Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) qukesz válasza #98320896 (#25399) üzenetére


qukesz
senior tag

Csak pörög és nem csinál semmit. Fehér képernyőben.
Mit tehetek ?

Yassine Bennani3 hours ago
online connection curently unavaible...again

[ Szerkesztve ]

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#25402) A.C.E. válasza #54774016 (#25387) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Ezért kéne a "baráti tűz" bevezetése főleg a repülőknek, ö csak bedob a legnagyobb hirig közepébe egy bombát a robbanás meg kiválogatja ki a barát és ki az ellenség hogy ez mekkora baromság.

F.P.S. FOREVER!

(#25403) EczkE válasza A.C.E. (#25402) üzenetére


EczkE
addikt

De jo lenne ha az ellenseges gepek utan a sajat csapattarsaim is szarra bombaznanak!

Asszem mindenféleképpen!

(#25404) protegum válasza A.C.E. (#25402) üzenetére


protegum
aktív tag

A baráti tűz bevezetése csak akkor ér valamit, ha büntetéssel is jár. A bf2 például mínuszolt, de ha nem dice-os szerveren volt a delikvens akkor sanszos, hogy kivágták mint macskát szarni. Ahogy később a bf3-4-nél is. Plusz az ff vonatkozna a artillery-re és a rakétára is. Szóval az egész játékmenetbe beleszólna. De már nem maradt ember aki ezt leprogramozná.

(#25405) Gyula84 válasza zzola (#25386) üzenetére


Gyula84
veterán

ha nem lenne olyan nyomorult egy pár ember akkor nem lenne csaló sem
érdekes én így is tudok vele játszani, ha van csaló kilépek, ha lenne anticheat akkor is lenne csaló akkor is ki kéne lépnem, persze ettől független lehetne, de nem nagyon izgat

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25406) lofagi válasza A.C.E. (#25402) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ja, mert utána biztos nem dobná rád a bombát?! :D Még több lehetősége lenne a trolloknak,hogy a saját csapatát idegesítse.

Én múltkor találkoztam egy tankossal aki a saját csapatát lőtte, csak úgy poénból. Habár nem sebzett, de baromi idegesítő volt,hogy kaptad a folyamatosan a lövéseket. Aztán mikor elkezdett lőni az ellenség akkor aztán már teljesen össze vagy zavarodva.

Mivel ez egy casual game, casual közösségnek, így szerintem a csapatsebzés nagyon sokat rontana. S inkább ártana a játékélménynek, mint segítené.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25407) A.C.E. válasza lofagi (#25406) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

igen de retorzió járna érte... lenne repülős amelyik már - 300 as szinten lenne. a játékot a csalók basszák el leginkább multkor egy 500 as szintű repülős csalóval találkoztam, kb 3 perc alatt véget ért a party time... :DD az egész játék arról szólt hogy éledek aztán megdöglök...igazán nagyszerű élmény volt.

F.P.S. FOREVER!

(#25409) A.C.E. válasza #98320896 (#25408) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Ez is bizonyítja hogy mindenféle elmebeteg és értelmi fogyatékos is bóklászik a szervereken.

F.P.S. FOREVER!

(#25411) bul07 válasza #98320896 (#25410) üzenetére


bul07
nagyúr

Meg cempelés a világ végéről

Bocs nem hagyhattam ki :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25413) Dtomka válasza #98320896 (#25408) üzenetére


Dtomka
veterán

Tapsold meg magad..., hogy más szórakozását... :U

(#25416) Astroboy válasza Dtomka (#25413) üzenetére


Astroboy
őstag

Ha nem állok meg fél óráig repcét nézegetni, és egyenes vonal helyett cikkcakkban rohanok át két pont között, akkor a sniperek totál esélytelenek. Ezeknek a mozgáskorlátozottaknak 99%-a csak akkor tud lelőni ha egy helyben kamillázok, a maradék 1% pro sniperessel aki sprintelés közben heccsátol pedig úgysem tudok mit kezdeni... :D

(#25417) Dtomka válasza #98320896 (#25414) üzenetére


Dtomka
veterán

Félreértettél. A másik szórakozását, gátolod, bosszantod azzal, hogy tankkal trollkodsz. Kérlek a jövőben melózd az ilyesfajta játékot online-ban. Szerintem neked sem kell a negatív reklám.
Semmi bajom a sniperekkel, ritkán én is szoktam azzal lenni.

(#25416) Astroboy
:DDD
Szerencsére nem mindenki pro

(#25419) Dtomka válasza #98320896 (#25418) üzenetére


Dtomka
veterán

Tuti, sőt azóta is Téged keres :DDD

(#25421) EczkE válasza #98320896 (#25420) üzenetére


EczkE
addikt

Velem elofordult hogy ram spawnolt squad tars a stukaba mikor epp atultem a hatso gepagyuba. Kiugrott de elotte azert a biztonsag kedveert a gepet a fold fele iranyitotta. Aztan mint aki jol vegezte dolgat elhagyta a gepet. En persze keson kapcsolt es lezuhantam.

Asszem mindenféleképpen!

(#25422) lofagi válasza #98320896 (#25420) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem értem mi ezzel a baj? Vagy fordítva már nem olyan fun?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25424) ansell


ansell
tag

300 BC-m volt, aztán megcsináltam a heti küldit, de nem kaptam meg a +100 BC-t.
Láttam kiírták, hogy máj 18-án javítják. NEM SIKERÜLT NEKIK. Ugyanúgy 300 BC-m van.
Hol lehet panasz ticketet nyitni?

ITX konfig eladó!

(#25425) bul07 válasza ansell (#25424) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen, én nincs 10perce hogy végeztem de l@szart se kaptam, nem hogy 100semirevaló BC-t :)

Amúgy is olyan gané lett ez a játék hogy nem igaz (bár mindig is az volt)

Én nem tudom mit csináltak a AA val de hogy egy felmelegedési tűz idő elég hogy a legnagyobb bombázót leszedje az röhej kategória
Ugye az egy lomhább gép nem ép menekülésre alkalmas

A balanc ugyan olyan jó mint eddig :(((
De azért megnyertük :DDD , nehéz volt

És akkor 2óra játék alatt jó hogy volt csaló, és ez pont nyílt csaló volt nem WH használó mint a többség
Ekkor lépetem ki

Ez a játék halott
Ha nem félteném a fiókomat tuti vennék valami csalást és had szóljon, rúgnék még egyet ebbe a tr@gyába

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25430) br4adam válasza ansell (#25424) üzenetére


br4adam
aktív tag

A héten mindenki fog kapni 200-at.

(#25432) ansell válasza br4adam (#25430) üzenetére


ansell
tag

Így legyen!
Köszi a választ!

ITX konfig eladó!

(#25433) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Én most beléptem ma másodszorra és megadta a +100 coin-t... szóval lehet csak ennyi kell. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25434) EczkE


EczkE
addikt

Miota van Operation Underground mapon langszoro? Lemaradtam valamirol?

Asszem mindenféleképpen!

(#25435) Dr V válasza EczkE (#25434) üzenetére


Dr V
őstag

Biztos új cheat :D

(#25436) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag


Egy újabb játékos a Cheaterfield V játékunkban... :)
WH+AIM

(#25437) lofagi válasza EczkE (#25434) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Régen volt róla szó,hogy lesz benne, elképzelhető, hogy bekerült. S szerintem úgy, mint a devastationön a kard, itt is valamit csinálni kell érte.

Update: meg is van.

Ez most jöhetett be a 6.6-al!

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25438) EczkE válasza lofagi (#25437) üzenetére


EczkE
addikt

Koszi! :R

Lehet olvasnom kene a redditet. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#25439) Dtomka válasza lofagi (#25437) üzenetére


Dtomka
veterán

Aha, szóval ezért tapasztaltam tegnap, hogy mindenhol lángol minden. 2-3x meg is haltam.
Már arra gondoltam bugos lett a Incendiary Grenade, hogy ilyen sokáig van hatása :D

(#25440) Qtya123


Qtya123
őstag

Remélem mikor elkészítik a hiper-szuper, forradalmi, nagyon csúcs, mostezjólesz Bf-et, akkor lesz tökük és csinálnak egy normális cheat szűrést. Vagy (ami szerintem valószínűbb) két kézzel szorítják a játékosszámot, hogy nehogy csökkenjen a sok kibannolt csalóval és marad minden így:

A 17-es szintű gyerek rohangált és mindenkit ledarált sniperrel.

Na de másik szerveren jobb az élet, ja nem:

Kb 2 hónap után beléptem és 1 normális kört tudtam csak menni. Nem vagyok a naponta sírjuk tele a topikot klub tagja, de most újabb 1-2 hónap pihi lesz. Nem igaz, hogy mikor kicsit a kihagyás után újra megjön a kedvem a régi dolgok fogadnak (csíter, ballansz), csak 3x gyakrabban.

[ Szerkesztve ]

(#25441) lofagi válasza Qtya123 (#25440) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Félek,h a köv rész sem fog jobb anticheatet tartalmazni,mint az utolsó két rész.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25442) Gyula84 válasza Qtya123 (#25440) üzenetére


Gyula84
veterán

én meg kb napi szinten játszom és talán ha egy csalóba futottam :F
és ha lesz cheat szűrés akkor is lesz csaló, mert nem fog mindenkit kiszűrni

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25443) Qtya123 válasza Gyula84 (#25442) üzenetére


Qtya123
őstag

Én pár hónappal ezelőttig talán havi egy csíter gyanús majomba futottam. Aztán hirtelen ugrásszerűen megnőtt a találkozások száma. De ha megnézed a fórumot nem csak én vagyok ezzel így.

Amúgy meg már ne is haragudj, de jó nagy hülyeséget írsz. Valóban nem fog mindenkit kiszűrni és? Akkor már nem is baj, hogy nincs?
De igen baj, mert az agyatlan csíterek nagy részét kiszűrné és ez már pont elég is lenne...
Ha az ésszel és óvatosan csalók bent maradnának nyilván az sem jó, de sokkal élhetőbb lenne a játék, mert azok nem keserítik meg annyira az életedet.
Ellenben a bolt action sniperrel a sűrűjében rohangáló és mindenkinek fejest osztó, vagy a pálya szélén mmg-vel fekvő és egy lövéssel mindenkit kinyíró retardált barmok igen.

[ Szerkesztve ]

(#25445) Gyula84 válasza Qtya123 (#25443) üzenetére


Gyula84
veterán

jobban fogod érezni magad ha lesz szűrés és akkor futsz csalóba? nem azt mondtam hogy ne legyen

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25446) lofagi


lofagi
Topikgazda

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25447) bul07 válasza #98320896 (#25444) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha és melyik másik szervere mész
Mert éjszaka jellemzően egy két szerver van játékmódonként

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25449) Qtya123 válasza Gyula84 (#25445) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen jobban érezném magam, pont a fentebb leírtak miatt, mert nem tudna úgy csalni, hogy egy komplett csapat nem tud megmozdulni miatta...

Nem tudom mit erőlködtök itt a felettem lévő két hozzászólásban, hogy nincs itt igazából számottevő gond, miközben a tények magukért beszélnek.
Zakózott egy akkorát a játék, amekkorát BF rész talán még sosem. Nyilván nem csak a csítszűrés hiánya miatt, de az is közrejátszik nem kis mértékben. Ember, alig van pár szerver egy adott játékmódban, amin össze tudnak kukázni pár játékost, hogy elinduljon a kör. Milyen kilépek az egyikről, belépek a másikra, ha csíter van... Örülök, ha összekukázódik pár játékos, ezért is van olyan ballansz, hogy az egyik oldalon tele 200-300-as emberrel, a másik oldalon meg 20-80-as emberek. Már nem tud többet összeszedni a játék. És nincs még két éves sem....
A mai napig szoknunk néha játszani a BC2-vel, 10 éves játék! És minden pályájának vannak szerverei amelyek napi szinten tele vannak! Ilyen szintű csaló a mai napig nincs rajtuk.

Az is azért beszédes, hogy Bf1942 és BC2 volt, amelyekkel a legtöbbet játszottam, de ilyen élhetetlen csalókkal SOSEM lehetett találkozni, hogy a teljes csapatot ledarálja a pálya széléről. Na ezért veszi be nehezen ezt a gyomrom, mert a korábbi részek után sikerült a vérpistikék játszóterévé tenni ezt a részt ezzel a komolytalan viselkedéssel, amit például a fentebbi Lee-Enfildes headsot sorozat mutat.

[ Szerkesztve ]

(#25450) bul07 válasza #98320896 (#25448) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát hajnalba jó ha csak pár szerveren vannak olyan nagy választék nincsen csalót otthagyni
Sőt van olyan játékmód ami halott is és még delelőt is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.