]

(#939) szilva01 válasza japy (#938) üzenetére


szilva01
őstag

Van egy funkció, ami megmutatja merre kell menned

(#940) japy válasza szilva01 (#939) üzenetére


japy
őstag

Van de ott az ajtó zárva van azt mondja bíráljam felül De hogyan? :F

(#941) szilva01 válasza japy (#940) üzenetére


szilva01
őstag

A 10. fejezet az a legénységi fedélzet?

(#942) r-chee válasza japy (#938) üzenetére


r-chee
őstag

Az rémlik, hogy 10. fejezetben találkozol a faxival, aki vissza akarja juttatni Jelölőoszlopot, szintén itt vannak a lefagyott, oxigén nélküli termek, meg az űrsikló hajtóművének beindítása szörnyégetéssel egybekötve, de 3 kártya nem rémlik, hogy ebben a fejezetben lenne... Az biztos, hogy útjelzővel célba találsz, és az ajtók felülbírálásához szükséges kártyák is begyűjthetőek ily módon.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#943) mad1 válasza Z.m.Z (#937) üzenetére


mad1
veterán

En xbox joyyal nyomtam,nem xboxon,de nem valtoztat a helyzeten nyugi.
X el szazis idolassitas
Y al az inventoryt azaz a kellektarat hozza elo.

Ne szemetelj ! = Steam

(#944) Z.m.Z válasza mad1 (#943) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszönöm szépen. Bár csít helyett inkább újrakezdtem,és gyűjtögetek. És most jöttem csak rá hogy a villogó tetejű dobozokat meg szét lehet taposni. Ideges lettem miért pont nekem ne menne ez a játék. Most már majdnem ugyanott tartok,csak jobban állok "anyagilag" :)

(#945) japy válasza szilva01 (#941) üzenetére


japy
őstag

Igen!

(#946) r-chee válasza Z.m.Z (#944) üzenetére


r-chee
őstag

Grat :C . Ha végigtolod, és elkezded mégegyszer, annyi lőszered lehet, hogy még a berendezést is széjjellőhetnéd akár :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#947) Z.m.Z válasza r-chee (#946) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Hát most egy időre vége a játéknak,mert holnap vége a szabinak és indul a robotolás,visszaáll a hétköznapi rutin. Este pedig örülök hogy végre kád és ágy. De azért tolom majd egy kicsit és jövök sírni ha elakadok. :R

(#948) japy


japy
őstag

Na végre sikerült végignyomnom nagyon tetszett! :C

(#949) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok! A segítségeteket kérném:
A kamera nézetet be lehet állítani, másképp is,mert igy nekem nem nagyon bejövős:( .
A másik dolog hogy autómatikus mentéseket lehet csinálni? vagy a gép magától ment???
És kb. ?? óra az össz játékidő??

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#950) szilva01 válasza Bzzz (#949) üzenetére


szilva01
őstag

Ez az egy kameraállás van, menteni csak mentési termináloknál, játékidő kb 7-8 óra. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.