Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#251) Davzone válasza Kiskutya (#248) üzenetére


Davzone
senior tag

Nem eltévedtem, követem a vonalat amit b-vel rajzol,csak olyan ajtohoz visz ami zárva van.
Kell hozzá egy legénységi kulcs(vagy ilyesmi a neve) amit már felszedtem és egyszer használtam is egy másik ilyen ajtonál.Most megint kéne de nincs nálam ha megnézem TAB-al a listát.
Nem tudom hogy tünhetett el?
Szal ha valakinek lenne a 10es elejéről mentés az jólenne :)
Mert igy nemtok továbbmenni és nem tudom hol kéne keresnem azt a kulcsot.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#252) Csabahun válasza Davzone (#251) üzenetére


Csabahun
senior tag

Mentések:[link]

(#253) mindfreak válasza sakeee82 (#244) üzenetére


mindfreak
őstag

Vagy 10 féle ruha van a játékban!

(#254) strebacom válasza Csabahun (#252) üzenetére


strebacom
senior tag

Sajna ezzel nem érünk semmit, mert én már próbáltam és mivel végig van játszva igy ezzel csak elölröl lehet kezdeni....olyan kellene aki most kezdte a 10.-ek vagy aki a 9.iket játsza... :K :R

[ Szerkesztve ]

(#255) szucsinka válasza strebacom (#254) üzenetére


szucsinka
őstag

szia
én most játszom a 10ediket elakartam külden i mailben de nem tudom..

(#256) Sirandrish válasza szucsinka (#247) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát énse tudom mert van már 4 fegyom...3. szintü ruci stb:)
és még emelett van 80K-m:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#257) Sirandrish válasza mindfreak (#253) üzenetére


Sirandrish
legenda

? hogy? most akkor 10féle van?
vagy most ezt hogy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#258) strebacom válasza szucsinka (#255) üzenetére


strebacom
senior tag

Ment privi!!!! :R

(#259) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Üdv!..
Hogyan tudok a fegyveremmel VÁGNI?? :B :U ű
Köszi!.. :)

(#260) Csabahun válasza strebacom (#254) üzenetére


Csabahun
senior tag

Igazad van,fene se gondolta...Hmmmm

(#261) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok.

Én is elkezdtem játszani ezzel a tényleg elég hangulatos játékkal, viszont állandóan ledob az exe hibát észlelt ezért leállt hibaüzenettel. Az első lefagyásnál a Dead Space melett a tálcán ott volt a Microsost Visual C Runtime marhasága is, ill. lehetett hallani a háttérben. hogy valami dobott egy hibaüzenetet. Sajnos mire sikerült láthatóvá varázsolni az asztalt, a Dead Space-el együtt a Visual C is bezáródott.
A kidobások legtöbbször akkor történnek mikor megnyitom mondjuk a boltot, vagy egy szöveges naplófájlt olvasok, stb. a normál kifagyás nem jellemző.
A Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable fennt van, mert a Catalyst felrakja, van valami köze a játéknak is hozzá?
Ez nem hiszem, hogy VGA Driver hiba lenne, már felraktam a legújabb Hotfix-et is, de ugyanúgy elszáll. Egyéb játékokkal nincs problémám, csak ezzel :(
Valakinek valami ötlete?

no brain, no problem

(#262) szucsinka válasza Zolee11 (#261) üzenetére


szucsinka
őstag

engem is állandoan kidobált exe hibaüzivel visszatetem
egy régebbi driverrt a vga-nak
és jó lett
nekem nv karim van a 180.42es driver az ok

(#263) DerStauner


DerStauner
senior tag

a 9-es fejezetben, amikor meg kell szerezni azt a magizét, már ott vagyok, hogy bejutottam a gépterembe, lifttel fel, és ott a hajtómű tüzel rendesen. ott mi a halált kell csinálni??

nyomom a b-t, hogy merre is kellene, és mutat előre a középső folyosón.

nem törődve a tűzzel, megyek is előre, de amikor elérek a végére, elégek (függetlenül attól, hogy jött-e tűz vagy nem). ha meg jobbra bemegyek az ajtón, az meg levisz az alsó szintre.

hogyan tovább?

(#264) szucsinka válasza DerStauner (#263) üzenetére


szucsinka
őstag

aham pont én i s ott járok vki segijjen már pliiiz :R

(#265) Csabahun válasza szucsinka (#264) üzenetére


Csabahun
senior tag

Van egy tolható akármi mind a két oldalon,na azt magad előtt tolva kell mind két részen kilőni az áramellátást.(6db)

(#266) DerStauner válasza Csabahun (#265) üzenetére


DerStauner
senior tag

én is erre gyanakodtam, és lőttem is impulzusfegyverrel, de nem ment tönkre. netán tovább kellene lőni?? egyébként azokat a tolható izéket előre nem lehet tolni, csak oldalra, nem?

más: érdekes módon az új 007-es játék grafikája a legtöbbnek nem tetszik, viszont erről senki sem nyilatkozik rossz hangon, már ami a grafikát illeti. hogy lehet ez?? hiszen az új 007-es grafikája ennél is jobb.

(#267) Csabahun válasza DerStauner (#266) üzenetére


Csabahun
senior tag

Próbálgasd lehet azt tolni.

(#268) szucsinka válasza Csabahun (#267) üzenetére


szucsinka
őstag

pfúú egész napom ráment 11dik fejezet jön húú ;]

(#269) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah 11.ik fejezet jön de az majd csak holnap:)
Nagyon jó kis game ez:)
megvan az 5. szintü ruha!
Akkor most ez hogy lesz? kövi végigjátszásba is lesz még 5 vagy hog? mert mondta vaélaki hogy a 6. szintü az a második végigjátszás elején megvásárolható..viszont mégvalaki azt is mondta hogy legalább 10ruha van a játékban..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#270) Kiskutya válasza Zolee11 (#261) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem is ez volt! Nemtom pontosan de vagy magától jött helyre 1 idő után kb a 3. fejezettől vagy azért mert a kaspersky vírusirtómat lecseréltem másra...

hmm...

(#271) Kampone


Kampone
tag

Ezeket az energiagocokat hol tudom felhaznallni?

nem irok ala

(#272) szucsinka válasza Kampone (#271) üzenetére


szucsinka
őstag

a munkapadoknál.. fejlesztéshez való

(#273) Csabahun válasza Sirandrish (#269) üzenetére


Csabahun
senior tag

6(katonai) ruha az utolsó,a végigjátszást követően kapod meg.

(#274) Sirandrish válasza Csabahun (#273) üzenetére


Sirandrish
legenda

értem..akkor már csak 1 ruci kell:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#275) KillHates válasza Csabahun (#252) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÁÁÁáááá.... Imáimba foglalom a neved! :R :R
Lefagyott a gépem pont mikor mentettem a fényképezős konzolnál és mikor visszatöltöttem, átváltott HARD-ra és kegyetlenűl nehéz lett a játék. Újra kezdeni nem akartam ezért már az uninstallon gondolkodtam!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#276) danntora


danntora
tag

Nah végigvittem, a befejező rész nagyon hangulatos lett, a zene mindent vitt. Mégegyszer csak azér viszem végig hogy az összes durva fegyverrel nyomulhassak és megen parázhassak egyet.

(#277) Jofi81


Jofi81
őstag

Vissza lehet valahogy állítani a nehézségi szintet, ami automatikusan átállt közepesre az első pálya után?

(#278) Kiskutya válasza Jofi81 (#277) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem vészes a közepes szint én kb a 8. pályán vettem észre hogy átállította előtte nem is figyeltem!:)

hmm...

(#279) marcus.fenix válasza Jofi81 (#277) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Ne csináld már, Easy-ben viccc az egész játék... Játsz minimum normálban... az egyik barátom leült elé tegnap könnyűben, és csodálkozva néztem, hogy lövés nélkül agyonveri a szörnyeket, meg alig sebződik ha megtámadják, és a játék ontja magából a pénzt és a lőszert ezen a szinten. Véletlenül lábujjon lőtt egy dögöt, oszt már esett is össze. Tiszta hentelés így a játék, mi értelme van a műfajnak, ha nem tartasz az ellenféltől, mert gyenge???

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#280) DerStauner válasza danntora (#276) üzenetére


DerStauner
senior tag

a belezőgép azért nem semmi :D

már az elnevezése is odavág

meg azért a készítőknek sem kell ötletért a szomszédba menni: nullgravitációs kosárlabdapálya :DD

kár, hogy a navikártya megszerzéséhez nem kellett játszani.

(#281) Jofi81 válasza marcus.fenix (#279) üzenetére


Jofi81
őstag

Először minden játékot könnyű fokozaton szoktam játszani, aztán ha újrajátszom, akkor már nehezebbet választok. Nem az a célom, hogy minél nagyobb kihívást állítsak magam elé.

De ahogy utánaolvastam, ez egy bug, és nem lehet rajta segíteni, emiatt meg nem fogom újrakezdeni. Könnyűről vagy nehézről átáll közepesre, ha a folytatást választod betöltés helyett.

(#282) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ma este a játékkal álmodtam, pedig 1 percet se játszottam vele. lehet egy jel, hogy ki kell próbálnom? ;]

(#283) mindfreak válasza whitezo88 (#282) üzenetére


mindfreak
őstag

Akkor rémálom lett volna. :)

(#284) wesker24


wesker24
senior tag

Kéne egy kis help ! 7-dik fejezetnél vagyok !

Nem tudja valaki hogy hol van a 4 gravitációs fék ? 2 már kilöttem de a másik 2 nem tudom hol van ?

DS_7

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#285) DerStauner válasza wesker24 (#284) üzenetére


DerStauner
senior tag

nyomd meg a B-t, az mindig mutatja, merre kell menned.

egyébként a másik 2 fék kinnt lesz az űrben. tehát ugorj fel az aszeroidára, menjél ki az űrbe, és onnét meg ugorj le az űrhajó külsejére, ott lesz a maradék 2 fék.

visszafele meg aszteroidára fel, majd vissza a csarnokba. csak vigyázz, hogy el ne kapjon az a forgó akármi.

(#286) mindfreak válasza wesker24 (#284) üzenetére


mindfreak
őstag

Itt én is sokat kínlódtam, mert azt hittem, hogy az erőtér nem enged ki, de itt csak a levegőt tartja vissza.

(#287) Sirandrish válasza whitezo88 (#282) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem ártene mert baszott jó game:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#288) whitezo88 válasza Sirandrish (#287) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az a baj h videók alapján csak mész és darálsz feelingem van, ráadásul minden mob ugyanolyan.
meg ez a tps is minek kellett, tiszta zavaró, mert pl GoW-ban nem volt az. mivel ez horrorféle akar lenni, fpsben jobb lenne.

(#289) Sirandrish válasza whitezo88 (#288) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezis horrorféle akar lenni és este sötétbe fülessel az is:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#290) DerStauner


DerStauner
senior tag

épp most kezdtem el a 12. fejezetet, pedig azt hittem, már vége a borzongásnak.

azért a 11. fejezet végén meglepő volt a fordulat.

hány fejezetből áll??

(#291) Csabahun válasza DerStauner (#290) üzenetére


Csabahun
senior tag

12 fejezetből áll..

(#292) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah végigtoltuk haverral...el kezdtük másodjára meg is van a ruci de valaki mondta hogy legalább 10 féle ruha van benne...akkor ez hogy van?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#293) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kikapcsoltam vsyncet, feltoltam maxra az érzékenységet, de még így is elég lomha a mozgás, ha pedig célra tartok az vicc, mennyire lassú. remélem hamar megszokom :)
viszont marha szépen fut, jól optimazilálták!

[ Szerkesztve ]

(#294) Kiskutya válasza whitezo88 (#293) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én is azt hittem az elején, hogy az életbe nem fogom megszokni az irányítást de 1-2 óra játék után belejöttem. (igaz boxon 100x jobb irányítani)

hmm...

(#295) Sirandrish válasza whitezo88 (#293) üzenetére


Sirandrish
legenda

pilla alatt meglehet szokni...1 óra elég is

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#296) whitezo88


whitezo88
nagyúr

még az egeremen felnyomtam külön a senset, így már elég jól irányítható :D

(#297) mad1 válasza whitezo88 (#296) üzenetére


mad1
veterán

En xboxjoyon nyomom.Semmi keses.
Sirandrish:Nekem valahogy nem sikerult megszoknom. :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#298) Sirandrish válasza mad1 (#297) üzenetére


Sirandrish
legenda

az elején énis csak néztem de utánna már szinte mérnüki pontosággal tudtam csonkitani:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#299) DerStauner


DerStauner
senior tag

azért meglátszik, hogy férfiak írták a programot. belerejtették a nők ősi ösztönét: kihasználni a férfiakat minden áron :D

spoiler: a végén azt a szörnyet le lehet lassítani?? mert eddig még csak 1 olyan sárga izét sikerült kilőnöm, aztán mindig kampec. kevés az idő, amikor nem mozog. lehet, hogy cheat lesz belőle.

(#300) Sirandrish válasza DerStauner (#299) üzenetére


Sirandrish
legenda

én pont azt akartam mondani hogy a főellen szvsz nagyon egyszerüre sikeredett...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.