Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) Gainka


Gainka
őstag

Na haljátok olvassátok ez eddig az egyik legjobb bf map amin valaha játszottam. Egyik oldalt a tankok birodalma másik oldat pedig a gyalogosoké de ha vegyül az az igazi. Nagyokat mentünk és többen is jelezték kör végén hogy ez igen!
90%-ban tankozás volt, jok az ujak is de amit a tigerrel müveltem a városban,
az durva :DDD meg is forditottuk. :D Ja, és biztos vagyok benne hogy a repülök hiánya miatt is lehet ennyire jol belemélyedni. Ez igy jó ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#25702) Dtomka válasza Gainka (#25701) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem is bejön ez a map.

Viszont itt tapasztaltam ezt is. A karakterem kifordult önmagából :D

[ Szerkesztve ]

(#25703) Gyula84 válasza Lendova (#25699) üzenetére


Gyula84
veterán

nah pedig már félig amd a konfig :D

(#25700)smokiii1
Nekem dx11-gyel nincs elég jól fut, csak kíváncsi volnék hogy szalad dx12vel :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25704) zzola válasza lofagi (#25627) üzenetére


zzola
félisten

Csalók bannolása működik már?

(#25705) Gyula84 válasza zzola (#25704) üzenetére


Gyula84
veterán

már kivagy bannolva :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25706) lofagi válasza zzola (#25704) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Én már nem láttalak játszani egy ideje, szóval biztos! :D :DD ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25707) zzola válasza lofagi (#25706) üzenetére


zzola
félisten

Kódozok manapság.

(#25708) lofagi válasza zzola (#25707) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Te is áruló lettél mint pjokszi! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25709) zzola válasza lofagi (#25708) üzenetére


zzola
félisten

~2 hét múlva tele leszek idővel, akkor majd jövök a késemmel... :DDD

Te is így jársz! [link]

[ Szerkesztve ]

(#25710) qukesz válasza zzola (#25709) üzenetére


qukesz
senior tag

Nah tegnap kipróbáltam a két új pályát.
Nekem tetszik nagyon. Fegyvereket még nem néztem.
Grafikai beállításokat Dx11-re vissza tettem többit nem bántottam és most vaj simán ment, meg is lepődtem.
FFR ON.
Eddig a hó cipőm tele volt a sok MEDIC HERO - VAL.
Most mintha eltűntek volna!!! :D

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#25711) smokiii1 válasza Gainka (#25701) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Mondtam én már máskor is hogy nem kellenek repülök ebbe a játékba. :)

(#25712) Gainka válasza smokiii1 (#25711) üzenetére


Gainka
őstag

(#25702) Dtomka :D

Nem hát vagy ha van is, a mérleget inkább egymás elleni harcra kellett volna billenteni, pl felnézel és 10 repcsi egymást gyötri ezt eltudom képzelni, de az a baj hogy még a vadászal is a gyalogost baszogtatják többiröl nem is beszélve... :)

[ Szerkesztve ]

(#25713) lofagi


lofagi
Topikgazda

Az az igazság, hogy szerintem ahol többféle dolog van egy játékban, ott megtalálni a balanceot nagyon nehéz vagy szinte lehetetlen. S mivel a játékos közösség is elég vegyes, így mindenkinek úgy sem lehet a kedvére tenni.

Az a baj, amit még én látok akikkel játszom és itt is amiket olvasok, hogy az egyik túl op, mint a másik. Azért elsősorban ez a játék nem 1v1ről szól. Itt nem arról van szó,hogy bármilyen szituációba bemegyünk bármivel, legyen az smg, sniper, tank, repülő, akkor ha ügyesebbek vagyunk akkor nyerünk. Illetve nyilván ha nagyon ügyesek vagyunk akkor persze nyerhetünk. DE!

Sniper vs smg, messziről a snipernek nyilván több esélye van, mint közelre. S fordítva.
Tank, nyílt terepen szinte megközelíthetetlen, de bemegy a városba, ott akár 1 ember is könnyedén el tudja intézni. S lehetne így sorolni még sokáig.

A lényeg egyébként az lenne, hogy csapatban dolgozzunk s végeredményben ez egy multi játék ahol a többiekre is kell számítani, nem lehet mindent magunk megoldani.

Itt van pl most az új repülő sztori, ha a csapat nem hoz AA-t,vagy fliegert, szinte esélytelen fejlődni, mivel a fullos német repülők ellen a 0-ás fighterek nem sokat érnek. :D

Csapat játék kell, ez a lényeg.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25714) zzola


zzola
félisten

A smoke granade az mióta csak a recon kiváltsága?

(#25715) EczkE válasza zzola (#25714) üzenetére


EczkE
addikt

Medicnel ugyan ugy elerheto most is.

Asszem mindenféleképpen!

(#25716) zzola válasza EczkE (#25715) üzenetére


zzola
félisten

Tényleg! Jól benéztem...
Köszi.

(#25717) lofagi válasza zzola (#25716) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nah a nagy CoD-os, ilyen alap dolgot nem tud, phuj! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25718) zzola válasza lofagi (#25717) üzenetére


zzola
félisten

Mennyéma'

(#25719) Dtomka válasza Dtomka (#25702) üzenetére


Dtomka
veterán

AP mine is elég bugos lett, besüllyed a talajba... :U

(#25720) bul07 válasza Dtomka (#25719) üzenetére


bul07
nagyúr

Az mindig olyan volt :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25721) Dtomka válasza bul07 (#25720) üzenetére


Dtomka
veterán

Azért én ennyiszer nem tapasztaltam mint most...

(#25722) EczkE válasza bul07 (#25720) üzenetére


EczkE
addikt

Most rosszabb a helyzet e teren mint volt.

Asszem mindenféleképpen!

(#25723) Dtomka válasza EczkE (#25722) üzenetére


Dtomka
veterán

Hagyjad nem hisz nekem...
Pedig én tényleg nem szoktam telesírni a topicot mindennap... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25724) bul07 válasza Dtomka (#25723) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor fejődött a játék ezen a téren is :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25725) Dtomka válasza bul07 (#25724) üzenetére


Dtomka
veterán

:DDD ;)
A köv jobb lesz majd meglátod!

(#25726) bul07 válasza Dtomka (#25725) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát remélem :)

11-én kiderül hogy milyen heti küldetések lesznek, kizártnak tartom hogy BC szórnának, a másik fajta pont meg semmire nem jó
De akkor mi értelme lesz megcsinálni

Amúgy olyan alap dolgok hiányoznak ebből hogy nem igaz
Miért nem lehet járművek között váltogatni még az előtt hogy szabad lenne egy is
Vagy miért nincs szavazás hogy melyik pálya jöjjön, ez is egy olyan banális dolog (Bár sok értelme nem lenne mert olyan kevés pálya jött egyszerre, nagy élmény lenne szavazni állandóan hogy Iwo Jima vagy Pacific Storm jöjjön :) )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25727) Dtomka válasza bul07 (#25726) üzenetére


Dtomka
veterán

Egyetértek. De én akkor sem fogok CoD-ra váltani, ha a fene....
A COD 2 -vel anno sokat játszottam lanba, tetszett jó volt.

De engem az nagyon dühít, hogy 10 alkalomból a ~7-8x vesztes csapatba csatlakozom.

Azt hiszem, Te voltál az ki írta még a BF V beta után. Milyen idegesítő, hogy nem lehet a járműveket beállítani.... Én akkor még védtem a játékot. De ma már belátom, feleslegesen.
Gondoltam akkor, hogy majd változni fog, de nem így lett.

A megjelenés napja után 1 nappal vettem meg a játékot. A mai napig azt mondom nem rossz játék, sőt a grafika előtt le a kalappal.
Sok hibája van a játéknak a mai napig is. De az érzés, amit korábban adott ez a sorozat... még nyomokban sem tartalmazza.
Ettől függetlenül ezzel is játszottam pár órát.

1105 órát "öltem" bele.

Ez a fele amit a ~BF4 -be.

BF1

BF3

A Bad Company -ban is van pár órám, de 0-t ír. :F

A következő rész grafikailag még szebb lesz, ez biztos hiszen az új konzolok megjelenése miatt is...
Csak azt kérem az EA\DICE-tól, vegyék be azt a ... Cavinton-t.
Ahogy Fagi is mondta a videóiban.... ne a 0-ról...

Elég sok idejük van még, ezért reméljük, hogy már az Alpha (nem a WD-ből :D ) megjelenése is tarolni fog. :N

[ Szerkesztve ]

(#25728) Lendova


Lendova
őstag

Használható a Welgun is :DDD.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25729) bul07 válasza Dtomka (#25727) üzenetére


bul07
nagyúr

Szebbnek lehet szebb lesz de mi kell majd hozzá, valami szerverpark
Mert régen azért meg volt ebben is a balansz
Ha alap géped volt akkor low-on tolhattad normális fps mellet(50-60) és ha csúcs géped akkor meg minden max-on
Na de most mi van alap géppel diavetítés van low beállításon, és csúcs gépen is le kell venni ezt azt hogy ne legyen gondok
Akkor mi lesz majd ezután

Én már nem játszok sokat, bár ez valamennyire a játékok hibája is de inkább már nincs kedvem, néha azon kapom magamat hogy inkább megnézek egy filmet tizedjére minthogy gép elé üljek
Én cod4-el játszottam sokat 2400órám volt benne és nem csak a játék hanem a jump keresések, BC2-be is kerestem az ilyen helyeket mert voltak is azért is imádtam azt a részét

Amúgy szerintem az Origin nem is jól számolja mert nálam a BF3-ra csak 296órát ír, ami kizárt mert azzal elég sokat játszottam, főleg ha azt nézzük hogy Hardline-ra 196órát ír nekem és azzal tényleg keveset toltam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25730) lofagi válasza Lendova (#25728) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Látom már erre a fegyverre is megjött a .exe update! ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25731) zzola


zzola
félisten

Az új fegyverek elég OP-k lettek.

(#25732) Astroboy válasza lofagi (#25730) üzenetére


Astroboy
őstag

Ne gonoszkodj má'.
pont batot használ, aztán dob rá egy fantát. ;]

(#25733) Qtya123 válasza zzola (#25731) üzenetére


Qtya123
őstag

Én kifejlesztettem 4 specializációig az Assault fegyverét, nem rossz, de annyira nem adja. A MAS-t jobban szeretem továbbra is, mert nagyon gyorsan lehet vele lőni.

A medic fegyverével még ismerkedem, látom mindenki azzal rohangál, de nekem még a Grease gun jobban fekszik. A sniper bazári infrás pötyögtetője nem rossz, az új bolt actiont még nem próbáltam. A support új shotgunja kifejezetten tetszik.

Amúgy van valami módszer arra, hogy meghatározzam, hogy mondjuk Twisted Steel-en az adott szerveren a német-angol, vagy német-amerikai csap össze? Sokszor jártam úgy, hogy beléptem és nem amcsi volt, hanem ugyanúgy angol.

Illetve mely pályákon vannak az amcsik az új repülőkkel?
Twisted
Panzerstorm
Sudan

Eddig ezeken tudom, de nem néztem még végig, hogy máshol van-e.

(#25734) -FreaK- válasza Qtya123 (#25733) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az új recon bolt action fegyónál nem tudom hogy tudtátok-e, de lehet váltani iron sight és távcső között a v betűvel.

(#25735) lofagi válasza Qtya123 (#25733) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Csak ezeken van.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25736) Lendova válasza lofagi (#25730) üzenetére


Lendova
őstag

AMD.exe :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25737) urbi73


urbi73
senior tag

Nálam kilép a játék ha a sniper infrás kütyüjét akarnám használni . Ez mitől lehet ?

-

(#25738) Törzsúr válasza urbi73 (#25737) üzenetére


Törzsúr
senior tag

+1

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#25739) Lendova válasza urbi73 (#25737) üzenetére


Lendova
őstag

Nekem úgy tűnik hogy AMD specifikus hiba. Nekem is instant kilép 5700XT-n.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25740) Dtomka válasza Lendova (#25739) üzenetére


Dtomka
veterán

Lehetséges. Én is azt használom 5 szinten vagyok, de nálam nincs probléma.
Driver cserét próbáltál?

[ Szerkesztve ]

(#25741) Qtya123 válasza Lendova (#25739) üzenetére


Qtya123
őstag

Nálam a legújabb amd driverrel kilépkedett. Visszatettem a 20.4.2-t és azóta jó.

(#25742) Astroboy válasza Lendova (#25739) üzenetére


Astroboy
őstag

Mert az Nvidiás fegyver. :P

(#25743) Törzsúr válasza Qtya123 (#25741) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Nekem a 20.4.2 van fent. Felteszek egy másikat, hátha úgy megy, ha igen jelzem. :R

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#25744) maxxenergie válasza Qtya123 (#25741) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Nekem el sem indul a frissítések után csak a "Való Világ" jel teker fent jobb sarokban, de nem történik semmi nem vagyok egy nagy BFV rajongó, csak gondoltam tegnap ránézek na ennyi is volt mentem inkább BF3-ni meg BFH-ni :C Csináltam repairt de semmi... na majd 1 hónap múlva megint ránézek :Y

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#25745) Bjørgersson válasza FollowTheORI (#25685) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azóta sem jöttek vissza az assignmentjeim. :D

Tegnap este kipróbáltam a DX12-t FFR nélkül, a körök elején lévő lagtengert leszámítva szépen fut, bár pozitív változást nem igazán vettem észre.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25746) raubisoda


raubisoda
senior tag

Rx580 20.5.1 driverrel hiba nélkül lehet infrázni.

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#25747) FollowTheORI válasza Bjørgersson (#25745) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lehet hogy sose jönnek már vissza a CC-s assignmentek.

Faginak volt jó érve, hogy valszeg a hetibe lesznek majd, úgy mint az utóbbi két hetiben, és ezért assignment nem lesz rá külön.

Maradnak a fegyver skin assignmentek, ha valaki (mint én :D) ezekre van rákockulva. :P ;]

Az a kör eleji lag meg el fog múlni, gyakorlatilag minden pályán egyszer van, ahogy bejárod.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25748) RoliHero


RoliHero
tag

Sziasztok!

Akkor most melyik amd drivert érdemes visszatenni amivel jól mükszik? Jelenleg a 20.5.1 van fenn és kilépked meg újraindul a gép ha elindítom a játékot :D :D

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#25749) Lendova válasza RoliHero (#25748) üzenetére


Lendova
őstag

20.4.2-vel nekem minden jó volt, igaz még Windows 2004 update és BF V patch elött.
Ma visszaraktam, de szerintem napokig nem tudok érdemit nyilatkozni. Majd 20-30 óra gameplay múlva, ha nincs gond, jelzek. :DDD

Az infrás sniper viszont lehet driver független, vannak már post-ok reddit-en, de sokat nem lehet azokból levonni. Az látszik csak egyértelműen, hogy AMD-n jön csak elő.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25750) zzola


zzola
félisten

Sjörgen shoti sluggal nagyon OP! Egy lövés egy ember, elég a felső testre célozni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.