Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) zzola válasza sakto (#24650) üzenetére


zzola
félisten

Valahogy sejtettem. :DDD

(#24652) kisselandras válasza zzola (#24651) üzenetére


kisselandras
senior tag

Üdv urak! Gyors kérdés :DD megjött a kártya ami 1080 ti 11gb de csak 30 fps van maga a játékban 3870 felbontásban azt hiszem :Y
16 gb ddr4 2400 ram ryzen 2600 proci low grafika :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#24653) Dr V válasza kisselandras (#24652) üzenetére


Dr V
őstag

Ramot legalább 3000-re állítsd be. Ryzen szereti a gyors ramokat.

(#24654) Gyula84 válasza zzola (#24649) üzenetére


Gyula84
veterán

mindenről is ők tehetnek nem tudtad? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24655) Lendova


Lendova
őstag

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#24656) lofagi válasza Lendova (#24655) üzenetére


lofagi
Topikgazda

XD XD XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24657) FollowTheORI válasza kisselandras (#24652) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem ez 30Hz vsync lock lesz... :)

Milyen kábellel kötötted a 4K-ra? Nem lehet hogy csak 30Hz módra limitál valami?

Másrészt meg játékban vsync off... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24658) kisselandras válasza FollowTheORI (#24657) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi este kipróbálóm ,sima hdmi kábelre van kötve

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#24659) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok !
Volna egy olyan squad akihez csatlakozhatnék néha játszani ? Egyedül már elég unalmas. PC

[ Szerkesztve ]

(#24660) lofagi válasza Maxell014 (#24659) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Jobb felső sarokban a téma tudnivalókban ott van a discord szerverünk, ahol már nagyon sokan vagyunk és várunk bárkit, hogy együtt tudjuk csapatni! Esténként össze szokott verődni vagy inkább vergődni pár ember! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24661) lofagi


lofagi
Topikgazda

Természetesen még mindig nagyon sok minden van a játék filejai között, ebből egy újabb csokrot láthattok:

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24662) Maxell014 válasza lofagi (#24660) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszi!
Megvan

(#24663) tbw válasza Qtya123 (#24647) üzenetére


tbw
aktív tag

Ez volt a legjobb rombolhatóság szempontjából.
Egy kis szösszenet.
[link]

TBW

(#24664) tbw válasza kisselandras (#24652) üzenetére


tbw
aktív tag

3870-es felbontásról nem hallottam még.
Max 3840*2160 ami a 4K.
De valami fps limit van vagy vsync. DP kábellel kösd rá ne HDMIvel eleve.
De a 1080 Ti nek 4K ban is kellene vinnie 60+ fpst lowon.

TBW

(#24665) tbw válasza Lendova (#24655) üzenetére


tbw
aktív tag

Nem is tudtam hogy Isten ilyen csúnya szájú.

TBW

(#24666) Dtomka válasza lofagi (#24661) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi az infót!
Csak egy észrevétel. "Temprojál" -nak nevezed a srácot, közben a neve...

(#24667) lofagi válasza Dtomka (#24666) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igazából már a korábbi videókban is kifejtettem,hogy elég nehézkes kimondani a nevét, ezért szoktam Mr.T-nek hívni, mert miközben veszed fel a szöveget nem esik a szádra a neve, legalábbis nekem nagyon nem, s emiatt nem szoktam felvenni még1x egy videót. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24668) tbw válasza lofagi (#24667) üzenetére


tbw
aktív tag

Mr. T az nagyon jó.

TBW

(#24669) Astroboy válasza tbw (#24668) üzenetére


Astroboy
őstag

Az. :D

(#24670) Dtomka válasza lofagi (#24667) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem. Temporiál fonetkiusan , de a temprojál az szimpatikusabb, mert kicsit királyi is.
Nem kötekedésképpen írtam amit, csak inkább itt írtam le az észrevételemet, nehogy majd emiatt mások beszóljanak Neked a videóid alá...

(#24671) lofagi válasza Dtomka (#24670) üzenetére


lofagi
Topikgazda

:R

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24672) Gyula84 válasza Lendova (#24655) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24673) Astroboy válasza Dtomka (#24670) üzenetére


Astroboy
őstag

A játék meg egy Camp-Royal. ;]

(#24674) Dtomka válasza Astroboy (#24673) üzenetére


Dtomka
veterán

Biztos vannak akiknek az...
A vicces számomra az, volt mikor pár napja support voltam, és csak a zászlót védtem. LS (most nem nézem meg a fegyó nevét) mégis írta egy type-al szaladgáló, hogy kemper vagyok. Pedig én nem egy sarokban gubbasztottam...

De mi az a kempelés?
Szerintem az azt jelenti, hogy megölöd az ellent úgy, hogy esélye sincs. Olyan mint amikor valaki a sarokban fekszik shotgunnal...
Vagy aki sniperként, a spawnolo ellenre vár....

Tényleg jobb kikapcsolni a chat ablakot, mert ez a sok gyereksírást még nézni is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#24675) anubis6 válasza tbw (#24664) üzenetére


anubis6
aktív tag

Van HDMI-ből is olyan kábel, ami bírja a 4k 60hz-et HDR-el, de a sima nem jó valóban :DDD
Sőt, már 8K-s is van :B

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#24676) Lendova válasza Dtomka (#24674) üzenetére


Lendova
őstag

Sokan kitalálnak mindent, hogy miért volt noob egy kill, akkor is, ha a saját hülyeségéből halt bele.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#24677) A.C.E. válasza Dtomka (#24674) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Én egy "profi" shotgunos kemperrel találkoztam, az csak egy dolog hogy engem kapásból kinyírt, de amíg döglődtem addig láttam hogy 4 másik csapattagomat is egy lövéssel leszedte úgy hogy a 5 bejáratú bunkerben előre tudta honnan érkeznek...hiába na ennyit tesz a 7. "érzék" :DD

F.P.S. FOREVER!

(#24678) protegum válasza A.C.E. (#24677) üzenetére


protegum
aktív tag

Azért egy conquest-ben vagy olyan módban ahol fontos egy adott terület foglalása-védése, a pontot foglaló vagy védő játékost nem nevezném kempernek. Elég sok erőforrás tud lekötni egy odaragadt ellenség. Kempernek azok akik a semmi határán lefekszenek és a random odatévedő ellenségre várnak.
Mert az hogy egy orvlövész befekszik úgy, hogy rálásson a védendő pontra és ott segít a társainak, az bosszantó de nem kifejezetten kemperkedés.

(#24679) tbw válasza Astroboy (#24669) üzenetére


tbw
aktív tag

Off topic. Neki nem kellett nyakra edzeni az tuti.

TBW

(#24680) lofagi


lofagi
Topikgazda

Azért szerintem ezek az új alap katona skinek (jobb oldalt) egész kellemesre sikerültek. Majd aztán persze,hogy milyen lesz a játékban az kérdéses.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24681) FollowTheORI válasza lofagi (#24680) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Drága lesz... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#24682) bul07 válasza lofagi (#24680) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen a skin az kell mint egy falat kenyér de a hibákkal foglalkozni na az derogál nekik

Így kell ez

Amúgy néztem az utolsó videódat mondom hírek
Hátha valami jó kis fejlesztés javítás erre skin skin skin skin skin
Hát kösz ;] ;]

Mintha egy brigád a fürdőszobába nem vízszintbe csempézne, de azért csili vili fugát használna, és utána vernék a mellüket hogy milyen jól néz ki a fuga
Persze van aki ennek is tud tapsolni, de a nagy többség csak azt látná hogy nincs vízszinteben és értetlenül nézne a tapsikolókra :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24683) smokiii1 válasza bul07 (#24682) üzenetére


smokiii1
aktív tag

De ezek nem új skinek! Az eredetieket változtatják sötétebbre. Ezeket nem árulják meg nem kell feloldani se.

(#24684) Tav-Csoves válasza oriic (#1) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

Most a játék le van akciózva Originen, és szeretném egy ismerősömnek megvenni, - nekem már megvan - de ahogy elnézem, nincs itt olyan lehetőség, hogy egy barátnak megvásároljam, tehát ne nekem menjen a kód, hanem egy, a barátlistámon fent lévő játékosnak.

Hogy tudom ezt megoldani?

Köszönöm szépen! :R
Remek, első hsz-ez fűztem véletlenül... Bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#24685) Lendova válasza Tav-Csoves (#24684) üzenetére


Lendova
őstag

Van rá opció, csekkold le mégyeszer.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#24686) Tav-Csoves válasza Lendova (#24685) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

:)
Támpont... Jó lenne. Köszönöm szépen

(#24687) kisselandras válasza Tav-Csoves (#24686) üzenetére


kisselandras
senior tag

Én úgy tudom nem lehet csak ha az ő accountjával lépsz be s úgy steamen lehetséges

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#24688) kisselandras válasza tbw (#24664) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi neked is meg aki segített most már 80/90 fps em van :R s 4k Ba volt bedugva

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#24689) Lendova válasza Tav-Csoves (#24686) üzenetére


Lendova
őstag

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#24690) lofagi válasza kisselandras (#24688) üzenetére


lofagi
Topikgazda

András András, most csalódtam! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24691) Astroboy válasza lofagi (#24690) üzenetére


Astroboy
őstag

Nekem itthon néha még egy k is sok. ;]

(#24692) kisselandras válasza lofagi (#24690) üzenetére


kisselandras
senior tag

s mért ? :DD :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#24693) Tav-Csoves válasza Lendova (#24689) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#24694) gabcsikovo


gabcsikovo
csendes tag

Sziasztok. Most kezdtem a játékot . Kérlek segítsetek hogyan tudok tankot fejleszteni illetve tankot venni, vagy betenni a multiplayer részbe.
nagyon köszönöm

(#24695) lofagi válasza gabcsikovo (#24694) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A tankok alapból benne vannak a játékban. Az alap pályákon 4 szintet lehet fejleszteni a pacifiken 6 szint van. Egyszerű játékkal fejlődik az adott tank. Nézegesd meg őket, hogy melyik tetszik aztán tudunk mondani,hogy mire tedd a fejlesztéseket.

Elsőként ezeket a tankokat ajánlanám,
angol: Valentine MK VIII
német: Panzer IV
usa: M4 Sherman
japán: Type 97

Kezdésnek szerintem ezekkel érdemes játszanod, de ez nyilván szubjektív. Ezek a tankok viszonylag gyorsak (medium tankok), de azért bírják a lövéseket is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24696) tbw válasza gabcsikovo (#24694) üzenetére


tbw
aktív tag

Persze az elcseszett spawn miatt nehéz lesz beléjük születni.

TBW

(#24697) protegum válasza tbw (#24696) üzenetére


protegum
aktív tag

Gunnerbe ülve is fejlődik az adott jármű.

(#24699) urbi73 válasza tbw (#24696) üzenetére


urbi73
senior tag

Na pont ez a bajom ,alig van jármű BF- létire . Amúgy nem lenne rossz ez a játék ,de mivel most vettem meg, az alap fegyverekkel nehéz érvényesülni .Mondjuk már nem vagyok fiatal (49)év.Kicsit mát rosszabbak már a reakció időim .

-

(#24700) bul07 válasza urbi73 (#24699) üzenetére


bul07
nagyúr

És nem is lesz meg minden fegyvered csak játékkal
Mert meg kell őket venni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.