Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Gyertek és osszuk meg a véleményeket és észrevételeket!

(#2) Armis válasza cannibal (#1) üzenetére


Armis
tag

(#3) FZsolt15 válasza Armis (#2) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Lehet kilőtte a kukucskálón keresztül a vezetőt :)

Fejlesztői napló a többjátékos módról: Company of Heroes 2 Developer Diary: Multiplayer
0:41-nél BUDAPEST,HUNGARY

(#4) Armis válasza FZsolt15 (#3) üzenetére


Armis
tag

Ügyes!

(#6) nanus


nanus
senior tag

A 4GB rendszermemória vége? VGA 4850/512 Mb ? :O
Először lefuttatva 2fps-el több volt.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) nanus


nanus
senior tag

Kilépésre 4xxx kariknál [link]

(#8) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

van 1-2 dolog amit nem igazán értek még.

a multiba csak ilyen vp-set lehet játszin random mapon random emberekkel? nekem az alap verzio van meg azért nincsenek skinjeim lvl34es vagyok már, v lehet én vagyok a béna és nem tudom hol kell kiválasztani..

(#9) TGaben


TGaben
tag

Sziasztok!

Tegnaptól, én is boldog tulajdonosa vagyok ennek a remek játéknak. Szerintem igazán nagyszerűre sikerült. A kérdésem az lenne, hogy csak az oroszokat, és a németeket lehet választani, nem is lesz több? Mintha az első részben több ország lett volna, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Vagy majd dlc formájában, plusz pénzért?

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#10) Xerxész válasza nanus (#6) üzenetére


Xerxész
őstag

Ez milyen konfigurációval volt tesztelve?

(#11) nanus válasza Xerxész (#10) üzenetére


nanus
senior tag

PhenomII X4-955BE
Gigabyte4850ZL H/512Mb
Segate320Gb
4x1Gb Kingmax800Mhz,

Persze eme siralmasnak tűnő eredménytől kampány simán játszható :R

[ Szerkesztve ]

(#12) TGaben válasza TGaben (#9) üzenetére


TGaben
tag

Hülye kérdés volt bocsánat, megint előbb írtam, mint gondolkodtam.

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#13) Xerxész válasza nanus (#11) üzenetére


Xerxész
őstag

Ajjajjj...akkor lehet, nálam még ennyi sem lesz? :F
Processzorom gyengébb, a VGA memóriám ugyan 1GB, de a kártya nem egy erős fajta.

(#14) TGaben válasza Xerxész (#13) üzenetére


TGaben
tag

Próbáld ki, az "auto detect" funkciót, beállítja a gépedhez. Még figyelmeztet is, ha magasabb beállítást használsz, hogy lassulást okozhat, de azért picit még lehet "szépíteni" rajta, csak akkor online, lehet, hogy nem lesz meg a kellő fps, és ezt kiírja játék közben is. Illetve ha régebbi drivert használsz, mint pl. én, (pl vga) azt is érdemes frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#15) nanus válasza Xerxész (#13) üzenetére


nanus
senior tag

Nálam elsősorban VGA memória a kevés( gpu sem megy 100% -on még birná ) ....másodsorban rendszer memória, a proci alig fél gőzzel megy. :R

[ Szerkesztve ]

(#16) nanus


nanus
senior tag

Ez meg a vicc :F csupán a felbontás alacsonyabbra vételével még alacsonyabb fps.... :C

(#17) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na akkor ma uralmam ala hajtom a vilagot. Dongetek haza a friss ropogos jatekkal :) kisse draga cdgalaxisban, de van dlc kod es polo is. Kar hogy a polo lehet kicsi lesz :D

(#18) -=Vacsek=- válasza ForRedGlory (#17) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

mekkora a polo? :D

(#19) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Biztos lesz valamilyen optimalizációs patch, mert a grafikája olyan mint a TOV-nak.

(#20) ForRedGlory válasza -=Vacsek=- (#18) üzenetére


ForRedGlory
félisten

L-es :) Mindenkinek az jar :DDD Ebbe max akkor ferek el, ha megint elkezdem az edzest :D

[ Szerkesztve ]

(#21) nanus válasza ForRedGlory (#17) üzenetére


nanus
senior tag

[link] én itt rendeltem elő :R csak póló nem volt,de az ugyis kicsi lett volna.....dlc meg van hozzá.. :C

[ Szerkesztve ]

(#22) nanus válasza ForRedGlory (#20) üzenetére


nanus
senior tag

:DD játék helyett lehet edzeni :C

(#23) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

#8-as hsz-hez még mindig keresem a választ. ha bent vok multiba nekem miért nincsenek skinek? van aki még csak lvl10es de már neki van.. nem értem.

(#24) ForRedGlory válasza nanus (#22) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Inkább mindkettő :D Bár a pólót és a dobozt,lemezeket feldobom hardverapróra, hátha kell valakinek :)

(#25) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez meg mi a...?? :W :W :W
A gépemen ennek a fosnak 300 fps-el kellene rohannia, ez miiiiiii????

szerk...: ha változtatom a beállításokat, akkor NINCS rá hatása, ugyanennyi az fps. Már csak azt kellene eldöntenem, kit égessek el máglyán...

[ Szerkesztve ]

(#26) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#25) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Valaki magyarázza el nekem legyen szíves... [link]

(#27) bpx válasza ForRedGlory (#25) üzenetére


bpx
őstag

volt több mint 2 hétig open beta, ki kellett volna próbálnod :(
nálam valami elképesztően rosszul futott (2600k + GTX 780), szarul ment és nézett is ki, nem tudom mit csináltak
az anandos diagramon meg 680 > 690, 6970 >>> 6990, a multi gpu is csodálatosan működik...

(#28) -=Vacsek=- válasza bpx (#27) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

2500K 560 gtx min 22.53 max 52.84 átlag 35.44 full grafon

(#29) nanus válasza ForRedGlory (#26) üzenetére


nanus
senior tag

Az egy forintra jutó fps nálad sokkal kisebb. :R
Jól optimalizálták konzolra :K és a készítőknek nem szóltak hogy csak pc-n jelenik meg! :U

(#30) ForRedGlory válasza bpx (#27) üzenetére


ForRedGlory
félisten

De próbáltam, csak nem gondoltam, hogy ilyen hitvány lesz. Amúgy 1440p-ben 60-70 fps van minden maxon, kivéve AAA off... Mondjuk az hogy kifagy ez a szar játék közben, ráadásul benchmark közben is kétszer egymás után az mindennek az alja :W

(#31) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Srácok ezen meg se lepődnék a helyetekben . Most jött ki a játék , még optimalizálatlan eléggé , sőt.....
Mondjuk nekem úgyszint kilép minden egyes lejátszott kampány / multi meccs után , pedig full friss minden driverem , és azért a gépem se egy régi darab :)

(#32) nanus válasza Nagy.Úr (#31) üzenetére


nanus
senior tag

Nálam már nem lépked ki több óra után sem.(ATI 4xxx vagy régebbi karikhoz [link] )

(#33) ImpersonatoR

Haverral toljuk gépek ellen de normalon is elvert minket eddig. A nemet páncélosok irtó kemények alig lehet őket kilőni.

(#34) bivalyolo válasza ImpersonatoR (#33) üzenetére


bivalyolo
őstag

itt a megoldás :D

"Let's agree to disagree!"

(#35) Nagy.Úr válasza nanus (#32) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Sajna Nvidiám van , de köszi :) ( legujabb driver )

[ Szerkesztve ]

(#36) KisRod


KisRod
tag

Írok egyet, h könnyebben visszataláljak. :)

Béták alapján megkéne venni, de nem fussa rá most sajna...

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#37) A.tessz válasza ForRedGlory (#25) üzenetére


A.tessz
senior tag

Az kemény , most néztem a rendszeredet, elég hitvány lett az optimalizálás...

(#38) ImpersonatoR

Egyebkent nekem titanon is beszaggat (ha mindent maxra rakok) neha de annyi hogy le kell venni a fizikat meg az AA t mert azt nem szereti. Majd driver al patch el javitanak rajta gondolom. Egyebkent nalam meg egyszer sem lepett ki

[ Szerkesztve ]

(#39) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Úgy néz ki megjavult a dolog :) . Ma jött ki hozzá valami 130 mega körüli kis patch , és meg is szüntette a problémákat :K . Valamint 60 FPS-el simán megy Highon 1920X1200-on

(#40) ForRedGlory válasza Nagy.Úr (#39) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az jó :)

AA max mellett?

(#41) nanus válasza Nagy.Úr (#39) üzenetére


nanus
senior tag

Nálad igen,nálam meg már megint kilépked :((( az agyam dobom el :o

(#42) ForRedGlory válasza nanus (#41) üzenetére


ForRedGlory
félisten

FPS javulást én sem tapasztaltam, de nem is teszteltem nagyon csak 1-2 benchmark. Viszont ami mocskos sokat dob az fps-en, az az, ha leveszed a felbontástól független grafikai megjelenítést 100%-ról mondjuk 66-ra. Az közel duplázza az fps-t (45 vs 70 ugyanazon beállítással) és madártávlatból talán nem látszik a különbség annyira. Próbáld ki.

(#43) Nagy.Úr válasza ForRedGlory (#40) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Jaja maxon van az AA is , habár a hóviharnál azért van FPS drop keményen.

(#44) ForRedGlory válasza Nagy.Úr (#43) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó én akkor engedelmeddel agyf@szt kapok. Azokkal a beállításokkal, amikkel neked 60 fps, nekem 40. lol ;] Félre ne értsd nem tőled sajnálom az fpst (na jó kicsit :D ), hanem ennek a trágyának az optimalizálatlanságát. Azért toltam a gépembe egy talicska pénzt, hogy ne lássak szaggatást, és ez képes megfektetni, pedig talán mondanom sem kell, nemigen van amit ne vinne röhögve. Marad minden maxon akkor 1440p-ben, kivéve az AA-t, akkor legalább megy 70 fps-el. Meg kell barátkoznom vele. Igaz ilyen felbontásban nem látszik nagyon úgysem rece, de a gondolat akkor is motoszkál a fejemben, hogy nem max. :))

[ Szerkesztve ]

(#45) nanus válasza ForRedGlory (#42) üzenetére


nanus
senior tag

Köszke :R ,kipróbálom ha megint kidob :D

(#46) pih1


pih1
csendes tag

Nekem miért nem érhetőek el a DLC-k? Cdgalaxysban vettem előjegyezve pólóval. Valamit kihagytam volna?

A4es rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném..

(#47) Snooker válasza Nagy.Úr (#39) üzenetére


Snooker
senior tag

Hol tudnám ezt a patchet letölteni ?

(#48) nanus válasza pih1 (#46) üzenetére


nanus
senior tag

Külön kulcs add steamhez (aktiváld) .
Snooker:steam megfelelő beállitásával automatikusan letölti a frissitéseket :R

Ahányszor kidob bugreport megy ,ujraindításnál steam frissitget... :F most egyenlőre megy ....vidikarit visszább vettem......lehet nem szereti ha húzva van :F

[ Szerkesztve ]

(#49) pih1 válasza nanus (#48) üzenetére


pih1
csendes tag

Hol van ez a külön kulcs? A dvd-tokban lévő "manual" hátulján van 1 amit elfogad a steam, ez xxxxx-xxxxx-xxxxx karakter. A hátoldal legalján egy másik kód is van, amit nem fogad el a steam. xxxxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

A4es rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném..

(#50) nanus válasza pih1 (#49) üzenetére


nanus
senior tag

Nekem külön rá volt ragasztva a borítóra (erre fel is hívták a figyelmem az eladók én innen rendeltem [link]), a füzet hátulján csak az alap kód van....dlc kódot külön kellett volna kapni :Y

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.