Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#601) nagybá válasza #41133696 (#600) üzenetére


nagybá
senior tag

Jó, akkor azt mondd még meg nekem, hogy honnan tudom azt, hogy az adott kártyám ér e valamit?
Van kemény 11 kártyám, ha legalább egy commandert tudnék belőle venni, az már jó lenne :D

(#602) #41133696 válasza nagybá (#601) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Company of Heroes 2 játékkártyák kifejezetten drágábbak, mint az átlagosak. Átlagban ugyanis nettó 0,03-0,05 €-ért mennek el a kártyák. A bónuszcsomagok amik 3 kártyát tartalmaznak, de kibontás előtt nem lehet tudni, hogy melyeket és milyeneket, azok 0,20-0,30 €-ért. A fóliás kártyák 1,30 € körül. Anno nekem dobott fóliásat is. Eladás előtt mutatja, hogy egy adott kártyát milyen árfolyamon szoktak vásárolni.

(#603) nagybá válasza #41133696 (#602) üzenetére


nagybá
senior tag

Az én COH-os kártyáimra 0,08 dolcsit mutat. Az most jó? :D Mégse euró...

(#604) #41133696 válasza nagybá (#603) üzenetére


#41133696
törölt tag

Már ennyi az áruk, de miért $-ban mutatja ?:)

(#605) nagybá válasza #41133696 (#604) üzenetére


nagybá
senior tag

Látod ez egy nagyon jó kérdés. Persze ha venni akarok valamit, azt euróban mutatja...

(#606) #41133696 válasza Zolee11 (#456) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ráadásul 40 € egy ilyen single cucc... Biztos nagy sikere van. Sosem játszom gép ellen, csak multit tolok. Az AA-t ha majd egyszer meg is veszem - töredékáron -, csak a teljesség kényszere miatt lesz :D

(#605) nagybá: Ukrajnában, már $-ban mutat mindent, meg töredékáron, annak jó, aki közel lakik a határhoz, és itt is, meg ott is van legális lakcíme :D

[ Szerkesztve ]

(#607) SyMbioTe válasza #41133696 (#606) üzenetére

Hát sajnos velem sem kivételezik a Steam :( :D

De viszont csak 7.01 Eurót kellet ráfizetnem.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#608) Zolee11 válasza #41133696 (#606) üzenetére


Zolee11
senior tag

Jah hát nehogy asziggyed, hogy full áron vettem meg. :DDD 75% leárazás volt, gondoltam mejjen jó lesz végigtolni a kampányt ebben is... hát nem. :) Most már multit játszom amikor épp van időm, még játszom gép ellen is, próbálom elérni azt, hogy hard szinten ne tudjanak visszanyomni a bázisig, tartsak meg pár pontot, de eddig még nem sikerült, muszáj visszavonulnom, és kitámadnom. Még mindig nagyon sokáig elhúzódik egy-egy ilyen kör, átlagosan 2 óra. De gyakorlok, gépek ellen könnyebb okosabbnak lenni, emberek ellen azért keményebb dió. :)

no brain, no problem

(#609) Gery9112


Gery9112
őstag

Brit gameplay fejlesztői kommentárral :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#610) SyMbioTe válasza Zolee11 (#608) üzenetére

Ha tanulni akarsz taktikákat akkor ajánlom EmpireErwinRommel videóit. Néhol nagyon ügyes és állati bunkó taktikát is bevet. Van néhány amit sikerült is már alkalmazni. Mostanában én is szoktam nézni párat ;) :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#611) bivalyolo válasza Zolee11 (#608) üzenetére


bivalyolo
őstag

a probléma az, hogy egy csaló gép ellen játszol..emberekkel emberek ellen lehet igazán tanulni még ha veszítesz is egy idő után rájössz a hibáidra és sokkal nagyobb élmény lesz utána játszani. :)

"Let's agree to disagree!"

(#612) nagybá válasza Zolee11 (#608) üzenetére


nagybá
senior tag

Amúgy lehet, hogy a többiek kiröhögnek, de szerintem a legjobb tanács, amivel kezdhetsz valamit: ismerd meg az egységeid gyengeségeit, erősségeit.
Sokan azt gondolhatják, hogy ez tök alap meg minden, de egy csomó apróság nagyon sokat dob a teljesítményeden!
COH 1-ben pl. volt az az egység, amit ha felszereltél tán MP-44-el? (nem tudom), akkor mozgás közben, közelről bónuszt kapott a sebzésre és hip hop, a blobokat úgy irtottam, mint a legyeket.

Másik tanács, amit mint kezdő adhatok, hogy próbáld ki a 4v4-et. Én például szinte csak azt tolom. Legtöbb esetben csak egy helyre kell figyelned, vagy kisebb területre, ellenben az 1v1-el. Ugye ott teljesen szétszakad a figyelmed és csak egy nagy kattingatás káoszba fullad az egész, amitől pl. én agyfaszt kapok. Sokkal jobban szeretem a stratégiai részét a játéknak, mint ezt a reflexjátékot és a 4v4 szerintem nagyon sokat segít ebben.
Másrészről nincs jobb érzés, mikor te már annyira jól állsz, hogy egységeket küldhetsz a csapattársad segítségére. Tökre kijön ez a csapatszellem ilyenkor! :)

Ha meg mindenképp játékosoktól szeretnél tanulni, akkor tudom ajánlani youtube-ról NorthWeapon COH kollégát. Sokat lehet tőle is tanulni szerintem.

(#613) k-adi válasza nagybá (#612) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na látom hogy nem csak nekem kaotikus az 1vs1 :D
4v4 tényleg jobb, több a harc, több a robbanás is! :)
Nekem CoH 1 nagy kedvencem volt, évekig toltam a multit, ebbe sajnos béna vagyok coh1es szemmel nézve :( Talán ősszel rászánom magam és kicsit jobban beletanulok :P

(#614) nagybá válasza k-adi (#613) üzenetére


nagybá
senior tag

Mondjuk, ha COH 1-hez hasonlítjuk, akkor szerintem pl. irányításban majdnem ugyanúgy kell tolni mint most a 2-ben. Talán a 2 kicsit lassabb, meg a látószöggel is lehet játszani.

(#615) Zolee11


Zolee11
senior tag

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, megnéztem pár videót is. Egyelőre gyakorlom az egységek irányítását, a menekülést, menekülő egységek fedezését, próbálom a különböző összetételeket egységek szempontjából, a taktikákat. Mindenképp a 4V4 vagy 3v3 módot fogom játszani, mert az 1v1 tényleg káosz :) Főleg nekem, aki kezdő a játékban, lassú vagyok, én még gondolkodom, hogy most merre, mit lépjek, míg az ellenfél reflexből dönt, hátba-támad, bázist támad, visszavonulok, megint megtámad... azt se tudom mi van. :)

no brain, no problem

(#616) CsonkaImo válasza Zolee11 (#615) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Meg a map-eket se árt kiismerni. Melyik házba kell MG-t rakni, hol mehet a flank, melyek a vágó pontok stb.

(#617) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Üdv Urak!

Elkezdtem ismét multizni, nagy fun még mindig! :C Viszont a memória használat mintha megnőtt volna. 8GB van, és 96%-os a kihasználtság egy 4v4 után. Unokaöcsémet rendszeresen kidobja 4GB-tal, pedig eddig nem volt problémája neki sem. Valami patch hozta a megemelkedett gépigényt?

(#618) bivalyolo válasza CsonkaImo (#617) üzenetére


bivalyolo
őstag

tegnap volt vmi 1.3 gigás szösszenet, mondjuk az lehet csak annak akinek az alap játék van, mert elérhető az ardennekes kampány + us, okw is játszható pár napig.

"Let's agree to disagree!"

(#619) nagybá


nagybá
senior tag

Imádom ezt a játékot.

(#620) Shilet


Shilet
csendes tag

Sziasztok!Ajándékba kaptam a játékot a premium games-es verziót.Az lenne a kérdésem hogy a második cd-n mi lehet?A telepitésnél nem kérte a második cd-t.

[ Szerkesztve ]

(#621) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Achtung Achtung!

Company of Heroes 2: The British Forces trial key giveaway

elég egy twitter követés és már lehet is aktiválni steamen a kódot.

"Let's agree to disagree!"

(#622) CsonkaImo válasza bivalyolo (#621) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nincs Twitter-em, de az előrendelőknek amúgy is jár. Az lenne a legjobb, ha mindenki nyomhatná három napig. Nem lenne kötve semmihez, aztán eldönthetik, hogy kell e nekik vagy sem.

(#623) bivalyolo válasza CsonkaImo (#622) üzenetére


bivalyolo
őstag

lehet csatlakozni a steam csoportjukba is nem muszáj a twitteres lehetőségeket használni.

de igazad van a legjobb az lenne ha simán elérhető lenne mindenkinek :K

"Let's agree to disagree!"

(#624) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Visszatérve a memória problémához, ma is nyomtam 3 meccset. 97%-ot megzabált a játék 8GB-ból. Ez normális jelenség?

(#625) bivalyolo válasza CsonkaImo (#624) üzenetére


bivalyolo
őstag

virtuális memóriád mennyi? ha esetleg kézzel állítottad be akkor növeld meg kicsit.

"Let's agree to disagree!"

(#626) LackoMester


LackoMester
addikt

cs Urak, előrendeltem a The British Forces DLC-t, de valahogy nemtöltődik, vágom én, h. Szept 3.- án érhető el, de nem úgy volt, az előrendelők már most is játszhatnak vele?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#627) SyMbioTe válasza LackoMester (#626) üzenetére

Nekem is elő van rendelve és elvileg délelőtt 10-től elérhető, de énsem tudom letölteni. :( Pedig már nagyon várom.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#628) SyMbioTe válasza LackoMester (#626) üzenetére

Megvan miért nem tudunk mi még játszani.
A 10 AM az amerikai idő szerint van, ami nálunk este 7 órát jelent, vagyis ha minden igaz akkor 7-től lehet letölteni a játékot az időeltolódás miatt. (amcsiknál még csak 5:00 van :P)
Ha belegondolunk az akciók is mindig 19:00-kor kezdődnek :)). Tehát még 5 óra és elvileg játszhatunk ;)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#629) LackoMester válasza SyMbioTe (#628) üzenetére


LackoMester
addikt

Úgy legyen. ;) :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#630) nagybá


nagybá
senior tag

Na majd srácok élménybeszámolót írjatok! :D

(#631) LackoMester


LackoMester
addikt

Hát nálam nemmegy a BF DLC, irja, h. megvan, de nincs telepitve, és nem is tudom sehogy rábirni, h. települjön. :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#632) SyMbioTe válasza LackoMester (#631) üzenetére

Lépj kis és be a steamból akkor telepíthető lesz ;) nálam ott a telepítés gomb:

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#633) LackoMester válasza SyMbioTe (#632) üzenetére


LackoMester
addikt

köszi, már töltöm is :C :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#634) bivalyolo


bivalyolo
őstag

nagy ötlet amúgy, hogy az egész játékot le kell még1x tölteni..legalább lehetett volna mondjuk tegnap előtölteni és ma aktíválodott volna.

"Let's agree to disagree!"

(#635) SyMbioTe válasza nagybá (#630) üzenetére

Röviden, tömören: Állati jó.
Részletesebben: Nekem nagyon bejön ez a DLC, sokkal jobban megcsinálták mint az 1-ben volt. Sokféle egyégvan, jó képességeik vannak, függően, hogy védelemre vagy támadásra építesz ott dől el hogy Comet-et vagy Chrchill tankot gyárthatsz. Szerencsére itt már van rendes MG és AT is nem csak ilyen építményes. Mortar még mindig csak olyan, de egy építménybe legalább 2 Mortar van, úgyhogy az jól sikerült. :D. Infantry Sectoin-al kezdesz és a második épületben vannak szerelők, de pár perc alatt ki lehet fejleszteni azt az épületet és mivel a szerelők Sten-el vannak felszerelve, jól lehet harcolni is velük (1-2 bren azért nem árt nekik se).
A kedvencem viszont a Firefly lett. Mostmár valamennyire lehet gyalogság ellen is használni, de inkább tankok ellen, viszont lehet rájuk rakétákat tenni és (habár nem olyan pontos) de jó szórakozás azzal lődözni :D. Igaz fejlesztés után 100 lőszer 2 lövés. :( 3000 valamennyi forintért szvsz ajándék ez a DLC, felfogja dobni a játékot az tuti. Sajnos csak gép ellen sikerült játszanom, mivel mindenki British-el van így nehéz multi játékot találni. Ha kérdés van megpróbálok rá válaszolni. Néhány kép:

Bren Carrier bevetésen:

Firefly Rakétával felszerelve (kilövés előtt :) ) :

És kilövés közben:

(A képeket egy Easy gép elleni csatában csináltam, már nem volt időm rendeset játszani)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#636) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#635) üzenetére


CsonkaImo
addikt

"(A képeket egy Easy gép elleni csatában csináltam, már nem volt időm rendeset játszani)" -> Igen, ez látszik a térképről. :C

(#637) nagybá válasza SyMbioTe (#635) üzenetére


nagybá
senior tag

Köszi az összefoglalót!
Az érdekes az az, hogy gondoltam tolok ma egyet, hátha berak mellém egy Brit csapattagot, de amikor az arányokat néztem még mindig a németek voltak többen, jóval.
Pedig arra számítottam amit te is mondtál. Lehet az már lecsengett volna? :-|

(#638) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Nem derült még ki, hogy mi az ami bejelentésre vár még? A BF mellett készülnek valamire a srácok, de most nem újabb kiegészítőre kell gondolni. Élő Twitch közvetítésen említették, de nagyon titkolóztak.

(#639) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#638) üzenetére

Nem tudok ilyesmiről semmit, de akkor résen leszek :).

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#640) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#639) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Még a BF bejelentésekor említettek grafikai patch-et, azóta is hallgatás van róla. Vagy még DX12 supportot tudok elképzelni.

(#641) #41133696


#41133696
törölt tag

Megjött a kieg (azt hiszem) :)

(#642) SyMbioTe válasza #41133696 (#641) üzenetére

Na amint hazaérek kapcsolom is be a steam-et. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#643) #41133696 válasza SyMbioTe (#642) üzenetére


#41133696
törölt tag

ááá most mindenki brittel játszik szinte :( :D vagy 5 percig vártam, hogy kapjak ellenfelet, aztán lett más dolgom, később próbálom majd én is :D

[ Szerkesztve ]

(#644) nagybá válasza #41133696 (#643) üzenetére


nagybá
senior tag

Akkor végre fogok tudni a németekkel játszani, mert nem 10 óra alatt talál a match making embereket :D

(#645) #41133696 válasza nagybá (#644) üzenetére


#41133696
törölt tag

A kérdés, meddig tart az újdonság varázsa :)

(#646) nagybá válasza #41133696 (#645) üzenetére


nagybá
senior tag

Meg ha az elmúlik, az arányok milyenek lesznek?

(#647) #41133696 válasza nagybá (#646) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az attól is függ, hogy pl lesznek e "Brit acsik", mint például, lőjél ki Sherman Firefly harckocsival 10 királytigrist & 5 Tiger Ace tankot. Mert akkor azzal lehet időzni annak is, akinek csak az acsik megszerzése a mániája :D

(#648) #41133696 válasza #41133696 (#647) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nagyon jó lett a kieg, rögtön az első küzdelem győzelem a Britekkel :D

(#649) SyMbioTe válasza #41133696 (#648) üzenetére

Nekem is :) Eleinte erős volt oberkomi, de amint megépült a mortar meg egyre több egység, simán kilőttük épületeit onnan meg vége is nekik :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#650) #41133696 válasza SyMbioTe (#649) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem beállították jó erősre, így többen megveszik, a német kaszttal játszóknak savanyú lesz a szőlő, mint anno az oroszoknál, vagy német oldalról a Tiger Ace volt sokáig irdatlan erős :) Aztán majd kiegyensúlyozzák :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.