Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#651) nagybá válasza #41133696 (#650) üzenetére


nagybá
senior tag

Hát nem tudom, mióta megjelent a kieg, csak németekkel tolom és eddig zsinórban 4 győzelem :D

(#652) SyMbioTe válasza nagybá (#651) üzenetére

xD :) Tegnap jött ki, te kifogtad azokat akik nem játszottak a limited free trial-al :DD :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#653) nagybá válasza SyMbioTe (#652) üzenetére


nagybá
senior tag

Nem baj, a győzelem az győzelem :) :D :C

(#654) SyMbioTe

Amúgy azt direkt nem csinálják meg, hogyha lementesz egy videót, az a köv. frissítéssel törlődik állandóan? Tegnapelőtt is lementettem egyet, de ma már nincs a Replay-ek között. Ezeket lementi valahova a Steam, vagy csak játékon belül tudnám megnézni? Elég idegesítő, hogy állandóan törlődnek.

Szerk.: Dokumentumok mappába megtaláltam a replay fájlokat, már csak visszajátszani nem tudom...

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#655) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#654) üzenetére

Ok, tárgytalan, megtaláltam, hogyan lehet elővarázsolni a replay-eket :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#656) nagybá válasza SyMbioTe (#654) üzenetére


nagybá
senior tag

Amúgy nálam ezt a beállításokkal szokta csinálni. Bármilyen frissítés jön, low-ra állítódik minden.

(#657) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Nem túl jó jel. :(

(#658) #41133696 válasza CsonkaImo (#657) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja azt a mágikus számot amikor elértem, én is néztem :D

A biztonsági mentés mérete a kieg előtt:

... és után:

(#659) #41133696


#41133696
törölt tag

Hopp, átfordult a számláló :D

(#660) CsonkaImo válasza #41133696 (#659) üzenetére


CsonkaImo
addikt

:C :R

(#661) Gery9112


Gery9112
őstag

Brékin' nyúz!

1 új USF és 1 új OKW commander érkezik az októberi patchben. :))

[tekerjetek a 20. perchez]

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#662) SyMbioTe válasza Gery9112 (#661) üzenetére

Véégree M26 Pershing :D Lesz valami amit nem szégyen kivinni egyedül a Király Tigris elé :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#663) #41133696 válasza Gery9112 (#661) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, az infót :)

(#664) Gery9112 válasza #41133696 (#663) üzenetére


Gery9112
őstag

nincs mit :)), ha lesz még valami, amit sunyiban oszt meg a Relic azt linkelem nektek.
[itt az USF commander részletesen]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#665) LackoMester


LackoMester
addikt

Hát ez a 2 commander elég vérszegény, próbáltam mind a 2, teljes áron biztos nem veszem meg. Egyébként meg rohadtul nemtetszik , h. a kihagyott tankokat lásd. Hetzer, Pershing így fizetés után próbálják pótolni. :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#666) CsonkaImo válasza LackoMester (#665) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Sajnos amíg működik a rendszer, addig nem lesz másképp. Nyugaton egy hamburger árát gondolkodás nélkül elköltik az ilyen szir-szarokra.

(#667) Gery9112


Gery9112
őstag

Ha esetleg valaki még nem vette volna meg a briteket a humble bundle-n most 50%-al olcsóbban hozzájuthat. [link]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#668) Gery9112


Gery9112
őstag

December elejei patch-ben újabb commanderek
1 OKW + 1 USF

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#669) SyMbioTe válasza Gery9112 (#668) üzenetére

És ezt ingyen megkapjuk, vagy erről álmodozhatok tovább? :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#670) Gery9112 válasza SyMbioTe (#669) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem, sajnos fizetős lesz :O, de ezek is bekerültek a "name your commander"-be, szóval ha elsőként te adsz nekik olyan nevet, amire a legtöbben szavaznak akkor megkapod ingyen. A reményhal meg utoljára :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#671) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

most Steamen akciósan van a Company of Heroes 2 illetve egy csomó DLC-je, amelyekből annyi van, hogy nem tiszta nekem, hogy pontosan mire van szükségem, tehát:
-kizárólag a single player érdekel, multizni nem fogok
-kizárólag a német hadjáratok érdekelnek, szövetségesek teljesen hidegen hagynak

Miket kell megvennem?
Előre is köszi!
J,

(#672) Gery9112 válasza joysefke (#671) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha csak company of heroes 2-ben gondolkozol akkor egyszerűbb az, hogy mint NE vegyél meg.

COH 2 - British forces ( brit frakció multiplayerhez és ai elleni csatákhoz)

COH 2- Western Front Armies (2 frakciót tartalmaz)
Oberkommando West
US Forces

Ezek a multiplayerre kihegyezett csomagok. Ha csakis a szingli érdekel akkor:

COH 2 szovjet kampány
COH 2 Ardennes Assault amerikai kampány az Ardenneki offenzíva idején
Az AA-hoz tartozik a Fox Company dlc (sokat nem ad a játékhoz csak 3 helyett egy 4. commandert ad a kampányhoz)
COH 2 Mission Pack:
Case Blue német küldetéspakk
Southern Fronts német/orosz küldetéspakk
Victory at Stalingrad német/orosz küldetéspakk

Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#673) joysefke válasza Gery9112 (#672) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Hali!

köszi a választ, de írtam, hogy kizárólag a single playeren belül is kizárólag csak a német küldetéssorozat érdekel.

Steamen ezt látom:
CoH2 original game: Single player campaign (SOV)+multiplayer armies (SOV+GER)

The western front armies: Single player campaign (USF)

Hol vannak a németek?

Ezek a mission packok DLC-k vagy ingyenesen letölthető dolgok?

előre is köszi!
üdv
J.

[ Szerkesztve ]

(#674) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A doktrina pakkok érnek valamit single playerben?

(#675) Gery9112 válasza joysefke (#673) üzenetére


Gery9112
őstag

láttam, hogy írtad azért is írtam oda melyik része foglalkozik a német frakcióval. Máskor nem leszek ennyire túlbuzgó :R

A Western Front Armies multiplayer pakk, amely a nyugat német és amerikai erőket tartalmazza.

De, hogy kizárólag a kérdésedre válaszoljak akkor (szerintem) úgy éri meg vásárolni, hogy:

Company of Heroes 2 alapjáték ami most azt hiszem, hogy 7,5 euro

és a játék áruházi oldalánál meg kell, hogy jelenlenek a letölthető tartalmak és azokat is meg tudod most venni 75%-al olcsóbban ami most összesen 4,97 euro.

Szóval közel 12,5 euroért megkapsz mindent ami téged érdekel.

A doktrina pakkok a multit érintik csak.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#676) SyMbioTe válasza joysefke (#673) üzenetére

Német kampány nincs ebben a játékba, csak szovjet. Németeket csak a mulitplayer részében lehet játszani.

(#677) Gery9112
Igazad van, ezt elfelejtettem.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#677) Gery9112 válasza SyMbioTe (#676) üzenetére


Gery9112
őstag

Olyan kampány igaz, hogy nincs mint az első részben de küldetéspakk van amelyben a németek szerepelnek.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#678) joysefke válasza Gery9112 (#675) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen! :R

(#679) #41133696


#41133696
törölt tag

(#680) nagybá


nagybá
senior tag

Halló!

Anno a topikban volt szó arról, hogy kinek lehet eladni a trading cardokat.
Nem tudjátok ki volt? A piacon nem nagyon veszik.

Köszi!

(#681) szabadoslac


szabadoslac
tag

Üdv mindenki

Egy olyan problémában kérném a segítségeteket, hogy a játék online használata során nem tudom csak egyetlen egy nemzettel játszani.

Az összes többinél nem működik a profilom !!

Kipróbáltuk egy havernál és nála is ugyan az ha az én rofilommal lép be akkor csak egy nemzetnél van profil az összes többinél üres minden.

Mi lehet az oka és hogyan lehet orosolni.

Előre is köszi

(#682) CsonkaImo válasza szabadoslac (#681) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mit vettél meg pontosan? Melyik nemzettel tudsz lenni?

(#683) szabadoslac válasza CsonkaImo (#682) üzenetére


szabadoslac
tag

A Wehrmacht hibátlanul működik de a másik 4 nemzet amit megvettem hozzá nem megy vele a profilom.

A játék elindulása után elveszi a profilomat és üres minden

(#684) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Végre végigvittem a CoH2 kampányt és a story hiába volt elég sablonos, maga a játékmenet és a történet is bejött :R
Most viszont kipróbáltam az Ardenes Assault DLC-t és hamar rá is untam...elég gázosnak találtam a mentési rendszer átvariálását, de a pohár akkor telt be, amikor a a Withdraw-al kiléptem vissza a menübe és később amikor folytatni akartam, akkor meg már el volt veszve a korábbi mentés és előről kezdte az egész pályát :W

(#685) nagybá


nagybá
senior tag

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy a brit kieggel lehet multizni alapjáték nélkül?

(#686) CsonkaImo válasza nagybá (#685) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Üdv!

Lehet! :K

(#687) nagybá válasza CsonkaImo (#686) üzenetére


nagybá
senior tag

Köszi! :)

(#688) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Wave Defense mod nincs a játékhoz? Theater of War kiegészítőben vagy egy ilyen mission, de az csak egy játékos. Ilyesmi marha jó lenne co-op-ban.

(#689) Lavar


Lavar
aktív tag

Hali,

még novemberben megvettem a játékot 1690-ért, dobozosat (3 dvd), eddig a szekrényben pihent, és most lett meg az új gép. ODD-t nem vettem, - ha így nem oldható meg kérek kölcsön valakitől - van rá lehetőség, hogy csak a kódot üssem be, és letöltsem steam-ről? :R

(#690) Gery9112 válasza Lavar (#689) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen a játék natívan támogatja a steam-et, elvileg ez a dobozon is szerepel. :U

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#691) Lavar válasza Gery9112 (#690) üzenetére


Lavar
aktív tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#692) k-adi


k-adi
nagyúr

Hello.

melyek azok a mapok (valami jó survival / bevédhetős kellene 1v2 vagy 1v3-hoz) + mod-ok amiket érdemes meglesni coh2-höz?

(#693) CsonkaImo válasza k-adi (#692) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én is ilyesmit keresek, de inkább co-op-ba nyomnám. Theater of War kiegészítőkben vannak jó defense missionok. Fentebb linkeltem egyet, nézz rá.

[ Szerkesztve ]

(#694) jansky1


jansky1
senior tag

3v3-ra keresünk axis ellenfeleket ma estére. gyertek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#695) #41133696 válasza #41133696 (#381) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ma ismét megnyertem :D

(#696) CsonkaImo válasza #41133696 (#695) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem is megvan, én is "megnyertem". Valamelyik alap OKW commander-rel nagyon jól párosítható, ha van társa az embernek. Fejből nem tudom a nevét, de flare-t tud dobni, ami felderíti az ellenséget, így A Zeroing Artillery elég súlyos csapás tud lenni.

Szerk.: Mert ugye, csak akkor tüzelnek ha látják a célpontot is.

[ Szerkesztve ]

(#697) #41133696 válasza CsonkaImo (#696) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen. Ezért is jó csapatban játszani.

1111 óra :)

(#698) CsonkaImo válasza #41133696 (#697) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az szép! :C Nekem "csak" 689 órám van benne. 5 hónapja játszottam utoljára. Nem azért mert rossz, csak én ennyi idő után szoktam kiégni. Majd talán egy év múlva előveszem megint.

(#699) k-adi


k-adi
nagyúr

Hello.

Na sikerült jó kis modokat találnom, meg 1-2 érdekes mapra is ráleltem...viszont ami érdekelne:

- utolsó patchben kivették a havat, vagyis a mélyhavat amiben lassan mozog mindenki és a hóvihart ami nekem tetszett.. hogy lehet vissza varázsolni? Skirmishnél a Cold Tech = sceneraio settings nem segít (a disable pedig nyilván nem jó megoldás :D )

- tudtok jó depis :D éjszakai, illetve mocsaras pályát?
- illetve valami king-of-the-hill szerűség is kellene, amiben ugye van egy nagy domb és az azon lévő csillagpontot kell becampleni jól :) (steamworks pályákat valamiért nem tudom beszerezni, ezért csak külső linket küldjetek pls :) )

(#700) Gyuri44


Gyuri44
aktív tag

Lehet már tudni mikor jön a dx12-es patch a játékhoz?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.