Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2

Hozzászólások

(#51) pih1 válasza nanus (#50) üzenetére


pih1
csendes tag

Megtaláltam. A számla hátoldalán volt..:facepalm

A4es rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném..

(#52) nanus válasza pih1 (#51) üzenetére


nanus
senior tag

:DD :C

(#53) Armis


Armis
tag

Nálam is elég gyenge autodetecten, az NVidia Experience még a monitor és a gameplay felbontást is levette volna, de plusz FPS persze nincs. De minden patch-csel változik az autodetect is. Azt az orosz béta performance tesztet szerintem kár nézegetni, viszont hamarosan készülni fog új bizonyára.

A CDGalaxis-os pólóra ne térjünk ki, hátán óriási sarló és kalapács vörösben, itthon büntetnek érte, de legalábbis magyarázkodnod kell, hogy csak egy játék, nevetséges...

(#54) Nagy.Úr válasza Snooker (#47) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Steam töltötte le nekem a mai nap folyamán kb 130 mega volt. De egyébként szerintem mindenkinek ma kellett hogy letöltse

(#55) nanus válasza ForRedGlory (#42) üzenetére


nanus
senior tag

Gameplay resolution: levettem 100%-ról .....fps nő a játék kinézete viszont ocsmány :DDD
Inkább szebb legyen :B

Armis: Önkényuralmi jelkép .....ilyen is csak "magyarisztánban" van ....röhej.Vidéken sem lehet egy helyen tartani a kettőt(sarló-kalapács)pedig néha meg kell kalapálni a sarló élét mint a kaszát "faszán":K :DD

[ Szerkesztve ]

(#56) Armis


Armis
tag

Német teszt tegnapról

Milyen atomerőmű kell neki? Meg mi ez az Nvidia undor? Akármilyen szép is, ilyen gépigényt ez a látvány nem indokol szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#57) nanus válasza Armis (#56) üzenetére


nanus
senior tag

Ezt teszteljék ....mia tök ...minden kiklépés után ujrainditásnál 13Mb letöltés ...aztán 2 óra játék után ujra megadja magát ...random fagyi nem finom. :(( előbb telik be a vinyó mint ez meggyógyul :F

[ Szerkesztve ]

(#58) ForRedGlory válasza Armis (#56) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lol...akkor megnyugodtam, hogy itt masnak is gondok lesznek a futtatassal :D A szomoru az, hogy ez a jatek csak akkor lesz elvezheto maxon, ha duplazodik az fps... Na azt viszont ketlem hogymeg tudna oldani a fejleszto patchekkel es az nvidia driverrel. Az elsimitasos eredmenyek szanalmasak. Meg AA nelkul is kepes beszaggatni ha nagy robbanasok vannak vagy eg az erdo/haz. Vicces na
..

Mondjuk...nekem eleg lenne ha lenne benne normalis sli support, akkor minden gondom elszallna. Megoldasig szerintem jasztok a CoH1-el, az legalabb fut, raadasul szep is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59) wednesday


wednesday
őstag

Ez a játék játszhatatlan nálam. 17 a maximum!! FPS, 10 az átlag, 0,76 a minimum. :D Jó, tény, hogy 100 éves már szegény gépem, de nem is maxon futtattam, hanem 1024x768-ba mai telefonok is már leverik minden LOW, off, és gameplay res. 50%. Így is olyan ocsmány, hogy az első részt nem lehet ennyire lebutítani, ami maxon, skin packel meg hasít.
Nem skálázódik egyáltalán, mert bármit állítok, kb ilyen értékeket dobál high-on is AA-nélkül. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy ez nem eredeti, tehát nem is reklamálok. Csak rájöttem, hogy ha pénzt akarok kiadni érte, a gépre is költhetek keményen, akár a játék árának 20x-osát is, és ez nem fog menni. :(

A béta sokkal jobban futott nálam, igaz azt elfoglaltságok miatt 2-3x játszottam vele. Multi miatt kéne a játék, az első résszel is sokat toltam a multit, (még a LOW grafikával is kibékülnék, ha szépen futna) de ez így jegelve, akár évekre.

(#60) nanus válasza wednesday (#59) üzenetére


nanus
senior tag

Nálam az eredeti ugyan olyan....szaaaaar.. :DDD

(#61) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

A havas pályákon én is nevetségesen alacsony FPS értékeket kapok , ami azért szerintem már a vicc kategóriába tartozik . Inkább adták volna ki később , nem bántam volna azt a néhány hónapot , de akkor legalább egy jól optimalizált 100 % os játékot kaptam volna , nem ezt .

(#62) ImpersonatoR

HT on vagy off a jobb vajon ?

(#63) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Hát nálam is rendesen szarul megy a játék.Pedig gép az van alatta rendesen.Nem játszhatatlan maxon Full Hd-ban de néha néha be be szaggattA gép pedig I7 2600 Kingston 8gb 1600Hz HD7950.Érdekes és még nem is túl szép a játék.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#64) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ezt valaki kiprobalna? :D En epp vonatozom, de erdekelne.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#65) Nagy.Úr válasza ForRedGlory (#64) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Én a magam részéről nem nagyon szoktam bízni ezekben , rengetegszer előfordult már , hogy valami kamu volt az egész , és sz*rt sem ért , de természetesen aki akarja próbálja ki ( és írjon róla véleményt )

(#66) nanus válasza ForRedGlory (#64) üzenetére


nanus
senior tag

Mivel a verzió száma 3.0.0.9720
Akkor mia turó az 1.02 :F

Amugy most is volt valami 15x megás frissités....

[ Szerkesztve ]

(#67) nanus válasza nanus (#66) üzenetére


nanus
senior tag

:DDD a sötét oldal :D

(#68) kris75


kris75
aktív tag

Hivatalos gépigénye van a játéknak? :F

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#69) bivalyolo válasza kris75 (#68) üzenetére


bivalyolo
őstag

steamről

System Requirements
OS: 32bit Vista
Processor: 2Ghz Intel Core2 Duo or equivalent
Memory: 2GB RAM
Graphics: 512MB Direct3D 10 capable video card (GeForce 8800 GT or Radeon HD 2900XT)
DirectX®:
Hard Drive: 30GB free Hard disc space
Internet: Broadband Internet connection

"Let's agree to disagree!"

(#70) ForRedGlory válasza bivalyolo (#69) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megneznem, hogy ilyen gepen hogy megy :D

(#71) bivalyolo válasza ForRedGlory (#70) üzenetére


bivalyolo
őstag

én próbáltam egy ehhez hasonló gépen kb 5 percig bírta aztán levágta asztalra onnan visszalépni már nem engedett és csak az újraindítás segített..

de kétségtelen hogy elindult a minimum gépigény pedig azt jelenti hogy azon a konfigon elindul a normális futás az viszont nem garantált :D

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#72) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Én még most is csak abban tudok reménykedni , hogy a sok patchel valahogy megcsinálják , ha nem, akkor az évben másodszor dobtam ki közel egy tizest .

(#73) kris75


kris75
aktív tag

Most játszott unk Kb 2 órát és minden hiba nélkül ment a játék.

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#74) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megint volt valami 150 megás patch, hát persze hogy bolhafingnyi gyorsulás sincs utána :D Már kijött valami 350 MB összesen, de nem nagyon látok változást.

(#75) Rexcor


Rexcor
őstag

Ahogy olvasom most a hsz-eket nem túl optimalizált a játék. Én is most vette meg, de akkor az 1 kis 780-al meg sem próbálok játszani vele még 1175/7100-on sem. Inkább várok valami optimalizáló patch-re. Így költsön az ember ennyi pénzeket gépre, ha az évben 2-3 játékkal szeretnék játszani, de így sem tudok normálisan. :U

(#76) Armis


Armis
tag

GTX660-nal produkálok 40-es átlagot, amit az Experience lő be hozzá. Több fps van amúgy low AA-n, mint off-on, érdekes. Fizika high, minden más medium. Múlt héten még E8400-lal 24 volt, ha minden low volt.
Full HD-n. W8 64 bit SSD-vel.

[ Szerkesztve ]

(#77) ha1265


ha1265
tag

Nem tudom, nálam gtx660-al tökéletesen fut 50 átlag fps-el, tesztben 25-öt adott minimumra, de az én szemem azt még folyamatosnak látja :DD Minden maxon, csak AA van low-on, nem láttam sok különbséget az élsimítások között, csak teljesítményben... Nálam egyszer sem fagyott még ki ;]
Amúgy jó drága játék ez, majdnem vártam néhány hónapot/évet, míg kb megfeleződik, de Go2arena-n már most van 43% kedvezmény, le is csaptam rá.

(#78) ImpersonatoR

Masnak is eltunedeznek a medaljai? Tok idegesito pl haverral megcsinaltuk a co-op kuldiket es nem mutatja a jelvenyt meg a best time ot...

(#79) seederking válasza ha1265 (#77) üzenetére


seederking
őstag

Nekem is simán fut,kilépkedés stb nélkül.
Majdnem minden maxon.AA medium + még valami mediumon.
Nagyon király gamma.Nem ismertem az első részt így még nagyobbat ütött:)Csak félek,hogy lassan kipörgetem a kampányt de sebaj majd újra kezdem veterán-on.Most az első "nyári" hómentes pályán járok.
Te mennyiért jutottál hozzá?

"Hunter Tiger Tank Level" eszméletlen hangulatos :)

Kérdés : Hogy lehet felturbózni a szükséges 'anyagok' újratermelődését a katonák,járművek készítéséhez?Harcra adja vagy mire?

[ Szerkesztve ]

(#80) ha1265 válasza seederking (#79) üzenetére


ha1265
tag

Én itt vettem, így is 8 ezer körül volt, de a steames 50 euróhoz illetve a hazai 11 ezer Ft-os dobozos kiadásokhoz képest mégis olcsóbb :K Kampányban maximum úgy tudod, hogy az ellenfél utánpótlását lenyúlod (supply és ammo boxok felvétele), multiban illetve a többi játékmódban pedig bizonyos területek elfoglalásával. Számomra jó vétel volt és megérte, mert a kampány csak egy kis része a sok közül, amikkel ez a játék jó ideig le tudja kötni az embert.

(#81) ha1265


ha1265
tag

Ha jól láttam, co-op küldetéseket csak steam baráttal lehet játszani, az enyémek közül pedig senki nem játszik még csak hasonló játékokkal sem, szóval ha valakinek lenne kedve, vagy hasonló cipőben jár, akkor kipróbálhatnánk.
Köszi :D

(#82) Armis válasza ha1265 (#81) üzenetére


Armis
tag

Hunfifus vagyok Steamen, vegyél fel. Hétfőtől nem leszek egy hétig, de ma, vagy holnap tehetünk egy próbát. Nekem sincs kedvem AI-val ToW-ozni.

(#83) ImpersonatoR válasza ha1265 (#81) üzenetére

Ha kész írd mar leplx, hogy neked megmaradtak e a medáljaid mert nekünk eltűntek a co-op medálok.

(#84) ha1265 válasza ImpersonatoR (#83) üzenetére


ha1265
tag

Végül kipróbáltuk, megkaptuk a medálokat, majd ki- és visszalépés után is megmaradtak.

(#85) Sonja


Sonja
veterán

GPU teszt

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#86) ImpersonatoR válasza ha1265 (#84) üzenetére

ma újraraktam így mar nekem is jó :DD

(#87) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Olyan gondom lenne,hogy a 11. pályán vagyok és mentenék játék közben és puff kilép asztalra.Eddig semmi gond nem volt,de most akármikor mentenék kilép és bejön valami "bug regisztráló ablak" hogy írjam le a problémám,adjam meg az email címem stb. :F

(#88) ForRedGlory válasza Sonja (#85) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Továbbra is gyalázatos :DDD :C

(#89) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

Megvásároltam én is a játékot. Bár 1 sima netes hirdetésből, nem hivatalos oldalról.
Minden nagyon fasza vele. Ami egyből gyanús volt, nem volt telepítő kód. Feltelepítettem simán, és ment.
De, minden küldetés végén amikor rányomok a next mission-ra, akkor kilép a játék, miután vissza lépek tudom folytatni a következő misszióval, illetve játék közben is 1 csomószor csak úgy kidob, kifagy az egész gép, vagy 1 másik ablak jön be, hogy írjam le a problémám, és küldjem el.
Valszeg még sem eredeti a játék? :O

(#90) nanus válasza forras2 (#89) üzenetére


nanus
senior tag

De igen .. :D

(#91) ha1265 válasza forras2 (#89) üzenetére


ha1265
tag

Ha nem lenne eredeti, nem tudnád használni a steamet és nem kapnál xp-t sem.

(#92) forras2 válasza ha1265 (#91) üzenetére


forras2
őstag

Nincs is steamem. Tehát akkor ezzel pont befürödtem :(

(#93) ForRedGlory válasza forras2 (#92) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te most sz@patsz minket... :U

(#94) forras2 válasza ForRedGlory (#93) üzenetére


forras2
őstag

Nem...
Kéne? :U

(#95) ForRedGlory válasza forras2 (#94) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát lehet jobb lenne, rád nézve, mert így két dolog lehet, vagy végtelenül naiv vagy, vagy végtelenül hülye. Gondolkozzál már. Veszel egy játékot neten valahonnan, ami helyből steames (de neked steam nélkül fut) és kódot sem kapsz. Aztán csak azután esik le, hogy nem eredeti, miután itt is írták!? Hol élsz? :O

[ Szerkesztve ]

(#96) forras2 válasza ForRedGlory (#95) üzenetére


forras2
őstag

Előtte is leesett, csak bíztam benne, hogy vannak még csodák :U
Bár hülyének hülye vagyok, ezt nem is tagadom... De hát így szép az élet :DDD

(#97) ForRedGlory válasza forras2 (#96) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Valami pozitívum :DDD

(#98) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Ma is lejött egy kb 400 megás frissítés hozzá . Majd elválik mennyit javított / rontott rajta :)

(#99) ha1265 válasza Nagy.Úr (#98) üzenetére


ha1265
tag

Azért 1-1 patch note nem ártana az ilyen nagyobb frissítésekhez. Nekem is lejött 380 mega, ami fogalmam sincs micsoda :D

(#100) ForRedGlory válasza ha1265 (#99) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Trójai ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Company of Heroes 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.