Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#801) Gery9112 válasza JuliusK (#800) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen, eshet commander viszont tény, hogy nagyon ritka. Nekem esett kettő is, jellemzően akkor, amikor sok idő után újra leültem játszani. Élek a gyanúval, hogy azért, hogy visszaszoktasson a játékhoz és grindoljak a lootboxokért.

Január 3-tól visszatérek én is a játékhoz, ha tényleg ilyen jól sikerült a decemberi patch. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#802) batman91 válasza JuliusK (#800) üzenetére


batman91
őstag

Igen azokat én is néztem, vettem is ma 3 commandert gyorsan. :) De eléggé szép áron mennek alapból, pofátlanságnak tartom teljes áron őket. Így akciósan pedig csak hümmög az ember rajta. :(((

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#803) hodostamas válasza JuliusK (#799) üzenetére


hodostamas
addikt

köszi! már próbáltam a fájlok ellenőrzését. Hát a patch nem hiszem hogy gond volt, mert elmentettem a játékot és rá nemsokkal már próbáltam betölteni. Próbálok majd új mentést, de elsőre elvette a kedvemet hogy mindig elejéről kelljen kezdeni :D

(#804) batman91


batman91
őstag

Ez a videó odab*sz: [link] :DDD Nem kicsit alázták be az ellenfelüket. :)) Ez szó szerint Blitzkrieg.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#805) batman91


batman91
őstag

Van alaki aki aktívan szokott játszani? Mert keresek megbízható társat Európa elfoglalásához. :)

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#806) Gyuri44 válasza batman91 (#805) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Én majdnem minden nap letolok 1-2 kört.

(#807) Gery9112 válasza batman91 (#805) üzenetére


Gery9112
őstag

Én január második hetétől sanszos, hogy újra elkezdek játszani. Esténként (8 után) letolok 1-1 kört. Felveszlek majd ha gondolod és ha úgy van játszhatunk együtt.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#808) batman91 válasza Gery9112 (#807) üzenetére


batman91
őstag

Rendben, akkor majd megbeszéljük a dolgokat. :K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#809) batman91 válasza JuliusK (#800) üzenetére


batman91
őstag

Ma kaptam én is commandert a meccs után, meg is lepődtem. :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#810) .mf


.mf
veterán

Hali! (ha van még itt valaki...)
Mostanában sorra (már vagy fél tucat játékban) csakis "Match validation failed - no points awarded"-et kapok :W
250 pont victory cap, próbáltam 2v2 (standard botok mindkét oldalon), majd 1v1 is; 7 és 10 perc közti meccsek, MG42-kkel messze a legmagasabb damage score-om van, 1v1-ben a saját oldalam mind be is capelem. Miaf#szért miatt nem ad pontot? :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#811) gabor7th


gabor7th
addikt

Nem rég vettem meg a játékot olcsó volt. Az első részével korábban játszottam. Most viszont az a probléma, hogy talán a kampány 6. pályájánál előjött egy olyan probléma, hogy hibaüzenet nélkül kilép az egész játék. Illetve, van egy olyan hogy küldjek a hibáról jelentést, de gondolom ezt már úgysem foltozzák. Valaki tudja a megoldást?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#812) gabor7th válasza .mf (#810) üzenetére


gabor7th
addikt

Ha számít valamit... nekem is volt ilyen, de csak egyszer.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#813) gabor7th válasza JuliusK (#800) üzenetére


gabor7th
addikt

Megerősítem, hogy kaphatsz commandert, én már többször kaptam.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#814) gabor7th válasza Gery9112 (#788) üzenetére


gabor7th
addikt

A frissítés automatikus?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#815) batman91 válasza gabor7th (#814) üzenetére


batman91
őstag

Igen, steamen keresztül automatikusan frissülnek a játékok.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#816) .mf válasza gabor7th (#813) üzenetére


.mf
veterán

Nekem eddig 70-80 meccs alatt 0 commandert dobott, csak skineket, 2-3%-os intel bulletineket, és 2000 support pontot... :U

A "match validation failed"-re egyre inkább azt sejtem, hogy nem a harci teljesítmény miatt, hanem mert nem építettem T2-es egységeket :U (nem mintha szükség lett volna rájuk, mert MG42 + sniper kombók elegek voltak, hogy megfogják az ellent amíg a 250 pont le nem csengett...)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#817) CsonkaImo válasza .mf (#816) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Időhöz van kötve, nem teljesítményhez. 15-20 perc alatt nem kapsz pontot, hogy ne lehessen farmolni.

(#818) .mf válasza CsonkaImo (#817) üzenetére


.mf
veterán

Tévedsz. Egy 250 pontos meccset 8:00 alatt már le lehet hozni (pont most is volt egy ilyen meccsem, kereken 8:00 és megkaptam rá mind a 2000 pontot). Az, hogy kapsz-e pontot, nem azon múlik, hogy milyen hosszú, hanem hogy a titkos feltétel-rendszert teljesíted-e. Ebben pedig a harci aktivitás (okozott dmg), cap, és az épített épületek / egységek szintjének valamilyen kombinációja van.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#819) gabor7th válasza .mf (#818) üzenetére


gabor7th
addikt

Szerintem egyszerűen valami hiba történik. Rövid időre megszakad a net, vagy valami. Mindenesetre ez nem gyakori.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#820) gabor7th


gabor7th
addikt

És ti simán végig tudtátok vinni a kampányt? Nem tudjátok mi okozhatja nálam a game crusht? A multinál nincs baj.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#821) gabor7th válasza .mf (#816) üzenetére


gabor7th
addikt

Akkor ezek szerint véletlenszerűen megy. Én azt hittem, hogy pl. mondjuk minden 10. garantáltan commander. Nekem már többször dobott, bár nyilván az volt a legritkább... Meg kell venni amit akarsz különben egy élet munkája lesz, hogy mindent unlockeolj.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#822) SyMbioTe válasza gabor7th (#820) üzenetére

Nálam nem volt gond, bár szentigaz, jó rég játszttam.
Fájlok újraellenőrzése volt? Én azt megpróbálnám első körben.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#823) batman91 válasza gabor7th (#820) üzenetére


batman91
őstag

Én most toltam végig az orosz kampányt, semmi gondom nem volt vele. Egyedül az amcsi hadjáratban van crash az utolsó küldetésnél. De az mindenkinél, a decemberi update okozza és azóta is b*sznak javítani a kedves Relices srácok. :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#824) gabor7th


gabor7th
addikt

Hát nem tudom nálam mi okozza a baj, de azért köszönöm a válaszokat.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#825) .mf válasza gabor7th (#821) üzenetére


.mf
veterán

Ha hihetünk a játék számlálójának, akkor ma, a 87. meccsre végre megkaptam az első commanderem :DD :U
Már onnan sejtettem, hogy az lesz, hogy fehér helyett lila aurája volt. Az ász-Tigrises, az ugyan nem begyere, hogy a gazdaságot lefagyasztja, de lássuk a medvét, azaz a Tigrist

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#826) Gery9112 válasza batman91 (#823) üzenetére


Gery9112
őstag

Most néztem a Relic oldalát és tényleg elcsesztek valamit. Akkor még várok a COH 2 feltelepítésével, hátha addigra kijavítják. Egyetem/munka sok időt elvett eddig a játéktól de talán most majd tavasszal más lesz. Meg jön az Iron Harvest is majd. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#827) gabor7th válasza .mf (#825) üzenetére


gabor7th
addikt

Klassz lenne, ha mi választhatnánk ki mit kapjunk. Sok kommander szemét, de a Tigrissel szerencséd volt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#828) .mf válasza gabor7th (#827) üzenetére


.mf
veterán

Igen, ha úgy nézzük, járhattam volna rosszabbul is (meg jobban is, nehogymá' 87 mínusz validation failed meccsek, azaz kb 75 meccs kelljen hozzá, hogy egy commandert kapjak...)
Igazán a Spearhead-re fáj a fogam, szerintem az a legjobb összeállítás: van benne egy sima Tigris (ami így nem nyírja ki a gazdaságot), a páncélosok kapnak füstöt (ami gyakran menti meg őket a megsemmisítéstől), van benne felderítő repülő és tüzérség is, meg egy mortar halftrack - minden eleme jó és hasznos. A COH(1) ilyen szempontból sokkal kiegyensúlyozottabb volt, ha jól emlékszem egyet (Blitzkrieg) kivéve minden doktrinánál volt valami tüzérség / bombázás is, itt soknál nincsen.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#829) gabor7th válasza .mf (#828) üzenetére


gabor7th
addikt

Mivel pénzt akarnak csinálni belőle, készítenek sok trash commandert. Lehet, hogy kiegyensúlyozottabb volt az első rész, de én a másodikat sokkal jobban élvezem; az elsőnél a multiplayer sokszor volt inkább stresszes mint szórakoztató, mert én olyan játékos vagyok aki nem az elején a legjobb és ki kellett tartani és az nem mindig sikerült, hogy eljussunk olyan fázisba amikor már én diktálok. Az, hogy lehetséges, hogy ilyen későn kapj commandert azt jelenti, hogy nagyon számítanak a pénzedre. Amúgy még én se fizettem ezért nekik semmit se; k@pják be. De az összes kieégészítője megvan. Tök jó, hogy végre nem csak a nyugati front van egy világháborús játékban. Csak ne lennének ezek a bugok.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#830) Gery9112 válasza .mf (#828) üzenetére


Gery9112
őstag

Nagy mázli kell, hogy commandert kapj, nem véletlenül. Vagy kigrindolod vagy fizetsz szépen. Sajnos a mikrotranzakcióra építve készítették a játékot már a kezdetektől fogva és ezt a koncepciót nem nagyon akarta a Relic/Sega páros elengedni. Mindent leszámítva szerintem ez még a jobbik fajta. Az alap commanderek is használhatók de tény, hogy a fizetősök között több olyan képesség van, ami segíti a kevésbé tapasztalt játékosokat. Valamint amiért még baráti a rendszer, hogy nincs zsákbamacska, nem loot boxokért fizetsz aztán kapsz, amit hanem ott van, hogy mennyibe is kerül 1-1 parancsnok.

Mondjuk attól hátast dobtam, amikor tavaly év elején játszottam a játékkal és néztem, hogy frakció doboz is van, tehát mindent tartalmaz az adott frakción belül (skin, commander stb. stb.) és 100 euró feletti összeget biggyesztettek rá. :DDD Tehát ha szeretnék mindent mind az 5 frakcióhoz és nem akarok grindolni akkor pengessek ki 500 eurót, kösz de kösz nem. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#831) .mf válasza gabor7th (#829) üzenetére


.mf
veterán

COH1-hez volt Eastern Front mod, szovjetekkel és Ostheer frakcióval.

Gery: igen, elég grindolós... Összeszámoltam a pillanatnyi állást:
110 meccs
93 kapott validationt (tehát 17-et kukázott), azaz 31 loot box, ami:
14 intel bulletin
9 x 500 supply (29%)
8 skin
1 decal
1 commander, ami kb. a 25.-nél jött (tfh: 4%).
A store-ban 11250 egy commander, ahhoz 23 x 500 supply kell, ha 30%-ot feltételezünk rá, és meccsenként 2000 pontot, akkor 230 valid meccs kell egy commandernyi supplyhoz...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#832) Gery9112 válasza .mf (#831) üzenetére


Gery9112
őstag

Bár nem számoltam ki ennyire de igen eléggé arra terelnek, hogy egyszerűbb kipengetni érte a pénzt. Már tavaly év végén újra fel akartam tenni a játékot a decemberi balansz patch után de mindenképp ha végre időm engedi szeretnék újra aktívabban játszani mert nagyon közel áll hozzám a korszak/COH 2 játékmenete.

Ezért is szavaztam bizalmat előre az Iron Harvest-nek, remélem beváltja a reményeimet és a COH 2/Starcraft 2 mellett ez a stratka is állandóan fent lesz a gépemen.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#833) gabor7th válasza .mf (#831) üzenetére


gabor7th
addikt

Az első részbe is beletoltál ennyit?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#834) .mf válasza gabor7th (#833) üzenetére


.mf
veterán

Ennyit? Alig toltam még ebbe, bezzeg az elsőbe :DDD
Steam szerint COH2 64 óránál tart (dec-i osztogatásnál szereztem). Steames COH1 alap 222 + COH EF 103; na de ezek csak a Steames órák, és mind COH1, mind EF-tal sokkal többet játszottam még mielőtt Steamre kényszerítettek a frissítésekkel (de még azután is külön felraktam frissítések nélkül a régi nem-Steames COH1 és EF-t is). Abban simán 1200-1500 óra van, talán több is...
Miközben sok dologtól mindig sikítófrászt kaptam benne, amit 2-re se javítottak, leginkább az egységek buta mozgása, amit gondolom mindenki ismer (visszavonom a gyalog-csapatot, ehelyett létszám fele tesz öt lépést előre és emiatt kilövik; valahova sárga fedezékhez teszek snipert, fél perc múlva visszanézek, sprintel előre 50 métert egy másik fedezékig a tűzvonalba, kilövik; lesérült tankot tűzből visszahívom 5 m-t erre elkezd megfordulni, seggét mutatja az ellennek és kilövik; megy két egység előre, egymásba akadnak, nem tudnak egymástól mozdulni, mindkettőt kilövik; stb). De sajnos még ezekkel az agyf@szságaival együtt sincsenek már egy jó ideje jobb RTS játékok :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#835) .mf válasza .mf (#831) üzenetére


.mf
veterán

... és pár meccs múlva megjött a 2. commander is (Lightning War, ez is Tigris, és nem a gazdaság-gyilkos ász :DD )

Jelen állás, korrigálva az előzőben az elszámolást:
113 meccs, 102 valid, 34 loot box
14 intel bulletin
9 x 500 supply
8 skin
1 decal
2 commander

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#836) gabor7th válasza .mf (#834) üzenetére


gabor7th
addikt

Igazi veterán vagy! Milyen stílusba szeretsz játszani? Nekem jól jönne majd olyan valaki, aki jó a kezdésnél és főleg a gyalogságot használja, a COH1-nél. Mondjuk még odébb lesz, de majd visszatérek az első részhez is. A kommunikáció jelentősen emeli a hatékonyságot és jó lenne egy ütős magyar csapat...

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#837) Gery9112 válasza gabor7th (#836) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha feltelepíted és Star Wars rajongó vagy, akkor ezt próbáld ki.

Star Wars Galactic Civil War most készülő mód COH-hoz, ingyenes.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#838) .mf válasza gabor7th (#836) üzenetére


.mf
veterán

Az, hogy sokat játszottam vele, nem biztos, hogy azt is jelenti, hogy jó vagyok :DDD 100%-ban gép ellen, egyetlen PvP meccset nem toltam. Én is inkább defenzív, erős pozíciókat kiépítő, majd onnan ellentámadó típus vagyok.

Az imént, 134. meccsre megkaptam a 3. commandert, méghozzá a kinézett Spearhead :DD Nagy mázli, mert supplyból még csak 6500-nál tartok, úgy még sokáig tartott volna. Na most már végre nem kell tovább grindolni, lehet csak játszani is :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#839) gabor7th válasza .mf (#838) üzenetére


gabor7th
addikt

Hmm... kár. Egy az egy ellen a gépet azért én legyőzön, de nem expert szinten, de azt nem tartom nagy szégyennek, ugyanis nem az AI a jobb, hanem csal a gép, több erőforrást kap, több élete van az egységeinek és pl. nem hat rá a suppresson fire.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#840) gabor7th válasza Gery9112 (#837) üzenetére


gabor7th
addikt

Köszönöm a tippet.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#841) Gery9112


Gery9112
őstag

5 éves évforduló alkalmából versenyek, illetve a versenyeket követően egy nagy patch jön, amit szintén a közösséggel együttműködve csinál a Relic. Hogy mi lesz a tartalma azt még nem tudni, viszont jó, hogy ennyire foglalkoznak a játékkal. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#842) k-adi válasza Gery9112 (#841) üzenetére


k-adi
nagyúr

jönne inkább a coh3 :DD

(#843) CsonkaImo válasza k-adi (#842) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Fél éve küldték kérdőívet, hogy ki-mit szeretne a következő résztől (kor, játék mechanika, grafika stb.) szóval elméleti szinten már biztos létezik.

(#844) k-adi válasza CsonkaImo (#843) üzenetére


k-adi
nagyúr

tényleg? na ez biztató

egy jövőben játszódót megnéznék tőlük

a ww2 már unalmas

(#845) CsonkaImo válasza k-adi (#844) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Volt lehetőség jővőbeli témát választani. Én 2. VH-t meg jelenkort raktam, nekem nem fekszik a lézer show. Mondjuk egy fiktív hidegháborús korszak se lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

(#846) Gery9112 válasza CsonkaImo (#845) üzenetére


Gery9112
őstag

Csak tanuljanak a DoW buktájából, az elég nagy pofon volt nekik. Látszik, hogy a CoH 2-ben próbálják érte az embereket kompenzálni mert azzal a mai napig foglalkoznak míg a DoW 3 kvázi 3-4 hónap után "elsorvadt".

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#847) CsonkaImo válasza Gery9112 (#846) üzenetére


CsonkaImo
addikt

CoH 2 startjával is volt probléma bőven, multi szinte lehetetlen volt, annyira gyengék voltak a szerverek. Futási teljesítményről nem is beszélve. De mindenképpen bíztató, hogy a mai napig foglalkoznak vele.

(#848) Gery9112 válasza CsonkaImo (#847) üzenetére


Gery9112
őstag

Ja hát megjelenéskor egy rémálom volt a játék, én pár hónappal később 60%-os akcióban vettem meg (ami nem volt túl biztató, hogy ilyen hamar lement az ára de szerettem az első részt nagyon). 1-2 hónapig kampányt toltam és csak utána kezdtem el aktívabban multizni, amikor már javult a helyzet. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#849) k-adi válasza CsonkaImo (#845) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mondjuk a hidegháborús korszak talán jobb is lenne, de ww2 már elég

(#850) bivalyolo


bivalyolo
őstag

A kb 2 perc után jelentkező hatalmas fps drop nálatok is jelentkezik? Tök8 milyen beállítások vannak, 1v1-ben ai ellen kb semmi megterhelő nem történik, és droppol egyet úgy 30 fps környékére, majd visszaáll normális szintre.

"Let's agree to disagree!"

(#851) SyMbioTe

Helo? Van itt még valaki? :DDD
Ha igen, és még nincs meg minden, nagy akció van CoH2-re steam-en.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#852) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok. Volt valakinek olyan hogy állandóan lerakja az eredeti steames játék magát a tálcára? Nálam ezt csinálja.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.