Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#151) szucsinka válasza fiATHaLON (#150) üzenetére


szucsinka
őstag

mi a retkes f@szé dobál ki a gém?
azé? mert virágbolti verzsön?
van vkinek akinek nem akad meg exe leállt-al?

(#152) TTomax válasza szucsinka (#151) üzenetére


TTomax
nagyúr

ha béta drivered van akkor a driverböl való bármilyen kényszeritést nehez türi,illetve sehogy...ja és rendesen nyuzza a GTX-et nekem 200-350fps-em van 1680X1050-ben minden maxon vista 64bit,de ennyire talán a warhead alatt se melegedett a GTX... 60% fixre löttem be a ventit,és az oldalsó két 12-es ventinek is odahuztam igy 72-76fokig melegszik,figyeld te is lehet nálad is ez a gond..
más..
nagyon tetszik a jaték,ilyen külsö nézetest utoljárt ha jól emlékszem a lost planet volt amit élveztem,viszont ez az egér késés ez nagyon bosszant....pedig a jaték ötös...most megprobálom felrakni az egerem driverét (MX518) remélem ez orvosolni fogja,,,,

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#153) mad1 válasza TTomax (#152) üzenetére


mad1
veterán

Feladatkezeloben proballtat a prioritast a felere allitani?
Ennel a jateknal hatha nem csak a cpu t szabalyozza,hanem a gput is. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#154) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát én besza...behu...ennek a jatéknak.... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#155) TTomax


TTomax
nagyúr

Befordulok a sarkon.... a következö ajtónál mit látok?Áll egy katona magában,és veregeti a véres fejét a falba... mire odaértem összeesett...

Ö volt az,mire odértem összeesett...azért rajta volt a stukker,nehogy nekem okoskodjon...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#156) HolloW válasza TTomax (#155) üzenetére


HolloW
senior tag

Lesz ennél majd parásabb rész is,

Munkapadból kászálódik ki az ember és jobbra mellette már ott liheg a füledben egy csápos valami, az befosatós ;]

STEAM - KOBRA KAI!

(#157) fiATHaLON válasza szucsinka (#151) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Nekem az eredeti verzió van meg, és kb. 10 indításból egyszer kifagy.
Szóval ez egy ilyen... :DDD

(Lehet, hogy igaza lesz TTomaxnak a kikényszerítésekkel?)

[ Szerkesztve ]

(#158) Jofi81


Jofi81
őstag

Eddig nagyon tetszik ez a játék, egyedül a célzással nem vagyok kibékülve. Hiába állítottam maximumra az egér érzékenységét, célzáskor néha szinte le kell szaladnom az egérpadról, így is alig mozdul valamit...

(#159) juhi07


juhi07
senior tag

nekem csak az a gondom hogy amikor használom a lángszorot akkor piszkosul leeasik az fps szám ! 9-10 is eléri :(

Ez szerintettek a gyenge proceszor miatt van ?Ugye egy e8200 sel ilyen nem fordulhat elö :)

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#160) marcus.fenix válasza Jofi81 (#158) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Van benne egy buzi smoothing effekt... ha lassan mozdítod az egeret, akkor egy év míg körbefordulsz, ha viszont gyorsan rántod, akkor térül-fordul, de próbáld csak megszokni, hogy miyen sebességhez milyen érzékenység jár... lehetetlen...

Ráadásul az összes fps-t smoothing nélkül játszom, mert nekem kell a pixelpontos mozgás...

Szerintem direktbe ilyenre csinálták... "mérnök vagy bazmeg, nem katona, azé' nem tudsz célozni, és azér kapkodsz mint egy idegbeteg, ha meglátsz valami kutyánmajmot..." :DDD

Amúgy kurvajó, az Alien játékok óta nem fostam ennyire... Valahogy a zombis, őrültgyilkosos, démonos meg mindenféle horrorjátékok sose tudnak megijeszteni, csakis a "zűrben" tudok félni, ha valami csúnya meg akar enni.

Kedvenc filmjeim az Alien, a The Thing és a Halálhajó sem rossz szóval otthon érzem magam. Nekem tetszett a The Thing játék is, minden hibája ellenére...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#161) Csabahun válasza juhi07 (#159) üzenetére


Csabahun
senior tag

Miről beszél????Hogy lenne már gyenge processzorod????Hmmmm :F

(#162) juhi07 válasza Csabahun (#161) üzenetére


juhi07
senior tag

nekem gyenge :(
Sajna sok játékban észre veszem hogy berángatozik stb stb és ngyon ingadozik az fps szám :(
Sajna ez a proci miat van :( .....

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#163) Csabahun válasza juhi07 (#162) üzenetére


Csabahun
senior tag

PL?csak mert nekem 4400+-van és semmi ilyet nem tapasztaltam.
De persze ahol sok minden van PL:sok ellenfél ,ott én is tudom ,hogy gyenge a procim.

De a dead space-ben nem hinném,hogy ez lenne a gond.

[ Szerkesztve ]

(#164) juhi07 válasza Csabahun (#163) üzenetére


juhi07
senior tag

huha pedig nekem sokszor van hogy az fps szám lemegy :( iletve az ajont megyek be és berángatozik a játék fix 60-70 fps között...Ezt nem értem hogy miért van ?

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#165) szucsinka válasza TTomax (#155) üzenetére


szucsinka
őstag

jaja 180.43as béta van fent
de van mikor egyböl kidob szvsz nem lehet a höfok miatt...

(#166) FÖNÖK


FÖNÖK
tag

hi
nekem indításkor ezt írja ki a játék. (vírusírtó tűzfal, kikapcsolva)
[link]
ha valaki tud kérem segítsen

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#167) Lefty


Lefty
addikt

hát nem rossz, első ránézésre az emberkém kicsit lomha, szokatlan az irányítás, meg a grafika lehetne szebb, de elég karaj az akció.

(#168) mad1


mad1
veterán

Menuben hol van a felirat bekapcsolasa?

Ne szemetelj ! = Steam

(#169) Lefty válasza mad1 (#168) üzenetére


Lefty
addikt

beállítások/hangok/feliratok be

(#170) mad1 válasza Lefty (#169) üzenetére


mad1
veterán

zsiir. :B
hangok.... :O
thx :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#171) heihachi


heihachi
addikt

Beszarás ez a game, írtózatosan király.
Mára abba is hagyom, mert barátnőm megfordult mögöttem, én meg úgy összerezzentem, hogy itt a vége mára a gémnek.
A hangok kikészítenek, az tuti.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#172) ImI87


ImI87
őstag

Na én is felraktam, de el is ment a kedvem.........

Nem fikázok, csak leírom a vélemenyemet:

- grafika elég szép, és úgy megy mint a szél fullHD-ben, minden max-on. (GTX260)
- a hangok nagyon jók, 5.1-ben az igazi, nagyon félelmetes, én is párszor befostam és majdnem eldobtam az egeret. :D szal a feeling jó. :K

DE:
- ez az irányítás nagyon szörnyű, nekem teljesen ellenszenves. miért nem egy normál FPS-t csináltak, vagy legalább lenne középen az ember..... :(
- tiszta bonyolultak ezek a funkciók, össze-vissza kell nyomogatni mindet, és a térkép is annyira gagyi....... :W
- és az egész egy nagy Doom3 koppintás, csak unalmasabb és vontatottabb a dolog. a maga idejében az világbajnok játék volt, de ez ma már gyengécske.

Tudom tudom, "ajándék" lónak ne nézd a fogát, de nekem nagyon nem jött be.

Szerencsére van most választék, inkább tolok mást. :))
Lehet majd unalmas időkben előveszem. :U

[ Szerkesztve ]

(#173) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Végigjátszottam.

A Jó:
- vannak zseniális jelenetek (pl. fent említett katona, a monologizáló nő kinek a feje, stb.)
- hangulatos grafikája van
- jól megcsinálták a játékot, nekem nem volt semmilyen bugom
- a 0G-s trületek zseniálisak (főleg ha nincs levegő és minden alig halható...), habár a harc nem egy élmény ilyen körülmények közt

A Rossz
- a felétől sokszor van a "bemegyek a szobába és sokan megtámadnak" jelenet, ami unalmas
- a történet elég gyenge, engem nem kötött le igazán (pedig szeretem a Thinget, az Alienset meg a Event Horizontot is)
- irányítást szokni kell, szerintem nem rossz, de kell 1-2 pálya mig rászok az ember (igazán a célbalövöldézésnél szítkozódtam....)

Igazából egy jó játék, de egy kicsit hiányzik a lélek belőle, főleg a sztoriból (bár mindig a sztorin spórolnak).

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#174) bandi20


bandi20
aktív tag

Sziasztok
Hosszú idő óta ez a játék ami leköt és van kedvem végig játszani
De elakadtam rendesen az 5. fejezben a laborban valami dns mintát kellene megszerezni ,de másodszorra is jön a regenerálódó hapi és végem van mit kell vele csinálni
thx
a választ

bandi

(#175) Kiskutya válasza ImI87 (#172) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az irányítást aránylag meg lehet szokni de a sok gomb nyomogatása engem is bekavar néha.(főleg amikor többen támadnak) Ahogy már írtam is a boxos irányítás szerintem 100x jobb és élvezetesebbé teszi a játékot. A doom nekem is beugrott de nekem ez sokkal jobban tetszik és több fantáziát látok benne, ja és többször is ijedtem meg! :)

Most én is az 5. résznél szívok!

spoiler!!!

Amikor jön 2x is az nagy lény aki mindig regenerálódik! Átjutottam a következő szobába, magam mögött hagyva a nagy dögöt, viszont itt meg az ajtó mellett van az a falra tapadt valami akinek hosszú csápjai vannak és köpköd ki szintén csápos kis szarságokat. Na ott egyszerűen nemtok a következő ajtóig eljutni és ráadásul lőszerem is alig van...... nemtom hogy fogom megoldani ha valakinek van valami ötlete írjon!

hmm...

(#176) Csabahun válasza bandi20 (#174) üzenetére


Csabahun
senior tag

A hibernáló kamrában lassitsd le ,és hibernáld le.Azt hiszem itt jön másodszorra.Ha nem akkor csak futni kell előle.

[ Szerkesztve ]

(#177) FÖNÖK


FÖNÖK
tag

hi!
erre valaki
#164

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#178) Somydemy


Somydemy
senior tag

valaki segitsen plssss.

A jaték rendesen elindul, de amikor már nekem kell irányitanom, állandóan forog körbe a kép mintha az egeret mozgatnám megállás nélkül.
mi a szarért van ez???

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#179) Somydemy


Somydemy
senior tag

kösz, közben meglett a hiba.
az usb conroller miatt volt.
thx

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#180) Lefty


Lefty
addikt

szerintem megszokható az irányítás, gamepaddal nyomnám de úgy tűnik nem támogatja. viszont egyre jobban tetszik a game, miután már új ruhám van, meg fejlesztgetem a fegyvereket, elég karaj eddig a játék.

(#181) mcsabee válasza marcus.fenix (#160) üzenetére


mcsabee
senior tag

"Szerintem direktbe ilyenre csinálták... "mérnök vagy bazmeg, nem katona, azé' nem tudsz célozni, és azér kapkodsz mint egy idegbeteg, ha meglátsz valami kutyánmajmot..."

Hát ezen sírok :K :DD :DDD :D :C

/e: kontrollerrel konnyeb lehet? Mert akkor hasznositom az enyemet ^^.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#182) sakto


sakto
őstag

Hali..nagyon nagy hangulata van... a hagok qrva jok!! kár hogy nem FPS :U

(#183) heihachi válasza sakto (#182) üzenetére


heihachi
addikt

Én áldom az eget, hogy nem fps.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#184) DerStauner


DerStauner
senior tag

azért a 2. pályán ez a gravitációs bohóckodás nem semmi volt.

kb. 20 percembe tellett, amíg megcsináltam.

(#185) Lefty válasza DerStauner (#184) üzenetére


Lefty
addikt

lesz még jobb is :)

(#186) kilizsima válasza sakto (#182) üzenetére


kilizsima
tag

az tény hogy a hangok miatt olyan parás az egész

Raidmax Sirius,Asus P5Q Pro,C2D E8400, Corsair Dominator 2*2GB Kit,Zotac GTX 260 896MB,500GB Samsung,Asus silent square,Logitech G9,Asus 22" TFT

(#187) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Valaki írta, hogy 1 idő után unalmas, én most a 7. pályán vagyok és egyszerűen nem tudom megunni. Régebben a doomnál tényleg ellaposodott 1 idő után és kiszámítható volt, de itt olyan helyeken bukkannak fel a lények amire nem is számít az ember.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#188) mindfreak válasza Kiskutya (#187) üzenetére


mindfreak
őstag

Én két napig szüneteltettem, azután ugyan olyan lelkesedéssel folytattam. Tegnap este sikerült is végigvinnem. Nem akarok semmi poént lelőni, de én valami jobbra számítottam a végére...

(#189) DerStauner


DerStauner
senior tag

én még csak a 3. fejezetben vagyok, de ezek a 0 gravitációs marhaságok egy kicsit kezdenek megőrjíteni. mert nem elég, hogy oda jutok, ahova kell, de még vissza is kell valahogy... :(

(#190) Kiskutya válasza DerStauner (#189) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én valahogy sokkal rosszabbra számítottam, elég jól tájékozódtam. Érdemes jól felmérni a terepet mielőtt elindulsz!

hmm...

(#191) DerStauner válasza Kiskutya (#190) üzenetére


DerStauner
senior tag

de jól gondolom, hogy ezeket úgy kell megcsinálni, hogy azokat a piros biz-bazokat (vagy akár csak egyet) kell úgy löködni, hogy az az adott platform fölött lebegjen. mert ha azt megcélzod, akkor talpra érsz a plattformon és örülsz, hogy mehetsz vissza :D

(#192) Kiskutya válasza DerStauner (#191) üzenetére


Kiskutya
veterán

Pontosan merre vagy most?

hmm...

(#193) pee13


pee13
senior tag

Üdv, nálam azzal szivat, hogyha felrakom a játékot, utána jó, első reboot után fekete kérenyő hibaüzenet és kampec. Vista ultimate 32bit van fent, dvd5-ös freddy76 verzió. Valami ötlet? Elég macerás mindig újrarakni ha játszani akarok vele..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#194) DerStauner válasza Kiskutya (#192) üzenetére


DerStauner
senior tag

most már rájöttem a dolog nyittjára (ezt így kell írni??)

a 2. pályán még azt hittem, hogy csak azokat a piros hengeralakú marhaságokra lehet jobb egérgombbal célozni, és a ctrl-al repülni. mert ha jól emlékszem, ezt írta ki a gép.

de a 3. pályán a centrifugánál rájöttem, hogy elég csak egy felületre koncentrálni. így elég könnyű

úgyhogy problémám már nincs vele.

most a 4. pályán vagyok, épp most jutottam túl a fedezékes meteoritos marhaságon.

(#195) TB válasza DerStauner (#194) üzenetére


TB
tag

"most a 4. pályán vagyok, épp most jutottam túl a fedezékes meteoritos marhaságon"

szia!Hogyan csináltad?Egyszerűen nem tudok továbbmenni :((

(#196) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,nem sokára megkapom a játékot (már alig várom),és lenne pár kérdésem róla:
ez dx10es játék?Vagyis van különbség a max grafikánál ha xp-n vagy vista-n játszom,vagy ugyanaz mind a kettő?Ha nem ugyanaz,akkor vista sokat lassít rajta?
Megy a game 1920*1080ban?
Gépemen szerintetek elmegy minden maxon fent említett felbontásban(gépem: c2d t8100 2,1ghz, 8600gt 512mb ddr2,3gb ram ddr2)?
Mennyi a hossza kb a játéknak?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#197) TB válasza TB (#195) üzenetére


TB
tag

Bocsi,már megvan,kicsit elkapkodtam a segítségkérést!A game egyébként király,az irányítását hamar megszoktam,szóval csillagos 5 - ös!

(#198) Kiskutya válasza Zirowe (#196) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én vistan játszottam vele a konfigom meg láthatod. Nálam tökéletesen ment max grafikán igaz 1280x1024-be! A gépeden szerintem tuti fog menni, hogy maxon e majd kiderül! :)

Egyébként most vittem végig! Egyik kedvenc játékom lett, tuti végigviszem még1x, már csak azért is mert megmaradnak a fegyverek meg a fejlesztések!
Régen volt, hogy 1 játék ennyire lekötött! Ja és régen rettentem meg ennyiszer 1 játék alatt:)

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#199) DerStauner


DerStauner
senior tag

és az 5-ös pályán, amikor egy falba ágyazott szörny ontja ki magából a bigyóit, amik támadnak, ott hogyan kell csinálni a mókát??

mert akármennyit lövök bele, nem pusztul meg

mellette van egy lift, ha gyorsan odafutok, egyből lefejez

netán le kéne lassítani, és úgy felmenni a lifttel, mert az a szörny ki sem nyírható??

(#200) pee13 válasza DerStauner (#199) üzenetére


pee13
senior tag

Amikor a hasából kijönnek a csápok akkor plazmavágóval nyissz nyassz. Amúgy meg én ívfegyverrel leadok rá pár lövést és kifekszik..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.