Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#401) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Hamarosan Mo-n is kapható lesz a Downfall ---> [link] DVD-n magyar felirattal akit érdekel... Több helyen is láttam 3000Ftért.

[ Szerkesztve ]

(#402) Sirandrish válasza whitezo88 (#397) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem annyira nem jött be..a brutalitás amit alkotni lehet vele az nagyon tetszett de mint fegyo nem..nekem a gépfegyver (aminek nemtudom a nevét) a kedvencem szénnétunningolva:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#403) danntora


danntora
tag

Most szereztem meg a 6-os szintű katonai ruhát, nagyon ott van csak kicsit drága, több mint 90.000 pénz. Másodszorra nekifutva már úgy megyek mintha a Micimackóval tolnám, semmi nem tud megijeszteni, így hogy a fegyverek meg az életpontjaim maxon vannak már sétagalopp lesz a végéig.

(#404) Sirandrish válasza danntora (#403) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahajh...másodjára már nem olyan izgi mert életed az egekbe a fegyot meg olyat üt mint atom:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#405) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag


Üdv mindenkinek!
Azt nem tudja valaki, hogy a Kecskeméti Teszkóba érkezett-e ilyen gazdaságos dead space? Mert holnap beugranák érte :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#406) fpeter07 válasza danntora (#403) üzenetére


fpeter07
veterán

Legnehezebb nehézség? :DDD

(#407) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jofi vett nekem:)
Háháá..így meglesz nekem is ócsóba..köszönöm neki :R

Mondjuk D1rect-nek is hálás vagyok mert ő is megvette volna csak elbasztam...bár így utólag nem baj meg az se hogy a Nyíregyházi tescoba nem volt mivel akkor most vagy 2 lenne nekem vagy Jofival besztam volna ki amit nem szereetttem volna szóval így most minden fasza:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#408) mad1 válasza Bj Brooklyn (#405) üzenetére


mad1
veterán

Ha van irhatnal ide vagy pu t.
Mert akkor en is kiugrom.Gondolom az uj meg nem nyitott meg...

Ne szemetelj ! = Steam

(#409) Jofi81 válasza Sirandrish (#407) üzenetére


Jofi81
őstag

Szívesen! Ne aggódj, ha neked nem kellett volna, még biztos el tudtam volna valakinek passzolni... :)

(#410) Sirandrish válasza Jofi81 (#409) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebben énis biztos vagyok de ha már megvetted akkor KEEEEEEL!!!!:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#411) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ez lenne egy elfogadható TPS nézet, mert itt rendesen lehet(ne) látni körbe a dolgokat
[link]
kár, hogy ez csak a fight alatt ilyen.

(#412) Sirandrish válasza whitezo88 (#411) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem az alapnézettel sincs semmi baj...jó az ugy..hamar rááll az ember szeme:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#413) fpeter07 válasza whitezo88 (#411) üzenetére


fpeter07
veterán

fuj de ronda :D

(#414) Bj Brooklyn válasza mad1 (#408) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Most voltam kint és nem volt :O . Az "osztályvezető" meg nem tudta, hogy volt-e vagy nem. Az "új" Tacskó valahogy november végén nyit. Talán te is a környékén laksz? :D

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#415) whitezo88 válasza Sirandrish (#412) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez sokkal jobb lenne mert ha a fél képernyőt kitakarja a faszi akkor nem lehet látni tőle.

(#416) Sirandrish válasza whitezo88 (#415) üzenetére


Sirandrish
legenda

amennyit kell annyit látni:)
szerintem..persze mindenkinek vannak saját nyügjei...engem picit a lassu fordulás zavar..de kb 1 ora game után már fel sem tünt és huztam +5cm-ert az egéren..nem haltam bele:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#417) mad1 válasza Bj Brooklyn (#414) üzenetére


mad1
veterán

Koszi az infot.Nem en az auchan mogott. :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#418) rankesz válasza Bj Brooklyn (#414) üzenetére


rankesz
veterán

Jaja környékbeli mad1 koma, ahogy én is...
A Hetényi Lacit (O.V.) meg ne bántsd jó fej ő, szegényt baszogatják eleget...

[ Szerkesztve ]

(#419) whitezo88


whitezo88
nagyúr

megnéztem a filmet, így már sok minden világos. pont akkor van vége amikor a játék elkezdődik.

(#420) wesker24


wesker24
senior tag

Valaki tudna küldeni egy 8 fejezetes mentést ? Mert semmi kedvem ujból neki állni az egész játéknak ! Mert már a játékot is ujravettem de ugyanugy memaradt a lift bug !

Elöre is köszi ! :R :R

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#421) Fr33zeye


Fr33zeye
tag

Szép És hangulatos ez a Game, csak az a baj, h könnyű és cseppet sem ilyesztő. A szokásos horrorelemek vannak beletéve. pl ráfordulsz egy hosszú folyosóra, aminek mind2 oldalán ablakok vannak és már előre tudod, h lépsz még 2-őt és az összes ablak beszakad. A nézet viszont bejött, meg a gps-es stuff is. legalább nincs az az idegölő szitu, h keresed, h merre kell menni.

(#422) mindfreak válasza Fr33zeye (#421) üzenetére


mindfreak
őstag

Milyen fokozaton is játszod? ;]

(#423) Sirandrish válasza mindfreak (#422) üzenetére


Sirandrish
legenda

írta...könnyü:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#424) Fr33zeye


Fr33zeye
tag

először közepesen estem neki, másodszor meg nehézen...

(#425) mindfreak válasza Fr33zeye (#424) üzenetére


mindfreak
őstag

Sz@r lehet ilyen már LEETnek lenni, hogy semmi nem tud elég kihívást nyújtani. :D

(#426) Fr33zeye


Fr33zeye
tag

Miért ne okozhatna semmi sem kihívást? Csak annyit mondtam, h szerintem nem nyújt annyit a játék, mint amit a beharangozójában állítottak róla. De legyél Te az okos, akkor LEET vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#427) mindfreak válasza Fr33zeye (#426) üzenetére


mindfreak
őstag

Mindenki más megizzad rajta, de neked könnyű... Most akkor mi bajod van?

Játszd végig lehetetlen fokozaton. Ha azt is könnyűnek érzed, akkor kapcsold ki a gépet egy időre. :DD

[ Szerkesztve ]

(#428) Fr33zeye válasza mindfreak (#427) üzenetére


Fr33zeye
tag

Felejtsük sztem :)) Gyász...

(#429) danntora


danntora
tag

A kaposvári tescoban van még bőven 3000-ér gamma, és oda is adják ennyiér...

(#430) danntora válasza mindfreak (#427) üzenetére


danntora
tag

Érdekes közepesen én sem izzadtam meg, győztem eladogatni az orvosi cuccokat mert csak a helyet foglalták. Nem a testre kell lőni ahogy a legtöbb fps-ben hanem a végtagokra, ha ellővöd a lábait egyszerre például akkor azonnal meghalnak.

(#431) Fr33zeye válasza danntora (#430) üzenetére


Fr33zeye
tag

Pontosan! Az is jó megoldás, ha lehenteled 1 lábát, hasra esik, aztán az 1ik karját (nem muszáj a karját is. odamész és kettétaposod) és meszeltek... pár lőszerből meg lehet oldani. a legtöbb municiót sztem azok a kis akármik zabálják el, akik a hátadra ugranak.

[ Szerkesztve ]

(#432) mindfreak válasza Fr33zeye (#431) üzenetére


mindfreak
őstag

Hát amikor egyszerre jöttek 5-en, akkor nem sokra mentem a taposással. Maga a játék nehézsége valóban nem ordító, hiszen nem sokszor kellett visszatöltenem, de azért para hangulatom megvolt.

(#433) danntora válasza mindfreak (#432) üzenetére


danntora
tag

Ha sokan jönnek akkor vagy ívfegyver, vagy ütés vagy fagyasztás, nem ügy...

(#434) Fr33zeye válasza danntora (#433) üzenetére


Fr33zeye
tag

ott a pont. a fagyi sok helyen bejön. Annál a regenerálódós nagy dögnél kell is használni, h hibernálni tudd...

(#435) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Hali.
Én tegnap elött vettem 3000-ért a Polus center Tesco-jában. :C
Igaz 3db volt már csak a polcon.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#436) KillHates válasza Sirandrish (#380) üzenetére


KillHates
nagyúr

:Y :D :D :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#437) KillHates válasza - = Zk = - (#392) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem is állt a szőr a tarkómon! BRRRRrrrrr.....

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#438) Sirandrish válasza Mrdevil (#435) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha a nyíregyibe lett volna 3K-ért én veszek legalább 5öt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#439) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mindjárt meglesem itt a vecsésibe van-e még :)

(#440) whitezo88 válasza whitezo88 (#439) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem volt :(

(#441) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Na, valaki volt a kecskeméti Tacskóban? :DDD

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#442) Jofi81


Jofi81
őstag

Csak nekem új információ, hogy a Dead Space-t is mindösszesen 5 alkalommal lehet feltelepíteni a SecuROM miatt? A Spore-nál már hallottam erről, de nem tudtam, hogy itt is ez van. Nem túl fair dolog, ha az ember egyszer megveszi, akkor hadd rakja már fel annyiszor, ahányszor akarja. Így esetleg azok is crack használatára fognak kényszerülni, akik egyébként fizettek a játékért...

(#443) mindfreak válasza Jofi81 (#442) üzenetére


mindfreak
őstag

LoL. Ilyenről még sose hallottam. :Y

(#444) Cosmic Gate


Cosmic Gate
aktív tag

Üdv.

Azt hiszem kis segítségre szorulok!:(

Még a játék elején amikor, azt kapom feladatnak,hogy javítsam meg a m(R)etro-t és az 1ik kar mindig visszajön!Ott mit kell csinálni?Már próbáltam lassítani is de akkor sem engedi a javítást!!:(

Előre is thx!

(#445) btf válasza Jofi81 (#442) üzenetére


btf
aktív tag

Egy úgynevezett DRM védelem van a játékon.

[link]

5 telepítés után le lesz tiltva az accountod, utána nincs más dolgod mint felhívni az ügyfélszolgálatukat, és adnak egy másikat. :)

A Red Alert 3-on is ez a védelem van...

Elég szomorú, hogy bizonyos játékgyártó cégek ebben látják a jövőt... :O

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#446) Jofi81 válasza Cosmic Gate (#444) üzenetére


Jofi81
őstag

Amikor a helyére ért, akkor belassítod, gyorsan visszamész a középső vezérlőpanelhez és aktiválod. Ha jól emlékszem.

btf: Ezt tényleg elég szomorú...

[ Szerkesztve ]

(#447) mindfreak válasza Cosmic Gate (#444) üzenetére


mindfreak
őstag

Amikor kapcsolódik a kar, gyorsan nyomj rá egy fagyasztást (C betű) és rohanj a konzolhoz aktiválni.

Megelőztek... :)

btf: lol

[ Szerkesztve ]

(#448) Cosmic Gate válasza mindfreak (#447) üzenetére


Cosmic Gate
aktív tag

Akkor jól csináltam csak elbalfaszkodtam! :)

Már próbáltam pedig a szörnyet is rábeszélni,hogy menjen és tartsa ott,de nem értettünk egyet! :((

(#449) Jofi81


Jofi81
őstag

A levegőtartály használatára van valami gyorsgomb? Vagy mindig elő kell hívnom a kelléktárat, megkeresni, kiválasztani, majd használni? Mert ez így nem túl célszerű a fulladás határán...

(#450) Sirandrish válasza Jofi81 (#442) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem..ez számomra is ujdonság...nem is kicsit..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.