Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) Gyula84 válasza Qtya123 (#25449) üzenetére


Gyula84
veterán

miért ne lehetne anticheat mellett úgy csalni, hogy ledarálja az egész csapatot? bf3 ban nem egyszer találkoztam vele, azt gondolod nem lehet kijátszani? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25452) Qtya123 válasza bul07 (#25450) üzenetére


Qtya123
őstag

Régebben esténkén, ha belőttem a szűrőbe, hogy Fjell és CQ játékmód, kidobott rengeteg szervert. Mostanában van 0 vagy 1-3 ez a szám. Ezen röhögtünk, hogy itt úgy kell vadászni szervert, BC 2-ben meg ugyanebben az időpontban fel akarok menni egy Heavy Metal pályára és 5-6 szervez körül válogathatok a 10 éves játéknál.

(#25453) Qtya123 válasza Gyula84 (#25451) üzenetére


Qtya123
őstag

Vazze.... Ki lehet játszani, de értsd már meg amit mondok! Egy értelmesebb csaló kijátssza, de a teljesen hülye vérpisták nem és már ez nagy előrelépés lenne.

Az agyam eldobom ettől a hozzáállástól, hogy háde a Bf3-ban is sok volt, akkor itt is sok van és kész.

(#25454) Gyula84 válasza Qtya123 (#25453) üzenetére


Gyula84
veterán

értelmes meg hogy éppen hülye a csaló rohadtul mindegy a program vagy megbukik vagy nem azt, hogy te észreveszed hogy csal az csak egy dolog

Az agyam eldobom ettől a hozzáállástól, hogy háde a Bf3-ban is sok volt, akkor itt is sok van és kész.
én csak azzal példáztam mert ott találkoztam ilyennel bfv ben még nem

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25455) Bjørgersson válasza Qtya123 (#25453) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem az értelemtől függ, hanem magától a csalástól, hogy kijátsza-e vagy sem. Aki pedig értelmes, az nem csalni fog, hanem értelmesen tud játszani, így nem szorul csalásra sem. Nem kell itt agyakat eldobálni meg habzó szájjal vergődni, hogy márpedig. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25456) Gainka válasza Bjørgersson (#25455) üzenetére


Gainka
őstag

Én azt sem értem hogy aki Bf-el játszik miért jár ilyen 4-6 emberes modok szerokra, ha már Bf kihasználom és full concuest vagy bréktrotty szerokra járok ott is van csiter de jobban elveszik a nagy létszám miatt.

(#25457) Qtya123 válasza Gyula84 (#25454) üzenetére


Qtya123
őstag

Persze, biztosan van olyan program ami nem bukik. A baj az, hogy itt azzal sem foglalkoznak, ami tuti bukó. Meg elvileg egy játék cheat supportja arról is kellene, hogy szóljon, hogy folyamatosan fejlesztik, tehát ami program még nem bukó, azt mondjuk 2 hónap múlva már kiszűri az anticheat, mert fejlesztik.

De ne mondd azt nekem, hogy azokat a majmokat nem tudnák kiszűrni, ha akarnák, akiknek megnézed a battlefieldtrackeren a statját és van 30.000 ölése MMG-vel, amiből 29.000 headsot....

De például most visszakerestem és 2019 decemberében linkeltem itt két pofátlan csalót. Akkor futottam bele először ilyen megöllek a pálya túloldaláról mértékű csalásba. Most direkt ránéztem bannolták-e már őket. Természetesen nem, a mai napig jétszanak. Olyan statjuk van, hogy normális játékok supportja kb kérdezés nélkül tiltaná az accountokat, de beszéljenek a számok:
[link]
[link] --> sikerült neki 39 óra játékidő alatt EGYSZER meghalnia. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25458) Gyula84 válasza Qtya123 (#25457) üzenetére


Gyula84
veterán

Persze, biztosan van olyan program ami nem bukik. A baj az, hogy itt azzal sem foglalkoznak, ami tuti bukó. Meg elvileg egy játék cheat supportja arról is kellene, hogy szóljon, hogy folyamatosan fejlesztik, tehát ami program még nem bukó, azt mondjuk 2 hónap múlva már kiszűri az anticheat, mert fejlesztik.
de ez visszafele is igaz az a baj

De ne mondd azt nekem, hogy azokat a majmokat nem tudnák kiszűrni, ha akarnák, akiknek megnézed a battlefieldtrackeren a statját és van 30.000 ölése MMG-vel, amiből 29.000 headsot....
de kilehetne

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25459) Qtya123 válasza Gainka (#25456) üzenetére


Qtya123
őstag

Akkor nem elég, hogy lépkedjek ki szerverekről a csalók miatt még a kedvenc játékmódommal se játsszak (squad conquest). Logikus.

Száz szónak is egy a vége, máshol röpködnek a banok, itt semmi. Emiatt habzik a szám, mert a BF volt a kedvenc sorozatom.

(#25460) bul07


bul07
nagyúr

Ebben a játékban özön csaló van
Aki nem látja nem érzékeli az vak(vagy az ő csapatában van)

Most letudtam a küldetést, vagyis meglett a 100BC de jó néhány dolog nem lett megcsinálva és nem is lesz, nem kínozom magamat ezzel a sz@rral

Vannak a fejeseket osztogatók, vannak a sima csalók akik a pálya másik feléről szednek le mindenkit, de van a rafinált is aki testre állítja
De még repülős csaló is van

Ma délutáni két óra játék alatt ha nem találkoztam 5csalóval egyel se

Egy a sok közül(nem véletlen lépet le a csapat)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25461) Gyula84 válasza bul07 (#25460) üzenetére


Gyula84
veterán

özön persze meg vak is vagyok :DDD én meg azt mondom aki béna csalót kiált :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25462) bul07 válasza Gyula84 (#25461) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet homokba dugni, csak minek :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25463) EczkE válasza bul07 (#25460) üzenetére


EczkE
addikt

Meg hanyszor hagyad abba? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#25464) Gyula84 válasza bul07 (#25462) üzenetére


Gyula84
veterán

lehet mással is játszani de te valami mazochista vagy 100% :DDD minek vergődsz ezzel a játékkal ha ennyire f@s le kell törölni abba kell hagyni lehet menni codozni, de inkább told a pasziánszt ott nem lesz csaló, nem kell kilépni és meg is van oldva nekünk is jobb lesz :D :R

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25465) Bjørgersson válasza bul07 (#25460) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kitalálom: szerinted mindenki csaló, akinek legalább 2 a K/D-ja vagy téged megöl. Rajtad kívül pedig mindenki vak meg hülye, aki nem kiált egyből csalót, s csak te vagy helikopter.

Ha már úgyis abbahagyod, legalább lesz egy kis szabadidőd; olvass el egy könyvet, hátha a segítségével megtanulsz értelmes magyar mondatokat írni, hogy legalább könnyű legyen elolvasni azt a sok baromságot, amit írsz. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25466) bul07


bul07
nagyúr

Lehet védeni a játékot de minek
Tények nehéz dolgok, főleg ha a fél csapat lelép a kör közepén mert sorozatosan egy ember szedi le a pálya másik feléről

De nem is értem miért véditek körömszakadtáig, mi értelme van, mintha ti dolgoznátok a játékon és ezért kellene védeni

Minden játékban van csaló csak az nem mindegy hogy mennyi játékosra mennyi jut
BF5 esetén a kicsi játékosszámra jutnak a csalók és sokkal nagyobb az esély csalóba futni

Én csak a feladatokat csinálom meg hátha jó lesz még alapon, de még ezt se tudom úgy megcsinálni hogy vagy csalók fel ne húznak, vagy maga a játék a rengeteg hibájával

És lehet mondani hogy én vagyok a helikopter, de akkor is tele van csalóval csak a vak nem látja

(Amúgy a személyeskedést meg lehet hanyagolni mert annak sincs semmi értelme)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25467) Gyula84 válasza bul07 (#25466) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem te több phsra is csalót kiáltanál, ha nem tudnád hogy ide valósi, de tudod mit mi vagyunk a vakok :R

(#25468) lofagi
szerinted ha nem tudnak hogy ki vagy nem lennél csaló? :D dehogynem

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25468) lofagi


lofagi
Topikgazda


Most belinkeltek ide képeket, ahol 1-2 embernek jobb a statja, mint az átlagnak. Itt egy kép, olyan kört nyomtam, mint mostanában sem, s egy csaló írást nem kaptam a chaten. Pedig aztán ez a stat már elég "érdekes". Szerintem nem feltétlen csal mindenki akinek jobb a statja, mint másoknak.


Amúgy tényleg fejezzétek be a személyeskedést! Azért, mert valakinek eltér a véleménye a másiktól, még nem kell átmenni se alázásba, de trollkodásba. Itt vagyunk,hogy megvitassunk dolgokat, mindenkinek meg van a maga igaza, de nem kell túlzásba esni!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25469) bul07 válasza lofagi (#25468) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem a stat a lényeg
Gondolom te nem gyalogos voltál, és nem rambóként a pálya közepén állva osztottad a fejeseket

Egy jó játékost meg lehet ismerni és nem is szokták tömegesen csalózni

Ma összefutottam olyan csalóval is hogy középmezőnyben volt(pontjai alapján) ilyen 46:5-el csak aki felé ment annak osztott fejest (szidták is rendesen)

Felőlem írhatjuk hogy ebben aztán nincsenek csalók
De mi értelme van tagadni a nyilvánvalót

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25470) Qtya123 válasza lofagi (#25468) üzenetére


Qtya123
őstag

Én is tudok belinkelni olyan képet, hogy 123/5 a statom, nyilván nem ennyi az egész. Azért mikor a statok mellé párosul egy általam fentebb linkelt account adat, akkor nehéz azt mondani, hogy csak ügyesebb nálam és nem is csal.

Ma gondoltam játszom egy kicsit, adok neki további esélyt.
Első szerver eredménye: [kép]
[link] ----> Biztos nem csaló 1 órányi játékidővel, csak érzi az M2 Carbinet 83 killből 74 fejessel és azzal, hogy elfekteti folyamatosan az egyszerre rá rohanó 4-5 embert. :K

Nem baj, keresünk másik szervert. Ott nem lesz csaló. Nem is volt, de volt más baj: [kép]

Lehet itt védeni, de arra azért már nem lehet semmi magasröptű kifogást mondani (pl nem szabad kis résztvevős játékmódba menni, mert ott jobban szétlő a csaló), hogy a ballance megoldása lehetetlen küldetés. BC2-ben úgy pakol át a másik csapatba, ha megborul a ballance, hogy öröm nézni. Itt miért nem....?

[ Szerkesztve ]

(#25471) zzola válasza Bjørgersson (#25465) üzenetére


zzola
félisten

Alap. Mindenki csaló, akinek 0.x a kádéja.
:DDD

(#25472) Gyula84 válasza bul07 (#25469) üzenetére


Gyula84
veterán

Felőlem írhatjuk hogy ebben aztán nincsenek csalók
de mi sem állítottuk hogy nincs csaló!

(#25470)Qtya123
el kell engedni töröld le és vége nem tudsz mit csinálni hiába fogsz ide jönni és beírni 52345x hogy ez meg az van vele nem lesz jobb vagy elfogadod vagy nem nincs más :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25473) Qtya123 válasza Gyula84 (#25472) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem azért írom be a mai nap 325x, hogy mi a baj, mert ez a hobbim. Azért írom be, mert nem játszottam vele egy ideig, majd visszatértem és érezhetően erős lejtmenetbe kapcsolt a kihagyott idő alatt.
Majd ezt a tapasztalatomat ide leírtam és elkezdtétek megmagyarázni, hogy igazából itt nincs is gond.

[ Szerkesztve ]

(#25474) bul07 válasza Qtya123 (#25470) üzenetére


bul07
nagyúr

Te is csak irigyled Pro játékosokat és ezért írod rájuk hogy csalók

Nem azért mert tényleg csalnak áá nem ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25475) Gyula84 válasza Qtya123 (#25473) üzenetére


Gyula84
veterán

hát nem azt mondtam hogy igazából nincs gond de legyen úgy :D én vak vagyok egy csalót se látok meg kész pont lezártam :R

bul07
amit linkelt az csalt ki mondta, hogy nem, miért csinálod ezt? :DDD pasziánsz adja vagy befigyelt az aim már? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25476) Qtya123 válasza Gyula84 (#25475) üzenetére


Qtya123
őstag

Én meg mostanában sokat látok, mint mutattam is. Biztos én vagyok hiperérzékeny. Mindegy én is lezártam.
Mondjuk az igazi lezárás az lenne, ha minden ilyen ballance, meg egyéb hülyeséget legalább PRÓBÁLNA megoldani a félkegyelmű fejlesztő banda és nem kellene itt egymást vegzálnunk ezen. :D

[ Szerkesztve ]

(#25477) kisselandras


kisselandras
senior tag

Itt veszekedtek ezzen a csaló dolgon :C csalók lesznek mig nincs rendes oltás elenűk .
Másik nem hiszem hogy 16/1es csaló lenne .
Másik.ne screenshotot hozzatok hanem videó bizonyitékot s akkor lehet vitatni .

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#25478) Lendova


Lendova
őstag

Azt érdemes megjegyezni, hogy eltérő játékmódokban eltérő a cheater-ek gyakorisága.
A Breaktrough pld. nagyon népszerű a köreikben, míg Conquest-en nem lehet többet látni, mint a korábbi részekben.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25479) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok!Felszabadult egy kis időm, kérdésem az lenne fejlődött e a játék a felévvel ezelőtti magához képest?Itt inkább a hangulatot értem,mert pl a Battlefield 1942 őt imádtam, azért is vettem meg ezt de hatalmas csalódás lett annó! Szóval azóta lehet jó kis mappokon hajózni, repülni,tankozni , ágyúval, aknavetővel puffogtatni vagy a BF2 Forgotten Hope még mindig odaver ennek minden szempontból? Ugye nem az a felgyorsult uv zöld, kék stb hitreges xp mutatós butaság aminek indult, mondjátok jobb lett?Csak mert potyára nem akarok tölteni egész nap a mobil nettel! :B

Zoolee

(#25481) Qtya123 válasza kisselandras (#25477) üzenetére


Qtya123
őstag

Senki nem mondta a 16/1re hogy csaló. Olvasd el újra a kép előtti mondatot...

Lendova: CQ módban ritkán találkoztam velük. SQ-t viszont nagyon szeretik. Kár, mert szerintem jó játékmód. Rövid és pörgős. Ha nincs sok időm szeretek arra menni.

[ Szerkesztve ]

(#25483) CptAdamica válasza lofagi (#25446) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt mondja, nagyon vagány, így tudnánk elképzelni egy tengerészt. ;]

Megyen!

(#25484) lofagi válasza CptAdamica (#25483) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Valamit mondani kell,h meg legyen a 10 perc xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25485) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Így több hétnyi játék (szenvedés) után azt mondom, a tdm játszhatatlan. Én tényleg elhiszem hogy vannak prok, na de amikor a dl3 Kun nevü ivadék minden rohadt pályán kb hal 2x és 50 felett öl az már érdekes. Klántársa persze ezerrel védi, hogy nem csal, ááá dehogyis. Most kipróbáltam, hogy megálltam egy sarokban 1 percre az Underground mappon és nem mozdultam semmit. A gyerek becsúszva lőtt ki lazán. :N Nem igaz hogy ezeket nem lehet kib*szni. Tegnap is másik szerón az aimosnak 95/1 volt a statja tdm-ben! :( Játszhatatlan, nem tudom más módok (conquestet szoktam néha) milyenek, de a tdm botrány...

(#25486) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Beírták, hogy csalok. :)
KD/aranyom: [link]
Pedig nem, sőt... Szerintem szar játékos vagyok, és nem szeretem a BFV-t, mert sok a csaló, ami azért hozzá is tett ehhez a K/D-het sokat.
BF1 sosem volt jó (nem csak a csalók miatt)
BF4 az jó volt, sőt eddig a legjobb, de azt már elrontották az eredeti szerverek átalakításával, lekapcsolásával.
Csakhogy elég erősen support Med vagyok, aki a szarból is visszahozza a társát füsttel, és injekcióval... Az érzés pedig, hogy ezután bírják, hogy thx vagy be is mondja a squad tag, hogy thanks... Megéri maradni...
(Csak sajnos ezzel is növelem a csalók örömét, merr a tagomat újra lelövi...)

(#25487) Gyula84 válasza WongFeiHong (#25485) üzenetére


Gyula84
veterán

mi volt a neve? a 2x haltnak

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25488) WongFeiHong válasza Gyula84 (#25487) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Írtam, vmi dl3 Kun. A csávót kb reggelente lehet megtalálni tdm-ben a haverjaival. Ha ez nem csal, akkor füvet eszek 1 évig. :D

[ Szerkesztve ]

(#25489) Gyula84 válasza WongFeiHong (#25488) üzenetére


Gyula84
veterán

és a tied bfben? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25490) WongFeiHong válasza Gyula84 (#25489) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

"Rendes" csak így simán, mert én rendesen játszom. :)

(#25492) Dr V


Dr V
őstag

Hogyan lehet, h a Model37 esetében egyszerre tudom csinálni a proficiency 1-2, majd a 2-3?

(#25493) Astroboy válasza Dr V (#25492) üzenetére


Astroboy
őstag

Nincs valami átfedés a követelmények között?

Más: lehet itt a csalókon rugózni, de szerintem sokkal nagyobb baj a level-balance hiánya. Tegnap is vért izzadtunk qukesszal és Gyugyuval Twisteden, ellenségnél mindenki 100-300, nálunk csupa 20-50 szintű.
Nem azt akarom mondani, hogy csak 100 fölött van élet, mert élesztett már 20-as is(egyszer), no de hogy a squadunkon kívül senki se tudta a csapatból, hogy merre van az ellenség az azért durva. Egy kör alatt 3 járművet láttam saját red-zoneban csillagszórózni teli emberrel, de hát minek ellenség ugye, ha ilyenekkel megy csatába az ember... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25494) qukesz válasza Astroboy (#25493) üzenetére


qukesz
senior tag

Az hogy vért izzadtunk enyhe kifejezés :DDD
Olyat vertem egyszer a billentyűzetre azt hittem szét törik.
Iszonyat rossz amikor a csapat másik fele szaladgál mint pók a falon.
Nah de majd a következő részben oda teszik magukat a fejlesztők remek csapata!!! :D

Vagy nem??!! :U

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#25495) Qtya123 válasza Astroboy (#25493) üzenetére


Qtya123
őstag

És a ballance dolgot biztos vagyok benne, hogy 100x egyszerűbb lenne megoldani, mint a csalókat. De arra is zéró energia van fordítva.
Bezzeg a langyi matróz tetoválásaira annál több... :))

[ Szerkesztve ]

(#25496) Gyula84 válasza Qtya123 (#25495) üzenetére


Gyula84
veterán

csak az ilyen programozó maradt itt aki ehhez ért :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25497) Astroboy válasza Gyula84 (#25496) üzenetére


Astroboy
őstag

Ne is mondd, ha Rotterdamon a sarki piros bárok egyikében egyszer mögém somfordál egy ilyen langyerész, esküszöm letörlöm a pics@ba a játékot. :D

(#25498) Qtya123 válasza Astroboy (#25497) üzenetére


Qtya123
őstag

Felmész nyugodtan játszani, aztán mire vége a körnek bu*i vagy. :D

(#25499) kisselandras válasza lofagi (#25468) üzenetére


kisselandras
senior tag

Te segíts már nekem egy recon sima mezei pisztollyal mért erősebb egy assaultnál? :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#25500) bul07 válasza kisselandras (#25499) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy egy sörétes fegyvertől

Sokszor tapasztalom hogy van az a forgótáras pisztoly abból egy lövésbe halok de ugyan olyan távolságról leadott sörétesbe nem hal bele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.