Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33901) ádyz válasza ádyz (#33844) üzenetére


ádyz
addikt

Senki?

(#33902) Godimodi


Godimodi
tag

Üdv.Amikor ezt a kérdést olvassátok eléggé tágra nyílhat a pupillátok.
Arra lennék kiváncsi hogy nagyságrendileg mennyibe kerül az UT3 motor vagy hasonló motor használati jogának vegvétele? :R

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#33903) #65675776 válasza ádyz (#33901) üzenetére


#65675776
törölt tag

[link]
[link]

Talán ezek. De gondolom a winamp oldalán nem is kerested eddig...

(#33904) Lenry válasza Godimodi (#33902) üzenetére


Lenry
félisten

lövésem nincs, de biztos lehetsz benne, hogy k*rva sokba :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33905) Csabee. válasza Godimodi (#33902) üzenetére


Csabee.
nagyúr

The price of game engines range from 100 usd to 100.000 usd
de konkrét nincs.. a fejlesztőktől megtudnád érdeklődni, de te mégis mit tudnál kezdeni vele?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#33906) Godimodi válasza Csabee. (#33905) üzenetére


Godimodi
tag

Még semmit.Csak érdekelt,info szakos leszek/vagyok és esetleg ilyen játék dolgokban szeretnék elhelyezkedni.Persze nagy álom tudom,de valahol muszáj elkezdeni az érdeklődést(pont a közepén)

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#33907) Csabee. válasza Godimodi (#33906) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jah, azzal nincs gond hogy érdeklődsz, de nem ilyen játék motorokkal fogsz elkezdeni dolgozni! Másrészt ez számodra megfizethetetlen (nem ismerem ugyan az anyagi helyzeted) de egy ilyen komoly játékmotoron tanulgatni.. hát igen csak költséges dolog lenne. Illetve egy egyszerűbb játék motorral kéne kezdened, léteznek free játék motorok is, és ha azokat kiismerted , jöhetnek a komolyabbnál komolyabbak, és ha minden jól megy akkor későbbiekben egy játékfejlesztői cégnél kapsz egy jó motort amihez hozzányúlhatsz, és még nem is neked kell fizetned a motor árát :)

Üdv: Csabee.

(#33908) ádyz válasza #65675776 (#33903) üzenetére


ádyz
addikt

Mind a kettonel kifagy.

De mar nem lenyeg, megoldottam okosabb modon.
Blogomban megtalalhato, hogy hogy. :D

Elso volt, hogy ezeket probaljam.

Amugy koszonom.

(#33909) Godimodi válasza Csabee. (#33907) üzenetére


Godimodi
tag

Köszi.Nem arra gondoltam hogy dolgozni fogok vele csak az értékére voltam kiváncsi,hogy hová tegyek anyagilag egy ilyen munkát :U Igen,nézegettem free motorokat,számomra ez nagyon érdekes téma,és hatalmas ötleteim vannak,persze melyik tizenévesnek nem,aztán meglátjuk mi sül ki belőle. :R Kösz mégegyszer

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#33910) Lenry válasza Godimodi (#33909) üzenetére


Lenry
félisten

én is így kezdtem :)
(aztán nem lett belőlem semmi, úgyhogy ne úgy folytasd, ahogy én :DDD )

egyébként ha komoly játékmotort szeretnél vizsgálgatni, akkor nézz körbe az id Software FTP serverén
ftp.idsoftware.com
fenn van a régebbi játékmotorjaik forráskódja, pl a Quake 3-é is

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33911) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Erre valaki? -->(#33885)
:U :(

(#33912) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

üdv!

Egy elég nagy problémába ütköztem.

Tegnap még gond nélkül ment az asztali gépem már vagy 48-72 óraja egyfolytába (ez nem gond sokat megy így)
aztán ma rendszeren lefagyott az XP-m. Jó akkor indítom a win 7-et. Az is megfagy (megáll a kép és semmit nem lehet csinálni reseten kívül)
Van a gépbe 2x1GB memória. Egyenként kiszedtem mind a kettőt (vagyis átdugdostam ,kipróbáltam mindenhogy ). Megfagyott!! Kifujattam a gépet pöpecre (volt benne rendesen por még jó, hogy tudott lélegezni )
Na fut minden faxa. Aha 1-1,5 órát bírta. Lefagyott. Azóta kiszedtem a Tv kártyát, videókártyát, cd írót lehúztam. Semmi!! Még mindig lefagy!! Jah rendszerindíó menünél (ahol lehet választani XP vagy win 7 között) egyszer ott is lefagyott. Alaplappal lesz a baj?

(#33913) Xirtam válasza kisgyerek85 (#33912) üzenetére


Xirtam
veterán

Elégé gyanus!

(#33914) ádyz válasza kisgyerek85 (#33912) üzenetére


ádyz
addikt

Memoriatesztet csinalhatnal..

(#33915) Sk8erPeter válasza ádyz (#33908) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"megoldottam okosabb modon. Blogomban megtalalhato, hogy hogy."
Milyen blogodban? :F (Logout-os cikk még nincs)

Sk8erPeter

(#33916) ádyz válasza Sk8erPeter (#33915) üzenetére


ádyz
addikt

Az logout blog, kulon van logoszfera is ahol csak blog van. :D

Amugy [link].

Szerk.: Annak nem is kene latszodnia, toroltem mindent onnan! :Y

[ Szerkesztve ]

(#33917) Sk8erPeter válasza pumatom (#33885) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

És mégis milyen szakmához kötődő szakszótárról lenne szó? :F Kicsit jobban is behatárolhatnád.
Létezik pl. Német-magyar húsipari szótár a GIB szótárak kiadványai között... :D

Sk8erPeter

(#33918) Sk8erPeter válasza ádyz (#33916) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Wow, nem is tudtam, hogy létezik ilyen magamutogató-önistenítő-hsz.-gyűjtögető oldal, mint a Logoszféra, remek. ;]

Sk8erPeter

(#33919) Scroll Lock válasza pumatom (#33885) üzenetére


Scroll Lock
tag

Szia!
Ezen a linken [link] több szakszótárt is találsz, ha végig lapozod az oldalakat, illetve egyéb online könyvesboltban is lehet találni. A neten pedig ezt találtam: [link]. Egyébként érdemes megnézni a könyvtárba is, ott mindenféle van.

[ Szerkesztve ]

(#33920) ádyz válasza Sk8erPeter (#33918) üzenetére


ádyz
addikt

Letezik, de hozzaszolast nem ad.

(#33922) Godimodi válasza Lenry (#33910) üzenetére


Godimodi
tag

Köszkösz.Nem késő még :)

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#33923) utolsolevel


utolsolevel
tag

sziasztok

van egy még garis Zalman tápegységem ami ugy néz ki tönkrement , a Mistral computerben vettem anno de Mistrált nemtalálom azóta, ilynkor hoigy kell a garit érvényesíteni???

ha valaki tudja segítsen! köszi :W

ß

(#33924) 8nemesis8 válasza utolsolevel (#33923) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez jó kérdés, 1-2 éve valami botrány miatt bezárták az egész céget.
Úgy érzem nem nagyon lesz aki szervízelje neked a tápot.Esetleg nézd meg magyarországi képviseletet és írj nekik.

(#33925) pumatom válasza Sk8erPeter (#33917) üzenetére


pumatom
aktív tag

Szia!

Autós szakszótár kellene (progi)

Köszi a helpet! & Scroll Lock-nak is :R

(#33926) Des1gnR válasza Des1gnR (#33874) üzenetére


Des1gnR
őstag

UP! :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#33927) n-tek


n-tek
aktív tag

hello
Van egy vistás laptopom meg egy 2003as szerver. Tudom nem vmi jo párosítás, de segítség kéne. Régebben müködött rajta a net wifin keresztül ma meg már kábellel sem megy. Elvileg kapcsolodva van mert csomagokat küld is meg kap is legalábbis ezt írja a forgalomnál. De azt irja h nem azonosított internetkapcsolat. A netre nem tok felmenni, de amikor megpingelem a szervert akkor a 4 csomagbol van amikor mind a 4 tökéletesen célba ér, van amikor 2 elveszik van amikor csak 1, ez is változo. PLS help. Előre is köszönöm

Escape is Just the Begining

(#33928) butch3r


butch3r
senior tag

hi, vistás topicban is kérdeztem de nem kaptam rá senkitől semmi reakciót, remélem itt valaki tud segíteni. :R

problémám következő volna.

adott egy vistas hp dv6 1120as noti. a notebook kint van Máltán barátnőmmel együtt így csak telefonos helpdesk játszik.

a következő a gond. tegnap reggel még csatlakozott a vezeték nélküli hálózatokhoz (kettő is van mind kettővel kísérleteztünk, az egyik védtelen, szabad wless háló, a másik egy védett háló, de van jogosultságunk belépni, és pwd is megvan hozzá, eddig működött) de teganp este óta egyikhez sem, az iskola ahol kint van nem rendelkezik rendszer gazdával így próbálkoztunk a távoli diagnosztikával, javítással.

cmd->ipconfig: ip cím van de átjáró nincs, mint később a hálózati management részből kiderült, vista magának osztja az ip-t.
hálózathoz csatlakozik, legalábbis azt írja hálózati csatlakozás résznél, nem ad hiba üzenete, mégsem kapcsolódik a routerhez.
ipconfog /renew-al is próbálkoztunk, nem segített, tekintve hogy routerig vmiért el sem jut. a hálózatot is azonosítatlan hálózatnak érzékeli.
wifi be van kapcsolva, többször ki be lett kapcsolva, kijelzőre ki is írta, hogy wifi bekapcsolva wifi kikapcsolva stb.

sos könyörgöm valaki segítsen mi lehet a gond. :R

Köszi

(#33929) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Sziasztok!

A napokban vettem egy MSI Star GS-502-es egeret.
Nem igazán akar összejönni ,hogy online játékoknál ( Call Of Duty ) tudjam használni a + 2 gombot.
Direkt azér vettem gamer egeret mert az egeren akartam egy két funkciót beállítani játékok alatt. :D
Az egérhez külön telepített kezelőfelület van. Csak magyarul nem tud . :DDD

Van valakinek ilyen egere? :F

Kellene egy kis segítség hogyan kell beállítani :W

Üdv : :R

(#33930) kiraly45


kiraly45
csendes tag

Hali!
Nincs itt olyan topic, hogy milyen Wireless LAN Routert vegyek? Hová írjam a kérdésemet?
Üdv.

Számítógépet használni olyan, mint tengeralattjárót vezetni...ahogy kinyitjuk az ablakot, máris kezdődnek a problémák.

(#33931) kételkedem válasza kiraly45 (#33930) üzenetére


kételkedem
addikt

Ide

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33932) kiraly45 válasza kételkedem (#33931) üzenetére


kiraly45
csendes tag

Köszi! Ezt nem találtam meg.
Üdv.

Számítógépet használni olyan, mint tengeralattjárót vezetni...ahogy kinyitjuk az ablakot, máris kezdődnek a problémák.

(#33933) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Windows 7 használható olyan gépen,amiben csak 512mb memória van? Esetleg javít rajta egy pendrive? (Van ilyen funkció a 7-ben, csak javít e rajta, vagy ez is csak parasztvakítás?)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33934) kételkedem válasza icemad (#33933) üzenetére


kételkedem
addikt

Hivatalosan 1GB a rendszerkövetelménye és tapasztalatom szerint is kell neki ennyi.
Ettől kevesebb memóriával is működőképes, rakd fel, próbáld ki.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33935) glutamin


glutamin
őstag

Hálózatos kérdésem lenn:

Beállítok egy németországi szerveren lévő meghajtó Z meghajtónak (mount network drive, IP cím, azonosító jelszó). Szépen tudom használni is, de a gép újraindítása után elfelejti és ismét be kell állítanom.

Mit kellene tennem, hogy a beállított infók ne vesszenek el?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#33936) Lenry


Lenry
félisten

jogilag mennyire tiszta újságokhoz kapott teljes játékokat eladni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33937) glutamin válasza Lenry (#33936) üzenetére


glutamin
őstag

Szerintem kb. annyira mint egy dobozos játékot eladni.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#33938) Csabee. válasza Lenry (#33936) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hivatalosan nem kereskedhetsz vele tudtommal, de mint használt termék eladhatod.:)
ha hivatalosan szeretnéd akkor kell számlát írni róla

Üdv: Csabee.

(#33939) Lenry válasza glutamin (#33937) üzenetére


Lenry
félisten

azért kérdem, mert rájuk van írva, hogy "Ez a lemez a Gamestar térítésmentes ajándéka, önállóan forgalomba nem hozható"

Csabee.: használt termékként adnám... fölgyűlt az évek alatt jópár, sokkal sose játszottam, és úgy gondoltam, eladnám valami nem nagy darabáron

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33940) Csabee. válasza Lenry (#33939) üzenetére


Csabee.
nagyúr

eladhatod, felteszed ph-ra talán még visznek is belőle! :) vagy ha van ismerősöd kis gyerekek odaadod nekik had örüljenek :P

Üdv: Csabee.

(#33941) glutamin válasza Lenry (#33939) üzenetére


glutamin
őstag

azért kérdem, mert rájuk van írva, hogy "Ez a lemez a Gamestar térítésmentes ajándéka, önállóan forgalomba nem hozható"

Ez inkább csak arra utal, hogy ne vegyék ki az újságból a trafikosok a lenmezt és próbálják meg külön elpasszolni. Azzal, hogy megvetted az újságot jogos tulajdonosa lettél annak a példánynak, amit mellékeltek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#33942) Lenry


Lenry
félisten

köszönöm mindkettőtöknek:R
fel is adtam egy hirdetést

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33943) bazarosh


bazarosh
csendes tag

Sziasztok egy régebbi gépet telepít(enék)...

first boot - cd
second boot - hdd

elindul az xp telepités, mindent rendesen mnegcsinál megformázza a 40-es winchestert, utána ujraindul a gép, ahogy kell, ugye megint kéri, hogy press enter to boot from cd, itt nem nyomok entert utáána ki irja, hogy "hiba a rendszer betöltésekor"

Valaki, valami tipp?

Próbáltam másik winyóval is...

Üdv..
Misi

(#33944) joe2005 válasza bazarosh (#33943) üzenetére


joe2005
senior tag

Állítsd vissza a boot sorrendet hdd-re!

"Have you tried turning it off and on again?"

(#33945) bazarosh válasza joe2005 (#33944) üzenetére


bazarosh
csendes tag

Ugyanaz... :(

Üdv.:
Misi

(#33946) 8nemesis8 válasza bazarosh (#33943) üzenetére


8nemesis8
veterán

Amikor másolja a telepítőfájlokat a winchesterre, akkor nem ír semmilyen hibát ki?

(#33947) joe2005 válasza bazarosh (#33945) üzenetére


joe2005
senior tag

[link]

HDD jó, nincs valami elállítva a biosban? Milyen volt a másik HDD?

"Have you tried turning it off and on again?"

(#33948) bazarosh válasza joe2005 (#33947) üzenetére


bazarosh
csendes tag

8nemesis8:
Nem.

joe2005:
A hdd jó.
Azóta még két másikkal is megpróbáltam.
Volt, WD Maxtor(2db.) és egy Samu.

Üdv.:
Misi

(#33949) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Brazilia-DélAfrika konföderációs kupát közvetíti a tv? illetve streamet tudna valaki linkelni esetleg?

Üdv: Csabee.

(#33950) joe2005 válasza bazarosh (#33948) üzenetére


joe2005
senior tag

Ötletek:
HDD fdisk particionálás (partició törlés létrehozás), format akár full (ellenőrzi a merevlemezt), majd telepítés.

"Have you tried turning it off and on again?"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.