Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) pècsimunkás válasza carl18 (#5248) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èrtem :R !
Sokszor úgy sem fogom hordozni szabad tèrre . Ha meg igen , max fel töltöm előtte Csak fúrcsálottam , hogy van rajta microUSB , ès nem lehet vele tölteni . A telefonom USB-C , a tabletem microUSB , a hangfal meg egy harmadik verzió . Kb ennyi a " problèma ".

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5252) carl18 válasza pècsimunkás (#5251) üzenetére


carl18
addikt

Hát a D fine a leírása szerint képes powerbanként üzemelni. Ezért kaphatott micro usb csatlakozott,azaz ha a telód lemerül tudod róla tölteni.
Az már kérdéses mire elég 6600 mah főleg ha még zenét is akarsz hallgatni róla :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5253) Viktor77 válasza zsírsámán (#5250) üzenetére


Viktor77
titán

A Denonban csak 2 4 centis szélessávú hangszóró van, meg 1 radiátor. A Dockinban 2 szélessávú, 2 magas, 2 radiátor.
A Denonra 27W-ot írnak, a Dockinra 50-et. Valaki írta, van az a sörmennyiség, ahol már számít a hangerő. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5254) zsírsámán válasza Viktor77 (#5253) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Köszi, akkor marad a D fine. Esetleg a D fine + megérheti a felárat? Nem igen találtam összehasonlítást a kettőről.

(#5255) carl18 válasza zsírsámán (#5254) üzenetére


carl18
addikt

Megnéztem és két különbséget véltem felfedezni :D
A sima D fine 10 órás üzzemidőt írnak, a D fine + meg 14 órát bír papíron :D
D fine 4.0 bluetooth-val rendelkezik a D fine + 4.2 kapott.

Két D-fine pluszt össze lehet kötni és sztereo hangzást kapsz :)
Nem volna rossz ez a Update csak volna kicsit olcsóbb :D

[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5256) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!

A véleményeteket szeretném kérni. Találtam magamnak egy zenekütyüt,[link] de a biztonság kedvéért megkérdezem tőletek.Ha csomagolás nélkül küldi,akkor olcsóbb picit,de ha a gyári dobozában,retail package,akkor drágább? Ilyet sem láttam még sehol,hogy a gyári doboz feláras,illetve olcsóbb az nélkül.Természetesen dobozos lenne. 2x5 watt,rádió,nem gyenge aksi. Van ennek testvére,a sima nby 18,az 2x3w,nem vízálló,meg kisebb aksi. Nem olyan gáz ez az s18 nem? Valaki vásárolt már ilyen cuccot? Nem akarok drágábbat venni,ez még az elviselhető kategória. Köszi előre is a válaszokat!!

Üdv: Attila

(#5257) carl18 válasza tillatrilla (#5256) üzenetére


carl18
addikt

Elkerülném távolról ezt a hulladékot :D Ez a Beats másolat, kínai belsőkkel egybetéve :)
Hallottam ilyesmiket, és elégé hányadék a hangzásuk. Az hogy papíron mekkora az akku semmit se jelent, ha a valóságba nem bírja sokáig. Ilyen kínai hangszóróknál nem igazán hiteles az információ :D
Igaz a Tronsmart is kínai, de azért minőségbe és hangzásba már elfogadható a szint :D

Tronsmartokat javasolnám, de azt írtad nem akarsz drágábbat. Sajnos ilyen árkategóriába nem ismerek jó hangszórókat. Asszem van a Xiaomi mi, inkább azt vedd ha veszel valamit :D

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5258) tillatrilla válasza carl18 (#5257) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Ok,értem. Megnézem,milyen árban kapni a Tronsmart kütyüt. Köszi!!

Üdv: Attila

(#5259) carl18 válasza tillatrilla (#5258) üzenetére


carl18
addikt

Itt a legolcsóbb ezen a helyen :)

[link]

De esetleg Tronsmart T2 is van 6900 ft-ért.

Ami nekem van az a hengeralaku T6-os, szerintem megéri a felárat :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5260) ftt válasza nrb263 (#5245) üzenetére


ftt
tag

(#5261) tillatrilla válasza carl18 (#5259) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Rádió mód egyikben sincs,ugye,ha jól olvastam. A T6 jól néz ki.Ez stereo? Néztem az Element típust is,de abból kettő kell,hogy stereo legyen? Egyedül dolgozom egy műhelyben,az sd kártya tartalmán kívül jó lenne néha rádiót,híreket hallgatni. Viszont tetszik a T6!!

Üdv: Attila

(#5262) pècsimunkás válasza tillatrilla (#5261) üzenetére


pècsimunkás
addikt

WIFI vagy mobilneted van ? Vagy fm rádió a telefonodon ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5263) tillatrilla válasza pècsimunkás (#5262) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Sajnos wifi nincs ahol dolgozom,a rádió meg elég jól megeszi az adatkeretem (havi 1Gb) 40%-át.
FM rádió van,de ugye akkor össze kell drótozni a telefont a zenedobozzal. Tudom,nehéz eset vagyok... Megmutatom,mit használok jelenleg: [link] Nem röhög... Persze,az usb foglalat már kitörött belőle,de raktam a hátuljára egy 18650 aksi tartót,és 2-3 órán keresztül elvagyok vele. És van nálam mindig tartalék aksi,meg töltő hozzá. Minőségben nyilván elmarad a márkásabb cuccoktól,de ezért volt csak annyi az ára.4-5 dolcsi volt utoljára azt hiszem. Line in,BT,micro sd kártya hely,és még mindig működik.1x3w talán a teljesítménye,én ebből indultam ki,hogy ennél bármi jobb lehet alacsony áron. Olvastam véleményeket az NBY s18-ról,dicsérik a hangzását. Szóval szerintem leszűrtétek,hogy nem az utcán sétálva akarom bömböltetni,vagy partikon.

Üdv: Attila

(#5264) carl18 válasza tillatrilla (#5263) üzenetére


carl18
addikt

Hát igen egyik tronsmart se kapott rádiót. de a Tronsmart Mega rendelkezik micro sd olvasóval, sajnos a T6-ból ez kimaradt.
Persze itt nem feltétlen a hangerőről van szó, hanem magáról a hangról legyen az akár fél hangerő :D

Ez a T6 nálam most van 8 hónapja, kétszer ejtettem le egész élete alatt. Jól bírja masszív cucc, hangja is van ha szükség van rá. Múltkor kondi terembe bedöglött a hifi, a T6 szolgáltatta a zenét :)

Én ha már vennék hangszórót a Tronsmart alatti kategóriát hanyagolnám :)
De ha nem akarsz sokat rákölteni akkor is inkább vedd meg a Tronsmart T2-őt mint sem valami kínai ebayos kérdőjeles cuccot :D
Bár ha annyira kell az a kínai vacak megveheted ) úgy is te használod :)

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5265) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok! Van jelenleg egy Blitzwolf BW-F3 bluetooth hangszóróm ami sajnos beázott (pedig úgy hirdetik hogy vízálló). Emiatt jelenleg nem is kapcsol be, talán megtudom javítani, talán nem, de bizakodom. Azonban úgy látom érdemesebb vennem egy másikat még így is, ez meg max jó lesz tartalékba. Szóval az lenne a kérdésem hogy vízálló bluetooth hangszórók közül aminek a hangminősége és a basszusa is nagyon ott van, mit tudtok ajánlani? Néztem a Mifa A10-et ami tetszik és vízállónak reklámozzák (bár ezek után nem hiszek ebbe), viszont nem tudom hogy összehasonlítva evvel a Blitzwolf-al a hangját, jobb vagy rosszabb e? Valakinek van tapasztalata?

-Norbi-

(#5266) SFanatic válasza LeventeV (#5168) üzenetére


SFanatic
újonc

Hát a hangja az sokkal jobb mint az XB10-nek, viszont az akkumulátorja az nem bírja túl sokáig.

Speaker Fanatic - speakerfanatic.com

(#5267) ftt válasza LeventeV (#5168) üzenetére


ftt
tag

ez még jobb és most akciós, kb. az xb21 árában kapható

(#5268) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok, kedves régi nőismerősömnek szeretnek venni ajándékba egy bt hangszórót, strandra, szabadtéri használatra. 15-20k környékén mit ajánlanátok? :R

S23

(#5269) haris válasza alex devil (#5268) üzenetére


haris
őstag

Tronsmart t6 piros
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5270) umfrider


umfrider
senior tag

Sziasztok!
BT hordozható hangfalat szeretnék vásárolni. Ezt a kettőt néztem, olvastam teszteket, de keveset találtam. Ebben az árkategóriában lehet valakinek ötlete?
Köszi

Szerk.: Láttam tegnap volt szó a Tronsmart-ról. Hangzásban milyen?

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#5271) ftt válasza umfrider (#5270) üzenetére


ftt
tag

ezek BT hangfalak ... ? jó esetben BT hangbogyók ... oké, BT hangszórók

(#5272) umfrider válasza ftt (#5271) üzenetére


umfrider
senior tag

Jojo, bocs a félre fogalmazásért. BT kütyü, amiből szól valami.

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#5273) SFanatic válasza umfrider (#5272) üzenetére


SFanatic
újonc

A philipset nem ismerem, de az XB10-nek én nem igazán szeretem a hangját, elég gyakori hogy erősen torzít.
Én mondjuk ezt ajánlanám. Pár ezerrel drágább, de klasszisokkal jobb hangja van.
https://www.alza.hu/anker-soundcore-2-d5323116.htm?o=1

[ Szerkesztve ]

Speaker Fanatic - speakerfanatic.com

(#5274) alex devil válasza haris (#5269) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszi

S23

(#5275) englishman


englishman
csendes tag

Sziasztok!
A két BT cucc közül melyiket ajánlanátok?

Anker soundcore 2
Sony SRS-XB20

Az Anker most 16000, a Sony kb. 23000 Ft.

(#5276) fehervari795


fehervari795
csendes tag

Sziasztok.

Az alábbi BT hangszórók közül melyik éri meg jobban?

Tronsmart Element T6
Tronsmart Element Mega
Anker SoundCore

Leginkább modern elektronikus zenét hallgatnék rajta, pop zenéket. Nem lenne nagyon hordozva, szobában lenne egy komódon.

Tapasztalatokat, tanácsokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5277) Norby86 válasza SFanatic (#5273) üzenetére


Norby86
őstag

Helló! Én pont ez és az Anker soundcore sport xl között vacillálok. Szerinted melyiket érdemesebb megvenni? Teszt videó alapján mint ha a sport xl-nek jobb lenne a basszusa mindamellett ugyanúgy szól mint a soundcore 2. Hangzás mellett fontos hogy vízben is bírja.

-Norbi-

(#5278) ftt válasza ftt (#5267) üzenetére


ftt
tag

Sony SRS XB31 akciónak vége

(#5279) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

Jó kis összehasonlítgatós oldal, fontos, hogy jó fülessel hallgassátok:
http://switcher.oluvsgadgets.net/

És a hozzákapcsolódó Youtube csatorna:
https://www.youtube.com/user/clavinetjunkie/videos

:Y

[ Szerkesztve ]

(#5280) SFanatic válasza Norby86 (#5277) üzenetére


SFanatic
újonc

Szia!

A sport XL-t még nem hallotam de a specifikációk alapján jobbnak tűnik. Erősebb driver-ek és dual passive radiator. Valamint nem tudom, hogy mit értesz az alatt, hogy vízben is bírja, de a SoundCore 2 az csak cseppálló, szal esőben, zuhany alatt oké, de nem szabad vízbe tenni, míg a sport XL-t azt igen.

Speaker Fanatic - speakerfanatic.com

(#5281) Norby86 válasza SFanatic (#5280) üzenetére


Norby86
őstag

A vízállóságot úgy értettem hogy teljesen vízbe meríthető. A soundcore 2-ről azt tudtam hogy csak cseppálló, ezért is hajlok a sport XL felé még ha picit csúnyábban is néz ki. De ez hogy vízbe meríthető a sport XL, mennyire biztos? Mert mióta a vízállónak mondott BlitzWolf BW-F3 hangszórómba befolyt a víz és tönkrement, azóta fenntartásokkal kezelem ezeket a dolgokat.
Amúgy ár/érték és hangzás arányában ez a legjobb választás ha vízállót akarok vagy még tudsz ajánlani mást esetleg? Nekem a basszus, a hangzás és a vízállóság a fontos, persze a jó üzemidővel együtt.

-Norbi-

(#5282) SFanatic válasza Norby86 (#5281) üzenetére


SFanatic
újonc

Szia!

Hát fogalmam sincs, hogy mennyire vízálló. Remélhetőleg ha gondosan zárod a portokat fedő ajtót akkor nem lesz gond. Egyébként az Anker hangszórók sem hibamentesek. Nekem például a soundcore 2-m elromlott, bár mint utólag kiderült egy szédszedés és újbóli összerakás megoldotta a problémát, úgyhogy inkább valamilyen kifagyás lehetett, de az ügyfélszolgálat szinte szónélkül küldött egy csere példányt. Szóval a garanciájuk elég jó, akkor is ha esetleg beázna. Hát ajánlani esetleg a JBL Flip 4-et tudom még ebben a kategóriában vagy a tribit xsound go amit eléggé dícsérnek és vízálló, de még nem próbáltam, úgyhogy nem tudom milyen. Illetve hamarosan kijön a tribit Xboom, ami körülbelül ebben az árkategóriában lesz és elég ígéretesnek tűnik.

Speaker Fanatic - speakerfanatic.com

(#5283) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Ismerős megkért, hogy 5 ezerig keressek neki valami bluetooth hangszórót. Mit ajánlanátok? Természetesen Kínából.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#5284) pècsimunkás válasza zsiz (#5283) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Karácsonyra ezt vettem az unokahúgomnak : [link]

Akkor olyan 13-15 euró körül volt az ára . Meglepően jól szól . Van a YouTube- on teszt róla . Tènyleg jó ...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5285) Norby86 válasza SFanatic (#5282) üzenetére


Norby86
őstag

Nézegettem amiket írtál, de a JBL Flip 4 nekem már drága, az xsound go pedig ugyan ezt a szintet hozza kb, semmivel sem hallottam jobbnak a youtube videóban. Szóval maradt a Soundcore 2 vs. Sport XL. Nekem az nem jön át pontosan a videókba hogy a soundcore 2 és a sport xl között valóban mint ha kevésbé lenne részletes hangja a sport xl-nek? Vagy tévedek?
Két tesztvideó is elég jól sikerült a témában, azokon hasonlítottam össze, az egyiken egy Mifa A10-el hasonlítja össze, amiben a Mifa természetesen alul marad: [link]
Másik videóban pedig kimondottan a Soundcore Sport XL-t hallgattam meg és számomra mint ha tompább lenne a közép-magas tartomány. Vagy a fülem rossz? :D
[link]

-Norbi-

(#5286) SFanatic válasza englishman (#5275) üzenetére


SFanatic
újonc

Szia!

Szerintem mind a kettő jó. Az XB20-nak jobb a hangja, viszont habár nem teszteltem, de gyanítom, hogy az akkumulátora az sokkal gyengébb mint a soundcore 2-nak. Legalábbis abból kiindulva, hogy az utódmodel XB21-nak elég gyenge az akksija.

Speaker Fanatic - speakerfanatic.com

(#5287) umfrider válasza SFanatic (#5273) üzenetére


umfrider
senior tag

Köszi!

Idő közben kicsit feljebb vittem a lécet, itthon is szívesen hallgatnánk a hangját, nem csak menet közben. Homepod-ot és társait nem valószínű, hogy vásárolnék, ennyit nem ér nekem.

1
2
3 - Marely talán kicsit túlárazott a tudásához képest :F
4

Igaz az Anker is itt van kb árban, de most választanom kell melyik kezemet harapom meg, mert szombaton utazunk. Kicsit későn kaptam észbe.

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#5288) Norby86 válasza SFanatic (#5286) üzenetére


Norby86
őstag

Egy privát kérdés a végére. :) Te ha fontos lenne a hangzás is meg a vízállóság is, e mégis gondolkodóba esnél ahogy én most, melyiket vennéd? Anker Soudcore Sport Xl, Anker Soundcore 2, vagy Tribit Xsoung Go? Nem tudok dönteni. :F Vajon van e olyan jó a hangja a Sport XL-nek mint a Soundcore 2-nek, ez is jó kérdés...videóba nehezen jön át.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#5289) englishman válasza SFanatic (#5286) üzenetére


englishman
csendes tag

Köszi, végül az XB20-at megrendeltem a teltebb hangzás, jobb basszus miatt (összehasonlítós tesztek alapján). Kifutó termék, még éppen sikerült egyet megcsípnem. Az akksira 12 órát írnak, de nem gond, munkahelyen lesz főleg használva, egy műszakot kibír.

(#5290) englishman válasza Mandarinn (#5279) üzenetére


englishman
csendes tag

Köszönet, hogy megosztottad, nagyon hasznos oldal! Tök jól összehasonlíthatók a különböző eszközök hangzásilag. Remélhetőleg folyamatosan frissülni fog az újabb termékek megjelenésével.

(#5291) SFanatic válasza umfrider (#5287) üzenetére


SFanatic
újonc

Hali!

Nem teljesen világos, hogy az XB20-t és az Anker-t miért vetetted el, meg hogy pontosan milyen árkategóriában keresel, de amiket linkeltél azok szerintem rosszabbak lesznek hangzás tekintetében. Sony X11-m az van, az tuti hogy fényévekkel rosszabb, a többit még nem hallottam, de a Marley-ből és a Philipsből nem nézek ki sok mindent. Esetleg a Mac audios méretéből adódóan jól szólhat, de semmit nem tudok arról a hangszóróról sem.

Speaker Fanatic - speakerfanatic.com

(#5292) umfrider válasza SFanatic (#5291) üzenetére


umfrider
senior tag

Sajnos csak azért, mert holnap indulunk és Ankert alzán találtam. Már késő lett volna megvenni. Mindegy, ezt most elengedtem. Elviszem az ipad-et, a 4 hangszóró jó lesz valamire, aztán, ha hazaértünk, akkor megrendelem szvsz az Ankert.

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#5293) ftt


ftt
tag

Sonynál keddig akció van minden BT hangszóróra -15%

(#5294) adamzget


adamzget
csendes tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani bt hangszórókat ezek alapján? :)

- Max 70e Ft
- Jó ár/érték arány
- Leginkább YT-n való zenehallgatásra lenne használva.
- Lehető legjobb hangminőség.

Jöhet több is, akár fullos, akár olyan ami nem vízálló, mindegy.

Előre is köszi. :R

(#5295) hkari válasza adamzget (#5294) üzenetére


hkari
őstag

Nézz körül jofogáson, kis szerencsével van Harman Kardon Go+Play ennyiért :)

(#5296) XboxGamePass


XboxGamePass
senior tag

Sziasztok!
Itthonról 30-40,000 Ft-ért mi a legjobb bluetooth hangszóró? :) lánynak lesz és jól szóljon és szép legyen ez a kívánsága.

[ Szerkesztve ]

(#5297) LanyUs válasza ftt (#5293) üzenetére


LanyUs
senior tag

Le a kalappal az XB41 előtt. IP 67-es vízállóság + partifény. Gyerekesnek tűnhet ez a villogás, de kis összejövetelen nagyon hangulatos :C :C :R

Ember legyen a talpán aki választani tud. 55e körül van ez a sony xb41, a denon és a dockin is.

[ Szerkesztve ]

(#5298) Ati1979 válasza adamzget (#5294) üzenetére


Ati1979
veterán

Denon New Envaya (DSB-250BT)

Ezt vedd és nem fogsz csalódni.

(#5297) LanyUs

Annál a sony-nál a denon sokkal jobb. A jbl extreme 2 simán very a sonyt, az extreme 2 viszont alulmarad a denon nal szemben. Látványosan. Egyedül a hk go and play lehet az altenatíva, ha valaki meg tud békélni a nagyobb mérettel. Bár alacsonyabb hangerőn szerintem van olyan jó a denon. (sőt)

A denon egyszerűen párját ritkítóan jó. Egyedül a vifa familia szárnyalja túl sokkal drágábban. És persze a go and play ha szigorúan vesszük.

[ Szerkesztve ]

(#5299) Ati1979


Ati1979
veterán

very veri (részeg vagyok egy kicsit) de a lényeg ott van. :DDD

Én a vifa helsinki alatt nem is keresgetnék semmit a denon ellen. Max go and play. Semmi más.

(#5300) ftt válasza hkari (#5295) üzenetére


ftt
tag

JFn van 50-ért, nem az enyém ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.