Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) bul07


bul07
nagyúr

Elégé bejön a kék virágos pálya

De hogy annyira nincs játékos hogy délután négykor nem tudja pikk pakk feltölteni a szervert
És én erre vezetem vissza hogy buktuk a kört mert majdnem végig 2-3 emberes hátrányban voltunk
Volt olyan pillanat hogy majd 80tikettel vezettünk, de akkor megint egy fővel kevesebben lettünk
Ez is mellé hogy nem egy dombtetőn kempingeztem[kép]

De tényleg olyan kevés játékos van hogy nem igaz
Hétvégén szombaton és vasárnap is megnéztem délután két óra környékén hogy áll a játékosszám
Conquest és a Breakthrough szerverből volt pár pár tucat, TDM volt még vagy 5-6, de a többi játékmód halott volt egy két szerver volt vagy egy se
És mindez egy kis +tartalom után nem sokkal

Repülősök figyelem
P70 gép, instant tank kill, már alap felszereléssel
A 6db rakéta Tigris tankot kiszedi messziről kilőve is mert majd nyíl egyenesen mennek a rakéták
Sőt nagy bombázó repülőnek elég 3db rakéta és vége
Kis gyakorlással páncélosok meg se tudnak mozdulni
Azért remélem ezt nem hagyják így mert akkor ez is szög a kopósójába

De olyan hiba is előjött megint ami rég nem volt, méghozzá hang hiba :(((

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25902) kisselandras válasza bul07 (#25901) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát hallod lehet téged nem szeret a dice vagy maga a játékos szám de nálam fulon vannak még hétköznap is a szerverek hétvégén meg várni kell hogy bejuss egy szerverre tuti nálad a hiba

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#25903) lofagi válasza bul07 (#25901) üzenetére


lofagi
Topikgazda

AZ még szegényesebb helyeken is lila virág, de semmi baj! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25904) Astroboy válasza lofagi (#25903) üzenetére


Astroboy
őstag

Hagyd rá, pilóta...magasból minden kék. ;]

(#25905) tbw válasza lofagi (#25903) üzenetére


tbw
aktív tag

Ja én is ezt akartam írni.

TBW

(#25906) Tav-Csoves válasza bul07 (#25901) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nekünk is van ilyen kék virágunk
alt="" title=""

Levendula ;]

[ Szerkesztve ]

(#25907) Dtomka válasza Tav-Csoves (#25906) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez meg a BF V toipic... ;]

(#25908) bul07 válasza kisselandras (#25902) üzenetére


bul07
nagyúr

Én csak szerver keresővel lépek játékba és csak talán este 6 és 8 között van több játékos
Előtte utána nagyon kevesen

De ne higgy nekem nézd meg magad a szerver keresővel

Lőttem képeket is hétvégén, ha gondolod berakhatom(holnap reggel), hogy nem hallucináltam azt hogy sok játékmódba 1-2 szerver volt

(#25903) lofagi

Lila kék egykutya úgysincs másik annyira virágos pálya :)

....................

Amúgy Provence Conquest szerver mi az anyj@kért nincs , miért kell kivenni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25909) Laraxior válasza kisselandras (#25902) üzenetére


Laraxior
titán

Firestormra azert volt millioszor h 20 percet vartam mire elindult vegre. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25910) Dtomka válasza Laraxior (#25909) üzenetére


Dtomka
veterán

Titán rang? Ilyet még nem láttam... Gratula! :R

(#25911) tbw válasza Laraxior (#25909) üzenetére


tbw
aktív tag

20 percet várni egy firestormra. Beteg :D

TBW

(#25912) Laraxior válasza tbw (#25911) üzenetére


Laraxior
titán

Gondold el, és milyen jó volt, ha neadjisten olyan helyre érkeztem, hogy 2 percig sem voltam életben.
Ezért ment a levesbe a game. Inkább feltettem helyette a BF4-et. Ott még van igazi tankcsata, helikopterek, repülők.. csak úgy dübörög a hangfal :C
BF5-ben sem volt gond, ha éppen jutott jármű... de abban nem sokszor volt részem. Már a BF1-ben is volt ilyen gond. Ha esetleg hozzá is jutottál, akkor sem tudtál választani, mert olyan gyorsan rá kellett nyomni,nehogy más elvigye. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25913) prokxy válasza Laraxior (#25862) üzenetére


prokxy
veterán

Sajna ez ilyen. BF4-ben a tankozás 1000x jobb élményt adott, ott volt értelme még a gunnernek, 2-en nagyon jól össze lehetett játszani. Itt kb taxizni beülnek, másra szart nem ér.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25914) lofagi válasza prokxy (#25913) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Így is sírnak,hogy milyen erősek a tankok, nem hogyha még a gunner is jobb lenne. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25915) lofagi válasza Tav-Csoves (#25906) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A sz**t lemostam volna a kezemről a helyedben! :D ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25916) Tav-Csoves válasza lofagi (#25915) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ezek szerint még nem festettél falécet. ;] :D

(#25917) Dtomka válasza Tav-Csoves (#25916) üzenetére


Dtomka
veterán

Ezek szerint nem vízbázisút használtál :)

(#25918) FollowTheORI válasza Dtomka (#25917) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Vagy csak kesztyűt kellett volna húzni... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25919) Dtomka válasza FollowTheORI (#25918) üzenetére


Dtomka
veterán

:DDD

(#25920) lofagi


lofagi
Topikgazda

Egy kisebb patch-et kapunk holnap.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25921) bul07 válasza lofagi (#25920) üzenetére


bul07
nagyúr

Na mit rontanak el ;] :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25922) lofagi válasza bul07 (#25921) üzenetére


lofagi
Topikgazda

2018 novemberében kiadták a játékot! ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25923) prokxy válasza lofagi (#25922) üzenetére


prokxy
veterán

:C :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25924) bul07 válasza lofagi (#25922) üzenetére


bul07
nagyúr

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25925) zzola válasza lofagi (#25922) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#25926) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ez aztán nagyon kiszámolta,hogy hol kell megállnia! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25927) voodoo98 válasza lofagi (#25922) üzenetére


voodoo98
addikt

:))

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#25928) zzola válasza lofagi (#25926) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#25929) kisselandras válasza lofagi (#25926) üzenetére


kisselandras
senior tag

Téged se szeret már :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#25930) zzola válasza lofagi (#25926) üzenetére


zzola
félisten

Játszottál már vele?

(#25931) Astroboy válasza zzola (#25930) üzenetére


Astroboy
őstag

Lóf@sz se változott, érthetetlen számomra mi volt ebben a 3.65GB-ban... :U

(#25932) zzola válasza Astroboy (#25931) üzenetére


zzola
félisten

Akkor működik a .bat?

(#25933) prokxy válasza Astroboy (#25931) üzenetére


prokxy
veterán

Minek kellett volna változnia?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25934) Astroboy válasza prokxy (#25933) üzenetére


Astroboy
őstag

Pl. kigyomlálhatták volna az "új" spawnolós bugot, a viszonylag régi pályába ragadóst, baszókára váltáskor az "először nem lövök" nevűt, hirtelen most ennyi jutott eszembe.
Tudom, bilibe lóg a kezem, fontosabb egy zsebóra a fegyverre. :O :(

(#25935) prokxy válasza Astroboy (#25934) üzenetére


prokxy
veterán

Azon csodálkozom,h még foglalkozik ezzel bárki ea részről, el van már temetve a fenébe, gyúrják az új SW-t meg a kövi BF-et meg a focisat, kosarasat. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25936) lofagi válasza prokxy (#25935) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A pletykák szerinte 2 részre vált a csapat akik dolgoznak ezen vagy dolgoztak, egészen másképp gondolta az egyik, mint a másik,hogy mi jó nekünk. Valószínűleg az a csapat akik még azt szeretnék,hogy nekünk jó legyen még megpróbálja felturbózni a végét. A többiek már biztos,hogy az új részen dolgoznak.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25937) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
Megvenném az új fegyvereket, de nem engedi. Van elegendő CC-m, de amikor rányomok, akkor egy X jelenik csak meg...
Miért? :F

(#25938) Astroboy válasza prokxy (#25935) üzenetére


Astroboy
őstag

Bekaphassák. :o
Nem kell túlmisztifikálni bármikor hozzányúltak mindig elbactak valamit. Ez azért már teljesítmény, Mr. Bean like this.
Te meg hol vagy biztos májndkráftozol vagy pábdzsízel pedig milyen jókat dzsippezünk mostanában Viktorral.... :DDD

Tav-Csoves: kontrolleren nyomd az x-et. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25939) prokxy válasza Astroboy (#25938) üzenetére


prokxy
veterán

Konkurenciával tolom, ott is vannak hülyeségek, de töredéke mint itt. A 6-ra visszatérek, ha vmi normális verzió lesz, a V már nekem temetve.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25940) Dtomka válasza Tav-Csoves (#25937) üzenetére


Dtomka
veterán

Lehet már fegyvereket venni? Mióta? Igaz nekem az összes fegyó megvan (10 -es mind! :) )

(#25941) zzola válasza Dtomka (#25940) üzenetére


zzola
félisten

Kések is?

(#25942) EczkE válasza Dtomka (#25940) üzenetére


EczkE
addikt

Aki nem tudta kioldani idoben azok kesobb company coinert megtudjak venni az armorybol.

Asszem mindenféleképpen!

(#25943) Dtomka válasza zzola (#25941) üzenetére


Dtomka
veterán

Kések? Azok már 20 -as szinten vannak. Lucille, már 100 -as. :D

(#25942) EczkE
Értem, köszönöm a választ!

(#25944) zzola válasza Dtomka (#25943) üzenetére


zzola
félisten

Abból nincs is szint, ne hülyíts engem bazz. :D

(#25945) Dtomka válasza zzola (#25944) üzenetére


Dtomka
veterán

Vica-versa. - hisz késekből sincs szint. Már nem késelek, az olyan sunyi, "börtönfilling", inkább használom Luccille-t. ;)

(#25946) protegum válasza zzola (#25941) üzenetére


protegum
aktív tag

Műköszörűs. Ollók- kések de nem sokat...

(#25947) zzola válasza protegum (#25946) üzenetére


zzola
félisten

Biztos csak én nem értem...

(#25948) zzola


zzola
félisten

Délelőtt mentem pár kört, sűrűn váltottam szervert, de minden körben akadt legalább 1 igen-igen pro játékos, lvl50 alatt mind.
Ettől eltekintve én semmit nem vettem észre a patch kapcsán, mintha nem is jött volna semmi sem.

(#25949) EczkE válasza zzola (#25948) üzenetére


EczkE
addikt

Weapons
m, no more.
K31/43 is no longer able to fire an extra bullet while switching firing modes
K31/43 no longer has accuracy issues
Welrod now properly has 6+1 magazine size and operates as open bolt
Fixed some instances where K31/43 sniper scopes had the German post crosshair instead of the correct Swiss crosshair.
HUD/UI
Fixed an issue what would cause the soldiers models to not show in the frontend
Fixed the cosmetics that went missing with the previous update
Fixed the Welrod Master Dogtag which had the incorrect icon

Maps/Modes
Provence - Players will no longer get stuck on top of the ammo box
Provence - The water on the map is no longer bulletproof
Twisted Steel - Frontlines - Removed the vehicles for the US team within the squad reinforcement menu
Outpost - Fixed an exploit that could give a team an unfair scoring advantage
Other
General stability improvements

Ez minden ami benne van a patchben.

Asszem mindenféleképpen!

(#25950) EczkE válasza Dtomka (#25940) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem mindem fegyver 10-es sot az osszes dog tag is meg van hozzajuk kiveve az mmg es az at rifle. Elvi okokbol nem hasznalok olyan fegyvert amivel hasalni/kempelni kell. :D Utalom oket.

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.