Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33051) kételkedem válasza Tom57 (#33048) üzenetére


kételkedem
addikt

Futtas Memtestet néhány órán keresztül, memória hibának tünik.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33052) mezis válasza Tom57 (#33048) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!
A hűtése rendben ?

mezis

(#33053) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám:
szval van egy ilyen asztali dvd lejátszóm: [link]

amin szeretném lejátszani az mp3-akat, dvd-re írva, hogy minél több zene ráférjen.
Próbáltam már minden féle formában írni (nero, stb) dvd-r-re de semmit nem csinál, egyszerűen kiirja a dvd lejátszó, hogy "no disc"

Hogy kellene kiirnom hogy menjen mert kb. 2 éve kaptam egy olyan dvd-t (sztem dvd volt) amin egy csomó mp3 volt és ment rendesen. (MP3-dvd-ként írtam meg a dvd-ket)

Előre is köszönöm! :R

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#33054) Csabee. válasza sosperecek18 (#33053) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Próbáld meg az MP3-akat CD-re írni azt biztos fogja olvasni! a DVD-t nem valószínü, sok dvd lejátszó nem játsza le a dvd-re írt mp3-akat. Sztem nem i fog meni dvd-ről mp3 , de lehet vannak itt okosabbak :)

Üdv: Csabee.

(#33055) Godimodi


Godimodi
tag

Üdv.Adott egy Gigabyte EP31-DS3L lap amin F3as Bios van.Holnap veszek egy E5200at és szeretném belerakni,de elvileg ahhoz F5f kell.Mi fog történni ha belerakom?Biosfrissítéssel ugrik a gari?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#33056) Tom57 válasza FireKeeper (#33049) üzenetére


Tom57
csendes tag

koszonom a valaszokat
memotesztet lefuttatom majd megmondon mire jutott a teszt ... nem hinnem h. tul melegedne 2 hutonek van az everesztbe ki irva az erteke egyik 45 amasik 13 fokos es mind2re azt irja h. hdd erzekelo ...

Abit Nf7 alaplap, Amd 1,8 Ghz, 1280mb Ram ,Nv 6600Gt VGa 128mb ,80giga vinyó, codegen 400W táp

(#33057) Lenry válasza Godimodi (#33055) üzenetére


Lenry
félisten

ki fogja írni, hogy unknown CPU, de elfog indulni

a BIOS frissítés az egy teljesen természetes dolog, természetesen nem ugrik a gari tőle (főleg, hogy senki nem jegyzi sehol föl, hogy milyen BIOS volt a lapon az eladás időpontjában)

javaslom a BIOS frissítést még a régi procival csináld, amit jól felismer a lap

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33058) Hosssszu válasza bme (#33046) üzenetére


Hosssszu
őstag

Azt nem tudom, de gyanítom hogy nincs is benne ilyen opció. :(
Ellenben a 8-ban már van! :K

(#33059) RootRulez


RootRulez
félisten

Cimborám néznék webtárhelyet (oldal számára). Melyiket ajánljátok? Olcsó kellene és megbízható, de inkább megbízható...

═════════════════════════════════════════

(#33060) Mag__


Mag__
tag

ez milyen program ? :

[link]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#33061) localhost válasza RootRulez (#33059) üzenetére


localhost
Közösségépítő

http://cms-tarhely.hu/ Ismerem a céget, jó referenciával szolgálhatok.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33062) localhost válasza sosperecek18 (#33053) üzenetére


localhost
Közösségépítő

AUDIO-DVD-ként kell megírni

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33063) qfm válasza Mag__ (#33060) üzenetére


qfm
senior tag

Hard Disk Sentinel a program neve. PH teszt is van róla

De 15 perc használati időt ír, és ilyen ramaty állapotot? Erre a vinyóra se tennék semmit ami nincs lementve.

[ Szerkesztve ]

(#33064) Eli_01


Eli_01
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Gigabyte X48-DS5 lapom rajta egy Realtek integrált hangkártya. A probléma a következő az 5.1 - es hangfalrendszeremen a hangfalak közül csak az első kettő szól, Vistat és Windows 7-et használok. Van egy opció a hangszóró tulajdonságoknál hangszórókitöltés, ha ezt bekapcsolom akkor szól a center és a két hátsó hangfalpár is de torzítva és halkan a mélyláda viszont meg sem nyekken. A válaszokat előre is köszönöm!

(#33065) bme válasza Hosssszu (#33058) üzenetére


bme
tag

Köszönöm a választ

(#33066) Csabee. válasza Eli_01 (#33064) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Win7-hez itt találsz megoldást az 5.1-es hangrendszeredhez: [link]

Üdv: Csabee.

(#33067) Eli_01 válasza Csabee. (#33066) üzenetére


Eli_01
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!!!

(#33068) zsolesz010 válasza qfm (#33063) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Amíg szürke és nem fekete a kiírás, addig az egy becsült érték. Ha ilyet látsz, elég 15-20 percig futni hagyni a Sentinel-t, amíg a valós értéket ki nem jelzi, most már fekete színnel.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#33069) solika válasza sosperecek18 (#33053) üzenetére


solika
tag

helló sosperecek18!

nos, tudomásom szerint teljesen mindegy, h cd-re vagy dvd-re teszed az mp3-akat ugyanúgy, mint amikor pl képeket vagy divx-et teszel a lemezre. sztem az írási sebességgel lehet gond, az én grundigom is azt írta ki, h no disk, ha 4x-es tempónál nagyobbal írtam meg egy lemezt (sőt a 4x-es lemeznél meg csak 2x-esen szabadott kiírni, h menjen).
amúgy meg semmi ilyen hülye formátumot ne válassz íráskor, egyszerűen adat-dvd-ként írd ki és sztem először kísérletezz újraírható dvd-vel. ha nem jó törlöd és írod másképp. ezalatt pedig azt értem, h pl próbálkozz olyannal: nem engedsz joilet-et, vagy csak 8+3 fájlnévformátumot engedsz, esetleg tilthatod a 64-nél hosszabb joilet neveket, a több mint 8 mappamélységet vagy a 255 feletti karakterszámot az elérési útban. nero-ban ezeket mind lehet állítani a dvd -> adat -> új összeállítás -> ISO fül alatt. sőt, cd esetében van egy olyan is, h mód1 vagy mód 2...

de sztem egyszerűen csak írd meg szép lassú tempóban (max 4x ha legalább 8x a lemez, 4x lemeznél meg csak 2x írd)!

(#33070) b05styp


b05styp
tag

van egy sony vaio laptopom, és egyik pillanatról a másikra a játékoknál kék halál jön be mikor elindítom. újra feldobtam a catalystot de még mindig csinálja. drivereket dobjam fel újra?

:)

(#33071) kételkedem válasza zsolesz010 (#33068) üzenetére


kételkedem
addikt

Erre a konkrét lemezre azt írta, hogy nem futtatható le a teszt.
Ez a meghajtó már kuka sajnos. Eredeti post

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#33072) RootRulez válasza localhost (#33061) üzenetére


RootRulez
félisten

Elég korrektnek tűnik... UW pl 200MB-os tárhelyet ad majd 6 ezerért.

═════════════════════════════════════════

(#33073) Csabee. válasza b05styp (#33070) üzenetére


Csabee.
nagyúr

a legjobb lenne egy adat mentés után egy tiszta újratelepítés! ha ez után is kékhalálokat dobál fel akkor hardweres gondod lesz valószínüleg.

Üdv: Csabee.

(#33074) localhost válasza RootRulez (#33072) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha gondolod, hivatkozz rám,
engedményt nem kapsz, sőt én se kapok jutalékot :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33075) Csabee. válasza RootRulez (#33059) üzenetére


Csabee.
nagyúr

extra.hu-n ingyen kapsz 2gb tárhelyet.. teljesen jó és nincs felül hirdetőseáv se csak alul egy egy kétikon ami nem zavaró

Üdv: Csabee.

(#33076) Acor


Acor
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet egy Bios beállításokat mondjuk documentum file-ba menteni?

Szeretném látni egy összeszedettebb formában látni a beállításokat nem akarom állandóan fényképezni a monitort :)

köszi:

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#33077) Acor


Acor
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet egy Bios beállításokat mondjuk documentum file-ba menteni?

Szeretném látni egy összeszedettebb formában látni a beállításokat nem akarom állandóan fényképezni a monitort :)

köszi:

I7 12900K + Tody féle extrém blokk még mindig Király!! (www.pcvizhutes.hu)

(#33078) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Valaki el tudná nekem mondani, hogy megy a pénzátutalás bankszámlára.
Bemegyek a bankba és mondom, hogy erre a számra akarok utalni és kész is?
Mit kell még vinnem magammal a bankszámlaszámon kívül?
(Nekem a bankkal nincs semmi kapcsolatom, szóval remélem ilyen ügyvélregisztrációt nem végeztetnek velem?)

Live poor, die ritch.

(#33079) 8nemesis8 válasza gyáliSanyi (#33078) üzenetére


8nemesis8
veterán

Meg kell mondani mennyit utalsz, hogy hova vagyis a számlaszámot és esetlegesen adhatsz meg megjegyzést is.

Nem kell semmilyen regisztráció, bár ez banktól függ.

(#33080) localhost válasza gyáliSanyi (#33078) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Személyit vigyél + a pénzt és a számlaszámot fejben vagy egy cetlin. Kész!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33081) Csabee. válasza localhost (#33080) üzenetére


Csabee.
nagyúr

fejben semmiképpen ne vigye, mert abba bele zavarodhat! pláne hogy nem az ő bankszámlaszáma.. gondolom én, hisz azt mondta hogy bankokhoz semmi köze.

Üdv: Csabee.

(#33082) AirBooms válasza localhost (#33080) üzenetére


AirBooms
addikt

személyit nem igen szoktak kérni... csak egy nevet, amit bediktál az ember

(#33083) localhost válasza AirBooms (#33082) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Érdekes, hogy az én egyik bankszámlámhoz fiókhelyi befizetésnél mindig fel van tüntetve, hogy ki fizette be, és amikor én fizettem be rá [EGYSZER!] egy fiókban, akkor tőlem kérték a személyimet.
De ez semmit nem jelent. Ne vigyen személyit, ha nem akar.

Csabee. >>> Igen, a számlaszámot írja fel, és az összeget is, (!) nehogy véletlenül rossz összeget utaljon. És no para, mert közben még a kamerák is figyelnek, viselkedjünk természetesen és ne tegyünk hirtelen vagy félreérthető mozdulatokat!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33084) RootRulez


RootRulez
félisten

Ha nem utalsz, hanem befizetsz nem kell semmi, csak a számlatulajdonos neve és számlaszáma, bemész számlatulajdonos bankjába, befizeted a számlájára a pénzt és máris rajta van, olcsóbb és gyorsabb, mint az utalás.

═════════════════════════════════════════

(#33085) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Firefoxnál be tudom állítani, hogy milyen időközönként frissítse az adott oldalt!?
Nem minden oldalt kellene csak mondjuk, hogy fórumot frissítgesse, de mást nem akarok.

(#33086) AirBooms válasza localhost (#33083) üzenetére


AirBooms
addikt

PSZÁF előírás miatt a banknak meg kell adni, ki a befizető, de ennek valódiságát nem szokták ellenőrizni. Csak kérnek egy nevet, azt' annyi. :K
De asszem, túllihegtük a témát... ;) ;]

Szerk: RootRulez: így van! :K

[ Szerkesztve ]

(#33087) RootRulez válasza localhost (#33083) üzenetére


RootRulez
félisten

"és ne tegyünk hirtelen vagy félreérthető mozdulatokat!" :DDD

═════════════════════════════════════════

(#33088) Godimodi válasza Lenry (#33057) üzenetére


Godimodi
tag

megvan,beraktam,felismeri a CPU-Z.Ez a biosfrissítés egy erősen ajánlott dolog vagy jó ígyis?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#33089) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!Ma másodjára fagyott le kékhalállal a gépem,Portcls.sys hibaüzenettel.Ez mi pontosan és mit tudok ilyenkor tenni a hiba kiküszöbölésére?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#33090) Asador


Asador
tag

Hello!

Tudtok valami olyan megoldást amivel lehet szabályozni az egy netes előfizetésen osztozó gépek sávszélességét? Szóval hogy az egyik letöltése ne lassíthassa le túlzottan a másikat. Valami progi esetleg?

(#33091) Stirbi


Stirbi
addikt

üdv all

vki tudna nekem a nero 7 esböl olyan verziot mondani ami müködik vista 32 biten?

elöre is köszi

SÜRGÖS LENNE

(#33092) Sk8erPeter válasza Magnum_ (#33043) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Megkérdeztem a Chrome topicban, mert nekem is gondjaim támadtak vele, és eddig csak arra jutottunk, hogy lehetséges, hogy a 3.x változathoz adták ki, ami még egy igen kezdetleges fázisban lévő Chrome.
Abban működik is (kipróbáltam, felismeri a crx kiterjesztést), de az egy instabil szar. :D

Egyébként:
Opera

:DD

Sk8erPeter

(#33093) qfm válasza Asador (#33090) üzenetére


qfm
senior tag

Szia, ha általad elérhető oldalon (gépen) akarsz korlátozni, akkor például a netlimiter nevü program tökéletes. Ha olyan helyen akarod ahol nem tudod az illetővel megoldani, vannak drága routerek amik támogatják annak a beállítását hogy ki, illetve mi mennyire használhassa a netet. De egyszerübb egy ilyen kis programmal korlátozni ha megoldható

(#33088) Godimodi

A bios frissítés ajánlott, általában nem véletlen adják ki az újakat, hanem javításokat, újabb funkciókat támogatnak. 1 perces művelet az egész

(#33094) Sk8erPeter

Ez a link marhajó :D

[ Szerkesztve ]

(#33094) Sk8erPeter válasza Stirbi (#33091) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

[link] -> 1. [link] :U Bumm a fejbe

Sk8erPeter

(#33095) Asador válasza qfm (#33093) üzenetére


Asador
tag

Köszönöm! Megpróbálom.
:R

(#33096) Asador válasza Sk8erPeter (#33094) üzenetére


Asador
tag

:D
Ez .... jó!
:C

(#33097) Sk8erPeter válasza manutdzoli (#33089) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

(#33098) qfm válasza manutdzoli (#33089) üzenetére


qfm
senior tag

Különösebben nem néztem utána, de a google hamar kidobott egy válasz lehetőséget:

It is your audio driver.. I used to experience this problem on a daily basis.. just remove your current drivers and try to find another set. Most times I found it occurred when the wrong driver was installed (wrong chipset drivers)

Ha előtte jól működött, szedd le a drivert, rakd újra, ha telepítés óta nem jó, rakj fel egy másikat.

(#33099) Sk8erPeter válasza Lenry (#33057) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor viszont ugrik a gari, ha sikerült elcseszni a BIOS-frissítést... :D

Sk8erPeter

(#33100) qfm válasza Sk8erPeter (#33099) üzenetére


qfm
senior tag

Dual bios

"Safe is the key feature of GIGABYTE S-series motherboards with the following elements: Excellent hardware design reinforced BIOS protection through GIGABYTE Virtual Dual BIOS Technology"

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.