Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45301) Borisz76


Borisz76
veterán

A mai napon 14 óra körül - ha minden jól megy - elindulhat a SpaceX újgenerációs , teljesen újrahasználható óriásrakétája a StarShip !

Az első kilövés - bár a rakéta felrobbant - sikeresnek mondható mert rengeteg hasznos adatot kapartak össze a fejlesztők.
Ez a 2. kilövés sem visz magával hasznos terhet.
Az igazi cél a rakéta változtatásainak kipróbálása és adatok gyűjtése.

Magyar nyelven már most is megy az ÉLŐ youtube adás a Spacejunkie csatorna jóvoltából !!!
A házigazda Szabolcs és Dávid mellett Bálint is segíti a fiúk munkáját.
Rengeteg hasznos infót fogsz hallani !

Itt pedig nézheted is :
YouTube : Spacejunkie csatorna

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45302) janos666 válasza EmberXY (#45298) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na megmondtam, vagy megmondtam?
CEO AND FOUNDER SAM ALTMAN WAS JUST FIRED BY THE BOARD
OPENAI’S BOARD CHAIRMAN WAS ALSO JUST FORCED TO RESIGN

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45303) coco2 válasza Borisz76 (#45301) üzenetére


coco2
őstag

Mennyi bullsh1t megy azon a csatornán.

Szóval a meghajtó fokozat visszatérés helyett tervezett módon robbant fel, és veszett el úgy nem kevés millió dollár. A head fokozattal szintén tervezett módon megszakadt a kapcsolat, amikor valószínűleg felrobbant az is.

Bravó gyerekek. Kajak csávók vagytok.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45304) Borisz76 válasza coco2 (#45303) üzenetére


Borisz76
veterán

Látom értesz hozzá.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45305) kenwood


kenwood
veterán

Haverom panelban lakik a 9. emeleten.
A furdoszobaban az egyik csobol olyan zajok jonnek,ami miatt nem tud rendesen aludni. Megvolt a legtelenites nala,de a tizediken lesz a gond.
Beszelt a lakoval, aki egy berlo,es ot is zavarja.
Beszelt a tulajjal, akinek annyi volt a reakcioja, hogy "majd elhallgat".
Ilyenkor lehet valamit csinalni?
A cso nem a tavhoceg tulajdona ?
Vagy jegyzo,es birtokvedelem ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45306) Spet válasza kenwood (#45305) üzenetére


Spet
addikt

A cső a ház tulajdona. Jelezze a házkezelőnek/gondnoknak a problémát.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#45307) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy AigoSmart LED lámpám. Nem emlékszem pontosan hogy állítottam be új korában, de kb. "próba szerencse" alapon. Mivel a ki/be/ki/be kapcsolgatás rakja "pairing" módba, egy ilyen ki/be/ki/be áramszünet után eklezdett villogni és nem hagyta abba.
Most próbáltam újracsatlakoztatni, de nem jön össze.
Ti miként értelmeznétek ezeket az utasításokat:
- kapcsold be
- kapcsold be-ki-be-ki
- ha gyorsan villog, akkor jön a következő lépés...
- kapcsold be-ki-be-ki újra
- lépj tovább
Gondolom nyilvánvaló, hogy mi az első gond: Hogy a francba kapcsolod újra be, ha már be van kapcsolva anélkül, hogy először kikapcsolnád? Emiatt fogalmam sincs hányszor kell kapcsolgatni, 2x vagy 3x. :DDD A másik, hogy ha random kapcsolgatom, akkor össze-vissza villog, néha gyorsan kezdi és belassul, vagy nem is úgy villog, mint bármi, amit a leírás említ, hanem épp csak pislákol, aztán megint lelassul. Illetve ha megvárom, hogy lássam milyen gyorsan villog, akkor már késő sorban elszámoltatni vele a következő ki-be-ki-be ciklust... Most kapcsolgattam össze-vissza, és sohasem lép be AP módba (se a telefon, se a PC nem látja a hotspot-ját).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45308) kenwood válasza Spet (#45306) üzenetére


kenwood
veterán

Koszi. Rakerdezett. allitolag az a baj, hogy tul meleg van kint,es addig ilyen marad, mig nem kezd el a hideg miatt jobban dolgozni a kazan :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45309) Spet válasza kenwood (#45308) üzenetére


Spet
addikt

Akkor talán a ház tartsa karban a kazánt (égő beállítása, égéstér tisztítása), cserélje ki a tágulási tartályt.

Legyen a rendszeren automata légtelenítő szelep (ez a legfelső lakónál), előtte elzáróval, ha kell lehessen cserélni. AZ, hogy 1-2 lakó légtelenít nem jelents semmit.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#45310) Met


Met
nagyúr

A fizetéspapírokat el kell rakni?
Egyszer kérdeztem főnököt amikor adja hogy ez mehet kukába? Neeem, azzal kell bizonyítani hogy mennyi volt a fizetés amikor a nyugdíjat számolják.
Vagy mehet darálóba mert elég az "adóév végi" összesítő, vagy kell és scanneljem be elég ha megvan digitálisan?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#45311) MADcat válasza Met (#45310) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mindenképp tartsd meg, ha van helyed. Ha valamilyen okból, "elvesznek" évek a nyugdíjad számolásakor, és a cég nem létezik, nem elérhető, nem tud adatot szolgáltatni stb, akkor neked kell bizonyítani. A családban volt ilyen, és nagyon jól jött, hogy el volt téve.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45312) janos666 válasza MADcat (#45311) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem értek hozzá, mert sem alkalmazó, sem alkalmazott nem vagyok, de elég érdekes, ha elvárják magányszemélyektől, hogy akár 47+ éven át örizgessenek papíralalpú iratokat.
Főleg hogy ma már digitális az adóbevallás és a nyugdíjjráulék is banki utalással megy be.
Ez a régi story-ra emlékeztet, mikor még nem készített bevallást a NAV magánszemélyeknek: "Mi pontosan tudjuk, hogy minek kell lennie a bevalláson, de nem áruljuk el, hanem találd ki, add be, és ha elrontod, akkor lehet, hogy megbüntetönk". :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45313) pjen válasza Met (#45310) üzenetére


pjen
félisten

Ha máshol nem is a nyugdíj intézetnél megvan minden. Nyugdíjat úgyis csak azután kapsz ami után fizettek járulékot. Sajnos most járt így két ismerős. Kaptak papírt, be voltak jelentve csak a cég nem fizetett be semmit.

[ Szerkesztve ]

(#45314) BiP válasza Met (#45310) üzenetére


BiP
nagyúr

5évig amúgyis meg kell, de ez fontos irat, érdemes tovább is.
Ha a havi papírok nincsenek is, (nem mindenhol adják oda papíron) de az év végi összesítőket (M30) mindenképp tedd el.

[ Szerkesztve ]

(#45315) Met


Met
nagyúr

Köszi mindenkinek, akkor elrakom, végül is annyi helyet nem nyernénk vele.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#45316) I02S3F válasza Met (#45315) üzenetére


I02S3F
őstag

enni nem kér :)

(#45317) MADcat válasza pjen (#45313) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Pont ez az. Nincs meg minden ott sem. Ezért kell elrakni.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45318) kenwood válasza Spet (#45309) üzenetére


kenwood
veterán

Elvileg takolt valamit a tavho is meg a haz szereloje is. Utobbi azt mondta, azota van ez, amiota vegyesen jon a lagyitott es a csapviz is a rendszerbe. Meg olyasmire panaszkodott meg, hogy a tizediken valami design radiator van,aminek az aszimmetrikus formaja miatt rossz helyen van a legmagasabb pontja.Tegnap volt egy ujabb legtelenites, mosti madkozik, hogy ez legyen az utolso.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45319) Spet válasza kenwood (#45318) üzenetére


Spet
addikt

Ha tavho van, akkor nincs kazan ;)

Lagyviz es hagyomanyos viz nem tudom, hogyan kerul a rendszerbe, egyszerre. Vagy az egyikkel megy a rendszer (lagyvizet melegit a kozponti egyseg es azt keringteti a szivattyu) vagy megy a hagyomanyos tavhoviz (ami nem tudom milyen nemet kemenysegu)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#45320) janos666 válasza Spet (#45319) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lehet, hogy több központból is mehet ugyan arra a területre víz/gőz? Vagy egy központon belül elkezdtek átállni a vízlágyításra, de még nincs elég kapacitás, és változó arányban kevernek fix mennyiségű lágyított vízhez szükséges mennyiségben "nyerset"?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45321) Spet válasza janos666 (#45320) üzenetére


Spet
addikt

Keverni keverhetnek természetesen, ha szükséges (mert elromlott a lágyító, éppen regenerál stb.).

De ez (lágy vs "nyer" víz) nem okozhat kavitációs problémát a rendszerben (gondolom azt hallják a hálózatban, hogy a levegő/gőz buborékok mindenhova neki ütköznek)

Szerintem ugyanúgy mint minden más panel épületben az éves leengedés után, nem szóltak a lakóknak, hogy hamarabb légtelenítsék a radiátorokat, mint, hogy a szezon megkezdődne.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#45322) FattyDove


FattyDove
őstag

A SUMo (Software Update Monitor)-nak van valami ilyenes alternatívája? Sajnos leállt a támogatás

(#45323) Cs1csó válasza FattyDove (#45322) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, persze pl. Chocolately de itt van pár egyéb: [link]

(#45324) FattyDove válasza Cs1csó (#45323) üzenetére


FattyDove
őstag

Az a baj, hogy innen egyik sem alternatívája a SUMo-nak.

(#45325) Cs1csó válasza FattyDove (#45322) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nagy része nem pontosan fedi a lényeget a de a Chocolately azért elég vállalható.

(#45326) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Külön milyen rádiót vegyek (és hol) topikot nem találtam és most ez lenne a kérdés...fater mondta segítsek neki rádiót választani. Sok fajta rádión kívül a muravidéki is feltétel, hogy fogja :)

Van itt valaki aki ismeri a ma kapható rádiókat? (mást nem kell tudnia, kazetta, se cd, se usb, semmi...csak rádió) :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45327) FattyDove válasza Cs1csó (#45325) üzenetére


FattyDove
őstag

Találtam egy piaci rést ;]

(#45328) Cs1csó válasza FattyDove (#45327) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez az oldal (AlternativeTo) egy elég jó ezen a téren. ha nem hoz megfelelőt akkor sajnos vagy tényleg nincs,esetleg ha ingyenes vonalat keresed akkor az kopott ki.

Ezek egyike sem vált be:
Patch My PC, Update HUB, Ucheck, Glarysoft Update Software, Filepuma.com update Detector, Update Star, ??

Ezeket MIND telepítetted és kipróbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#45329) FattyDove válasza Cs1csó (#45328) üzenetére


FattyDove
őstag

A PMPC egy hulladék. A Filepuma 2021-ben volt utoljára frissítve, az Update HUB nem találja meg a programok felét, a Glarysoft Update Software 2020-ban volt utoljára frissítve, az Update Star meg egy kibaszott scamnak néz ki

(#45330) Inhouse válasza MaxxDamage (#45326) üzenetére


Inhouse
őstag

Hol akarja használni? Internete van? A netrádiók szinte mindent tudnak fogni, ugyanolyan jó minőségben.

Üdv Inhouse

(#45331) MaxxDamage válasza Inhouse (#45330) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Műhelybe használná (napi buhera, tevékenységek "szotyizás" közben használná :D ), ott nincs nagyon WiFi (de WiFi kiépítés tervezve van a teljes területen, nem csak a házban) ő a régi AM, FM , URH (Ultrarövidhullám), stb.. vonalon gondolkodik, nem WiFi-s megoldáson, de megemlítem neki ezt a lehetőséget is :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45332) Cs1csó válasza FattyDove (#45329) üzenetére


Cs1csó
félisten

Oké, de ez az oldal erre szakosodott, hogy fekeresse az alternatívákat. Tehát lehet, bármily furcsa is de nincs használható ilyen program.

Amúgy több program is tartalmaz ilyen modult pl. a CCleaner-nek is van ilyen "Software Updater" modulja de ez is csak jelzi, hogy ha indítasz egy manuális keresést mi az ami elavult, frissíteni magadnak kell. Persze volt, hogy ez sem jelezte, hogy adott programnak van elérhető frissítése pedig volt.

(#45333) Inhouse válasza MaxxDamage (#45331) üzenetére


Inhouse
őstag

AM-et nem is tudom már ki hallgat és mit is hallgat rajta a Kossuth-on kívül, de akkor további kérdés lenne, hogy mit is szeretne még hallgatni? A muravidéki is fenn van online, tehát ez is teljesülne. Igazából egy tablet és egy PC hangszórópár már elég lehetne a wifi mellé. De a neten a rádiók tömkelege található és nincs térerő gond, sistergés, zavarás... Sajnos az új netes rádió készülékek elég drágák. Ha nincs netes, tabletes tapasztalata, akkor viszont egy ilyen célkészülék egyszerűbb lenne neki. Nagyon hasonlóan működtethető egy hagyományos készülékhez, max egyszer te beállítod neki a csatornákat.

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#45334) BiP válasza Inhouse (#45333) üzenetére


BiP
nagyúr

C variáció:
FM képes ezeréves gombos mobiltelefon, hozzá valami hangszóró.

(#45335) Inhouse válasza BiP (#45334) üzenetére


Inhouse
őstag

Csak pár darabot próbáltam ilyenből, de az érzékenysége csak egyetlen egynek volt kielégítő. BP-en esetleg jó lehet, de vidéken...

Üdv Inhouse

(#45336) MaxxDamage válasza Inhouse (#45333) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Említettem neki ma, mondja van ott is WiFi (elég gyenge, 1 rublika talán) ami a Solar (napelem) rendszernek van, de rádióhoz is jó lehetne, ha WiFi-n (netes) rádiót venne.
Kérdés milyen áron van az és milyet érdemes venni és hol? :D

/ház, birtok, műhelyek, garázsok, stb.. teljes területen a WiFi jó lefedettség (4/5 legalább) is tervezve van/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45337) janos666 válasza MaxxDamage (#45336) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A Samsung S1 mobilokban emlékeim szerint egész jó DAC volt (bár csak custom OS-el bontakozott ki teljesen). Ma gondolom filléres tétel lehet (ha árulja valaki).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45338) MaxxDamage válasza janos666 (#45337) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom mire gondolsz, vagy célzol...
Nem akarom túl bonyolítani neki.
Rádió az legyen Rádió, WiFi/Netes az még jó is és bőven sok is neki.
Azért jó, mert azon fogna úgy bármit kb. :D
De azért egy lakatos/géplakatos (nyugdíjas) műhelybe ne telefonnal kelljen zenét/rádiót hallgatni, hegesztés vagy flexelés közben.. érted ügye? :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45339) BiP válasza MaxxDamage (#45338) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig apósnál így oldottuk meg.
A régi router ment ki jelerősítőnek az előtérbe, így a ház mögötti garázsban meg a műhelyben is jó a wifi jel.
A mobilján benyomja a netrádiót, és egy bluetooth hangszóróról szól.

Esztergálás meg köszörülés közben nem hallgatja, úgyse hallaná, de amikor épp molyol valamit, akkor tudja hallgatni.

(#45340) MaxxDamage válasza BiP (#45339) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tudtok ajánlani valami Netes rádiót? :R

"Esztergálás meg köszörülés közben nem hallgatja, úgyse hallaná, de amikor épp molyol valamit, akkor tudja hallgatni." --->> Itt nála úgy szokott lenni, hogy reggel bekapcsolja a rádiót és megy addig míg a műhelyt be nem zárja kb. (ott van vagy nincs, az nem számít) :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45341) gameboy


gameboy
csendes tag

Sziasztok! Ha én be szeretnék váltani 2 millió Ft-ot euróra egy hivatalos városi pénzváltó üzletben, akkor azt olvastam, hogy elkérik a személyi okmányaimat és 300 ezer Ft fölött jelentik a NAV-nak a pénzváltást. Azt szeretném kérdezni, hogy akkor most nekem kell valami adót vagy valami más költséget fizetnem a pénzváltás után vagy megkapom a kb. 5200 eurót és viszont látásra?

(#45342) EmberXY válasza gameboy (#45341) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Elméletileg nem kell külön semmit fizetned, kapod a pénzt és kész.
Az azonosítás a pénzmosás elleni törvény miatt van, ha a pénz tisztességes forrásból származik, akkor semmi egyéb teendőd nem lesz.
Az összeg miatt lehet, hogy érdemes lenne előtte őket felhívni, érdeklődni, ha van kérdésed, stb.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#45343) Top cat válasza gameboy (#45341) üzenetére


Top cat
őstag

Nem kell fizetned semmi adót.
Hívd előtte fel őket, ekkora pénzre már kapsz kedvezményt is. De valószínűleg csak készpénzt fogadnak el.

Melyik a kiszemelt váltó?

(#45344) I02S3F válasza Top cat (#45343) üzenetére


I02S3F
őstag

"Melyik a kiszemelt váltó?" - Délután úgyis sötét van, becserkészed az áldozatod :);]?

(#45345) Top cat válasza I02S3F (#45344) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet, hogy ezért nem válaszolt. ;]

Van olyan hely, ahol veszélyes ennyi pénzzel mászkálni.

(#45346) Inhouse válasza MaxxDamage (#45336) üzenetére


Inhouse
őstag

Ott és olyat érdemes venni, amelyiket/ahol olcsóbban meg lehet kapni. Ha lehet olyat, ami nem egy adott listából tud csak rádiókat, hanem szabad szerkesztésű. Újonnan sajnos még mindig 25-30.000Ft-nál indul. Én barkácsoltam magamnak ennek a töredékéből, 2 kis panel+szoftver és már szólt is a minihifin. De azért ehhez kell egy kis elektronikai tudás. Ezért is ajánlották, és írtam én is a levedlett telefon/tablet, esetleg laptop megoldást (általában akad a közelben egy gyenge akkujú, de még töltővel használható darab). Kell még egy PC hangszóró, vagy bármi más, ami meg tudja szólaltatni és mehet. Üzembiztosra is építheted neki, egy telefontartóval a doboz oldalára ragasztva pl. Telefonon nálam (Samsung) pl. a google böngészője nem jó erre, mert pár perc múlva elhallgat, de a gyártó beépítettjével megy, amíg csak kell. Vagy böngészős lejátszás helyett pl. VLC player, Windows mellett Android verziója is van. Ehhez ki kell nyerni a rádiók linkjét és azt megadni egy listába neki. Ő már csak lépteti, rákattint és az szól, amit csak akar.
De a weben van rengeteg rádiókat összegyűjtő oldal, ahol már ezzel sem kell foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#45347) MaxxDamage válasza Inhouse (#45346) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Na majd lesz valahogy :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45348) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ingyenes Ep fogászati ellátást csak a körzeti orvosom adhat?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45349) Cs1csó válasza MADcat (#45348) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipp: igen, de "szabad" orvosválasztás van (ha jól tudom) tehát átjelentkezhetsz persze ehhez fogadnia kell az új dokinak is.
(nálunk volt egy "trendi" háziorvosi és az ő körzetébe akart mindenki menni nyilván nem tudott fogadni mindenkit)

(#45350) MADcat válasza Cs1csó (#45349) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nincs baj a dokimmal, csak december 20-ra kaptam fájó foggal időpontot.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.