Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#301) szasanyi


szasanyi
félisten

Én itt folyton elhalálozok. Nagyon sok rusnyaság jön egyszerre, és az ajtó amin tovább kellene menni zárva. :U Ez a nagy rohadék meg állandóan feléled, nem győzöm lőszerrel... hogyan lehet tovább menni?

(#302) Kiskutya válasza szasanyi (#301) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha ez az a rész ahol azokat a nagy valamiket el kellett húzgálni akkor ott visszafelé kell menni!

hmm...

(#303) DerStauner válasza szasanyi (#301) üzenetére


DerStauner
senior tag

hát ebből sokat nem látni.

asszem a 7. fejezetben találkozol (ott, ahol be kell menni valami chemistry labor-ba) először egy olyan szörnnyel, amit nem tudsz megölni, csak menekülni előle. azon a pályán 2x találkozol vele, e két alkalommal csak menekülni tudsz előle. A játék későbbi szakaszában még 2x találkozol vele, mindkét esetben ki lehet nyírni.

egyszer úgy a 8-9-es pálya környékén, amikor egy hibernációs kamrába kell bezárni. azt úgy csinálod, hogy becsalod a kamrába, kilövöd a lábait, esetleg a kezeit is, nyomsz rá egy százist, és irány a kamra vezérlőpanelje, és E.

a másik alkalom a 11. v. 12. pályán lesz, ahol szintén először lábak ki, esetleg kezek, majd a hajó hajtóművével kell elintézni.

de a leírásod alapján valószínűleg ez valamelyik menekülős rész lesz, asszem a 2., mert amikor először találkozol vele, akkor csak ővele kell harcolnod.

az ajtó meg kinyílik majd idővel (szól a csaj, hogy mehetsz). itt nekem is azt tanácsolták, hogy fussak körbe-körbe. közben meg tüzeltem.

[ Szerkesztve ]

(#304) szasanyi válasza Kiskutya (#302) üzenetére


szasanyi
félisten

Egész pontosa ez a hely az. Az ablak mögött valami pofa magyaráz, hogy maradi és elfogult vagyok, de a jövő az új teremtményeké, és nem érti miért küzdök. Aztán ahol bemegyek, velem szemben, kicsit balra van az az ajtó, ahol tovább kéne menni, DE az zárva van. Nem tudom mikor nyílik ki, mert előtte rendre elhalálozok. :U

DerStauner: köszi, lehet az lesz az! Most 2. találkáztam ezzel a rohadékkal, ráadásul itt baromi sok más ganéláda is támad. Futok én, de mindenhol van vmi rusnyaság, és a lőszer meg rohamosan fogy...

[ Szerkesztve ]

(#305) DerStauner válasza szasanyi (#304) üzenetére


DerStauner
senior tag

márpedig ez lesz az a körbefutkozós.

itt tényleg jön sok más szörny is, esetleg használj ívfegyvert. meg futás közben is lehet nyomkodni a Q-t meg fegyvert váltani.

egyébként jó sötét beállításokkal játszod. ha így toltam volna, szerintem is sz@rtam volna :D

[ Szerkesztve ]

(#306) szasanyi válasza DerStauner (#305) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja, én is befostam vagy kétszer! :D Köszi, majd próbálkozok. Csak lassú a fickó, meg a fegyver csere és újratöltés is lehetne gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#307) Kiskutya válasza szasanyi (#306) üzenetére


Kiskutya
veterán

Igen ilyenkor gáz kicsit billentyűzettel játszani:) Menekülni kell közbe lőni és még a futás gombot is nyomva tartani ja és néha fel is kell töltened az életed:)

hmm...

(#308) Jofi81


Jofi81
őstag

Valaki megvette már a Tescoban 2990-ért? Tényleg ennyi, vagy csak elírás?

(#309) Sirandrish válasza Jofi81 (#308) üzenetére


Sirandrish
legenda

szvsz elirás...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#310) Kiskutya válasza Jofi81 (#308) üzenetére


Kiskutya
veterán

Elírás de valahol olvastam hogy ha nagyon határozott az ember akkor odaadjak ennyibe.. 1 másik fórumon írta 1 tescos dolgozó! Ha valaki kipróbálja és sikerül írjon!

hmm...

(#311) Sirandrish válasza Kiskutya (#310) üzenetére


Sirandrish
legenda

már csak egy ujságot kéne szereznem...én tuti megpróbálnám..leüvöltenék 1-2 arcot és kész:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#312) Jofi81 válasza Sirandrish (#311) üzenetére


Jofi81
őstag

A bejáratnál találsz újságot, hajrá! :) Tényleg jó lenne, ha ennyiért meg lehetne venni.

(#313) Sirandrish válasza Jofi81 (#312) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha csak a határozottságon mulik én megoldom:)

egyébként meg nem a bejáratnál akarok ujságot nézni mert akkor nemtudom előadni hogy pl 15km-t sétáltam ezért...:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#314) KillHates válasza Sirandrish (#313) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lustaság fél egészség! :D De igazad van.
Ezen felbuzdúlva eltipliztem a TUSKÓ-ba a csepelibe, szereztem újságot is, de arra hívatkoztak, hogy ki van írva a gondolára, hogy tévesen jelent meg az újságban az ára.
Persze sehol sem találtuk a kiírást, erre azt mondták, hogy valaki biztosan leszedte és közben meg felvont szemöldökkel nézett rám az eladó. :U Mindenki magából indul ki...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#315) Sirandrish válasza KillHates (#314) üzenetére


Sirandrish
legenda

lementem keresni ujságot de már csak olyat találtam ami 7.étől van és abban nincs benne :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#316) mindfreak válasza Sirandrish (#315) üzenetére


mindfreak
őstag

Ne Tescobó' vegyétek.

(#317) Sirandrish válasza mindfreak (#316) üzenetére


Sirandrish
legenda

mé? amugyse Tescobo vennénk csak történt egy kis nyomdahiba és 3K-val került az ujságba..azon filózunk hogy ezt hogy tudnánk kihasználni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#318) mindfreak válasza Sirandrish (#317) üzenetére


mindfreak
őstag

Visszaolvastam. Tescotól semmi jót ne várj! Én oda többet be nem teszem a lábam és terjesztem a propagandát, hogy ti se menjetek! :D

Ha lenne egy kis eszük levennék a polcokról és azt hazudnák, hogy elfogyott, ha már ekkora hibát követnek el, vagy valóban odaadják azon az áron, amennyiért az sz@ros szórólapukon hirdetik...

[ Szerkesztve ]

(#319) Sirandrish válasza mindfreak (#318) üzenetére


Sirandrish
legenda

én egyszer voltam tescoba mikor rgy roma család vett egy TV-t...örültewk mint atom de kifele menet (szar fogás végett) kiszakadt a doboz alja és széttört a TV...visszavitték és G-A-R-A-N-C-I-Á-B-A cserélték..hát mondom bakker mikor én vettem gyári PS2- joyt és szart adtak alig akaarták kicserélni...szóval erről ennyit..tudtak ők ha akarnak (vagy ha rá vannak kényszeritve)..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#320) szasanyi válasza Sirandrish (#311) üzenetére


szasanyi
félisten

Ne túráztasd magad fölöslegesen, mert most jöttem onnan és nincs DS egyik polcon sem. :(

(#321) Sirandrish válasza szasanyi (#320) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor kapják be..pedig már találtam másik Tescos ujságot is..persze ez meg egyel régebbi... :O

Gondolo beszedték hogy tudják azt mondani hogy elfogyott aztán majd 2-3 nap mulva kiteszik teljesáron...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#322) Sonja


Sonja
veterán

Pedig nem elírás és tényleg annyi! Már más vett ám! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#323) Sirandrish válasza Sonja (#322) üzenetére


Sirandrish
legenda

az lehet hogy vett már valaki de hogy nem annyi a tényleges ára az tuti..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#324) Sonja válasza Sirandrish (#323) üzenetére


Sonja
veterán

Már miért ne lenne annyi?! :F Ennyi van kitéve a táblára elé, akkor annyi. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#325) Sirandrish válasza Sonja (#324) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet némelyik tascoba belenyugodtak a nyomdahibába és ugy vannak vele hogy egy sorozatot kiszornak így de amugy nem annyi....legalábbis szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#326) fpeter07 válasza Sirandrish (#323) üzenetére


fpeter07
veterán

akció... :)

(#327) Sirandrish válasza fpeter07 (#326) üzenetére


Sirandrish
legenda

elég jófajta akció...végülis én at kívánom hogy legyen annyi de akkor máshol mé nem annyi?
ha akciózza is a Tesco nemhiszem hogy 3K-ig lemegy mikor máshol 10K felett van..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#328) Sonja válasza fpeter07 (#326) üzenetére


Sonja
veterán

Erről van szó! :R Pénteken akár már normál áron adhatják, ugyanis addig szól az akció. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#329) Sirandrish válasza Sonja (#328) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor a feléd lévő tescoba szoljál már hogy csörögjenek rá a nyíregyire hogy rakjanak kifele belőle mert vinnék az emberek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#330) Kiskutya válasza Sirandrish (#329) üzenetére


Kiskutya
veterán

aa bazze nyiregyi vagy te is akkor be se nézek.....

hmm...

(#331) Sirandrish válasza Kiskutya (#330) üzenetére


Sirandrish
legenda

szasanyi mondta (aki szintén nyíreghyi) hogy nincs:(
AMugy te is? merre laksz? (ugy naggyábú):D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#332) Kiskutya válasza Sirandrish (#331) üzenetére


Kiskutya
veterán

Korányi

hmm...

(#333) Sirandrish válasza Kiskutya (#332) üzenetére


Sirandrish
legenda

én Örökös city-n nyomulok:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#334) Jofi81


Jofi81
őstag

Ha lesz időm, megnézem itt Dunaújvárosban, ha van, akkor lehet, hogy veszek több darabot is, úgy látom, igény lenne rá.

(#335) Sirandrish válasza Jofi81 (#334) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha eladod 3K-ba akkor plussz 1et mindenképp vegyél..le is foglalom a 2. darabot ha sikerül:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#336) Jofi81 válasza Sirandrish (#335) üzenetére


Jofi81
őstag

Természetesen annyiért adnám, nem ezen akarok keresni. :) Na majd meglátjuk, hogy egyáltalán kijutok-e csütörtökig...

(#337) Sirandrish válasza Jofi81 (#336) üzenetére


Sirandrish
legenda

jolvan de mondom ha ugyvan 1re mindenképp vevő vagyok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#338) Jofi81 válasza Sirandrish (#337) üzenetére


Jofi81
őstag

Rendben, megértettem. :)

(#339) somé


somé
őstag

Végigjátszás-video Mission 6-ig. Gondolom töltik folymatosan...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#340) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Sziasztok! nektek mi a véleményetek, kipróbáljam a játékot? nam nagyon rémisztő? viszonyításképpen a Doom3nek kb. csak a feléig jutottam (mint hasonló kategóriájú játék) és abba kellett hagynom mert nagyon parás volt :F

(#341) Sonja


Sonja
veterán

Íme a Tescós bizonyíték, KATT! :C :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#342) Jofi81 válasza Blood Mage (#340) üzenetére


Jofi81
őstag

Hát rémisztőnek elég rémisztő néha... :D De ha van rá lehetőséged, akkor próbáld ki, aztán majd eldöntöd, hogy érdemes-e vele játszanod. A Doom 3-mal én sem játszottam sokat, hasonló okok miatt, de ez nagyon tetszik.

(#343) Sirandrish válasza Blood Mage (#340) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát szerintem akkor vagy ne kezd el vagy nappal napsütésben toljad és még véletlenül se fülessel nyomjad:)

nem is az hogy annyira parázós inkább "beteg"..szóval a lények ahogy kinéznek..plusz hogy darabokra lehet lőni őket meg azok a fémhangok (mintha surlódna vagy leesne valami) a legváratlanabb pillanatokban...ráadásul a lények is vannak ugy hogy a plafonról ugranak rád vagy szelőzőböl másznak ki tehát nem feltétlenül előtted vannak...
1 szó mint száz..ha félsz az ilyesmitől akkor nem ajánlom..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#344) Sirandrish válasza Sonja (#341) üzenetére


Sirandrish
legenda

o nem vettél még egyet? :F
kifizetném :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#345) Blood Mage válasza Jofi81 (#342) üzenetére


Blood Mage
senior tag

látom kicsit hasonlítanak a horror-befogadási-képességeink :) sztem ha neked tettszet akkor nekem is fog! kalandra fel! :C de akkor is még pár napot várnom kell szervizelik a gépem... :F

(#346) Sonja válasza Sirandrish (#344) üzenetére


Sonja
veterán

Nem, ez másik fórumról vette másvalaki. :) A szekszárdi Tescóban sok van ám! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#347) Sirandrish válasza Sonja (#346) üzenetére


Sirandrish
legenda

okéj csak én a szekszárdi tescotól messze lakom ám:DD
a nyíregyibe mé nincs...k*rvaélet :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#348) Blood Mage válasza Sirandrish (#343) üzenetére


Blood Mage
senior tag

a beteg kinétzet nem zavar sőt! pl. a Jericho kifejezetten dúrva /undorító ilyen téren. ((eggyik kedvenc játékom) nem ez ami zavar. A sötétség az eggyik meg amikor hirtelen a asemmiből neked tör valami állatt akkor kicsit blokkol az agyam a rémülettől de utána okés :D

(#349) Sirandrish válasza Blood Mage (#348) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor meg nyomassad az agyadba a jó kis gémpléjt:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#350) Jofi81 válasza Blood Mage (#345) üzenetére


Jofi81
őstag

Helyes! :) Addig nézd meg a filmet, meg olvasd el a képregényeket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.