Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33351) Sk8erPeter válasza modflow (#33348) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Kár, hogy ezek szerint hiába írtam neked én is választ, mert arra nem reagáltál...
Én mondjuk azt is megpróbálnám azokon kívül, amiről korábban téptem a szám, hogy még egyszer felteszem a Setpointot, aztán Revo Uninstallerrel elvégzek egy alapos takarítást, utána meg CCleanerrel kitisztítom a registry-t.
De persze nem muszáj ezeket megfogadni, ha annyira nem érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#33352) csyo


csyo
senior tag

van egy 0.99GB os mpg filmem, at szeretném felszeletelni kicsikre.

hogy lehet rar-ral ez megcsinálni, hog ypl 15 részletbe szétcsomagolom?

Hogy mailben át tudjam küldeni a fileokat darabonként?

VAGY HOL KÉRDEZZEM MEG?

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#33353) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok, éjjeli baglyok! :P

Valaki felvilágosítana, hogy a 32 bites Windows és a 64 bites között mi a különbség?! :R :R

(#33352) csyo Total Commander / fájl /fájl darabolása ( majd megadsz egy méretet neki amekkorákra darabolja a drága , aztán ő nem add neki kiterjesztést de utána olyat adsz neki amilyet akarsz ) ;) ;)

[ Szerkesztve ]

(#33354) total90 válasza Xirtam (#33353) üzenetére


total90
veterán

32 bit :DDD

Egyébként a leglényegesebb, hogy 64 bites rendszerrel már kihasználhatod a 4GB memóriád, vagy akár többet is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#33355) csyo válasza Xirtam (#33353) üzenetére


csyo
senior tag

másképpen is lehet?

total commandert nem szoktam használni:-S

Legyen szép a napod!

(#33356) Sk8erPeter válasza csyo (#33352) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

WinRAR:
Fájlra katt
Hozzáad gomb
Kötetnagyság, byte-ban

Megadod, hány byte legyen egy darabja a fájlnak, aztán OK.
(régi mértékegységekkel átváltva, ahogy be kell adni)
0.99 GB = 1013,76 MB = 1038090,24 byte
ennek a 15-öde pedig:
69206,016 byte

Adj meg mondjuk 69207 byte-ot. :D

Egyébként szerintem nem túl jó ötlet ilyen módon átküldeni fájlt e-mailben.
Inkább regisztrálj egy ingyen tárhelyet bármelyik ingyentárhely-szolgáltatónál (pl. atw.hu), és töltsd fel oda a cuccaidat Total Commanderrel, aztán csak a feltöltött fájljaidhoz mutató linket küldd el e-mailben.
Sokkal gyorsabb megoldás! :K

Ezt a 15 fájlt is feltölteni egy tárhelyre gyorsabb, mint átküldeni mailben.
De ez csak vélemény.

Sk8erPeter

(#33357) csyo válasza Sk8erPeter (#33356) üzenetére


csyo
senior tag

oksa, benne vagyok.

ezt hogy csinálom?

asszem a Total Commander nem uszom meg:-D

mekkorára szeleteljem a file-t?

egyáltán szeleteljem?

hogy töltöm fel? Soha nem csináltam ilyen még..

Legyen szép a napod!

(#33358) Sk8erPeter válasza csyo (#33357) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

atw.hu:
regisztrálj egy tárhelyet itt az adataid megadásával: [link]
Hogyan tölthetem fel oldalamat?

"mekkorára szeleteljem a file-t?" pontosan az előbb mondtam el, hogy ha 15 db-ra szeretnéd felszeletelni, akkor mekkora legyen... :D

A Total Commandert csak a feltöltéshez ajánlottam, de a szétszedéshez jó lesz a WinRAR is. (persze TC-vel is lehet szétdarabolni, viszont WinRAR több embernek van szerintem)
Szerintem jobban jársz, ha felszeleteled, és úgy töltöd fel, mert ha valamilyen oknál fogva (akár szerverhiba, nem biztos, hogy nálad lesz hiba) megszakad a FELtöltés, akkor tépheted a hajad, hogy már a felénél jártál, és akkor szakadt meg... 0.99 GB azért elég sok...

Majd szólj, ha elakadtál.

Sk8erPeter

(#33359) Csabee. válasza csyo (#33357) üzenetére


Csabee.
nagyúr

ha már tárhely kell akkor inkább az extra.hu-t ajánlanám, atw-nél ftp-levan korlátozva, felfele is max 150k-val megy a cucc... extrán eddig 1,7MB/s volt amit tudodd, de 1,5mbs megszokott lenni stabilan... tegnap tünt fel.

Illetve Extra.hu-n nincs az a hirdető sáv mint az atw-n.

Üdv: Csabee.

(#33360) pumatom válasza Csabee. (#33359) üzenetére


pumatom
aktív tag

Az extra.hu-n átmenetileg nem lehet regisztrálni.... Másrészt ott is van reklám; ahogy behozza az oldalad, és kattintasz valahova a docler.hu videómegosztó nyílik meg új ablakként... Ingyen tárhelyeknél van egy-két dolog amit le kell nyelni :((( :)

(#33361) Csabee. válasza pumatom (#33360) üzenetére


Csabee.
nagyúr

azt hittem már lehet regelni.. nekem az jobban bejön mint az atw.. igaz én már régóta azt használom :) de az extra-s hirdetés még mindig jobban tűrhető mint az atw-s :DD

Üdv: Csabee.

(#33362) pumatom válasza Csabee. (#33361) üzenetére


pumatom
aktív tag

Elvileg ha az atw-s domain után a /-hez beirod, hogy get-get v. getget akkor nem lesz az a felsősáv...
Bár én is a kettő közül az extrát választanám...

Üdv!

(#33363) PazsitZ válasza pumatom (#33360) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az az átmeneti idő elég régóta tart :)

- http://pazsitz.hu -

(#33364) pumatom válasza PazsitZ (#33363) üzenetére


pumatom
aktív tag

Az igaz:) Nem is tudom már mikor akartam még egyet regisztrálni, és azóta sem lehet... :)

(#33365) Storms


Storms
őstag

Üdv

Vettem itt a ph!-n egy Nokia 6131-et. Akksival lenne problémám, már töltöttem vagy 6 órán keresztül egyfolytában, de mikor bekapcsolom nyomkodom kb. 5 percig majd kiirja hogy akku lemerült töltse fel, és kikapcsol. Megkérdeztem előző tulajt aki azt mondja hogy le kell formázni Ez most mit takar? :F Tegnap délután 4-től még egész idáig töltőn volt, és még most is tölti, nem irja ki hogy akku feltöltvel. Ez most hogy van? Mit csináljak vele? :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#33366) csoki9019


csoki9019
csendes tag

Hello mindenkinek!
Lenne egy kis problémám. Meghalt egy 2GB-s memóriakártyám (kék haláljaim voltak, stop hibákkal mindig meghalt a gép 0x0000000A illetve 0x00000050 hibákkal). Kiszedtem a ramot, maradt benn 2GB és rég fönn volt a vistám, gondoltam újrarakom. Újra is tettem minden szépen ment fontosabb dolgokat feltettem (chispet, meg driverek, meg vírusirtó, reg pucoló programok). Viszont, ha ki szeretnék csomagolni nagyobb fájlokat, pintosabban játékot, crc hibák tömkelege jön föl, és ha végre kicsomagolta hibák nélkül semmi játékot nem tudok feltenni, mert mindig a .cab fájlokkal baja van ha telepit. Egyik informatikus barátom mondta, hogy lehet partició eltolódás történt a memória hibája miatt, amit mélyformázással meg lehetne oldani. Annyi lenne a kérdésem, ha valakinek van esetleg más ötlete, legyen kedves megírni. Annyi, amit mások már említettek, hogy a gépemet nem húztam. Előre is köszönöm mindent, további szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#33367) pumatom válasza Storms (#33365) üzenetére


pumatom
aktív tag

Egy akku formázás annyit takar, hogy az első használatnál teljesen feltöltöd, majd hagyod teljesen lemerülni, majd utána teljesen fel... Használt telefonnál nem hiszem, hogy kéne formázgatni, főleg ha csak a gazdája új :) Az éjjel nappal való töltés meg általában elcseszi az akksikat, ugyh nem hiszem hogy ennyi ideig kéne tölteni.

Üdv!

(#33368) Pörp válasza csoki9019 (#33366) üzenetére


Pörp
senior tag

Memóriatesztet neki, lehet hogy az a másik kettő giga se tökéletes... BIOS-ban minden be van lőve rendesen? Ellenőrizni kell a beállításokat. Prime95, Orthos, Memtest86. Partícióeltolódás :F Olyat el tudok képzelni, hogy esetleg sérül a fájlrendszer, de annak rendbetétele nem igényel mélyformázást, amit régen lehetett bios-ban kezdeményezni, de manapság szerintem már nincs ilyen lehetőség.

(#33369) Gyomman


Gyomman
aktív tag

Nah, kiderült, hogy mitől van az állandó kikapcsolás: kábé 5 perc FIFA07-ezéstől a proci felmelegszik vmi 100 fok környékére, és kikapcsol a gép, h ne melegedjen tovább. A hűtő működik, vmi 3200 rpm-en pörög (néztem BIOS-ból utána). A proci: AMD Athlon X2 5000+, gyári hűtés. Normális dolog ez? Hogy ennyire felmelegedjen pár perc játék után?

Ui.: Régi Athlon XP-s gépemen órákat el tudtam játszani az amúgy 3 éve kiadott játékkal anélkül, h bármi probléma lett ovlna, ott is gyári hűtéssel...

Cogito ergo sum

(#33370) pumatom válasza Gyomman (#33369) üzenetére


pumatom
aktív tag

A hűtő megfelelően érintkezik a processzorral? Ha lötyög rajta nem nagyon adja át a hőt rendesen és simán felmelegszik...

(#33371) uszkart


uszkart
tag

Hi!

Van egy Kingston DTMini 16GB pendrive-om.
Elszállt, de le tudtuk menteni róla az adatokat (bár nagyrésze használhatatlan lett). A gép érzékeli, de nem tudom megformázni. Állítólag a master boot record ment tönkre!
Van erre valami megoldás, vagy kuka?

[ Szerkesztve ]

(#33372) ádikácska válasza Sk8erPeter (#33339) üzenetére


ádikácska
aktív tag

nem, most úgy látszik jó, mivel tegnap este sem és ma eddig nem csinálta
köszi a tippet :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#33373) Gyomman válasza pumatom (#33370) üzenetére


Gyomman
aktív tag

Azt nem néztem. Köszönöm a tanácsot. Más ötlet még? Csak mert nemsokára elmegyek, aztán akkor később több oldalról is megnézném a dolgot.

Cogito ergo sum

(#33374) Pörp válasza Gyomman (#33373) üzenetére


Pörp
senior tag

Pasztázást nézd meg a proci és a hűtő között. BIOS-ban is nézd meg hogy a procinak milyen értékek (órajel,feszültség) van beállítva. A tuningoz komolyabb hűtés kell...

(#33375) Gyomman válasza Pörp (#33374) üzenetére


Gyomman
aktív tag

Tuning nyista. Többit köszönöm!

Cogito ergo sum

(#33376) pumatom válasza uszkart (#33371) üzenetére


pumatom
aktív tag

Hirens boot cd vel próbáld meg leformázni...azthiszem lehet pen-eket is formázni vele...
Üdv!

(#33377) pumatom válasza uszkart (#33371) üzenetére


pumatom
aktív tag

H Boot cd-n ->Killdisk a neve azthiszem a proginak, de ne ijesszen meg a név :)

[ Szerkesztve ]

(#33378) kaleksz


kaleksz
csendes tag

Hali!

Kérdésem a következő lenne:
1 nyomtató, két gép.
Ha a nyomtató elé teszek teszek egy USB elosztót és abba belekötöm
mindkét gépet, akkor tudok majd nyomtatni egyformán, mindkét géppel?

''Egy rakás sz*r ez az egész számítástechnika.''

(#33379) PazsitZ válasza kaleksz (#33378) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ha gépek hálózatban vannak, simán rákötöd az egyik gépre a másikon pediga nyomtató hozzáadásánál a hálózati nyomtató opcióval rendeled hozzá.

- http://pazsitz.hu -

(#33380) pumatom válasza PazsitZ (#33379) üzenetére


pumatom
aktív tag

Csak ezzel az lesz a baj, hogy ha az egyik gép nem megy, akkor nem fog tudni nyomtatni az a gép, amelyiknek a hálózati nyomtató van beállítva. Ha a nyomtatód hálózati nyomtató akkor azt kell a hálózatba (routerbe, vagy switchbe) dugni, és akkor mind2nek hálózati nyomtatója lesz az illető nyomtató!

Ez az usb-s dolog nem is világos nekem...

[ Szerkesztve ]

(#33381) Dany007


Dany007
veterán

Van valaki aki ért egy kicsit az RC helikopterekhez?

(igen tudom, néztem a ph-s fórumot, de az kihalt, mint a sztegoszaurusz... =/ )

(#33382) kaleksz válasza pumatom (#33380) üzenetére


kaleksz
csendes tag

Egy nyomtató van és nem akarnám kihúzni egyik gépből, majd másikba átdugni az USB vezetéket, azután fordítva. Hanem mindkét gép állandóan kapcsolatban lenne a nyomtatóval egy közös USB vezetéken.
Tudom, hogy nyomtatószerver lenne az ideális megoldás, de először így akarnám megpróbálni (ha lehet).

''Egy rakás sz*r ez az egész számítástechnika.''

(#33383) pumatom válasza kaleksz (#33382) üzenetére


pumatom
aktív tag

De ha beledugod a nyomtatót az elosztóba az hogyan lesz a 2 gépbe beledugva? :U

(#33384) Csabee. válasza kaleksz (#33382) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nem léteik olyan hogy közös usb két gép között :D használj print servert!

Üdv: Csabee.

(#33385) kalmarattila


kalmarattila
csendes tag

MSI alaplapon (K8N Neo V2.0) frissítettem a BIOS-t a LiveUpdate rendszerrel ami rossz filet akart rátenni és most nem ébred a gép. Találtam valami recovery módot ami elméletileg a gép rendes indulása nélkül floppyról betöltené a jó flasht és megflashelné, de nem igazán akart sikerülni. Van valaki akinek sikerült már visszaéleszteni egy ilyen alaplapot?

5.2-es és 5.3-as BIOS file-t találtam hozzá a neten, de ha valakinek van 100% működő megoldása, ne tartsa vissza....

Minél hamarabb el kéne indítanom, mert nincs gépem így... :(

(#33386) kaleksz válasza pumatom (#33383) üzenetére


kaleksz
csendes tag

usb átalakító csatlakozó (apa <-> anya) ? :F

''Egy rakás sz*r ez az egész számítástechnika.''

(#33387) csyo válasza Sk8erPeter (#33358) üzenetére


csyo
senior tag

[OFF]atw.hu:
regisztrálj egy tárhelyet itt az adataid megadásával: [link]
Hogyan tölthetem fel oldalamat?

"mekkorára szeleteljem a file-t?" pontosan az előbb mondtam el, hogy ha 15 db-ra szeretnéd felszeletelni, akkor mekkora legyen... :D

A Total Commandert csak a feltöltéshez ajánlottam, de a szétszedéshez jó lesz a WinRAR is. (persze TC-vel is lehet szétdarabolni, viszont WinRAR több embernek van szerintem)
Szerintem jobban jársz, ha felszeleteled, és úgy töltöd fel, mert ha valamilyen oknál fogva (akár szerverhiba, nem biztos, hogy nálad lesz hiba) megszakad a FELtöltés, akkor tépheted a hajad, hogy már a felénél jártál, és akkor szakadt meg... 0.99 GB azért elég sok...[/OFF]

szia!

köszi, regeltem az atw-re.

a darabolásnál nem ragaszkodom, hogy 15 darab legyen.
Mi az optimálos egy 1GB os filmnél?

2darab, 10 darab, stb darab? vagy 32 darab? Túlaprózni sem szeretném.

--

TC beállitásoknál mit kell beleirni az adatlapba?
Tárolási könyvtár,
helyi könyvtár,
parancsküldés,
szervertípus

tűzfal
passzív mód
parancsküldés

Legyen szép a napod!

(#33388) Sk8erPeter válasza Csabee. (#33361) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem, az atw-s reklám sokkal elviselhetőbb, mivel azt igen könnyű eltüntetni. :D
<head> tagbe kell ezt betenni:

<script type="text/javascript">
if (top.location != location)
{
top.location.href = document.location.href ;
}
</script>

Sk8erPeter

(#33389) localhost válasza kaleksz (#33382) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Tudom, hogy nyomtatószerver lenne az ideális megoldás, de először így akarnám megpróbálni (ha lehet)."
De nem lehet :-)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33390) mexel


mexel
veterán

Gyors kérdésem lenne. Most router nélkül szeretném szétdobni a netet 2 gép között. A hogyanja tiszta, csak arra nem emlékszem pontosan, hogy még az újabb alaplapoknál is kötelező a cross kábel a 2 gép közé? ( mondjuk az alaplap mindegy lesz mert egy régebbi 3com hálókari lenne a szerver gépben, a kliensnek meg az alaplapija menne.) Az a baj, hogy be van húzva a kb 5m-es kábel, ami még véletlenül sem cross :) Nincs is itthon cross kábelem ilyen hosszú, és nehéz is lenne elvezetni újból. Fog így menni, vagy ne is álljak neki?

(#33391) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Win7 alatt használt 80GB-os merevlemezt (adattároló) XP-s gépbe téve a lemezkezelő Dinamikus, idegen lemezként ismeri fel, és nem is lehet hozzáférni.
Lemezkezelőben jobb klikkre Idegen lemezek importálása és Konvertálás alaplezzé lehetőségek vannak, amiből ha jól rémlik, a konvertálás adatvesztéssel jár.
De mi a helyzet az importálással? Gyorsan kellene hozzáférni, vannak még rajta fontos adatok, és újakat kellene rámásolni. Tud valaki biztosat mondani az importálásról?

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#33392) Sk8erPeter válasza csyo (#33387) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor legyen mondjuk 99 MB egy darab. Most hasraütésszerűen mondtam valamit. :D
Szóval akkor a WinRAR-ban 101 376 byte legyen a "Kötetnagyság byte-ban".
De utóbbit már megtaláltad? Ott van, ha rámész mondjuk a filmre, és a "Hozzáad" gombra, ott lesz egy mező, beírod ezt az értéket, leokézod, és az már darabolja is.

TC-ben az FTP-kapcsolatokat Ctrl+F gombok lenyomásával tudod elérni.
Beállításoknál:
Kapcsolat neve: ATW [ez mindegy, megadhatsz neki mondjuk Kiskutyafüle nevet is, ez csak azért kell, hogy be tudd azonosítani]
Kiszolgáló neve: ftp.atw.hu
Felhasználói név: xxx [felhasználónév, amivel regeltél]
Jelszó: **** [jelszó, amivel regeltél]

A többit hagyd alapon, nem kell beírni semmit!
OK.
Ezzel létrejött a beállítás az adott FTP-kapcsolathoz.

Ha fel szeretnél tölteni, akkor TC-ben csak nyomd meg a Ctrl+F-et, OK-zd le, és utána a másik ablakból simán húzd át vagy F5-tel másold át a fájlokat, ekkor megkezdi a feltöltést.
Ugyanúgy rendezheted mappába is a dolgokat, mint ahogy a merevlemezen is, a TC itt is normál fájlkezelőként működik.
Tehát a filmet mondjuk rendezheted úgy, hogy létrehozol egy [film] könyvtárat, azon belül [filmcím] és oda pakolod a szétdarabolt cuccot.

Aztán mailben így küldöd el a darabokra vonatkozó linket:
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.r01
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.r02
...
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.r09
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.rar

Ez természetesen csak példa szemléltetésképpen.
Remélem menni fog. ;)

Sk8erPeter

(#33393) Csabee. válasza Sk8erPeter (#33388) üzenetére


Csabee.
nagyúr

köszi! teljesen jóó :D ne mis tudtam, kipróbálom!! ;)

Üdv: Csabee.

(#33394) csyo válasza Sk8erPeter (#33392) üzenetére


csyo
senior tag

Aztán mailben így küldöd el a darabokra vonatkozó linket:
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.r01
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.r02
...
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.r09
http://felhasználóneved.atw.hu/[film]/[filmcím]/első_darab.rar

ezekhez a linket látni fogom én is? vagy hogy néz ki?

Ugye egyértelmű lesz?

Legyen szép a napod!

(#33395) Csabee. válasza csyo (#33394) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nem fogod látni, ami az ftp-n van név, azt kell bemásolni! tehát ftp van egy próba.rar fájlod és ez a címed hogy www.csyo.atw.hu akkor a link így fog kinézni!
http://www.csyo.atw.hu/próba.rar

és letudod tölteni az ftp-dre feltöltött próba.rar-t :D

Üdv: Csabee.

(#33396) csyo válasza Csabee. (#33395) üzenetére


csyo
senior tag

ok, remélem menni fog:-D

amit feltöltöttem annak a nevét ugye látn fogom?
Hogy tudjam mit irjek be, ha később elfelejteném?

Vagyis az atw-n belépek, és akor látom a feltöltött cuccokat, ugye?

Legyen szép a napod!

(#33397) Csabee. válasza csyo (#33396) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Totalcommanderben ha ftp-re rákapcsolódsz, akkor látni fogsz minden feltöltött fájlt! hisz az az ftp-d ott kell keresgélned kutakotnod. az atw webes felületén hogy látod-e? régen nem volt ilyen funkció.. lehet már csináltak, de nem tartom valószínünek. FTP-n tuti látsz mindent amit feltöltöttél.

Üdv: Csabee.

(#33398) DeFranco válasza mexel (#33390) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csak egy infó: mi ezt úgy oldottuk meg, hogy megkerestük, hogy kell bekötni a sima, és hogyan a crosslink kábel ereit a csatlakozóba, majd megbontottuk a (sima) kábelt egy ponton, és elvágtuk a megfelelő vezetékeket, majd összekötöttük a crosslink-nek megfelelően (légből kapott példa: zöld elvág, zöld fehér elvág, és zöldet zöld fehérrel összeköt és viszont).

Bekötési rajz van a neten, most sietek, de ha marad ez a megoldás keresek, ha nem találsz.

u.i.: lehet van ennél tisztább/jobb megoldás, de végszükség esetére jó. A kábel azóta is zavar mentesen üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#33399) csyo válasza Csabee. (#33397) üzenetére


csyo
senior tag

aham, akor értem. TC-ben fogom láétni :R

jött egy mailem, hogy elkészült a tárhylem :C

Legyen szép a napod!

(#33400) PazsitZ válasza Sk8erPeter (#33388) üzenetére


PazsitZ
addikt

Utána ne csodálkozz ha egyszer, volt tárhelyed, nincs tárhelyed, a tartalmával együtt.

- http://pazsitz.hu -

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.