Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) @rglaaf válasza lofagi (#25098) üzenetére


@rglaaf
veterán

MOH 2010 remaster én szerettem :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#25102) kisza25 válasza CptAdamica (#25100) üzenetére


kisza25
félisten

és műkezű nő:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25103) FollowTheORI válasza CptAdamica (#25100) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem kétszer is meggondolják majd mit raknak a trérlerbe... ettől függetlenül szerintem ütős lesz és úgyis mindenki sorba fog állni érte... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25104) Dr V


Dr V
őstag

Remélem aki megvette a Bf V-t, annak majd ingyen adják az új részt kárpótlásul.

(#25105) FollowTheORI válasza Dr V (#25104) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hahahaha... ez még álomnak is durva. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25106) Hopkins95 válasza Dr V (#25104) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ilyenről ne is álmodj, a profitorientált cégek nem erről szólnak.

Én már annak is örülni fogok, hogy visszahozzák a prémiumot és többet fizethetek több tartalomért.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25107) Lendova válasza Dr V (#25104) üzenetére


Lendova
őstag

Miután kaptál ~100 eurónyi tartalmat 60 euró áráért, szerintem egy RTX 2080Ti-jal is igazán megdobhatnának.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25108) Laraxior válasza FollowTheORI (#25103) üzenetére


Laraxior
titán

A trailerekkel sose volt gond, mert azok hangulatosak... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25109) Lifer092


Lifer092
senior tag

Tegnap is lett +1 indokom miért gyűlölöm a BR-t. Természetesen cucc összeszed, felöltözök hogy ne "alsógatyába" rohangáljak egy pisztollyal. Megyek be a házikóba, lent senki. Megyek szépen lassan fel az emeletre, hát természetesen hátulról telibe, adjad neki' alapon, én meg feküdtem. Drága barátom egy puskával a sötétben feküdve várta az áldozatait. Well done.

Az ilyet én esküszöm felnégyelném vagy nem tudom mit tudnék vele csinálni..... 200-as szinten ennyire futja, mert ha még egy low level 5-ös szintű csinálja oké. Jó persze értem én hogy nem kell rohangálni non stop a mapon mint egy fogyatékos, de azért az is nonszensz hogy végigkempeli az egész roundot aki meg épp feltéved oda hátulról tarkónlövi puskával.

Ez már sajnos nem tudok hanyadik esetem, szóval én kukázom ezt a BR módot itt is. Soha nem jött át nekem ez a játékmód. :U

(#25110) Laraxior válasza Lifer092 (#25109) üzenetére


Laraxior
titán

...mivel nem a killek száma számít abban a játékmódban. Egy is elég oda, az utolsó. :K
Azt hiszitek, hogy minden játékmód TDM? ;] :N
Elbújni, kivárni... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25111) lofagi válasza Laraxior (#25108) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért a BFV trailere nem volt valami jó, vagyis sokaknak nem jött be. Bár az is lehet, hogy az inkább a művégtagnak és a nőknek szólt. a Sok-sok negatív like.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25112) CptAdamica válasza Dr V (#25104) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mármint arra az EA-re gondolsz, aki azt mondta, hogy ha nem tetszik, akkor nem kell megvenni? És végig szartak az előrendelők és a Delux-os játékosok fejére? :D

Megyen!

(#25113) nincsnév007 válasza CptAdamica (#25112) üzenetére


nincsnév007
őstag

és bf6-ot meg szinte senki nem venné meg, és az EA jó nagyot koppanna, és utána mondanák hogy jaa nem is így gondoltuk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25114) CptAdamica válasza nincsnév007 (#25113) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én biztosan várni fogok 1 hetet még ha jó is, mert akkor már -25% off lesz rá. :D

Megyen!

(#25115) Laraxior


Laraxior
titán

BF3 trailer - BF4 multi trailer
nah meg ugye a jómjuzikos BF1 trailer

Hát igazad van, ez a BF5... még a trailer is gyenge... :( Még talán a Hardline is jobb.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25116) nincsnév007 válasza CptAdamica (#25114) üzenetére


nincsnév007
őstag

én kivárok egy 50%-t :DDD

(#25117) CptAdamica válasza Laraxior (#25115) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem tudom, hogy a BF3 vagy a BF4 trailerét néztem e vissza szélesebb mosollyal.

Megyen!

(#25118) guftabi96 válasza lofagi (#25111) üzenetére


guftabi96
addikt

Az a baj, hogy az első trailer az nem is igazán egy hagyományos trailer volt, hanem inkább az új fícsöröket mutatta be.
Anno ez meg is lett tárgyalva a topikban.
Az biztos, hogy nem ennek kellett volna lennie az első trailernek, mert tényleg kb elvette az ember kedvét a vásárlástól.

#KeepFightingMichael

(#25119) lofagi válasza guftabi96 (#25118) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igen tudom, nekem bejött, de eléggé egyedül voltam ezzel. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25120) CptAdamica válasza guftabi96 (#25118) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk kurva undorító és unfair, hogy milyen rage hullám tud kitörni egy-egy ilyen videó után és kb az adott cég le is húzhatja a terméket. Első trailertől még lehetett volna egy jó játék és bőven vissza lehetett volna jönni.

Megyen!

(#25121) Hopkins95 válasza CptAdamica (#25120) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nagyon sokat számít az első benyomás, nálam legalábbis. Sőt, egyesek egyenesen cikinek érezhetnek támogatni egy olyan játékot, aminek már az előzetese is gáz.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25122) CptAdamica válasza Hopkins95 (#25121) üzenetére


CptAdamica
veterán

Itt inkább arról van szó, hogy van egy csoport, ami hergeli a többit, a befolyásolhatók meg mennek utánuk és már csak azért sem, hogy egyetértsenek valakivel...

Megyen!

(#25123) Gery9112 válasza CptAdamica (#25122) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát azért ahhoz, hogy a játék így leszerepeljen nem volt elég pár ember. A fejlesztők vesztették el a kapcsolatot a közösségükkel, ami túlmutat a robotkarú harcos amazonon és a horogkereszt hiányán.
Büntetlenül nem lehet azt csinálni, hogy nincs egy normális csalásvédelem egy multiplayerre kihegyezett játékban. Nem lehet live service szolgáltatást nyújtani előre lefektetett és pontosan betartott roadmap valamint a közösséggel való folyamatos kommunikáció nélkül.

Már a Star Wars EA! Battlefront 1-nél is visszataszítónak és pofátlannak tartottam, hogy képesek voltak úgy árulni az alapjátékot + a season pass-t, hogy senkinek (gyanítom a fejlesztőknek se sok) fogalma volt arról, hogy tulajdonképpen mit is fog tartalmazni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#25124) CptAdamica válasza Gery9112 (#25123) üzenetére


CptAdamica
veterán

Persze amúgy, inkább csak a kezdő trailer utáni reakciókra gondoltam, utána már a Dice kefélte el.

Megyen!

(#25125) tom_tol válasza Gery9112 (#25123) üzenetére


tom_tol
addikt

"valamint a közösséggel való folyamatos kommunikáció nélkül."
Melyik közösséggel? Mintha a Bf játékosok egyöntetű véleményen lennének. Az összes ide-oda patch arról szólt, hogy éppen kik a többségi rinyálók. Úgy kellet volna hagyni mindent ahogy előszór kiadták. Javítani a hibákat, rendszeres időközönként hozni új pályákat, stb. Ehelyett, TTK, BTK, és hasonló faszságokkal foglalkoztak.

(#25126) Syz


Syz
senior tag

Sziasztok!BAR1918A2 LMG-t külön nem lehet megvásárolni valahol?Tavaly év végén lecsúsztam róla mert pont azon a héten nem értem rá és azóta se látom felbukkanni sehol..a kedvenc fegyverem.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#25127) TaaT válasza Laraxior (#25115) üzenetére


TaaT
veterán

Ha ezzel a trailerrel jött volna ki a BFV akkor egész más lett volna a kezdés. [link]

Give them hell Ukraine!

(#25128) bul07 válasza tom_tol (#25125) üzenetére


bul07
nagyúr

Na azért az elején is voltak gondok a fegyverekkel
Egy kettő olyan erős volt hogy hülyeség lett volna mással menni
Így muszáj volt piszkálni, csak ép mindig túlzásokba estek mikkor hozzányúltak

Meg ami még nagyon feltűnő a linkelt trailer-be((#25115) Laraxior) nagy de legalábbis látványos elemük voltak a járművek
Battlefield V esetén meg lehetett érezni az elején hogy járművet csak a kényszerűség kedvéért raktak bele, és még túl is tolták a gyalogosok páncéltörő fegyvereit és két pillanat alatt lőttek szét tankokat

Persze ez tetszett egyes rétegnek aki inkább COD szintű gyalogos harcot akartak, na de a Battlefield széria meghatározó eleme volt eddig a járműves harc, hát itt meg kényszerű elem

Ebben a részben van egy pálya mi idézi a régi Battlefield hangulatot sok járművel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25129) Sàndor 1979


Sàndor 1979
friss újonc

Hello sràcok! Valaki tudna segìteni?Pc-n jàtszok Battlefield 5-ön .A kèpernyö jobb oldalàn nem tudom mit jelent a 3 darab tèglalap.Narancssàrga szìnű.

(#25130) bul07 válasza Sàndor 1979 (#25129) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezen hozzászólást nézd meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25131) A.C.E. válasza Syz (#25126) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Support fegyverek között keresd.

F.P.S. FOREVER!

(#25132) Syz válasza A.C.E. (#25131) üzenetére


Syz
senior tag

Az a baj,hogy amikor kellett akkor nem tudtam unlockolni,tehát nincs a listámban sem :(

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#25133) protegum


protegum
aktív tag

A bfv leginkább azért ment nagyon sok embernél a kukába, mert nem volt szerverbérlés, nem volt hc mod, nem volt roadmap és folyton össze-vissza balanszolták.
Igen volt valami műhiszti a trailer miatt, de igazából a trailer csak egy csalogató, egy veterán bf-est nem a trailer fog meg.

(#25134) lofagi válasza TaaT (#25127) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igen, az biztos. S ezt a trailert is már a másik után gyártották, érthető okokból. :Q

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25135) omfgk válasza protegum (#25133) üzenetére


omfgk
addikt

Az tuti nem segített rajta ,hogy kétszer is sikerült a TTK-t totálisan szétk*rniuk.

Mennyi erőforrás is lett emiatt elcseszve a semmire?

Elsőre még gyorsan viszakoztak, viszont másodjára nem csinálták rögtön vissza, hanem elkezdték toldozni-foldozni a szart.
Ez a második TTK is állítólag hónapokig tartó tesztelés eredményeként jött létre.

Meglátjuk ,hogy milyen lesz a BF6.
Ha jók lesznek a vélemények, akkor megveszem az első leárazáskor.

Az 5 esetében ez mikor is volt? 2-3 héttel később?

(#25136) Sàndor 1979 válasza bul07 (#25130) üzenetére


Sàndor 1979
friss újonc

Köszönöm a segitsèget.Nem nagyon èrtek hozzà a közèpsö ikonok hasonlitanak.Ez lehet hogy hülye kèrdès lesz ez szerver hiba?

(#25137) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Másnál is behalt az Origin update után?

(#25138) Qtya123 válasza protegum (#25133) üzenetére


Qtya123
őstag

Én akkor kezdtem el közömbössé válni, mikor sokadjára úgy léptem be egy update után, hogy teljesen más volt játszani, mert ismét megvariáltak mindent.

Sosem fogom megérteni, hogy hogyan tudtak ilyen óvodás szinten csapongani. Jaj most az egyik csoport sír, akkor azoknak kedvezünk. Jaj, utána a másik csoport sír jobban, akkor vissza az egész és most azoknak akarunk megfelelni.

Ilyen szintű és mennyiségű csapongást még sosem tapasztaltam semmilyen játéknál. Mintha kezdő és teljesen határozatlan emberek gyülekezete lett volna az egész Bf5 mögött.

[ Szerkesztve ]

(#25139) EczkE válasza Syz (#25132) üzenetére


EczkE
addikt

Keresd az armoryban.

Asszem mindenféleképpen!

(#25140) Sipasanyi


Sipasanyi
tag

Most komolyan törölték a hivatalos PC fórumot ? Battlefield V PC Community

LUXURY IS A CHOICE

(#25141) kisza25 válasza protegum (#25133) üzenetére


kisza25
félisten

+1
Rég láttalak :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25142) FollowTheORI válasza Sipasanyi (#25140) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Úgy nézki racionalizáták a dolgot igen... de a general discussion még van... vagy oda raktak mindent, passz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25143) FollowTheORI válasza WongFeiHong (#25137) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nálam nem okozott semmi gondod az update. Megy minden.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25144) smokiii1 válasza Syz (#25126) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Support fegyverek között ott kell lennie csak annyi hogy company coinért tudod megvenni.
Egyébként most hogy véget ér majd a támogatás content szinten, az utolsó patch-el igazán feloldhatnák az összes fegyvert mindenkinek mert nekem speciel nincs se kedvem se időm cc-vel kifarmolni mindet.

(#25145) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ismét egy kiváló alkotás! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25146) Astroboy válasza lofagi (#25145) üzenetére


Astroboy
őstag

Sírok :DDD [link]

(#25147) bul07


bul07
nagyúr

Ma benéztem a bf5 hogy mi helyzet
Nem volt semmi újdonság küldetés így kiléptem

És egész délután a BC2-vet toltam, csak úgy repült az idő, csak még egy kör csak még egy kör
BF5-nél sose volt meg ez az érzés, még egy kör

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25148) nagybá válasza bul07 (#25147) üzenetére


nagybá
senior tag

Biztos van a BC2-nek topikja :)

(#25149) bul07 válasza nagybá (#25148) üzenetére


bul07
nagyúr

Amennyire pörög ez a fórum(mint a játék), így ide is elfér legalább valaki ír valamit :), és valamennyire a bf5-höz is tartozott
Júniusig úgyse történik semmi ha tényleg akkor jön az új pálya

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25150) Qtya123 válasza bul07 (#25147) üzenetére


Qtya123
őstag

Mi is toltuk nem olyan rég a BC2-t. Ami nagyon idegesített így visszatérve abba a játékba, hogy sprintelés közben nem tudok az A, vagy D gombokkal kicsit oldalra futni, hanem csak egérrel tudok "oldalra" menni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.