Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) Dr V válasza bul07 (#25500) üzenetére


Dr V
őstag

Revolver 24m-ig halálos 1 fejes esetén.

(#25502) Gyula84 válasza bul07 (#25500) üzenetére


Gyula84
veterán

viszont a pisztollyal jobban kell célozni

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25503) -FreaK- válasza Gyula84 (#25502) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az biztos. Azzal a revolverrel mondjuk nem annyira lehet.. Azzal ha fejest lősz, az nagyobb részt szerencse mint aim. A pisztolyok szerintem jóval gyengébbek lettek mint a BF1-ben voltak. Vissza sírom a Mars pisztolyt :) na azzal volt igazán esélyed assaultok ellen.

(#25506) -FreaK- válasza #98320896 (#25504) üzenetére


-FreaK-
veterán

Olyan szinten szór és így pontatlan, mint kevés másik fegyver.

(#25507) Astroboy válasza -FreaK- (#25503) üzenetére


Astroboy
őstag

Szerintem az M1911 vagyis másnéven a jóöreg "45-ös" az egyetlen életképes pisztoly a játékban, nem véletlenül volt rendszeresítve 75(!) éven át az usákoknál.
Igaz egy találat testre csak 25-öt sebez, de egy másodperc alatt 4-et lehet vele lőni viszonylag pontosan. ~10 méteren belül 1 golyó, azon felül 2 kell a heccsáthoz, tehát közel sem revolver erejű, ellenben stabil és viszonylag gyors.

Más: Utolsó bughozó peccs óta meccsenként többször születek le squadtársra szellemként, majd egyből vissza spawn-képernyőre mintha csak "lenéztem" volna, hogy milyen az idő. Olybá túnik nekem, hogy combatban lévőre spawnolok pedig eddig volt egy pár másodperces védelem ez ellen...
Csak én copok ezzel vagy másnál is jelentkezett? :F

(#25510) kisza25


kisza25
félisten

Már azt hittem kijött valami új pálya, de csak a szokásos :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25511) Lendova válasza #98320896 (#25504) üzenetére


Lendova
őstag

Talán 1x megélem azt a napot, amikor valaki szóba hozza a random bullet deviation-t és tudja is miről beszél. :DDD

-Freak-: Túl erősek voltak a BF 1 sidearm-jai.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25512) EczkE válasza CptAdamica (#25347) üzenetére


EczkE
addikt

Es bekerult a jatekba. :DDD :DDD :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#25513) zzola válasza CptAdamica (#25347) üzenetére


zzola
félisten

ki a fszom ez, Ken?
:DD

(#25514) Astroboy válasza zzola (#25513) üzenetére


Astroboy
őstag

Az.
Napolajjal Ken. ;]

(#25515) CptAdamica válasza EczkE (#25512) üzenetére


CptAdamica
veterán

:( Úgy látszik a EA nem tanul.

Megyen!

(#25516) lofagi


lofagi
Topikgazda

Szerdán lesz egy kis leállás ami már felkészülés a nyári utolsó updatere. Hamarosan kapunk valami infót is róla. Optimistán a héten, reálisan a jövő héten, Dice-t ismerve, majd egy héttel a megjelenés előtt, Augusztusban! :C ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25517) BullKoxa válasza lofagi (#25516) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szerintem a Dice írásai már sok embert nem izgatnak. :) . Ha lesz róla videód én megnézem.

(#25519) protegum válasza #98320896 (#25518) üzenetére


protegum
aktív tag

Nem szeret olvasni ;)

(#25520) Lendova


Lendova
őstag

Bár menne mindig így a játék :DDD , Panzerstorm CQ, medic+Grease Gun kombó:

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25522) Lendova válasza #98320896 (#25521) üzenetére


Lendova
őstag

Az a pánik és összezavarodottság, amit látni sokak mozgásán, hogy nem tudja hogy honnan lőnek...megfizethetetlen :DD.

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25524) FollowTheORI válasza Dr V (#25492) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Úgy hogy bugos és van amit kétszer is meg lehet csinálni. :D

Én 2x aranyoztam így ki, aztán eltünt az összes assignmentje. :)
Szerencsére mind könnyű.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25525) smokiii1 válasza Lendova (#25520) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Biztos csaltál azért volt ilyen jó statod! :DD
Amugy szép. :C :) Nekem is ritkán jönnek össze ilyenek, de olyankor mindig azon agyalok hogy máskor miért vannak fordítva számok. :)

(#25526) Lendova válasza smokiii1 (#25525) üzenetére


Lendova
őstag

Nem tűnik fel, de sorra követi el a hibákat az ember, aminek ára van. Minnél ügyesebb valaki, annál jobban elkerüli ezeket a szituációkat, csökken a random faktor.

Én többet játszom reflexből, mint megfontolásból, szívom is a levét gyakran.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25528) lofagi


lofagi
Topikgazda

Hmm érdekes! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25529) EczkE válasza lofagi (#25528) üzenetére


EczkE
addikt

Westienek errol a ket sorrol is sikerult egy 10 perces videot csinalnia. A semmirol beszel megint. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#25530) Dr V válasza EczkE (#25529) üzenetére


Dr V
őstag

Látod, ezért ő a youtuber és nem te :DDD

(#25531) CptAdamica válasza lofagi (#25528) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezt eddig is tudtuk, neme? :D

Megyen!

(#25532) bul07 válasza EczkE (#25529) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezért nem is nézek ilyen gyökereket :DDD ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25534) EczkE válasza #98320896 (#25533) üzenetére


EczkE
addikt

En birom, mert szokott o jo videokat csinalni ha eppen van mirol es nem ket sorrol. :D De o is azzal
foz amivel van. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#25535) Lendova válasza #98320896 (#25527) üzenetére


Lendova
őstag

A jó helyezkedés, útvonal választás szerintem kifizetődőbb, mint a jó reflexek.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25536) Astroboy válasza Lendova (#25535) üzenetére


Astroboy
őstag

A jó helyre rakott aknákat kihagytad. :P

(#25538) lofagi


lofagi
Topikgazda

Úgy néz ki,hogy járműveket is fogunk kapni az utolsó patchben!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25539) bul07 válasza lofagi (#25538) üzenetére


bul07
nagyúr

És addig nem is lesz semmi küldetés
Tehát augusztusig nem lesz heti küldetés?

Mert most belépve nincs semmi

Bár ha nincs küldetés nem kell játsszak :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25540) lofagi válasza bul07 (#25539) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A heti küldetések most addig szünetelnek amíg ki nem jön az új patch. Utána pedig úgy néz ki,hogy minden héten lesz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25541) kisza25 válasza bul07 (#25539) üzenetére


kisza25
félisten

na látod, örülnöd kellene ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25542) bul07 válasza kisza25 (#25541) üzenetére


bul07
nagyúr

Örülök is meg nem is

De hányan lehetnek még és így vele, az amúgy is kicsi játékosszám még csappanni fog

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25543) lofagi válasza bul07 (#25542) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Amíg a Conquest Quick Play bedob 30mp alatt én nem aggódom.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25545) smokiii1 válasza Lendova (#25526) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nekem az tűnt fel hogy mindig felqrtam magam ha nem ment a játék, erőltettem és csak rosszabb lett. Olyankor lett elegem a játékból (nem csak BF, más multi shooterrel is előfordult sokszor). Aztán mikor eltelt egy hét játék nélkül, leültem újra játszani és jól ment, jól is éreztem magam játék közben és az se frusztrált ha meghaltam, ráadásul a statom akkor se volt olyan kiemelkedő csak éppen plusszos. Akkor döbbentem rá, hogy az volt a baj hogy sokat játszottam fáradtan, mikor nem tudok eléggé koncentrálni, ráadásul olyankor ingerlékenyebb vagyok. Így próbálok most már úgy játszani mikor nem vagyok fáradt vagy ha érzem hogy nem megy akkor abbahagyom.

(#25546) smokiii1 válasza EczkE (#25529) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én annál a videónál akadtam ki kicsit mikor olyasmi volt a címe hogy 500 óra BF5 után megérte e ez a játék. Azt hittem tényleg erről fog beszélni, erre megcsinálta ő is (meg még vagy 100 másik youtuber) azt a videót amiben végig csak arról beszél hogy milyen állapotban jelent meg a játék, miket rontott el a DICE, mik történtek az update-ek alatt, milyen szar volt minden és az egyetlen pozitívum a pacific update volt, de persze a TTK patch-el ezt is elbaszta a DICE. Mindezt kb 10 percen keresztül. Aztán a végén azt mondja hogy: hát megérte? Igen is meg nem is mert szar volt de youtuberként csinálni kellett a videókat és mindig volt mit szidni.....

(#25547) bul07 válasza lofagi (#25543) üzenetére


bul07
nagyúr

De az se mindegy melyik időpontba
Mert délután nem késő este nem veszed észre, de nagyon -későn este -hajnalba vagy -délelőtt már nem ilyen fényes a helyzet

És én látom mert mindig a szerver keresővel keresek szervert
És hónapról hónapra egyre kevesebb
Nem mellesleg azért mert így megtudom szabni hogy az elkövetkező pár kört melyik pályán játszom, mert ugye sorban jönnek egymás után a pályák, semmi szavazás vagy ilyenek

Amúgy egy új pálya
Milyen vagány lesz kőről körre ugyan azon a pályán tolni
Mert ha tartják az eddigieket akkor külön rotációba kell hogy legyen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25548) lofagi válasza bul07 (#25547) üzenetére


lofagi
Topikgazda

SZerintem meg már tök mind1, hogy mit csinálnak, mert tele van a játék ilyen játékosokkal, mint te. Nem sértésnek írom, de már ha van kalap a fejükön az is baj, ha nincs az is. :\

Ez persze nem a játékosok hibája, mert tett eleget a DICE, hogy ide jutottak, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25549) bul07 válasza lofagi (#25548) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ahogy szokták mondani
Sz@rból nem lehet várat építeni

Már az elején eltolták
Emlékezünk csak vissza hogy a járművekkel hogy lehetett játszani az elején, sehogy, és ez egy BF ami eddig a jó járműves játékétól volt olyan amilyen
És aki nem gyalogos harcot kereste már benne is volt a szálka és jó sokáig tojtak is a fejükre gyalogos harcra tervezett pályákkal

Én még mindig tartom hogy egy olyan pálya van a játékban amin jó a játék, mert minden egálban van, gyalogosok páncélosok repülők
És ez a Panzerstorm

Amúgy van valami az összefoglalóval
Összefoglaló kinyitása ▼ rákattintok és ezt dobja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.