Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#451) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#450) üzenetére

Megpróbálom így is, remélem sikerül :D Amúgy én Mechanized-el próbáltam, utólag jöttem rá, hogy a ranger jobb lenne mivel azoknak alapból van Bazooka-juk már.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#452) nagybá


nagybá
senior tag

Srácok...csak szerintem tápabbak a németek? :-|
Mondjuk az is mond valamit, hogy a keresőben kb. kétszer annyi német frakcióval játszó ember van, mint aki a másik oldal színeiben evez...

(#453) CsonkaImo válasza nagybá (#452) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem nem. Agyon lettek nerfelve a játék megjelenése óta. Én még játszottam úgy is, hogy a párducot 3 zis-el kellett lőni, hogy meg tudják karcolni, tigrisről nem is beszélve. Többen játszanak a németekkel, én is jobban szeretek velük, de simán le lehet verni őket.

(#454) SyMbioTe válasza nagybá (#452) üzenetére

Tényleg sokat gyengítettek rajtuk. Én is játszottam már megjelenéskor is és akkor a grenadier-ok szétszedtek bármilyen gyalogos egységet, mostmeg egy conscript-al nem bánnak el. Ugyanez a tankokra is ahogyan előttem mondták.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#455) nagybá


nagybá
senior tag

Akkor ezek szerint csak nekem kell még gyakorolnom :D

(#456) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Én most vettem meg hétvégén az Ardennes Assault DLC-t de ez vmi borzadály, az alap játékot végig toltam legerősebb fokozaton, de ezt... szerencsétlenkedés felsőfokon, az AI pikk pakk lelép, utolérni lehetetlen, a sajátjaim fennakadnak mindenen, a lövegnél a + emberek a tűzvonalba mennek és lelövetik magukat, a tankjaimat lövik de meg se moccannak, elfogynak az erősségpontok és nem tudok egységeket gyártani... van valahol valami épeszű leírás mit hogy, merre hány óra, mert ez így vmi hihetetlen kaka. Rettentő mód visszafogom magam, hogy most ne szidjam a föld alá ezt a kiegészítőt.

no brain, no problem

(#457) CsonkaImo válasza Zolee11 (#456) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem annyiban volt csalódás az AA, hogy kicsit könnyű volt nehéz fokozaton is. Igaz több mint 600 órám van a multiban. Szerintem a legegyszerűbb ha YouTube-on nézel végigjátszást. Az egységekre nagyon kell figyelni, egy vajaskenyér önálló elkészítését se bíznám rájuk. Multiban még idegesítőbbek. Egy tanknak hiába mondod, hogy tolasson, elkezd körbe driftelni, persze a seggét az ellenség felé fordítja stb... Az első részben sokkal jobb volt az AI.

(#458) SyMbioTe válasza Zolee11 (#456) üzenetére

Nekem is könnyű volt a nehéz fokozat, de ahogy elöttem is mondják nagyon kell vigyázni egységekre. Én szinte a Rangerekkel csináltam végig egészet azokkal nem nehéz. ki kell fejleszteni, hogy alapból 2 Bazookával jöjjenek és pikk-pakk mindent visznek, DE nagyon sérülékenyek. Tankkal tolatás: Megyomod a "U" betűt és a kívánt helyre nyomsz ahova menni akar, ilyenkor tolatni kezd, nem forgolódni. Először szerintem próbáld meg könnyű fokozaton, hogy gyakorold melyik egység a legjobb, utána mehet Hard-on. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#459) Zolee11


Zolee11
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
Én is erre a döntésre jutottam, hogy könnyű fokozat és megtanulom az irányítást jobban, kitapasztalom az összes fejlesztést, az egységek erősségeit gyengeségeit. A járművek forgolódása a legrosszabb, és sokszor állnak meg se mozdulnak pedig épp lövik őket... :)
Gyakorolni kell, végigjátszást nem hiszem, hogy meg kellene néznem, meg lelövi az estleges meglepetéseket is, az alapjátékkal nem volt gondom, igaz ott nem voltak ilyen multi jellegű a kampány pályák, szedegesd a lepottyanó csomagokat, tarts elfoglalva egyszerre 3 pontot, vagy minél többet, stb. Ott kijelölték a célt, ott van, foglald el, pusztítsd el, nem kellett számháborúsdit játszani. :N

no brain, no problem

(#460) #41133696


#41133696
törölt tag

Kellemes 95%-os akcióban vannak egyes skinek. Pontosabban négy, én be is táraztam őket. Közvetlenül a játékból lehet megvásárolni őket :)

(#461) SyMbioTe válasza #41133696 (#460) üzenetére

Ezt csak úgy lehet megvenni, ha a Steam pénztárcát feltöltöm, vagy simán kártyán keresztül is?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#462) #41133696 válasza SyMbioTe (#461) üzenetére


#41133696
törölt tag

Steam pénztárcán keresztül csak.

(#463) #41133696


#41133696
törölt tag

CoH 2 - OKW Commander: Scavenge Doctrin

Mai, játékon belüli akciós vásárlási lehetőség keretében vettem 75%-os kedvezménnyel :)

(#464) CsonkaImo válasza #41133696 (#463) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem is megvan, igaz nekem meccs után dobta. Ha sok járművet ki tudsz lőni, akkor nem rossz, mert a Scavenge után lőszert is kapsz a benzin mellett. Egységei viszont nem túl jók.

(#465) #41133696 válasza CsonkaImo (#464) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez igaz, ráadásul amelyik commandert szeretném, egyelőre még véletlenül sem akciózzák (CoH 2 - Soviet Commander: Tank Hunter Tactics :( )Viszont legalább OKW-nél is van Flakpanzer IV Ostwind.

(#466) CsonkaImo válasza #41133696 (#465) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, ez már jobb. Korai szakaszban komoly nehézségeket okozhat az OKW-nak és a Wermacht-nak is könnyű páncélosok terén.

[ Szerkesztve ]

(#467) #41133696 válasza CsonkaImo (#466) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, csak megvárom még leakciózzák azt hiszem :)

Egyébként a játékban lévő beépített boltnak mi az értelme, ha nincsenek benne folyamatos, rotálódó akciók? Most pl annyi ez a commander, mintha Steam kliensből venném közvetlenül.

(#468) SyMbioTe válasza #41133696 (#467) üzenetére

Ennek az In-Game boltna tényleg nincs sok értelme (bár 1 commandert találtam amire régóta vadásztam, és a steam boltba nincs benne)
Az akciós skinek az elején jók voltak, de sok értelme szerintem se volt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#469) #41133696 válasza SyMbioTe (#468) üzenetére


#41133696
törölt tag

jaja :) Melyik az a commander?

(#470) SyMbioTe válasza #41133696 (#469) üzenetére

Advanced Warfare Tactics.
Csináltam ugye Conscriptekkel egy jó kis taktikát magamnak és ez a commander hiányzott már mivel ebbe van a javítás+PPSH-41 mellet T-34-85-ös tank. (A Radio Inercept már csak a bónusz :D)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#471) #41133696 válasza SyMbioTe (#470) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen, az nekem is megvan:

Amit szeretek még, az az Armored Assault Tactics

" Il-2 STURMOVIK ATTACKS
IL-2 Sturmovik will loiter over the battlefield, strafing targets of opportunity with its powerful 23mm cannons.
IS-2 HEAVY TANK
An IS-2 Heavy Tank can be deployed to the battlefied.

T-34/85 MEDIUM TANK
The T-34/85, with its more powerful 85mm gun, can be deployed to the battlefied.

VEHICLE CREW REPAIR TRAINING
Vehicle crews repair battlefield damage on their vehicles once they leave combat.
RADIO INTERCEPT
Intercepts enemy radio transmissions providing valuable intel on enemy actions. "

[ Szerkesztve ]

(#472) SyMbioTe válasza #41133696 (#471) üzenetére

Azthittem megvan az Armored Assault, de sajna nincs. Na majd egy akcióba lecsapok rá :D.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#473) Gery9112


Gery9112
őstag

Hivatalosan is bejelentésre került a brit frakció :D

Megjelenés szeptember 3.-án, 20% előrendelési kedvezmény azoknak, akik már megvették valamelyik részét a COH franchise-nak.

Az új frakció mellé méretes frissítés is érkezik elsősorban grafikai tuning/optimalizáció, fejlettebb animációk illetve balansz frissítés az 5 frakció között.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#474) SyMbioTe válasza Gery9112 (#473) üzenetére

És akinek megvan az összes CoH kiegészítőkkel az nem kapja ingyen? :DDD
Viszont ennek örülök, nem is számítottam új frakcióra.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#475) Gery9112 válasza SyMbioTe (#474) üzenetére


Gery9112
őstag

Sajna nem pedig nekem is megvan majdnem mind (a Western Front Armies kivételével). :DDD
Viszont most több infót megosztottak a hivatalos oldalon, kapott is egy szép új dizájnt pluszba.

Az új animációk motion capture technológiával lesznek felvéve (kíváncsi leszek, hogy ez mennyire fog látszani egy RTS játékban de oké :DDD)

Az egy új frakció valójában kettő lesz. A britek úgy fejlődnek majd a játék során, hogy két fő irányba fejlesztheted: támadó vagy védekező. Állítólag mindkét forma teljesen más játékstílust igényel a játékostól és az alfa tesztelők is csiripelik, hogy nem lesz ez olyan sz@r. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#476) SyMbioTe válasza Gery9112 (#475) üzenetére

Lepetézek, ez nagyon jól hangzik. Már most várom, kíváncsi leszek rá. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#477) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#476) üzenetére

Aki nem tud annyira angulol (mint ahogy én sem) itt a kiegészítőről egy hír magyarul:

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#478) Gery9112 válasza SyMbioTe (#477) üzenetére


Gery9112
őstag

oo szuper, jól összeszedett cikk :R
+ ha valaki még nem látta volna, itt a Relic 2015-ös CoH 2 terve. Eddig egész jól haladnak. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#479) nagybá


nagybá
senior tag

Ha nem az lenne, hogy 23 órám van a játékban és még a németekkel nem is játszottam, akkor még meg is venném! :D
Annyira összetett és mély ez a játék, hogy eddig csak oroszokkal meg amerikaiakkal voltam és egyszerűen még mindig látom bennük az új és új taktikákat. Imádom. :C

szerk.: Persze tudom, hogy a 23 óra még nagyon kevés, de ahhoz képest, hogy más játékban már mindent feltérképeztél ennyi idő alatt, szerint elég komoly.

[ Szerkesztve ]

(#480) SyMbioTe válasza nagybá (#479) üzenetére

Ha te tudnád mennyi időm ment el még a CoH 1-ben hogy minden egységnek megtudja előnyeit és hátrányait. Fuu. Elég összetett játék és nem könnyű pl. az Oberkommando-val jól játszani :D Azt is sok ideig tart mire kitapasztalom rendesen :D. Így kb 300 óra játék után a US Forces-al és a Szovjetekkel sikerült multira egy stratégiát csinálnom, de ez se mindig tuti :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#481) #41133696


#41133696
törölt tag

Hát én most ennyinél járok :D

(#482) SyMbioTe válasza #41133696 (#481) üzenetére

Az nem semmi :DD Én most néztem, nekem 386 órám van :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#483) CsonkaImo válasza nagybá (#479) üzenetére


CsonkaImo
addikt

600 óra felett járok és a jenkikkel még nem tudok játszani. :)) Hihetetlen micro intenzív az US frakció, hiába a játékidő, egyenlőre nem megy olyan jól mint a többi hárommal.

(#484) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#483) üzenetére

Amúgy multiba csak szerintem nehéz játszani a szövetségesekkel? Mindenki egy csomót játszik a németekkel, és így akik amcsikkal vagy oroszokkal játszanak, azok nem valami jó játékosok ://
Jól jön az a balansz majd a játékhoz. :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#485) Gery9112 válasza #41133696 (#481) üzenetére


Gery9112
őstag

óóó az én kis szerény 176 órámat már be se linkelem :D nyertél :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#486) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#484) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem a szovjetekkel nincs problémám, simán lehet velük érvényesülni. Abban igazad van, hogy a többség inkább a németekkel van, de szerintem agyon lettek nerfelve már. Én is jobban kedvelem, főleg az OKW-t csipázom, de az oroszokkal is helyt állok gond nélkül. Az amerikaiakat érzem gyengének, viszont ez inkább az én hibám, mert kaptam már úgy ki ellenük, hogy csak pislogtam. Az emberi tényező nyom a legtöbbet szvsz.

(#487) nagybá


nagybá
senior tag

Mondják az emberek, hogy nerfelve lettek így meg úgy, de az, hogy NEM egyszer 90/10%-os arányban a németek voltak előnyben match finder-ben ... Nem hiszem, hogy csak azért, mert olyan szép kék a szemük :D

Amúgy az amerikaiak szerintem lerohanásban nagyon ütősek! Sajnos viszont, ha a németek kiépítik a védelmüket nagy a szopás (legalábbis az ellen soha semmit nem tudtam mit tenni).

(#488) SyMbioTe válasza nagybá (#487) üzenetére

Igen, az elején még csak-csak el lehet lenni, de amikor jön egy Panther, vagy Királytigris, meg 5 csillagos obersoldaten onnantol nehéz az élet.
Nyugi én már láttam 100/0%-ot is :DDD
Amúgy az feltűnt, hogy amcsiknál nincsen rendes nehéz tank? Nemtudom miért nem rakták be ebbe is a Pershing-et. Néztem a heavy tank camo-t és a képén nem mutatott tankot. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#489) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#488) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mert az Amcsiknak nem volt nehéz harckocsijuk. A Pershing medium tank, még ha az 1-ben nehéznek is volt beállítva. Ők a nyersanyagot a flottájukba és a tüzérségbe ölték.

(#490) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#489) üzenetére

Ez igaz, a Pershing is medium, ezt elfelejtettem :).
De akkor is berakhatták volna a Pershinget, de nem létkérdés. :

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#491) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#490) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem is elférne. :B Lehetséges, hogy lesz majd Commander ami hívhat.

(#492) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#491) üzenetére

Jó lenne, mert oké, hogy van Jackson, de az 2 lövésből megpusztul, ha közel kerülnek hozzá. Kell valami ami felfogja a lövést, de sebezni is tud pl egy Pantherbe :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#493) CsonkaImo válasza SyMbioTe (#492) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én az AT ágyút használom AP lövedékkel, a királytigrisek is tolatnak ha betalál. :DDD

(#494) #41133696 válasza CsonkaImo (#486) üzenetére


#41133696
törölt tag

A többség azért van a németekkel, mert:

- Nekik volt a legmodernebb technikájuk (emberanyag és egyéb anyag háborúban győzték le őket)
- A német katonáknak volt a legelittebb kiképzésük is.

Rengeteget játszottam a németekkel még ez össze is jött:

Viszont nagyon szeretek a szovjetekkel is lenni :)

(#495) #41133696


#41133696
törölt tag

Egyébként a szövetséges oldal annyiban hálásabb téma nekik, hogy több nemzetet lehet bevonni. Egyedül a franciákat és a lengyeleket nem, mert ők meg voltak szállva 4 évig, és előtte sem igen volt normális hadiiparuk, annak meg sok értelme van, hogy francia színekben bevonuló Sherman...

Tengelyhatalmak részéről nem tudnak mit kezdeni sem az olaszokkal (mondjon már valaki olasz fejlesztésű jó tankot, repülőt stb...), és a japánokkal sem. A csendes óceáni hadszíntéren az ottani geológiai viszonyoknak megfelelően nem igen volt páncélos ütközet. A japánoknak könnyű tankjaik voltak csak, az amcsik meg vittek Sherman tankokat, lángszórós kivitelben, illetve maga előtt az aknákat felrobbantósat. A japánoknak voltak anyahajóik, légierőjük, és gyalogságuk. Na ezek ebben a játékban nem igen dolgozhatóak fel :)

(#496) #41133696


#41133696
törölt tag

Ami hiányzik német oldalról:

- Flak 88 - helyette a sokkal kevésbé mobil PAK 43-at erőltetik
- V1 & V2
- Nebelwerfer

Vagy az, hogy a PAK40-et lehessen Opel Blitz teherautóval vontatni.

(#497) SyMbioTe válasza #41133696 (#496) üzenetére

Szép írás, és eléggé igaz is, németek mellé senkit nem lehet berakni szövetségesnek. Japánokat talán, de ahogy mondtad nekik is csak könnyű tankaik voltak, ill. repkedtek, az meg itt nehezen elképzeéhető :).
Nekem még ami hiányzik németek oldaláról:
Flakvierling
Nebelwerfer, de azt már te is írtad.
Bergetiger :DD
Meg szerintem berakhatnának olyat is, hogy a tűzéreket lehessen valamivel vontatni, ne az legyen, hogy lerakod egy helyre aztán az vagy jó vagy nem.

Viszont én annak örülök, hogy Oberkommando-val behoztak olyan tankokat is amiket a háborúban keveset használtak (Jagdtiger, Jagdpanzer) és nem olyan ismert mint pl. a Tigris.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#498) #41133696 válasza SyMbioTe (#497) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az OKW-t én is szeretem, de az acsikat nem értem, miért nem készítik el hozzá.

(#499) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Én a német kampányt hiányolom, de itt is közrejátszhat, hogy a lengyeleket, franciákat rövid idő alatt lerohanták. A keleti front a németek szemszögéből már jó lenne, csak ott is amíg nem érkezett meg az orosz tél, addig a szovjetek egy biciklit nem tudtak felmutatni, nem hogy egy normális tankot, csak erről a történelem könyvek nem nagyon írnak. Nem véletlenül volt több amerikai és brit harckocsi század orosz felségjelzéssel. A nyugati front is jó lehetne, egy védekezésre összpontosító kampánnyal. Ahogy a valóságban is történt, tartani a vonalakat, aztán amint összejön az üzemanyag az ellenséges harckocsiból, bemenni a királytigrissel az Amerikai vonalak mögé, lándzsahegyként. :C

(#500) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#499) üzenetére

Egy ilyesmit amit leírtál én is eltudnék képzelni, lehet majd azt a Company of Heroes 3-ba :DD ;] (ha lesz)
Én még amit gondoltam, hogy lehetne a Theather of War-ba egy Alföldi tankcsata, ebből is kilehetne hozni néhány küldetést.
-Hát igen az oroszoknál ki is volt az a 3 nagy tábornok?
- Tél tábornok, távolság tábornok,
A harmadik nem jut eszembe :DD, de lehet ezt is rosszul tudom. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.