Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) l.skywalker válasza Astroboy (#24150) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azt így nem sikerült visszarakniuk. Jóvan? Amúgy is, minek? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24152) prokxy válasza Astroboy (#24150) üzenetére


prokxy
veterán

Nem is csodálom, h sokan elhagyják a franchise-t, amit ezek művelnek a játékkal és a közösséggel elég gáz.
Én is nagy rajongja vagyok a sorozatnak, de ez a rész az, amibe a legkevesebb időm megy bele és a legtöbb bosszúságot okozza a sok baromságaival meg a változásaihoz alkalmazkodásaival, elviselésével. Mert ugye megszoksz v megszöksz.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24153) Astroboy válasza l.skywalker (#24151) üzenetére


Astroboy
őstag

Mert így nem látom hányszor kaptam heccsátot miközben pronyó tankját karosszériáztam. :DDD

: True, de sokmindent sajnos nem tehetünk. Engem az újabb csillámfaszlámás pew-pew fps-ek nem hoznak lázba, kód MW-vel meg játsszon akinek hármassal kezdődik a személyi száma.

Ezt a bithalmazt veletek még élvezem, ha nem jönnénk így össze esténként egyedül lehet nem is játszanék vele...ja meg amúgy is ilyen öregen tökmind1, új játékba szerintem már ne kezdjünk. :D
Lassan neked is jönnek az unokák, nóta tv BFV öröm és bódottá.

(#24154) kisza25 válasza Astroboy (#24153) üzenetére


kisza25
félisten

Két este úgy játszottam, hogy alig volt ismerős :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24155) EczkE válasza l.skywalker (#24148) üzenetére


EczkE
addikt

O kicsoda, micsoda?

Asszem mindenféleképpen!

(#24156) l.skywalker válasza EczkE (#24155) üzenetére


l.skywalker
félisten

https://twitter.com/BFBulletin

Én BF1 óta őt követem, sok hasznos infót osztott meg. Már BF3 óta "nyomta".

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24157) EczkE válasza l.skywalker (#24156) üzenetére


EczkE
addikt

Nem twitterezek akkor azert nem ismertem. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#24158) l.skywalker válasza EczkE (#24157) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én Feedly + Twitter kombóval csillapítom az éhségem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24159) zzola válasza l.skywalker (#24158) üzenetére


zzola
félisten

Erre/ilyenre van időd/energiád?
Én is gép előtt vagyok egész nap, de akkor is...

(#24160) l.skywalker válasza zzola (#24159) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem vesz el semmit. A Twitter-en értesítést kértem a fontosabb fiókokra, így azonnal jelez, ha jön valami. A Feedly-t meg reggel, délben meg este nézem át.

Amúgy én főleg automatizálok, így az egyik képernyőn mindig fut valami magának, a másikon meg "várok", hogy véget érjen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24161) lofagi válasza Astroboy (#24150) üzenetére


lofagi
Topikgazda

De gonosz! ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24162) FaTHI


FaTHI
őstag

Összegezném amit a 6.2-patch ben észrevettem. Először is amitől nagyon féltem és hangot is adtam a TTK. Én nem tudom hogy van ez, de még jobbak az eredményeim mint előtte. Ami op fegyo nálam az Stg, Type97, és még mindig jó a Type2 noob fegyó is. De ami különös szinte minden fegyót lehet jól használni, jó lett az egyensúly fegyverek terén. Külön tetszil hogy végre van értelme a tankok elleni aknáknak 3-4db és repül a megybe a tankocska.

[ Szerkesztve ]

(#24163) Astroboy válasza FaTHI (#24162) üzenetére


Astroboy
őstag

+1

kisza25: Najóóóó egye fene ma játszhatsz velem, hozd a zIRAMos késed! :D

(#24164) BerserkGuts válasza zzola (#23927) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Mindenki megbukik xD csak az origin az okosabb mindenkinél tudják ők meddig engedik azt ;]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#24165) zzola válasza BerserkGuts (#24164) üzenetére


zzola
félisten

Annyira azért nem okos...
:DDD

Prokxy sem bukott még meg.
Meg Fagi sem.

:DDD
;]

(#24166) tfk3y válasza zzola (#24165) üzenetére


tfk3y
tag

Csúnyálkodtak? :F :B :D (Képletesen)

(o_O)

(#24167) prokxy válasza zzola (#24165) üzenetére


prokxy
veterán

Ne árulkodjál már :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24168) l.skywalker válasza tfk3y (#24166) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dehogy, nem hinném. Minden csak gyakorlás kérdése. ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24169) zzola válasza tfk3y (#24166) üzenetére


zzola
félisten

Dehogy.

[ Szerkesztve ]

(#24170) zalman90


zalman90
őstag

Szerencsétlen emberre fölöslegesen rászóltok hogy, olvasson vissza mert feltett egy kérdést amire nem tudja a választ, majd csodálkoztok ha nem így tesz holott, az utolsó 10-15 hsz nem szól semmi érdemlegesről :B Nagyon komoly topic.. ja, nem :B

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#24171) l.skywalker válasza zalman90 (#24170) üzenetére


l.skywalker
félisten

Te vagy az n+1. felesleges komment. A kereső pedig sosincs rejtve.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24172) bul07 válasza FaTHI (#24162) üzenetére


bul07
nagyúr

3db akna eddig is kivégezte tankokat, persze közel kelet tenni egymáshoz

Én eddig nem teszteltem mennyire lettek erősek, én ara számítottam hogy 2db is elég lesz

Bár ez nekem mint aki szeret tankozni nem lett volna jó, de ha nem így lett az csak jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24173) FaTHI válasza bul07 (#24172) üzenetére


FaTHI
őstag

Tapasztalatom szerint kevés volt anno a 3 akna, bá rha le van sérülve akkor simán!

[ Szerkesztve ]

(#24174) bul07 válasza FaTHI (#24173) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát én sokszor robbantottam fel tankot 3aknával

Csak egy kupacba kellet tenni

Breakthrough módba kb kiszámítható hogy honnan fognak támadni a tankok
Én még mikkor miénk a pont de tudom hogy mindjárt bukjuk keresek egy füves rész ami útjukba esik majd, és egy kupacba ledobálom a 3db aknát, még teljesen egészséges tankot is kinyírja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24175) Lendova válasza bul07 (#24172) üzenetére


Lendova
őstag

Talán a pacific patch hozománya volt, hogy medium és heavy tankhoz kevés 3db akna.
A 6.2-vel erősebbek lettek az aknák, de nem tudom, hogy mennyivel.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#24176) prokxy válasza Astroboy (#24153) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a komment kimaradt ma, most olvasom. :DDD :C
Nóta tv, ezdehülye! :D
Lehet jövök mingyá' pár karikára, de holnap leszek tutira.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24177) Dr V válasza lofagi (#24140) üzenetére


Dr V
őstag

Hát... szintet léptem és 70k xp-t nem találok.... :W

(#24178) #50433536


#50433536
törölt tag

Én az aknákat az ellenséges bazis kijaratahoz szoktam tenni, befutok a szürke zónába és leteszem őket. Nem egy kupacba, mert úgy feltűnő, inkabb par méterre egymástól és lehetőleg árnyékba vagy füves részre. Aztán várom az ápoltakat tovabbi páncélököl kezelésre. Szépen felakadnak a dzsipek és tankok egyaránt. :))

De a legjobb móka még mindig, dinamitot rakni a repülők hátsó szárnyára és hagyni, hogy befoglalja a zászlót az ellen.

Tudom nem szép dolog egyik sem, de nagyon állat szórakozás.

[ Szerkesztve ]

(#24179) zzola


zzola
félisten

ZH-29 milyen felkapott lett a youtuberek között...

(#24180) lofagi válasza Dr V (#24177) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Most lett meg a heti? és nem kaptál extra xpt?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24181) zzola


zzola
félisten

3 kör, 3 csaló.
Már hajnalban sem érdemes belevágni...

:W

(#24182) Dr V válasza lofagi (#24180) üzenetére


Dr V
őstag

Igen. Sokat nem tudtam most menni, csak pár kört. Amikor meglett, nem láttam a plusz xp-t.

(#24183) Tegla80 válasza zzola (#24181) üzenetére


Tegla80
addikt

mar megint pc-n jatszol?! :DDD :DD

Sony® & PlayStation®

(#24184) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tegnap én is ránéztem a frissített cuccokra. A fegyverek tényleg jobban kézre esnek, persze jó volt, hogy éjfélkor Xbox-on is 6-an rotáltuk az 5 v 1-es felállásokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24185) prokxy válasza zzola (#24181) üzenetére


prokxy
veterán

Tegnap este is volt egy megint, ez lassan mindennapos lesz...
lvl22-es 80-9-et tolt iwo jiman supporttal, sok-sok fejessel.

szerk: Amikor a kör elején megláttam, h 160-180-as pingje van, alacsony szintű és supportot hoz, már akkor is gondoltam, h csaló lesz, ezek annyira jellemző tulajdonságok. Persze nem mindig egyértelmű, de ez az volt.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24186) zzola válasza Tegla80 (#24183) üzenetére


zzola
félisten

Is.
:DDD

(#24187) #67467520 válasza lofagi (#24180) üzenetére


#67467520
törölt tag

Egy kerdesem van. Jo az irany? :D

(#24188) BullKoxa válasza #67467520 (#24187) üzenetére


BullKoxa
őstag

Majd én válaszolok. Jobb mint volt. Legalább a ttk jobb.

(#24189) prokxy válasza #67467520 (#24187) üzenetére


prokxy
veterán

Minap megkaptam, h sokszor mondom: szar a BF V.
Most jutott eszembe, hogy ez tényleg baj, mert ugye halottról jót vagy semmit! :D :P

Viszont az igaz, h tényleg nem kell mindig fikázni, mert vannak jó dolgok is benne, mint ööö, ööö, ööö, szééép a graaaaaf, meeeeg, ööööö, jók a puskáááák, meeeeg ööööö ennyi! :B :DDD A közösség viszi el ezt a kupacot a hátán, másképp sokan innen sem játszanának már vele.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24190) l.skywalker válasza prokxy (#24189) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem jó játék. Stream-eken sokat nézem, úgy tetszik. Játszani már nem jó :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24191) l.skywalker


l.skywalker
félisten

westie a Twitteren:

Call Of Duty #Warzone is what #BattlefieldV Firestorm should have been:
• Free To Play
• Standalone
• Unified stats w/ Battlefield V
• Supported by MTX (CoD uses Battle Pass)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24192) prokxy válasza l.skywalker (#24191) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt már többen is megírták, de ezeknek eszük nem sok, látszik is a ttk változásból, a visszatérő bugokból, stb.
De jah, igaz, talán lenne több új játékos.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24193) prokxy


prokxy
veterán

Nincs már kiírva a menüben, h nem frissül a profile, de nem is javult még meg.
Vmi hír, h mizu ezzel?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24194) lofagi


lofagi
Topikgazda

Holnap jön a javítás a kör végi report problémára. Holnap 10 és 13 óra között a szervereken megoldják a hibát, fennakadások lehetnek, erre készüljetek ebben az időszakban.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24195) lofagi válasza l.skywalker (#24191) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Amúgy, nem tartanám kizártnak,hogy egyszer csak bejelentik,hogy F2P lesz a Firestorm egy nagy update keretén belül. Nagyon hallgatnak róla.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#24196) Astroboy válasza prokxy (#24193) üzenetére


Astroboy
őstag

Nélkülünk nejáccá' ilyenkor he, lapátold a GDP-t dógozzá'.
Majd én írok rólad reportot. ;]

(#24197) prokxy válasza Astroboy (#24196) üzenetére


prokxy
veterán

Nem játszom most, csak benéztem, h jó-e már. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24198) Astroboy válasza prokxy (#24197) üzenetére


Astroboy
őstag

Este számíthatunk harctéren edzett becses személyed anyázására jelenlétére? :D

(#24199) kisselandras válasza lofagi (#24195) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nincs ezeknek annyi eszük .lásd a tele hibával kiadott szarnak se mondanám patch
:C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#24200) prokxy válasza Astroboy (#24198) üzenetére


prokxy
veterán

Anyáztam is tegnap, hülye csíra elvitte a tankom, miközben kívülről hegesztettem, mert javítani a körülöttem lévő 2-3 supportosnak eszébe nem jutna, sokat mondok, ha 1 percig élt vele és buktuk is a kört. Igen, ha én vezetem, akkor jóval több esély lett volna a winre.
Tele van ilyen lámákkal az egész. :(((

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.