Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) Zοltta válasza szetcsuszott (#10050) üzenetére


Zοltta
senior tag

Tudsz a saját tokodról valamilyen képet mutatni ? nem egyértelműek amit oda raknak fel :)
pl ez olyan , mintha ragasztó átivódott volna az anyagon :/ [link]
Fekete színben nincs Alin?

A másik ,hogy ebbe csak kábelt lehet csak rakni, töltőt nem ?

#10049 vicces

Ezt amúgy lehet gyors töltővel tölteni vagy csak sima átlagos töltővel lehet csak ?

vegyétek az ankert, mert rohadt jó ;]

Az lesz amit lesz a kártyán pénz . ;] ( van rá, csak sokat kell utazni a bankig vagy olyan automatáért :Y :W )

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10052) <Adamsky> válasza vicces (#10049) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... az is jó lesz amíg töltöm a cuccot ... "
Szerintem simán használhatod töltés közben.

(#10053) szetcsuszott válasza Zοltta (#10051) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

[motion+ tok fotók] Nem fér bele a töltő, csak a kábel. A tok belsejében a foltok árnyékok, a nappaliban így sikerült fotózni, meg azért is látszik ilyennek, mert plüss a belseje, amit linkeltél az pont az én fotóm :D Nem találtam benne hibát.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#10054) vicces válasza Zοltta (#10051) üzenetére


vicces
addikt

az van ráirva, hogy 5v / 2a. én inkább nem dugtam gyorstöltőbe. szerintem elpukkanna az elektronika, ha ráküld a töltő mondjuk egy 12 voltot.
én rádugtam egy régebbi 5v/1000mA-es töltőre. igy kellett egy erős 4-4,5 óra neki. dehát a lassú töltés a jó töltés :K remélem évekig birni fogja az akksija, mert nem is tudom hol kezdeném el szétszedni akkucseréhez úgy össze van rakva :U

:)

(#10055) <Adamsky> válasza vicces (#10054) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... szerintem elpukkanna az elektronika ... "
Az csúnya lenne. Nem az adapter / töltő "löki" a kakaót, hanem az eszköz fel fel annyit, amennyi jól esik neki (ill. amennyit tud a töltőfejtől). Én a Huawei telefonomhoz kapott töltővel töltöm.

(#10056) vicces válasza <Adamsky> (#10055) üzenetére


vicces
addikt

jah, csak a legtöbb használtai utasitásban le van irva, hogy ilyen "okos töltőt" szabad/nem szabad, mert nem garantált, hogy a töltő a megfelelő feszültséget adja ki. biztos van olyan ahol az 5 volt a standard, ha nincs kommunikáció, de végülis mindenki azt csinál amit akar :R

:)

(#10057) <Adamsky> válasza vicces (#10056) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... legtöbb használtai utasitásban le van irva ... " - hmm... tényleg? :)
Jó magyar ill. férfi szokás szerint nem szoktam használati útmutatót olvasni. Tudod - vagy sem, de - régen úgy tartották, hogy aki egy videómagnón nem tudja magától beállítani az órát, az nem is lehet sikeres ember :D
Komolyra fordítva. Tudnál egy példát hozni, hogy hol írtak ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#10058) vicces válasza <Adamsky> (#10057) üzenetére


vicces
addikt

a leirásban nincs semmi ilyesmi, most direkt előszedtem. de ilyen alapon a 220ba is be lehetne direkt drótozni :U

egyébként csak az alján a készüléknek áll odaírva, hogy:

input 5V / 2A

nyilván nem fog mindig 2 amperral tölteni, mert valszeg szabályozza a hőmérséklet függvényében, de ha én max az 1A-t adom neki akkor ertelemszerűen annyi lesz a max töltőáram és nem lesz annyira felmelegedve az akksi, mint a dupla akkora árammal.

:)

(#10059) tlala válasza vicces (#10058) üzenetére


tlala
addikt

A gyorstöltési típusok (QC 2, QC 3, stb.) azért vannak szabványosítva, mert komoly protokollok. Meghatározott kommunikációval döntik el a töltő és a készülék, hogy mi az a legnagyobb feszültség stb. amit a készülék fel tud venni. Ha nem kap engedélyt magasabb protokollra, akkor egyébként csak sima 5 V-tal tölt minden gyorstöltő, szóval nem kell aggódni. Minden órámat, fogkefémet, hangszórómat gyorstöltőkről töltök, még soha nem melegedett vagy problémázott egyetlen cuccom sem.
Az 1 A-es töltő az más kérdés, az valóban nem tud 2 A-t leadni, és a lassú töltés vélhetőleg némiképp növeli az akku élettartamát.

[ Szerkesztve ]

(#10060) <Adamsky> válasza vicces (#10058) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Tlala leírta a lényeget. Szerintem túlzott elővigyázatosság 1A-val tölteni. Ennyi erővel tölthetnéd 500 mAh-val, és akkor még tovább fog tartani az akksi. ;)
A "220", - ami mint tudjuk inkább 230 - azért nem jó példa. :N

(#10061) Zοltta válasza szetcsuszott (#10053) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ohh ,hogy te vagy a F***n XD . Ja hogy ez ilyen plüss anyag amit ha kézzel megérinted , változnak a szálirányok és azért olyan mintha hibás lenne :D :P . Akkor már értem

#10054 vicces

Köszi a hasznos infót!

#10059 tlala

Szintén köszi!

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10062) carl18 válasza vicces (#10058) üzenetére


carl18
addikt

Szerintem se kell túl lihegni, mehet neki a 2 amper birja az. Szerintem túl sokat nem változtat a mennyivel töltöd, az többet jelent meddig merited. Ha folyton 0-100ra töltöd akkor nem csoda nem hosszú életü az akksi.

Én az Earfun got általában 30-80% próbálom tartani használni/ és még egy dekkát se csökkent az akku élet tartalma.
A litium cellák ilyen esetben 2000 cillust is képesek tölteni, komolyabb károsodás nélkül.
Ott a Dockin D Fine, az is minőségi akksit kapit, na meg nem volt csontig meritve csak 2X mióta meg van.
És az akksi még mindig olyam mint új korábban! :)
Viszont a 0-100% töltés mellet 500 ciklus után elkezd romlani érezhetően a kapacitás.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10063) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni ugyanis egy party boxot szeretnék vásárolni.
Amire szeretném használni, gyerekek miatt legyen hozzá mikrofon és legyen normális hangerő gondolok itt a mélyek visszaadására is.
Elkepeszto ez a marketing, olyan hangzatos teljesitmeny adatokat írnak.
De ezek közül mi a valós?
Sharp ps 929 hangfalát néztem ki 180 W aztán kiderult, hogy összesen 50 W RMSt tud-ráadásul nem hangszóróként.
Lamax leírásáról nem is beszélve 300 meg 500 W, valaki ezt beveszi?
Nézegettem a GoGen márka hangszóróit is.
Várom a tanácsokat ki milyet használ illetve ajánlana?
Ja a max költség 60 ezer Ft, többet nem szánok rá.
Segítő válaszokat előre is köszönöm

(#10064) <Adamsky> válasza espi38 (#10063) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem a te hangszóród a SAL PAR 220BT.
Pár vélemény: link1, link2, link3, és a nagy kritikusé ;] link4

[ Szerkesztve ]

(#10065) espi38 válasza <Adamsky> (#10064) üzenetére


espi38
őstag

Szia! Köszönöm az infót, ahogy olvastam a tesztet ennél a típusnál csak nagyobb hangerőn jön ki szufla külcsín semmi mély.
:R

(#10066) <Adamsky> válasza espi38 (#10065) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a típusnál csak nagyobb hangerőn jön ki szufla ... "
Nem elmélyült zenehallgatásra való, de a gyerkőcök úgyis feltekerve hallgatják majd, nem? Szóval a célnak - ugyan én nem hallottam, de a link-elt tapasztalatok alapján - szerintem meg fog felelni. ;)

(#10067) hcol7 válasza espi38 (#10063) üzenetére


hcol7
senior tag

gtk-pg10 et euronics szokta 60ra leakciozva arulni, az megfelel a leirtaknak.
nekem is az van, igaz nem karaokera hasznalom, de nagyon jo vetel volt ennyiert.

szerk: nincsen benne vilagitas, ugyhogy nemkell feleslegesen azt is megfizetni.

[ Szerkesztve ]

(#10068) espi38 válasza hcol7 (#10067) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm az ötletet, de az előzőleg felvetett Sal hangszóró szimpatikusabb, de a sok nézelődés után lehet ez lesz nálam a nyerő [link] :R

(#10069) fery02 válasza carl18 (#10062) üzenetére


fery02
addikt

Az a baj a D Fine töltésével nálam, hogy sosem tudom, hogy épp "hány százalékon" van az akksi.
Pedig én is szeretek vigyázni a cuccaim akkujaira, pl a telefonomat is éjszaka 500mAh-val töltöm, azt is időzítve, hogy 80-90% körül várjon reggelre. Ilyen elvetemült vagyok ilyen téren. 😁

Ennél a D Fine-nál meg annyit tudok csak, hogy ha látom, hogy pirosan kezd el világítani (emellé jó volna hangjelzés is amúgy, mert nem veszem persze mindig észre azonnal), akkor rádugom az ampert, majd ha kialszik a zöld, töltéjelző, akkor meg kihúzom.
Jelenleg is fogalmam sincs, hogy ha legközelebb kezdem el majd használni, akkor mikor kérne majd megint enni, mert arra sem emlékszem 1 hét után, hogy legutóbbi használat közben töltöttem-e közben vagy nem.
Remek dolog lenne, ha a telefonom rácsatlakozás közben az akkutöltöttségét is kijelezné, mert én is szeretnék rá vigyázni.

De szerencsére így is elég jó állapotban van az akku amúgy még évek múltán is, talán úgy is bőven jó, ahogyan eddig is töltöttem.

[ Szerkesztve ]

(#10070) fery02 válasza djnice (#10047) üzenetére


fery02
addikt

Az már csak azért is szép, mert jóval olcsóbb is, mint egy D Fine, nem csak, hogy kisebb. 😯
Köszönöm, hogy össze tudtátok vetni pont egy D Fine-nal! 🙂🙏

[ Szerkesztve ]

(#10071) balpis


balpis
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy új hangszórót, hátha tudtok segíteni.
lehetőleg 20k alatt keresnék valami elfogadható megoldást(da ha 25, max. 30k és jobb, nem kizáró ok)...
Külföldi beszerzés elfogadható.

több dologra is használnám:
- van egy régi CD játszóm, ezt csak kábellel (3.5mm jack) tudom csatlakoztatni
- telefonról, lehetőleg többről is BT-vel tudjak kapcsolódni
- esetleg a TV-t is tudjam rákötni kábellel
- jelentős előny, ha valódi sztero hangzást tud adni
- ha mozgatható, és néha elvihetem magammal és akkuról is megy, az is előny
Eddig valami BT-s soundbarban gondolkoztam, de lehet, két, párosítható BT hangszóróval jobban járnék?
Jelenleg egy genius hagfalpár van, amit jackkel dugogatok át a CD lejátszó és egy mobil telefon között (de a másikra már rá se tudom dugni, nincs aux csatlakozóm...)

Esetleg a Tribit xsound Go vagy surf, 2 db?
Vagy Tronsmart T6? (mintha ezt kevésbé jó hangzásúnak írtátok volna itt korábban)
Vagy valami más? A Xiaomi egyéb dolgai beváltak, nem tudom, hangszóróban van-e jó alternatíva tőlük.
Köszi szépen minden használható ötetet!

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#10072) B1T3 válasza balpis (#10071) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Az Anker Soundcore Motion+ könnyen megcsíphető 30 ezer alatt a német Amazonról vagy Aliexpressről, és ebben a kategóriában magasan kiemelkedik.

(#10073) carl18 válasza fery02 (#10069) üzenetére


carl18
addikt

Én se figyelem mikor kap töltést épp, és igen sajnos nehéz kalkulálni mikor hány %-on van, mert csak a 20% alatti feszültséget jelzi piros leddel.

Igen nálam is úgy van hogy Heti 1X töltöm talán, de ha kevesebbet használom akkor 2 hétig is birja. Mondjuk az biztos hogy sokat bir, és ez még a sima 6600 mah-s változat. A D FIne + már 9000 mah-es akkuval rendelkezik, azért az sokkal tovább birná.

:))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10074) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Esetleg valakinek volt már a keze ügyébe ez a hangszóró és ha igen mik a tapasztalatai?
Sharp PS-929BT?
Köszönöm :R

(#10075) nrg_52


nrg_52
addikt

Sziasztok!

Blitzwolf BW-WA1-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#10076) balpis válasza B1T3 (#10072) üzenetére


balpis
őstag

köszi a tippet, ez jól hangzik (úgy néz ki valóban jól szólhat :) ), deebből kettő kellene a szereóhoz, nem? Az pedig már a tervezett max. keret duplája :(

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#10077) B1T3 válasza balpis (#10076) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Hidd el, sokkal jobb egy jó hangszóró, mint kettő gyenge pöfékelése. (Egyébként sztereó a Motion+, de természetesen normális hallgatási távolságból pontszerűvé válik mint hangforrás. Később viszont még mindig ott lenne a lehetőséged vásárolni mellé még egyet, ha mégis kevésnek éreznél 1 darabot.)

[ Szerkesztve ]

(#10078) fery02 válasza djnice (#10047) üzenetére


fery02
addikt

Esetleg nem fotóztátok le együtt őket?
Szívesen látnám közvetlen egymás mellett a kettőt, hogy méretileg milyen a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#10079) espi38 válasza B1T3 (#10077) üzenetére


espi38
őstag

Szia!Én nem értek veled egyet, ha két hangszóró van egy hangfalban akkor abban két erősítő van és ráadásul sztereoban szól, vagy rosszul tudom?
En most az Emagon rendeltem meg GoGen 686x típust, szinte csak pozitív dolgot lehet olvasni róluk, esetleg valakinek vélemény?
Ja és most 35 ezer ft :)

(#10080) B1T3 válasza espi38 (#10079) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Ezek szerint nem értetted meg, amit mondani szerettem volna. Nem azt kérdőjeleztem meg, hogy sztereó lenne (ehhez egyébként nem kell kettő erősítő), hanem azt a tényt állapítottam meg, hogy mivel leggyakrabban 10-15 cm-re van egymástól a jobb és a bal sáv hangszórója, értelmes távolságból hallgatva (értsd: nem dugod bele az arcod és kezded szagolgatni a hangszórót) nem fog kijönni a sztereó hatás, mert olyan, mintha egy pontból érkezne a hang.

(#10081) djnice válasza fery02 (#10078) üzenetére


djnice
veterán

Legközelebb lefotózom neked :)

(#10082) Czimby


Czimby
addikt

Üdv az uraknak!

Soundbox XL mellé keresnék valami kisebbet, hordozhatóbbat az olcsóbb ársávban.

DOSS vonalon maradva a Soundbox Color-t néztem.
Videó alapján sokkal jobb a hangja mint a sima Sounboxnak és olcsóbb is.
(Az érintés vezérlés és a microSD viszont nincs benne, igaz csak utóbbit bánom.)

BG most a BlitzWolf BW-WA1-be futottam bele, de róla nincs oluv féle videó sajnos.

Valakinek személyes tapasztalat a fent említettekkel?
Esetleg valami tuti vétel 10e Ft-ig?

Régen volt Mi square Box-om, bánom, hogy eladtam az jó volt.
Valami ahhoz hasonlót szeretnék, nem kell nagy hangerő, de legyen némi mély tartománya is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10083) <Adamsky> válasza Czimby (#10082) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Régen volt Mi square Box-om, bánom, hogy eladtam az jó volt." - pontosan melyik?
Nekem az első generációs volt (ld. képek), de nem sajnálom, hogy túladtam rajta. Rettenetesen gyengusz volt a hangja egy mai Anker v. Tribit-hez képest. A színes, amin van SD-kártya olvasó, állítólag jobb, de már nem nagyon kapni, ill. én most már (újra) Anker-Earfün-Tribit vonalon nézelődnék.

[ Szerkesztve ]

(#10084) Czimby válasza <Adamsky> (#10083) üzenetére


Czimby
addikt

Volt mindkettő, sőt az első generáciból is volt két fajta(rácsán látszott az eltérés ha jól emlékszem).
Volt itt minden Charge 2+, Onbeat 500, D fine
De a Soundbox XL jött be legjobban, ilyesmit keresek csak kicsiben.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10085) balpis válasza B1T3 (#10077) üzenetére


balpis
őstag

köszi, én is így gondoltam, de ha később még egy,az akkor is már 60k...Legfeljebb nem egyszerre.... (Egyébként ahogy utánanéztem pár youtube-on publikált teszten, valóban messze jobbnak túnik az anker a többi hasonlónál.)
(De egyelőre várok még két hetet, hátha valamelyik kínai oldalon lesz egy 10-20%-os akció a 11.11 miatt...)

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#10086) carl18 válasza Czimby (#10084) üzenetére


carl18
addikt

Azt nem tudom hogy szól a Doss SOUND XL, nekem kis hordozhatónak az Earfun go van. Egész jól nyomja a mélyeket 70% hangerőig, felette teljes hangerőn meg már borzalmasan hangos.

Az biztos mindenkép jobban szólhat mint a Xiaomi Square.
Az Earfun go nekem nagyon bevált, és nagyon sokat bir az akkumulátor is :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10087) Klon


Klon
aktív tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi.
a múlt héten rendeltem Lengyel depóből egy motion+-ot, de azon kívűl, hogy azonnal levonták az összeget, nem nagyon történik semmi. Ez az első rendelésem Aliról, kicsit hülye vagyok még hozzá.
A fentieken kívül kérdezném, hogy ez mit jelent?:

Köszi szépen

[ Szerkesztve ]

(#10088) Viktor77 válasza Klon (#10087) üzenetére


Viktor77
titán

Problémák vannak a szállítással.
A végén az idő azt jelenti, hogy ennyi idő múlva automatikusan visszautalják a pénzed, ha a az eladó nem kezdi meg a szállítást.
A kérdőjeles opciónál ezt az időt tudod kitolni, nyílván elötte egyeztetve az eladóval, hogy mi a bibi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10089) Klon


Klon
aktív tag

Aha értem, köszi!

(#10090) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Marshall fan-eknek, ill. hangszórót birtoklóknak kötelező darab. ;)

(#10091) Lami66 válasza <Adamsky> (#10090) üzenetére


Lami66
őstag

Csak jack-es van? Bluetoothos nincs? :D

(#10092) Klon válasza Viktor77 (#10088) üzenetére


Klon
aktív tag

Szia!

Próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval, de csak hülye prómókat küld 11.11-el kapcsolatban, meg hogy nincs a raktárban...
épp az előbb néztem, volt még kettő. amikor rendeltem, akkor meg 9 db volt.
A kérdésemre meg persze normális emberi válasz nem jön :W

(#10093) B1T3 válasza Klon (#10092) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Türelem, néha lassan kapcsolnak. :)

(#10094) balpis válasza Klon (#10092) üzenetére


balpis
őstag

én kínai rendelésnél 2 hónapig nem szoktam izgulni, EU raktárnál is a 3-4 hét általában belefér. És örülök, ha valahogy 8-10 napon belül megjön :)

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#10095) Klon


Klon
aktív tag

biztos igazatok van!
nekem ez az első, ill a második Ali-s rendelésem. Az első is motion+ volt lengyelből, azt se küldték el arra hivatkozva hogy nincs raktáron. Most ez a második, és ugyanaz a szivatás van mint az elsőnél. Ez csak engem bosszant? szokni kell? :D
Egyáltalán hogy lehet az, hogy azt írja hogy mondjuk van 10 a raktárban, egyet kifizetek, levonják egyből a számláról, és akkor 4-5 nap múlva szól, hogy Bocsi haver nincs raktáron... Nem értem ezt sehogy se.
Azért 30 ezer pénzt máshol is tudnék tartani mint az Alinál.
Bocsi a puffogásért, de ez már tényleg bosszant... :D

(#10096) Acélfarkas válasza Klon (#10095) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Én az amazon.de oldalról rendelek már mindent. 4-5 napon belül legtöbbször itt van minden. A max. eddig 2 hét volt. De akkor is írták hogy pillanatnyi készlethiány van.
Ja a min. meg 3 nap volt.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#10097) Klon válasza Acélfarkas (#10096) üzenetére


Klon
aktív tag

jobb lett volna ha én is az Amazon mellett döntöttem volna. késő bánat...

(#10098) Czimby válasza carl18 (#10086) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi az ajánlást!

Sajnos ahogy látom most nem igazán beszerezhető. :O

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10099) carl18 válasza Czimby (#10098) üzenetére


carl18
addikt

Úgy látszik valóban, gyorsan elkapkodták az összeset! :)
Az biztos hogy messze jobb mint a Xiaomi, kompakt méretbe idáig a legjobb amit hallottam. Nekem is hordozhatónak Earfun go van, azért mertem ajánlani. Jó pár hónapja meg van, időjárás álló is, és az akku is borzalmasan jól birja.
Még a régi JBL Charge 2+ hangszóróm ellen is megállta a helyét, ami nagy szó mert a régi CH2+ borzalmasan jól tolta a mély hangokat! :)

Earfun Review! Earfun Go Vs JBL Charge 2+.
Pár hónapja csináltam is egy összehasonlitást. :)
Én is pont azon örlödtem mit vegyek ami kompakt, hordozható de a hangja is jó. Aztán átnéztem A-tól Z-ig mindent, és az Earfun go lett a végső választás. Tribit Xsound Go lehetett volna, de nekem fontos volt a mély hang is. Earfun több mélyet tolt mint a tribit igy arra esett a választás.

Akkuről kicsit irok, na egyszer 100-ra feltöltöttem olyan 60-70% hangerővel hallgattam 3,5 órát. És akkor csökkent az akku töltöttség 90 %-ra. És a a 70% hangerő már aránylag hangos, és jól hallható.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10100) <Adamsky> válasza Klon (#10097) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... jobb lett volna ha én is az Amazon mellett döntöttem volna ... "
Garancia szempontból biztos, de ott drágább is.
Hol tart most a megrendelésed? Én nem paráznék rajta ennyit. A #10087 szerint hamarosan lejár a feladási határidő. Ha nem adják fel, akkor visszakapod a pénzed, és 11.11 -én megrendeled 79$-ért (vagy 77$-ért, ha marad a 2$ kupon). Azért az annyira nem rossz ;)
Mondjuk utóbbi előfeltétele, hogy feltöltsék a lengyel raktárat, amit minden bizonnyal meg is fognak tenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.