Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#201) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah lassan szvsz énis kipróbálom...bocsi de nem volot kedvem visszaolvasni..szóval pár dolog érdekelne.

gépigénye nagy? nem kell komplett gépigény mert az adatok sose valósak inkább tapasztalatokra lennék kiváncsi.

illetve mennyire bugos? van-e már hozzá valami patch amit érdemes kapásból felrakni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#202) Vistaboy válasza Sirandrish (#201) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kipróbáltam, nálam 1920x1200-ban mindent fullra rakva meg sem röccent. Más kérdés, hogy nekem nem jön be a játék. Először elszédültem, amikor a kamera a főhősünk feje körül keringett - már tudom, hogy milyen érzés szúnyognak lenni... ;] -, utána meg felfaltak, mert olyan komótosan lépkedett az emberem, mintha nem is éppen darabokra szedték volna. Mi a f@szomért nem lehetett mindárt egy k*rva fegyvert adni az ember kezébe? :(((

Az eleje nagyon szép, amikor megérkezik az űrhajó, és elénk tárul a bolygó panorámája, de utána már maga a játék nem jött be.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#203) Sirandrish válasza Vistaboy (#202) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor majd nálam is elszaladgál valahogy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#204) DerStauner válasza Vistaboy (#202) üzenetére


DerStauner
senior tag

most akkor én nem tudtam beállítani a játékot fullra, vagy nem tudom??

egy 8800gt-n meg sem röccen?? (igaz, a felbontás nagy, de a játékban korántsem lehet pl AA-t, AF-et állítani). akkor nem értem, hogy mi foghatja vissza?? mert a full-ra állítás, csak annyiból áll, hogy a graf beállításoknál minden magasra van téve. vagy valamit megint kihagytam?

nálam pl. csak 35-40%-ban terheli le a gpu-t

[ Szerkesztve ]

(#205) Vistaboy válasza DerStauner (#204) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, mit hagyhattál ki. A játékban a grafikai beállításoknál is kell lennie egy almenünek, ott tudod például az AA-t állítani. De ha nem, vagy nem működik, akkor állítsd át driverből.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#206) szasanyi válasza Vistaboy (#205) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom, hányszoros az itt jelzett élsimítás, de nekem is az volt az érzésem, hogy nincs is. :U Aztán láttam, de a mértéke nem állítható, és látványra is kevés. No, de hát konzolra írták ezt.

(#207) Kiskutya válasza szasanyi (#206) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nemtom mi bajotok van a látvánnyal? Szerintem a stílusnak teljesen megfelelő. Bár csak több ilyen game jönni ki mostanság ami így fut a gépemen és ennyire leköt!

hmm...

(#208) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah végre kitudtam próbálni..nagyon komoly gamme..elég brutális is és fullon megy:)

Viszont nekem 30fps a korlát...ezt át lehet valahogy lőni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#209) Sonja válasza Sirandrish (#208) üzenetére


Sonja
veterán

Vsync-et kapcsold ki. Gyorsabb lesz, de még mindig nem az igazi. Állítólag ez direkt ilyen. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#210) Kiskutya válasza Sirandrish (#208) üzenetére


Kiskutya
veterán

vsyncet kapcsold ki!

hmm...

(#211) Sirandrish


Sirandrish
legenda

köszike :R

a Triple Buffert én nem találtam de a V-syncet kilőttem és 100 alá nem esik az FPS LOL:DDD

alig volt lekorlátozva:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212) Sonja válasza Sirandrish (#211) üzenetére


Sonja
veterán

Az fps nől, ez igaz, de érezhető így is nagyon egy bizonyos egér lag. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#213) Sirandrish válasza Sonja (#212) üzenetére


Sirandrish
legenda

az egér lassu ez tény...de nekem elég könnyen ráált a kezem...vagyis az elején még idegesitett a lassu mozgás de már nem..szerintam tök klafa..kedvencem az ellövöm a lábát majd a szart is kitaposom belőle kámbó:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#214) szasanyi válasza Kiskutya (#207) üzenetére


szasanyi
félisten

Csak egy megjegyezésre reagáltam, miszerint gyenge minőségű a beállítható élsimítás, és ez nem növelhető, így viszont jól láthatóan recések az élek. Erre mondtam, hogy azért nem vitték túlzásba, mivel alapvetően konzolra írták. Az irányítás nem rossz, de a jótól is messze van. Szvsz kontrollerrel ez is jobb... asszem a PS3-on ki is próbálom, majd ha elérhető áron hozzá juthatok. :D

(#215) DerStauner válasza Vistaboy (#205) üzenetére


DerStauner
senior tag

ez nekem mind be van állítva alapból, pont ma néztem.

ezek szerint ilyen a game max-on. mondjuk, ezt eddig is tudtuk, hogy maxon sem olyan szép

ja, és egy kérdés megint: az 5-ös pályán, amikor meg kell szereznem egy dns-t, bemegyek egy nagyobb terembe, és ott megint jön egy olyan szörny, amit állítólag nem lehet kinyírni, meg még sok másik hozzá. az ajtó, amerre tovább kell menni, pedig le van zárva. szóval itt valamit kell csinálni. no de mit?? ha azt a szörnyet nem ölhetem meg (a többit persze igen), akkor hogyan tovább??

[ Szerkesztve ]

(#216) szucsinka válasza DerStauner (#215) üzenetére


szucsinka
őstag

várni kell mig szól a csaj hogy mehetsz de a többit meg kell ölni hozzá ...én futottam körbe körbe ;]

(#217) danntora


danntora
tag

Hali!
A 10.-ik fejezetnél vagyok és egy űrsiklóval kéne lelécelnem, egy teremben leteszteltem a hajtóműveket de utána a jobboldali panelen nem tudok semmit sem csinálni pedig odamutat a "segítségem" amit a CTRL billenytűvel hozok elő. Közben rámkattant az az elpusztíthatatlan nekromanta és csak nem jöttem rá mit kell csinálni.

(#218) Lefty


Lefty
addikt

nekem olyan iszonyatos lőszerhiányom van állandóan nem tudom, hogy vagytok vele, annyian vannak a dögök, hogy nem igaz..6. fejezetnél vagyok épp a mérgezőket kell likvádálgatnom

(#219) danntora válasza Lefty (#218) üzenetére


danntora
tag

Én meg nem tudom már hova eladni a cuccokat, az ívfegyveremnek max a sebzése meg a szélessége is, életem is ki van maxolva és még van 6 gócom. Azért jó az ívfegyó mert egyszerre sok szörnyet ki lehet nyírni vele, álatlában két lövés, egy a lábakba egy meg a felsőtestbe és már meg is murdeltak. Ha jön az elpusztíthatatlan szörny csak vágd le a lábait attól lelassul és még sztázist is adhatsz neki és akkor nyugodtan körül tudsz nézni merre is kell menekülni.

(#220) Kiskutya válasza danntora (#217) üzenetére


Kiskutya
veterán

H letesztelted a hajtóműveket akkor láthattad hogy mi történt! Innen már meg is van a megoldás!

hmm...

(#221) Kiskutya válasza danntora (#219) üzenetére


Kiskutya
veterán

Uhh bazze sztázisra én nem is gondoltam:) Mennyivel könnyebb lett volna, na mind1 így is sikerült végigvinnem.:)

hmm...

(#222) danntora válasza Kiskutya (#220) üzenetére


danntora
tag

Kifejtenéd ezt bővebben?
A tesztelésnél azt láttam hogy kicsapott egy láng a hajtóművekből de aztán?

(#223) pee13 válasza DerStauner (#215) üzenetére


pee13
senior tag

Ha jól emlékszem akkor ott van egy hibernáló, a kamrában levágod a szörny lábait, ráadsz egy sztázist, és behibernálod.

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#224) danntora válasza danntora (#222) üzenetére


danntora
tag

Már rájöttem hogy meg is lehet ölni a tyran-t a hajtóművel, mert addig nem is enged tovább...

(#225) Kiskutya válasza danntora (#222) üzenetére


Kiskutya
veterán

Bocsi csak most értem haza de látom már rájöttél! Direkt nem írtam le részletesebben, hogy kicsit gondolkozz:)

hmm...

(#226) danntora válasza Kiskutya (#225) üzenetére


danntora
tag

Kicsit elcsábultam hogy fórumon kérek segítséget, mert amúgy én szeretek mindig rájönni a megoldásra de már túl sokat pöcsöltem vele és már tovább akartam menni, kíváncsi vagyok a történet további részére is....

(#227) Detox!


Detox!
senior tag

pfűűű,,, kipróbáltam én is. Tényleg lopás hegyek,, de mesterien kivitelezve. A fegyók alternatív funkciói,, a sztázis meg a kinézis, naon teccik. ^^
Most elakadtam,, olyan 2-3óra játékidőnél tartok a 3. fejezetben. Van az a feladat hogy töltsem fel a hajtóműveket üzemanyaggal. Ugye van egy ilyen libegő szerű kabinka amit kinézissel kell magadhoz húzni mer nincs áram. Namost ez megtörtént, átkeltem vele a túlpartra,, szétlőttem a monsztákat,, de visszajönni nem tudok vele, kinézissel sem. Valami tipp? :F

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#228) Kiskutya válasza Detox! (#227) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nagyon nehéz szerintem olyan játékot kitalálni, hogy ne ugorjon be róla valami más! A lényeg, hogy régen nem játszottam ilyen jót!

hmm...

(#229) Csabahun válasza Kiskutya (#228) üzenetére


Csabahun
senior tag

Na igen.
Melyik is volt az első 3D-s játék?Wolfeinstein 3D?
Onnantól kezdve minden koppintás mert minden FPS 3D-s és fegyver van benne. :D

(#230) DerStauner


DerStauner
senior tag

az miért van, hogy az 5. fejezetben az egyik mentés folyamán újrakezdte a játékidőt, és a nehézségi fokot közepesre tette.

ez direkt van így, vagy valami gáz van???

(#231) danntora válasza DerStauner (#230) üzenetére


danntora
tag

Van benn egypár bug én egyszer egy liftbe belépve egyszercsak elkezdtem zuhanni a sötétségbe persze meg is haltam, máskor nem tudtam felvenni a cuccokat egy darabig pedig előttem voltak. Újratöltöttem egyszer a fegyvert és váltottam utána visszaváltva megen nem volt tele a tár. Túl kell lépni ezeken, attól még fantasztikus egy játék, alig bírom letenni pedig melózni, aludni és enni is kéne néha...

(#232) szucsinka válasza DerStauner (#230) üzenetére


szucsinka
őstag

nyugi nekem is ezt csinálta a gém ;)

(#233) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez egy nagyon nagy game..6. chapternél vagyok de nagyon bejön..jó kis hangulata van..maxon megy..nem lépked ki..fasza minden:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#234) DerStauner válasza Sirandrish (#233) üzenetére


DerStauner
senior tag

na én épp most fejeztem be a 6-os fejezetet. a végén lesz egy érdekes dolog, nekem 2x-ra sikerült, habár a végére csak 4 energianyalábom maradt.

egyébként mindenki dícséri, én is, hangulat, játékmenet remek, de a grafika maxon is csak átlagos, nem??

és te, Sirandish, ilyen sok gaméval nyomod egyszerre??

[ Szerkesztve ]

(#235) Sirandrish válasza DerStauner (#234) üzenetére


Sirandrish
legenda

sok gameval? FC2 meg ez...de az FC2-t más másodjára tolom:)

Szerintem a grafika pöpec..semmi baj vele..
a 6. chaptert már befejeztem ha jól rémlik:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#236) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jah meg érdekelne néhány dolog:)

1. Hány ruha lesz? szóval hanyas szintü ruha a max? illetve hanyas chaptereknél lehet összeszedni őket?
2. Melyik fegyvert érdemes tápolni? mivel lehet legjobban irtani?
3. ha nyomok egy "tab"ot akkor irja hogy páncél (jelenleg) 10%...ezt hogy lehetne feljebb tolni? csakmert 2. szintü ruhánál 5% volt a 3.nál meg 10..azt kétlem hogy 20 ruha lesz benne szoval?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#237) Detox!


Detox!
senior tag

"Most elakadtam,, olyan 2-3óra játékidőnél tartok a 3. fejezetben. Van az a feladat hogy töltsem fel a hajtóműveket üzemanyaggal. Ugye van egy ilyen libegő szerű kabinka amit kinézissel kell magadhoz húzni mer nincs áram. Namost ez megtörtént, átkeltem vele a túlpartra,, szétlőttem a monsztákat,, de visszajönni nem tudok vele, kinézissel sem. Valami tipp?"

Erre valaki help? :F

Andris ruhát azt munkapadoknál lehet izmosítani,, ilyen energiagóc vagymi kell hozzá.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#238) Sirandrish válasza Detox! (#237) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt tudom hogy góc kell hozzá de azoknál a munkapadoknál én csak plussz levegőt illetve életerőt tudok a ruciba tenni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#239) mindfreak


mindfreak
őstag

Végigvittem a gammát meg megnéztem a Downfall-t is. Remélem egy új franchise fog születni. Új játékot, animációt és filmet a népnek! :C

(#240) Sirandrish válasza mindfreak (#239) üzenetére


Sirandrish
legenda

és hány chapterből áll?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#241) Csabahun válasza Detox! (#237) üzenetére


Csabahun
senior tag

Ugyanúgy egy másik kart kell lehúznod és aztán vissza a kabinkával.

(#242) Kiskutya válasza Sirandrish (#240) üzenetére


Kiskutya
veterán

12

hmm...

(#243) Kiskutya válasza Sirandrish (#236) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én az alap fegyót kezdtem el fejleszteni és ahogy fullos lett a ruhát. Ha végignyomtad felajánlja a game hogy végigtolhatod még1x az addig megszerzett és fejlesztett cuccokkal! A végére én csak a 4-es szintű ruhát tudtam megcsinálni mert mindig elköltöttem a pénzem lőszerekre, de 5-ös szintű még tuti van!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#244) sakeee82 válasza Sirandrish (#236) üzenetére


sakeee82
aktív tag

1. 6. ruha is van, de csak akkor ha végigvitted és újra kezded a gamet. Megmarad minden cuccod és azonnal megveheted a 6. ruhát +kapsz 50 rugót és 10 energiabogyót!
2. Én a gépfegyvert és a plazmafegyvert tornáztam maximumra. Kinek melyik tetszik.
3.A páncél asszem max 30%-os lesz.

(#245) Davzone


Davzone
senior tag

Halihó emberek.
Megakadtam de nagyon.
Nem is értem hogyan,10es szint asszem, amikor a navi kártyákat kell összeszedni,meg valami legénységi kártyát.
Legénységi meg is van,azzal bejutottam egy liftbe,össze is szedtem 2 navi kártyát,1van hátra ,de most megint olyan liftnél vagyok ahova kéne én nincs meg!!!
Nem dobtam el vagy ilyesmi de nincs meg,és nem tudok továbbmenni.
Mit kell csinálnom?
Itt akadtam meg:
Kép

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#246) Sirandrish válasza Kiskutya (#243) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszike...nekem a lével egyelőre nincsen gondom mert van vagy 80K-m:)
lőszerem is van még..nah majd meglátom:)

Sakee: neked is köszi...akkor még van 3 féle ruha de első végigjátszásra már csak 2-t tudok megvenni:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#247) szucsinka válasza Sirandrish (#246) üzenetére


szucsinka
őstag

én pénzböl meg löszerböl csehül állok mindig ..nem tudom hogy lehet 80k-d vazze :D

(#248) Kiskutya válasza Davzone (#245) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nemtom hogy lehet eltévedni, ha lenyomod a b-t(azt hiszem alapbol az a gomb) akkor megjelenik elötted hogy merre kell menni!

hmm...

(#249) Kiskutya válasza szucsinka (#247) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én is úgy voltam vele:)

hmm...

(#250) strebacom


strebacom
senior tag

A 10 fejezet elejétöl kellene nekem mentés ha valakinek van és ideadná nagyon megköszönném....vagy hogyan tudom ujrakezdeni ezt a fejezetet??? :F :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.