Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#751) Gery9112 válasza Zolee11 (#747) üzenetére


Gery9112
őstag

Szia,

Én is szoktam még játszani vele, heti 1-2 alkalommal amikor időm engedi. :) A játékkal kapcsolatos híreket a mai napig olvasom mert remélem, hogy jön még tartalom a játékhoz.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#752) Zolee11 válasza Gery9112 (#751) üzenetére


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Nálam is változó, hogy mennyit játszom, mikor érek rá. Főként hétvégén a délelőtt esélyes, illetve késő délután, vagy este ami esélyes. Hétköznap ritkább, de ha épp játszani tudok az 19h környéke. Steam-en ZoL83 néven vagyok fent. 120+ órát játszottam, még bőven tanulok, akinek ez nem veszi el a kedvét, az vegyen fel nyugodtan barátnak... :K

no brain, no problem

(#753) Gery9112 válasza Zolee11 (#752) üzenetére


Gery9112
őstag

okés, felveszlek steam-en ha hazaértem melóból. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#754) szabadoslac


szabadoslac
tag

Üdv.

Annyi segítséget szeretnék tőletek kérni, akinek erős combos kártyája van és játszik ezzel, mi a legmagasabb grafikai lépcső?

Én korábban úgy emlékeztem, hogy volt benne Very High beállítás.
Jelenleg High és Higher amire tudom állítani.

Azt szeretném tudni, hogy nálam van baj vagy ez már a a max.?

Köszi

(#755) CsonkaImo válasza szabadoslac (#754) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem R9 290X-em volt, egy hónapja adtam el a gépet, szóval elég friss infóval tudok szolgálni. Én mindent high-ra állítottam, kivéve az élsimítás volt medium-on. Így az átlag fps bőven 60 felett volt 1080p-n. Viszont a nagyobb akciókban, sok robbanásnál és füstnél 25-30 fps-re leesett. Egy 6700K volt mellette, 4,5GHz-en. Sajnos ilyen a játék engine-je. 14GB RAM-ot eszik 4v4 meccseken, ebben benne van a rendszer is.

(#756) szabadoslac válasza CsonkaImo (#755) üzenetére


szabadoslac
tag

Arra nem emlékszer, hogy a High fület lehetett volna Very High ra állítani, vagy a High volt a csócs amit a játék adott?

Köszi

(#757) CsonkaImo válasza szabadoslac (#756) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Image Quality-nél volt csak higher lehetőség, de az nagyon visszafogta a teljesítményt, így nekem high-on volt. A többinél csak high a max beállítás szerintem. Majd remélhetőleg ír valaki, aki most is meg tudja nézni.

(#758) szabadoslac válasza CsonkaImo (#757) üzenetére


szabadoslac
tag

Remélhetőleg.

Köszi az eddig is!

(#759) SyMbioTe

Nekem így néz ki jelenleg, ha minden fel van húzva maxra:

Akit érdekel, elkészült egy béta fordítás (egy srác újra elkezdte fordítani, miután Baker kukába dobta...), INNEN le kehet tölteni, akit érdekel. :)
"Ez a Demó fordítás tartalmazza a Company of Heroes 2 - Ardennes Assault hadjáratának teljes fordítását, illetve a menük, Játék tippek és más egyebeket."
FB oldaluk: [link]

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#760) szabadoslac válasza SyMbioTe (#759) üzenetére


szabadoslac
tag

Ezek szerint én emlékeztem rosszul :( Igaz már bennem volt egy két ....

No mindegy szóval én úgy emlékeztem, hogy van Very High is.

Akkor igaza volt korábban Speed(R) mesternek a kártya meg minden csúcson van.

Köszönöm uram segítségedet.

Amúgy milyen vga. van ?

(#761) SyMbioTe válasza szabadoslac (#760) üzenetére

Nincs mit :).
GTX 960 4Gb, i5-4460-al, 8gb ram.
De nem ilyen beállításon játszom
Élsimítás ki van kapcsolva, meg általában a v-sync is. 2v2/3v3-ba nem szokott gond lenni, csak nagy füstnél és hasolnlóknál, 4v4-et meg elég ritkán játszom.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#762) szabadoslac válasza SyMbioTe (#761) üzenetére


szabadoslac
tag

Pedig ott van még csak nagy dirr -durr :)
Adok kapok. Szerintem próbáld ki az az igazi.

Köszi mégegyszer

(#763) chris0000


chris0000
őstag

hi.
én most szedtem elő a játékot,mert korábban vártam a fordítást...hát nem jött sajnos,de ezt az ardennest kipróbálom...
a játékban alapból benne volt az ardennes assault?most látom a játékban,h a campaign-nál lehet választani soviet/ardennes közül...nem külön lehetett megvenni az ardennest?thx.üdv.
nekem is fullon van beállítva,980Titániummal...

(#764) szabadoslac válasza chris0000 (#763) üzenetére


szabadoslac
tag

Hali

Te vagy az én emberem :DDD

Nos a kérdésedre nem tudok válaszolni mert én csak online vagyok semmi mást nem próbáltam.

Viszont a korábbi kérdésemre nálad mi a képlet. Mivel az egy elég bitang vga. szóval grfikában nálad mi a választható legnagyobb ???

(#765) chris0000 válasza szabadoslac (#764) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
ugayanaz mint SyMbioTe kollégánál...most néztem.
megy is rendesen,de még most kezdtem,nagy csatákban még nem voltam meg füst ilyesmik...
az ardennes nincs benne sajnos csak feldobja,h választható campaign,de mikor indítanám akkor a begin helyett purchase van(vásárlás).néztem steamen áhh 29€
nincs egy ardennes kiegészítőd? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#766) szabadoslac válasza chris0000 (#765) üzenetére


szabadoslac
tag

Sajna nincs.

Köszi, hogy megnézted.

Gyakorolj sokat és várunk 4 vs 4 ben beizzad a gyatya

(#767) #41133696


#41133696
törölt tag

:C

(#768) SyMbioTe válasza #41133696 (#767) üzenetére

Látom te is bevásároltál. :D
Én megvettem a 4 új parancsnokot, meg még pár apróságot. 30 helyett 10 euróért :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#769) #41133696 válasza SyMbioTe (#768) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja :) A 12000 pénznél járok játékon belül majd ha meglesz a 15 000 akkor veszek még egyet :) Az német lesz szerintem :)

Company of Heroes 2 - 2v2 - Gelsenkirchen Refinery map - Heavy Cavalry Company Doctrine - Youtube

(#771) #41133696


#41133696
törölt tag

Gondoltam élőben is megnézem :)

T-34/85 Debrecenben - Youtube

(#772) Reno7


Reno7
senior tag

A relic accounthoz járó 30k pontot a steamesek is megszerezhetik valahogy? Vagy az csak retail játékokhoz jár?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#773) SyMbioTe

Elkészült a játéknak a magyarítása: [link]
Facebook oldaluk: [link] (leírják részletesebben, hogy mi van benne)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#774) chris0000 válasza SyMbioTe (#773) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
ez nagyszerű hír,thx az infót!
üdv.

[ Szerkesztve ]

(#775) SyMbioTe

Mivel kész lett a fordítás a játékhoz, elkezdtem csinálni a kampnányt is.
8. küldetés, nehéz szinten: Itt direkt van ilyen ócskán megcsinálva, hogy a Tigris a Stug III G.-t(!!) csak minden harmadik lövésre viszi át? 10-ből 7 lövés gond nélkül lepattan...

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#776) bivalyolo


bivalyolo
őstag

A complete pack most 10€ steamen. Gondolkodtam a megvételén mivel eddig csak az alap volt meg.
Ha megveszem, ebben ugye benne van az alapjáték is, akkor az alapot el tudom küldeni barátnak giftként vagy ilyenkor az kvázi elveszik?

"Let's agree to disagree!"

(#777) CsonkaImo válasza bivalyolo (#776) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem tudod átadni az alapjátékot, amit egyszer aktiváltál a fiókodra, az már végérvényesen a tiéd.

(#778) SyMbioTe válasza CsonkaImo (#777) üzenetére

Szerintem arra gondolt, hogy a komplett cuccban amit megvesz, az abban bennelévő alapjátékot, de gyanítom, szerintem azt sem lehet, de nem tuti.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#779) chris0000 válasza bivalyolo (#776) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
nem lehet tovább adni sajnos.
a rendszer figyeli mi van meg neked és csak azokat teszi hozzá a fiókodhoz ami nincs meg,a többit figyelmen kivűl hagyja.+példányt nem ad.
üdv.

(#780) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Köszi mindkettőtöknek! Sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz. Na mind1, azért bezsebelem ennyit mindenképp megér. :)

SyMbioTe: igen ez lett volna az elképzelés. :K

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#781) chris0000


chris0000
őstag

hi.
ide kell rakni a magyarítást...C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Company of Heroes 2\CoH2\Locale\English

(#782) #41133696


#41133696
törölt tag

Dicső harcok árán kapni új commandert ingyen :D

(#783) #41133696


#41133696
törölt tag

Ehh ezért kellett a 60 GB-os SSD-ről az L.A Noire-t leszednem :)

Maga a frissítés 144 MB...

(#784) chris0000 válasza #41133696 (#783) üzenetére


chris0000
őstag

uhh ez most jött ez a frissítés?

(#785) #41133696 válasza chris0000 (#784) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen :) Dolgoztatta is az SSD-t rendesen.

(#786) Gery9112 válasza #41133696 (#785) üzenetére


Gery9112
őstag

ha van kedved/időd szívesen meghallgatom a véleményed az új balansz frissítésről :R, tervezem újra felrakni a játékot (hely hiányában le kellett törölnöm) azonban tegnap este jött a Relic-től a zárt béta kulcsom a DoW 3-hoz, de utána mindenképp vissza szeretnék térni aktívabban a COH 2-höz.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#787) nagybá


nagybá
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Nem tudjátok mi ez a 2.3GB-os frissítés? Sehol sem találok leírást róla a neten, de steam most elkezdte szedni. :-|

(#788) Gery9112 válasza nagybá (#787) üzenetére


Gery9112
őstag

az alján megtalálod az április 25-i frissítés tartalmát

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#789) batman91


batman91
őstag

Helló emberek!

Akit érdekel célegyenesbe került a Company of Heroes Eastern Front mod. Az évek óta folyó fejlesztés hamarosan a végére ér. Már hivatalosan is felkerült a Steamre, viszont még nem elérhető. De a fejlesztők azt ígérik, hogy ebben a hónapban elkészül végre. Én már alig bírom kivárni, évek óta követtem a fejlődését.

Akit érdekel a mod, nézzen rá erre a linkre: [link]

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#790) batman91 válasza batman91 (#789) üzenetére


batman91
őstag

Tegnapi nappal hivatalosan is elrajtolt a mod Steames változat. Akit érdekel, az most letöltheti ezt a kiváló modot. Fényévekkel jobb mint a selejt Company of Heroes 2 és ráadásul ingyenes is. Tegyetek vele egy próbát, megéri.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#791) chris0000 válasza batman91 (#790) üzenetére


chris0000
őstag

thx a hírt!üdv.

(#792) #41133696


#41133696
törölt tag

No, ma megint vásárolgattam :)

Már csak ezek hiányoznak

(#793) #41133696


#41133696
törölt tag


Pár év alatt összejött :)

Company of Heroes 2 - Commander vásárlás 78 000 játékpénzből - Youtube

Végre megvan az összes commander :)

(#795) hodostamas


hodostamas
addikt

Sziasztok,

meglett a játék most pár napja az ingyenesség jegyében, de azt hiszem örülök hogy nem költöttem rá előtte, pedig mindig is tetszett.

Kicsit játszottam vele, save game, majd most próbálnám visszatölteni és crashel... Új kampányt tudok indítani de a két mentésemet nem tudom visszatölteni.. google-ben csak annyit találtam hogy sokaknál csinálja, solution nincs...

Valaki esetleg? :R

(#796) JuliusK válasza hodostamas (#795) üzenetére


JuliusK
tag

Szia!

Mit jelent, hogy crash-sel? Kék halállal kifagy, vagy fekete képernyő és se kép-se hang? Vagy egyszerűen a mentés betöltése után kidob a játékból?

Én már több mint 3 éve játszom vele és már 700+ órám van a játékban. Az utóbbi egy évben ritkán nálam is ki szokott fagyni fekete képernyővel, amire van megoldás, azért kérdezem.

Egyébként ne szegje kedved, szuper játék és még mindig remek a látvány, amit ad. Még mindig szeretem és nem unom, bár az utolsó balance update nem javított a játékon. Megyek is vissza játszani multiban... :)

[ Szerkesztve ]

(#797) batman91


batman91
őstag

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy a commandereket csak megvenni lehet? Vagy szintlépéskor is eshetnek, mint a többi kiegészítő cucc?

Viszont, most hosszú idő után visszatértem és pozitívan tapasztaltam, hogy végre sikerült gatyába rázniuk. Így már egy-két apróságot leszámítva nincs vele bajom.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#798) hodostamas válasza JuliusK (#796) üzenetére


hodostamas
addikt

Szimplán megáll a töltés kb 75%-nál és kilép.

Tudom hogy jó játék, nyomtam is 1-2 skirmisht :)

(#799) JuliusK válasza hodostamas (#798) üzenetére


JuliusK
tag

Szia!

Így utánaolvasva, valószínűleg a korábbi mentésed már nem megy az új patch-csel. Esetleg megpróbálhatsz egy olyat, hogy a játék fájljainak épségét ellenőrződ a Steam-ben.

Company Of Heroes 2 -> Tulajdonságok -> Helyi fájlok -> Játékfájlok épségének ellenőrzése:

(#800) JuliusK válasza batman91 (#797) üzenetére


JuliusK
tag

Szia!

Commandereket lehet kapni játék végén is, de nekem még egyszer sem sikerült, viszont van itt olyan fórumtárs, akinek igen. Szerintem elég ritka, de lehet, hogy tévedek.

Egyébként az In Game Store-ban, most minden cucc akciós, így az összes Commander is. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.