Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) zzola válasza Dtomka (#24850) üzenetére


zzola
félisten

Van persze, szubjektíven...

(#24852) lofagi válasza Dtomka (#24850) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Persze, már rég az új BF-et kovácsolják. Nagyon sok nagy név már átment oda valamint már felbukkantak az álláshirdetések is,h kell nekik ember a kövi projekthez.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24853) bul07 válasza Dtomka (#24850) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a prémium eltörlését hibáztatom a tartalom hiányra.

Mert míg volt prémium előre kiadták hogy a pénzért mit kap az ember és ugye azt tartani kellet.

Nem lehetett ezt megcsinálni hogy nincs elég h&lye aki vegye a skint akkor tartalmat se csináljuk mert nincs rá keret.

Ha marad ez a nincs előre kiadott menetterv (prémium hiánya) akkor én a következő résztől se várok sok jót, plusz hozzáadott tartalom szemszögéből.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24854) lofagi válasza bul07 (#24853) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Pedig szerintem a prémium megoldás már nem lesz.

Amik jelenleg nagyon trendek és ezeket fogják a következő részekben is erősíteni.

Játék X összegért.
F2p tartalom esetleg végre egy ingyenes BR.
Mikró tranzakció, skinek tömege.
Season pass. Szerintem a köv részben ez is benne lesz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24855) CptAdamica válasza Dtomka (#24850) üzenetére


CptAdamica
veterán

Gondolom hagytak ezen a részen vagy 10 fejlesztőt és sírnak, hogy milyen sok idő 1 pálya elkészítése.

Megyen!

(#24856) Dtomka válasza zzola (#24851) üzenetére


Dtomka
veterán

Igaz.

(#24852) lofagi
Ezt az infót biztos forrásból tudod, vagy csak találgatsz Te is? Mint ahogy én? :)
De legyen igazad, én azt kívánom\szeretném! :K
(#24853) bul07
Az, hogy eltöröltek lehet tényleg hiba volt. De nem ez pecsételte meg a BFV -t.
Én bízom benne, hogy tanulnak a hibáikból és "talpra állnak".

(#24855) CptAdamica
Sajnos lehet még annyit sem...

(#24857) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Mit javasoltok technikai okokra hivatkozva nem tudok már 4 napja belépni a fiókomba se a böngészőből se az originből.Origin ujratelepítés megvolt,jelszóváltoztatás megvolt, semmi.Próbálnék levelet küldeni a supportnak azt se tudok mert oda se enged belépni a fiókommal.Valaki járt már igy?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#24858) smokiii1 válasza bul07 (#24853) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Ezzel nekem csak az a bajom hogy volt olyan játék anno (nem BF) amit nem vettek meg elegen vagy épp hamar kihalt és a premiumot egyszer csak félbe hagyták és még annyi tartalom se jött hozzá ami be volt ígérve az első pár hónapra. Aki meg megvette megjelenéskor a premiummal együtt az hoppon maradt.
Látva pedig a BF franchise megítélését manapság nem tudom hány ember szavazna ismét bizalmat a premiumnak. Szerintem az is az egyik oka volt a premium modell elhagyásának hogy egyszerűen a DICE már túl kevés volt önmagában ahhoz hogy foltozza a játékait és utólag is gyártsa a tartalmakat, meg persze egy része a stúdiónak már a következő nagy projecten dolgozott. Főleg úgy hogy több nagy nevet is visznek mint a Battlefield, Battlefront, Mirrors Edge meg nem tudom még mi tartozik hozzájuk. Egyszerűen sok volt nekik és igy nem volt semmi beigérve, nem fizettek előre a játékosok semmiért, lesz ami lesz alapon nekifutottak ennek a modellnek. És ahhoz képest szerintem nem rossz amit kaptunk. Persze nem annyi mint amennyi jött premiummal, de őszintén ki várta hogy majd ugyannnyi tartalmat kapunk ingyen mintha fizetnénk?

(#24859) A.C.E. válasza szuk_jozsef (#24857) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Futtas egy keresést a malwarebytes progival...nálam is volt ilyen mikor valami orosz genyák megpróbálták lenyúlni az accountomat. :DDD

F.P.S. FOREVER!

(#24860) Hopkins95 válasza smokiii1 (#24858) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jelen, én azt vártam :K Főleg hogy olyan nagy hévvel prezentálták ezt az új modellt, hogy ez milyen jó lesz nekünk...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24861) lofagi


lofagi
Topikgazda

Kezdik kapisgálni a DICE-nál is, hogy ez az új trend.

Stream Drops - We'll be popping into random Twitch/Mixer/FB streams playing BFV and giving the streamers codes for Battlefield V for giveaways.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24862) CptAdamica válasza lofagi (#24861) üzenetére


CptAdamica
veterán

Megtalálták megint a leglényegesebb dolgot...

Megyen!

(#24863) lofagi válasza CptAdamica (#24862) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nincs ezzel baj, csak már későn kaptak észbe.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24864) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Na mindenre van első alkalom, én is kezdek panaszkodni a játékra. Ugyanis egy olyan hiba jött elő amiről eddig olvastam ugyan, de nekem sosem fordult elő és több fixet is próbáltam, de semmi sem működik.
Szóval játék közben, mindegy hogy csak menüben vagy ténylegesen játszom is, minden előjel vagy hibaüzenet nélkül kidob az asztalra, de a játék fut és szimplán a tálcára kattintva vissza is vált a játékra, tehát kb mintha nyomnék egy alt-tabot. Semmi sem változott, semmiféle frissítés nem történt, se driver, se windows, se beállítás, semmi.....
Volt már valakinek ilyen problémája?

(#24865) F e Z o válasza smokiii1 (#24864) üzenetére


F e Z o
veterán

Volt, rohadt idegesítő. Kb 10x fordult elő velem, megoldás nem született rá, egyszer csak elmúlt...

H2O über alles!

(#24866) smokiii1 válasza F e Z o (#24865) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Hmm...oké köszi akkor hátha csak átmeneti. Csak azért húzott fel mert kb másfél órám lett volna max játszani amit BF5-el akartam tölteni, erre az a másfél óra fix keresgélésre/próbálgatásra ment el.

(#24867) Hopkins95 válasza smokiii1 (#24864) üzenetére


Hopkins95
addikt

Persze, sokszor csinálja ezt nekem is. Nekem van is tippem, szerintem az Origin In-Game overlay csinálja, ki kell kapcsolni a francba, mert valószínű bugos lesz. Vagy ha nem az, még az Origin notifications lehet, mert érdekes módon mindig abban a pillanatban dob le az asztalra, mikor valamelyik barátom játszani kezd és értesítést küld.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24868) smokiii1 válasza Hopkins95 (#24867) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Overlayt próbáltam kikapcsolni mert anno Titanfall meg laggolt tőle, de az se segített, illetve nem is küld semmiféle értesítést szóval én azt is kizárnám.

(#24869) bul07 válasza smokiii1 (#24868) üzenetére


bul07
nagyúr

Közösségi részt kapcsold ki az Originbe
A jelzéseket hogy barát játszani kezdet, belépet, üzenet jött

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24870) CptAdamica válasza lofagi (#24863) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem van, mert megint idióta vonyítós steamereket kell nézni, hogy kapj valami ajándékot a játékhoz...

Megyen!

(#24871) smokiii1 válasza bul07 (#24869) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Jól van holnap megpróbálomezeket is. Köszi!

(#24872) Astroboy


Astroboy
őstag

Szerintem ez nem az origin miatt van, hanem azért mert a nagy ugrabugrában Alt mellett lehet véletlenül rányomsz az ablakos gombra.

(#24873) bul07 válasza Astroboy (#24872) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam az origin ilyen "kiherélése" megoldotta a tálcára lépkedést

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24874) Dr V


Dr V
őstag

Fasta, játék közben véletlenül csapattárs profiljára nyomtam, origin összeomlott, majd a játék is kidobott :W

(#24875) zzola válasza Dr V (#24874) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

;]

(#24876) szuk_jozsef válasza A.C.E. (#24859) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Futattam, sajnos semmi változás,telefonról próbáltam simán belépek akkor a pc-n lesz valami gubanc.Nincs valami ötletetek minlyen vonalon indulhatnék el?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#24877) zzola válasza szuk_jozsef (#24876) üzenetére


zzola
félisten

Tegnap este MoleKing ellen és klánjával játszottam.
Hát nem igaz, hogy nem csalók egytől egyig.

Ki az a sajtosspangli nick?

(#24878) prokxy válasza zzola (#24877) üzenetére


prokxy
veterán

Sztem max az egyik csal, de lehet még ő sem. Legalábbis pár hónapja toltam ellenük és nem volt 1 kivételével egyik sem akkor hűha. A nevem biztos megjegyezték, annyit szidtak a chat-en. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24879) zzola válasza prokxy (#24878) üzenetére


zzola
félisten

Spec módban néztem kicsit őket, de ugye nehéz megállapítani bármit is! Füstön nem lőttek át, csak fejesek nem voltak....
Aztán lehet csak én vagyok a noob.

:DDD
;]

(#24880) FollowTheORI válasza zzola (#24879) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Vagy nem elég a .bat neked... kell az a prémium előfizu... :P ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24881) zzola válasza FollowTheORI (#24880) üzenetére


zzola
félisten

Naja. :DDD

(#24882) szuk_jozsef válasza szuk_jozsef (#24876) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Megoldodott a probléma a vpnsecurity programmal rossz régióba voltam sorolva

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#24883) smokiii1 válasza Astroboy (#24872) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Biztosan nem mert mikor szimplán a menüben lépkedtem egérrel és a kezem még csak nem is volt a billentyűzeten, akkor is csinálta. Meg ha a win gombot nyomnám le akkor a menüt is feldobná.

(#24884) FollowTheORI válasza smokiii1 (#24864) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ez tipikusan valamelyik program vagy a windows notification-je szokta okozni... szóval azokat kell bezárni vagy a notification-t kikapcsolni a programok közül, amikben aktív ez a funkció.
De legalábbis ott kell szétnézni.

Meg a windows focus assistant esetleg.

Ritkábban valami overlay cucc, pl GF experience, discord in-game, origin in-game, MSI afterburner... stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24885) G33Z@


G33Z@
tag

Hihetetlen ez az egész. Valaki tudja miért nem működik a Bazooka döntő pillanatban nem képes elsütni, még célra sem tartja...

(#24886) FollowTheORI válasza G33Z@ (#24885) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Valami szar az inputtal a játékban és néha nem csinálja azt amit kéne... röviden és tömören. :)

A megoldás az hogy ritkábban és pontosabban nyomja meg az ember a gombokat és cselekszik.

Illetve van hogy egyes animációk amíg végig nem mennek blokkolják egymást megszakíthatatlanul.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24887) Dr V válasza G33Z@ (#24885) üzenetére


Dr V
őstag

Nálam ha a 3. fegyvert, képességet használom, utána szokott beragadni és nem lőni. Pl support lőszer dobása után nem lő :W

(#24888) Hopkins95 válasza G33Z@ (#24885) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tudom, nekem is ezt szokta csinálni, mikor kibukok és lőni akarok a tankra és van amikor nem lő, csak 1-2 másodperces késéssel. Ez azt szokta eredményezni, hogy a tank kilő vagy egy enemy a tank körül. Múltkor már úgy felhúzott, hogy kiléptem a játékból...

De én azon sem csodálkoznék, ha megmagyaráznák hogy ez szándékos a fejlesztőktől, mert egyébként is minden animáció hosszú a játékban.

(#24887) Dr V Most hogy mondod, nekem is így szokott lenni...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24889) smokiii1 válasza FollowTheORI (#24884) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Köszi az ötleteket majd ránézek. Originnel úgy tűnik nincs összefüggésben mert már újraraktam, kikapcsoltam mindent és mégis csinálja. De pl NFS-ben nem.

(#24891) tbw


tbw
aktív tag

Ez a sok delay meg anim nagyon elbassza a játékot. Nem bírsz kiugrani a kocsiból mint annó bf4ben.
Mert játssza az animot.... Bazooka néha olyan lassú hogy a staghound legyorsulja.

TBW

(#24892) Astroboy válasza tbw (#24891) üzenetére


Astroboy
őstag

Vájár tegnap El Szandálon A pontnál a kifutón csapatom a szarvasvadászkutyával, mikor észreveszem, hogy egy messzer épp felszállna előttem és már gyorsít.
Gondoltam seggbelövöm gyorsan esélye sem lesz könnyűtank ellen, erre a sima ágyú sebez rajta 10-et. :Y
Átváltok páncéltörőre az meg 20-at. Pfff.
Qrvaannyát végül csak neki kellett hajtanom. :DDD

(#24893) Atla


Atla
senior tag

Másnak is eltünt minden játéka,vagy csak nekem lopták el ezt az accountom IS???

Apologies for the inconvenience, we’re currently unable to retrieve your list of games. Please reload and try again.

(#24894) raubisoda válasza Atla (#24893) üzenetére


raubisoda
senior tag

:W :W :W :W forever Fos Origin

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#24895) Lendova válasza Atla (#24893) üzenetére


Lendova
őstag

Indítsd az asztalon lévő ikonjával vagy a háttértáron lévő mappájából.
Nem régen volt ilyen, ahogy az Origin gyengélkedett.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#24896) FollowTheORI válasza Atla (#24893) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lehet csak megint meghaltak az origin szerverek, mint a raubisoda képe is mutatja... nálam is offline-ba váltott... igaz a játékok nem tűntek el. :)

De be is zártam inkább az egész alkalmazást. :D

(Bár közben meg vissza is jött onlineba... )

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24897) raubisoda válasza Lendova (#24895) üzenetére


raubisoda
senior tag

Ugyan az úgy is én már próbáltam.Igen ezek server hibák lesznek.

[ Szerkesztve ]

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#24898) zzola válasza raubisoda (#24894) üzenetére


zzola
félisten

Csak neked!
Én ebben a pillanatban indítottam a játékot, jött is egy frissítés játékon belül...

(#24899) Hopkins95 válasza tbw (#24891) üzenetére


Hopkins95
addikt

Bizony, így ahogy mondod! :K A hosszú animációk számomra inkább frusztrálóvá tették a játékot, mint szórakoztatóvá. Sokszor nem nyílik ki az ejtőernyő időben ha kiugrasz repülőből és meghalsz. Ha meg túl hamar nyitod, akkor lelőhetnek. Aztán milyen troll volt már, mikor elloptad az ellenség tankját, mert kiszállt javítani vagy valami, most ez sokkal nehezebb lett, mert az animáció alatt simán lelőhetnek. Vagy ha te magad kiszállsz javítani, az is rizikósabb lett, mert nem tudsz hamar eltűnni a tankban.

Aztán pedig a jihad jeepezés is sokkal nehezebb lett, mert nem tudsz olyan gyorsan kiugrani mint kellene, úgyhogy nem is szoktam vele nagyon próbálkozni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24900) raubisoda válasza zzola (#24898) üzenetére


raubisoda
senior tag

Jó így 3 hét untán mivel a newhollandom épp bakon van ott is leálltak a serverek :D így haza jöttem gondoltam csapatok egyet.De nem mellé.

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.