Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) CptAdamica válasza oriic (#25799) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem nagyon szétszedné a közösséget. Plusz 2 modern kori lövölde? Ez szerintem kicsit házon belüli konkurencia.

Megyen!

(#25802) bul07 válasza oriic (#25786) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerinted majd az új rész is egyből felkerül ahogy megjelenik majd?

Akkor a téli vásáron nagyon rámegyek a kártyákra és az új részt majd abból fogom finanszírozni
Most is van már fent 17€

(#25787) EczkE

Hát nem tudom hogy megérne e nekem 50-70€-t
Főleg ha még a BF5 szintjére süllyesztik a járművek szintjét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25803) Dtomka válasza CptAdamica (#25797) üzenetére


Dtomka
veterán

Inkább a BF2 -t kellett volna remasterelni. És nem csak grafikailag, hanem rombolhatóság, terén. Mert az volt (az egyik) legjobb BF rész...
Ha a BF1 után az jött volna ki, jobb lett volna mindenkinek.

A BF3 grafikájával semmi gond nem volt, sőt a játékkal sem. De csak grafikailag lesz feljavítva. De minek? Biztos sokan ennek ellenére meg fogják venni, én nem.

[ Szerkesztve ]

(#25804) bul07 válasza EczkE (#25776) üzenetére


bul07
nagyúr

És igazam is lett szépen le is zárták az egynapos 100BC küldetést
Köszi hogy felhívtad rá a figyelmemet és meg tudtam csinálni
De azért ezt is hogy el tudják tolni :)

Na meg vége a jó világnak
Ahogy most néztem kivették a Provence Conquest vagy csak egyszerűen háttérbe szorították és nem indítanak
Most is csak egyet találtam valahogy valaki beleragadt és ezért volt a listában de nem tölti fel a játék
Majdnem csak Strategic Conquest szerver van most [kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25805) protegum válasza Dtomka (#25803) üzenetére


protegum
aktív tag

+1.
Pontosan. A bf3-on nincs mit "remasterelni". Az úgy jó ahogy van. Azaz a bf3 remastere az a bf4. Bf2-re viszont biztos lenne igény. Hadd legyen a bf4 utáni korszak csak egy rossz emlék.

(#25806) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Valami készül.

Megyen!

(#25807) Bjørgersson válasza CptAdamica (#25806) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Felkerültek Steamre az eddigi Origines részek, szerintem azért cserélték le.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25808) CptAdamica válasza Bjørgersson (#25807) üzenetére


CptAdamica
veterán

Vagy valami még jobban készülődik.

Megyen!

(#25809) Bjørgersson válasza CptAdamica (#25808) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyszerűen csak hivatalosan is elengedték az V-öt. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25810) CptAdamica válasza Bjørgersson (#25809) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D :D :D

Szerintem az EA Play-en tuti lesz valami bizsergetés és végre visszatérünk a modern korba.

Megyen!

(#25811) Bjørgersson válasza CptAdamica (#25810) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy hét múlva már okosabbak leszünk. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25812) @rglaaf válasza CptAdamica (#25808) üzenetére


@rglaaf
veterán

Back to karkand remélem :DD

PSN:BiZzare_0 ️

(#25813) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Bejelentik újra a Battlefield V-öt, és a BF3 remaster DLC-t hozzá... csak egy vicc volt, hogy nem fejlesztik tovább. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25814) Lendova válasza FollowTheORI (#25813) üzenetére


Lendova
őstag

Battlefield 0 Primal :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25815) bul07 válasza bul07 (#25804) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ez :(((
Belépek hogy toljak egy kis Provence Conquest, de nincs, most sincs, ki is léptem a fr@ncba
Mondjuk arról már ne is beszéljünk hogy péntek este alig vannak játékosok
Vagy 20 teli Conquest szerver van, Breakthrough vagy 5-7db, TDM van még vagy 2dbteli
És a többi halott de tényleg pl Rush, Outpost, Squad Conquest szerver nincs, egy se, nyista, semmi, lópikula

Megnézve péntek este jó ha 3000-ren játszanak egész Európából ez mi
És ráadásul nemrég megjelent tartalom mellet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25816) @rglaaf válasza bul07 (#25815) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tegnap még utoljara probálkoztam a játékkal de delete lett a vége és ez már végleges.Eddig ez volt a harmadik probalkozásom de egyszerüen ez egy lélektelen f@s játék, játszok vele és egyszerüen nem akar átjönni hogy mi is akar lenni

PSN:BiZzare_0 ️

(#25817) oriic válasza bul07 (#25802) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Szerinted majd az új rész is egyből felkerül ahogy megjelenik majd?"

Amúgy ezen gondlkodtam én is. Így, hogy kell az Origin fiók is a futtatáshoz azt mondanám elsőre, hogy esélyes, nyilván a Steam "mániások" (És ezt most nem támadásnak veszem, senki ne vegye annak :D ) örülnének neki, hiszen a megszokott rendszert kapnák meg.

Live-Die-Respawn

(#25818) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Infra problémára ezeket találtam akit érint:

If I set the compatibility mode in WIndows 10 to windows 8 the bug is "fixed" and i can play the infrared optics but due to this option I have less FPS ~10-15FPS on the map Provance.

@EA_Atic Same problem here, I use intel with rx 5600 xt. I could identify that it fails in dx12 mode when putting dx11 does not fail but the performance drops a lot almost 25fps

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#25819) bul07 válasza oriic (#25817) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem simán megérne annyit hogy Origin is el kell indítsam Steam mellet hogy fél vagy negyed áron tudom beszerezni a játékot

Mert a téli vásár kártyáiból befolyik 20€ körül és a most fen lévő 17-el együtt már megvan a fele
Nyári vásár idején ha jól emlékszek már tavaly se volt kártya így azzal nem számolok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25820) oriic válasza bul07 (#25819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván ez a Steames móka azoknak lehet jó, akiknek kvázi ingyen, vagy olcsóbban lenne így meg a játék a kártyák meg az eladott cuccok miatt. (Wallet pénzből ugyebár)

Live-Die-Respawn

(#25821) bul07 válasza bul07 (#25815) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt hittem hogy csak éjszaka szívat hogy nincs Provence Conquest, de nem most belépek és sehol
Nem értem minek rakják be ha csak egy két napig van ilyen szerver kombináció

Fene ebbe játékba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25822) FollowTheORI válasza bul07 (#25821) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Én nem bánom, ha nem lesz... szerintem az a rotáció amúgyis hibás volt. :D
Túl sokszor ismétlődött a pálya.

Van helyette Al Marj... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25823) bul07


bul07
nagyúr

Most visszaléptem hátha de nem és nem és nem

Megnéztem hogy így szombat délután mi a helyez hát siralmas, egy két játékmódokon kívül halott a játék
Nézzétek ezeket most lőttem, egyedül a TDM-ből van több mint 3db szerver
[kép], [kép], [kép], [kép], [kép], [kép]

(#25822) FollowTheORI

Pont az volt a lényege hogy az új pálya kék virágos sokszor rotálódott, de nem csak az volt
Most meg van a Libya szerver amiből csomó van, csak egy pálya ismétlődik[kép], ugye azt erőltetik amik nekik jó nem a játékosoknak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25824) zzola válasza bul07 (#25823) üzenetére


zzola
félisten

A free slot mire van állítva?

(#25825) bul07 válasza zzola (#25824) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak egy fix szűrő van beállítva hogy EU, és utána hogy milyen játékmós, semmi más szűrő nincs
Képen is látszik ez jobb fent

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25826) zzola válasza bul07 (#25825) üzenetére


zzola
félisten

Ennél azért több szerver van. Állítsd be, hogy lásd a teliket is, mindjárt több találat lesz...

(#25827) lofagi


lofagi
Topikgazda

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25828) bul07 válasza zzola (#25826) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha nincs solt korlátozás akkor mindet mutatja a teliket is, és nincs nálam beállítva solt korlátozás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25829) zzola válasza bul07 (#25828) üzenetére


zzola
félisten

Valóban kevés a játékos. :o
Nyár van, ennek annyi....
A COD szerverek meg tömve vannak...

[ Szerkesztve ]

(#25830) zebra_hun


zebra_hun
addikt

:) erre ennyi. Ahogy a Freddyből is legúztak jónéhany bőrt, úgy ez is arra a sorsra jutott. Ezt 2005-ben b@szták el, nem kicsit. .. hogy mejelent a bf2... és így tovább. Ennyi játékos a közel 20 éves Battlefield játékban is van

(#25831) Dtomka válasza zebra_hun (#25830) üzenetére


Dtomka
veterán

"2005-ben b@szták el, nem kicsit. .. hogy mejelent a bf2... és így tovább."
:U :F
Szerintem félrebeszélsz...nem kicsit... nagyon. :DDD

(#25832) Gorky-HUN-


Gorky-HUN-
friss újonc

Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem.
A legutolsó "UPDATE" óta, a játék szinte játszhatattlanná vál.
Folyamatos FPS DROP van.
Beállítástól függetlenül. Teljesen mindegy, hogy low vagy ultra beállításon fut a játék.
Update előtt Ultrán sem tapasztattam ilyet.
Amiket eddig próbáltam:
Legfrissebb Nvidia driver, régebbi Nvidia driver.
Originen belüli repair, játék törlése, újratelepitése.
Windows 7 újratelepitése. Win 7 et lecseréltem, widows 10 re.
Nvidia control panelben átállítottam mindent amit fórumokon írtak, lehetséges megoldás ként.
Win deffenderben kikapcsoltam a valós idejü védelmet.
Shader cache törlés, Battlefield beálitások törlése....
Router restart, Csatlakozás router nélkül közvetlen a gépre.
Sem a GPU-n, sem a CPU-n nincs overclock.
Valakinek esetleg hasonló problémája.. esetleg megoldása.
2 hete mióta kijött a summer "update" játszhatatlan az egész.
Az EA-s supportot is kb meg lehet ....ni.

Előre is köszönöm.

(#25833) zebra_hun válasza Dtomka (#25831) üzenetére


zebra_hun
addikt

Nem néztem be, kicsit se ;) akik az első bf-en nevelkedtek, nagy százalékban nem jött be a 2. rész. Viszont amit írtam elkezdődött a megosztás. Sokan maradtak az első bfnél, a fiatalabbak akik nem ismerték az elsőt, nekik bejött a 2. Ha az lett volna nekem is az első, valszeg az tetszik. Aztán ahogy jöttek sorba, mindig maradtak el régi játékosok, mert az tetszett nekik. Hány bf van? Lassan számolni sem lehet. Mindegyikre egy igaz, grafikailag mindig fejlődik. Viszont a bf közösség nagyon is megosztott lett. Soan írják hogy a bf2 vagy bc2 vagy bf3 stb. Mostanra egy kicsit katyvasz lett. Szerintem az 5-öt ilyennek kell elfogadni amilyen. Ha nem tetszik valakinek akkor ne erőltesse. Persze ez csak az én véleményem a megosztottságról. Mind a mai napig szívesen játszom a bf2-vel meg a módjaival is. Pár hete jött ki a 2.vh pr ami nagyon odab...sz. Nem is értem hogy miért nem látok magyar fanatikusokat. Hiszen bf2 motor felspécizve és igazi 2vh fíling :)) na ja, ennyi, üdv., z

(#25834) smokiii1 válasza Gorky-HUN- (#25832) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Először is? Milyen gépen próbálkozol? Dx11 vagy 12 (ha már váltottál win10re)?

(#25835) smokiii1 válasza zebra_hun (#25833) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én is úgy gondolom a legtöbb embernek az első BF amivel játszott, azt tartja a legjobbnak. Én is a BF3al kezdtem, örök kedvenc is marad de az 5 szerintem a 3 után a legjobb. Nekem nagyon bejöttek az újítások, a gunplay, a pályák, még ha nem is az a második világháborús érzés kerülget játék közben amit vártam az elején. A sokak által legjobbnak titulált 4 pedig szerintem borzalmas, de ezt már csak azért jegyzem meg mert igy látszik hogy ízlések és pofonok. Kinek mi.

(#25836) Dtomka válasza zebra_hun (#25833) üzenetére


Dtomka
veterán

Az első BF amivel játszottam, a BF Vietnam volt. Azt a részt nagyon szerettem, és sorra a többit is.., de a BF1 & BF V -ben nincs meg az ami a korábbi részekben megvolt.
A véleményeddel szerintem sokan nem értenének egyet azokból a klánokból akiket én ismertem anno:
..::CB::..
SeS::7th
[-MNZ-]
{TLD}
-tRs-
[VéNY]

Persze, ha így gondolod semmi probléma...

(#25837) Lendova


Lendova
őstag

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25838) zzola válasza Lendova (#25837) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#25839) urbi73 válasza Gorky-HUN- (#25832) üzenetére


urbi73
senior tag

És milyen géped van ? Nekem nincs egy erőgépem ,de még igyl is tökéletesen megy . 1600-x proci- Asus .380-as -4GB-os -vga-16 GB-ram.

-

(#25840) lofagi válasza Lendova (#25837) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az a név! XD

FG42 adja mostanában! :D

Persze azért volt 1-2 élesztés is, de nem rossz, gyalogosan. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25841) smokiii1 válasza lofagi (#25840) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én is azzal játszom mostanában a supportot. Hatékony. :)

(#25842) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

A csocsó se rossz... én bírom az ilyen lassabb erősebb fegyvereket... kicsit meg kell szokni, de utána egész jó. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25843) Lendova válasza FollowTheORI (#25842) üzenetére


Lendova
őstag

Bezzeg a Grease Gun-t alig használjátok, pedig az is fun. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25844) FollowTheORI válasza Lendova (#25843) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Elég kevésnek tűnsz a life hacker mögött... :P ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25845) zzola válasza FollowTheORI (#25844) üzenetére


zzola
félisten

Mennyi nolife játékos...
;] :DDD

(#25846) CptAdamica válasza lofagi (#25827) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy sokszor megemlíted a videóban, hogy a Frostbite-al nehéz dolgozni. Mondjuk ezt eddig csak a csodálatos Anthem fejlesztőitől hallottam, akik elvileg rohamtempóban 1 év alatt kalapálták össze azt a csodát. :D

Megyen!

(#25847) Lendova válasza CptAdamica (#25846) üzenetére


Lendova
őstag

Mass Effect Andromeda csapatának is többször kellett volna segítség a Frostbite team-től, de nem kaptak.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25848) CptAdamica válasza Lendova (#25847) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az már más kérdés, hogy nincs megfelelően oktatva és ezt belsőleg miért nem tudják összehozni.

Megyen!

(#25849) tbw válasza Lendova (#25843) üzenetére


tbw
aktív tag

Stg-s leaderboardot vezető srácnak 100e+ killje van.

TBW

(#25850) Lendova válasza tbw (#25849) üzenetére


Lendova
őstag

Mellette mást nem is használ, járműbe sem ül. Nem egy kiegyensúlyozott csóka. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.