Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45951) irgum válasza totron (#45950) üzenetére


irgum
addikt

Akkor maradjunk annyiban, hogy aki elkötelezett 10-20 éve, mint például én, az maga választotta az identitását, senki nem kényszerítette rá.

(#45952) BiP válasza irgum (#45947) üzenetére


BiP
nagyúr

clickbait cím kellett. Lehessen ma is valamitől rettegni.
Az sebaj, hogy gondolom alig érinti a naprendszerünket, de azért a "Föld felé közelít".
A Földet június 2-án közelíti meg a legjobban, 232 millió km-re.
Szóval k messze lesz. De legalább szép lesz annak, akit érdekel, a rettegők meg rettegjenek csak, alusisakok bekészítve.

#45951 irgum : hogy aki elkötelezett 10-20 éve Mi felé elkötelezett? Adott TV csatorna nézése irányában? Identitás?Azt nem szokta váltogatni az ember.
10 vagy 20 év? Elég tág határok.

[ Szerkesztve ]

(#45953) totron válasza BiP (#45952) üzenetére


totron
addikt

Jó, de mi lenne, ha nem borítana be mindent a Tények-szint?

(#45954) irgum válasza BiP (#45952) üzenetére


irgum
addikt

Politikai identitásról beszélek nyilván. De én kiszállok, abba tudom hagyni. Sok éve nem szólogatok hozzá se Facebookon, se sehol, pedig van ám véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#45955) BiP válasza irgum (#45954) üzenetére


BiP
nagyúr

Azt a véleményt nem csak facebookon, hanem 4 évente a fülkében el lehet mondani.

Mondjuk aki 10-20 éve egy párt mellett elkötelezett (legyen az bármelyik, ami 10 éve már létezett), és még mindig nem ábrándult ki belőle, ott érdemes lenne elgondolkodni.

(#45956) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten

Kormányablaknál kikérhető "egészségi állapot romlás"-ra való dokumentumot le is lehet tölteni, vagy csak személyesen befáradva lehet kikérni? :F

Háziorvos azt mondta ki kell kérni (állapotromlás papírt), kitölteni és hozzá levinni.
Ezt találtam így "online" , ez is jó lehet? :F

/Korábban volt már "bejelentett" állapot romlásom (üzemi baleseti egészség károsodás után) amire kaptam +8%-t és fellebbeztem, Győrben (másodfokon) el is vették...és maradt a régi 32% ami balesetből eredő egészség károsodás volt - azt nem bánthatták, mert az más besorolású.../

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45957) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Na egy jó barom fáradt gőzös kérdés. Adott egy lánybúcsú, ahol a feleségem kollégái jó ötletnek tartották, hogy valami idióta feladathoz kapjon egy kék vibrátort. A feleségem nem nyitott nemhogy a hülye játékokra, de amúgy az ötletre és a használatra sem : ) Kevésbé vette poénra a dolgot.
Eddig elpihent ugyan original bontatlan a dobozában, de miután a most egy éves gyerek meglepetésemre elkezdte előtúrni a fiókból amire azt hittem eddig hogy ki sem tudja nyitni ezért úgy döntöttem ettől rövid úton meg kell szabadulni. Az a baj új dolgokat nagyon nem szeretek kidobni már csak környezettudatosság miatt sem, de hol a francba lehet ezt eladni? Facebookon minden tiltva van, máshol szintén tiltott vagy horror pénzért fizetős. Okés, ma is kapható és amúgy meglepően drága cucc, de én max jelképes összegért szeretnék megszabadulni tőle mert előre vizionalom hogy a családi ebéd után egyszercsak a gyerek megjelenik vele mint egy rossz amerikai filmben. :))

(#45958) Borisz76 válasza Babetta-X (#45957) üzenetére


Borisz76
veterán

Keress fel több ilyen termékeket áruló boltot.
Mond el az eladónak ,tulajdonosnak , hogy mi a helyzet.
És lehet átveszik , bizományi árulásra.

Vagy van olyan aki fele-fele arányban osztozik az áron....miután eladták.
( Bár tudtommal ilyet nem lehet csinálni mert ha kapnak egy ellenőrzést, akkor minden terméket számlával kell igazolniuk, hogy honnan szerezték be.....amit te nem tudsz adni és emiatt a bolt bajba kerülhet. )

Ajándékozd el egy hölgy ismerősödnek....
Születésnapra , névnapra akiről gondolod, hogy élvezné az ajánékodat :D

Munkahelyi karácsonyi bulin , tedd be a tombolába.....persze jól becsomagolva .....írd rá, hogy csak hölgy nyertes veheti át.

Jön a nyár......ha betonoznál akkor ott hasznát lehet venni egy vibrációs eszköznek.

Szereld fel az autóban a sebváltóra....

Bicikli nyereg le.....ez meg fel.
Aztán éjszaka told ki a parkba és egy kandi kamerát is állíts üzembe.

Bocs.....a végére kicsit előjött belőlem a kamasz.....a hülye :)

Nem nagyon van más ötletem....ami használható is lenne.
Talán másnak.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45959) BiP válasza Babetta-X (#45957) üzenetére


BiP
nagyúr

Kérdezd meg a vicces kolléganőket.
Ha akkor egy hasznos, jó terméknek gondolták, most is így gondolják-e, igényt tart-e rá valamelyikük.

(#45960) Cs1csó válasza BiP (#45959) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gondolom saját JÓ tapasztalataik alapján ajánlották.

(#45961) Golden9 válasza Babetta-X (#45957) üzenetére


Golden9
addikt

Ajándékozd el valakinek, aki biztos, hogy használná. :)

[ Szeretkezve ]

(#45962) Davidkoma válasza Babetta-X (#45957) üzenetére


Davidkoma
tag

Szerintem is mókás lenne, ha a nejed a munkahelyén "visszajuttatná" az "ajándékot" az arra érdemes kolléganőknek/kollégáknak.
Átdobozolva az irodaajtó kilincsére akasztani... :D

Annó Kálmán Olgával eljátszották ezt a poént a férfikollégái, valamelyik rádiónál, hogy röhögve lesték, hátha kiesik-e a szerepből adás közben, mikor felfedezi az odakészített dildót. :DDD

(#45963) Davidkoma


Davidkoma
tag

Ez nem fáradt gőzös kérdés/kérés, csak úgy kijön belőlem:
Online vásárlások után gyakran jön a megkeresés e-mailben, hogy ugyan értékeljem már a céget.
Nincs ezzel semmi gond, végigklikkelgetem, van, ahová irok pár szavas véleményt, azt kész.
Vettem most pár bizbaszt, hamar megjött gls automatába, jött is az e-mail, hogy értékeljem. Végigkattintgattam, nem is volt sok kérdés. Rányomtam az elküldésre, erre megjelent a monitoron egy piackutató kérdőíve, hogy ugyan legyek már olyan szíves és válaszoljak a kérdéseikre :U
Az még hagyján, hogy életkor, meg végzettség, de mikor lejjebb görgetve látom, hogy jellemezzem a háztartásom anyagi helyzetét... hát elmentek a jó büdös p....ba. :(
Ez csak az első oldal volt, tehát gondolom lett volna még a kérdőiven jó pár zsebben kotorászós próbálkozás, de ez nekem egy kissé gyomorforgató.
Értem én, hogy neki(k) ez a munkája, de na... :(((

(#45964) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv.
Yettel feltöltökártyás telefonon, ha a napi internetet aktiválom, az adott napra szól, vagy 24 órára?

Miért mindig én???

(#45965) Cs1csó válasza AndrewBlase (#45964) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tuti 24 óra aktiválástól.

(#45966) MaxxDamage válasza MADcat (#45863) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Beléptem, minden oké rajta.
El kell fogadnom és majd utalják az OTP EP számlára?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45967) MADcat válasza Babetta-X (#45957) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Irány a reptér. ;] [link]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45968) Inhouse válasza Cs1csó (#45907) üzenetére


Inhouse
őstag

...mint a katonaság, a hadseregünk: addig jó ameddig nincs háború mert akkor kiderül, hogy semmit sem ér.
Valóban jó, amíg nincs. De inkább sokaknak akkor derül ki, hogy a háborúban meghalnak emberek, főleg a katonák, de a civilek is.

Üdv Inhouse

(#45969) Inhouse válasza Babetta-X (#45957) üzenetére


Inhouse
őstag

Intim termék, nehéz dió... :)
A másik gond, hogy valószínűleg akkus, ti talán évekig nem használtátok, így simán lehet, hogy az már halott. Így aztán már igencsak kérdéses az értéke...
Töltsd fel, fertőtlenítsd le, gyerek lefektet, 1-2 üveg bor, lágy zene, relax és hátha...lehet, hogy soha többet nem fagy le az arcáról a mosoly. :K

Üdv Inhouse

(#45970) Cs1csó válasza Inhouse (#45968) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csak a honvédség színvonalára utaltam. Nyilván elmúltak azok az idők amikor két sereg felállt egy.ással szemben egy mezőn aztán amelyik hamarabb elérte a kb. 30%-os veszteséget az vesztett és vége is volt.
Már az I. VH-ban sok polgári személy halt meg de a II. VH főleg a bombázások miatt már közvetlenül a polgárokra ment rá pl. London bombázása. (Hadászatilag hayzontalan célpont, csak a düh és az elszántság fokozására jó)
A mai modern háborúkban szinte már nincs is ilyen hogy csatamező, inkább "hadszintér" az ami egy nagyobb kiterjedésű területet jelöl.

(#45971) totron válasza Davidkoma (#45963) üzenetére


totron
addikt

Ismi elmondása szerint 3.5 órát ült egyszer kérdőív felett. Társkeresőként eladott adatgyűjtés. Nagyon kellhetett az a punika.

(#45972) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget, azt hittem javasoltok valami platformot ahol meg lehet szabadulni tőle de ezek szerint tényleg nem egyszerű :D Gyesen van még jodarabig így a kollagainak visszajuttatás nem megoldás, nálunk pedig csak férfiak dolgoznak.

(#45973) BiP válasza Babetta-X (#45972) üzenetére


BiP
nagyúr

Vigyék haza ajándéknak a feleségeiknek feldobni az estéket.

(#45974) Met válasza Babetta-X (#45972) üzenetére


Met
nagyúr

Kérdezd meg a kollégáid, lehet kell valamelyiknek.
Akár ajándékba, vagy saját használatra ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#45975) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten

Kerestem az otthon / lakberendező topikot, de nem találtam.... (tuti van mert írtam már oda, de bármit írtam be a keresőbe..... NEM találtam!) :W

Nos mondom nézek full gyapjú töltetű párnákat, mert én még azt vettem anno és most nem találtam olyan párnát amibe 100% gyapjú töltet van! Ez most komoly? Csak a sz*rt lehet megvenni most? :F

Libapehely párna is nem 100% pehely töltetű.. Vicc!
Külső kamrák: 90% szürke európai libapehely/10% szürke európai libatoll. Belső kamrák: 85% szürke európai libatoll/15% szürke európai libapehely

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45976) Davidkoma válasza MaxxDamage (#45975) üzenetére


Davidkoma
tag

Nem nagyon keresgéltem, nyilván van többféle gyártótól/forgalmazótól (olcsóbb-drágább), de itt van például egy 100'% gyapjú párna:
Billerbeck -> [link]

(#45977) MaxxDamage válasza Davidkoma (#45976) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Pont erre gondoltam, köszönöm! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45978) Cs1csó válasza MaxxDamage (#45975) üzenetére


Cs1csó
félisten

(#45979) MaxxDamage válasza Cs1csó (#45978) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Lehet hihetetlen, de keresőbe tegnap be írtam a "lakberendezés" szót is és nem dobta ki ezt. :N :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45980) Cs1csó válasza MaxxDamage (#45979) üzenetére


Cs1csó
félisten

A rutin meg az évek :DDD

(#45981) totron válasza Cs1csó (#45980) üzenetére


totron
addikt

Ez részlet a legújabb rapalbumod egy dalából?

(#45982) Cs1csó válasza totron (#45981) üzenetére


Cs1csó
félisten

Fiatal voltam, kellett a pénz...

(#45983) MaxxDamage válasza Cs1csó (#45980) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Na pont ez az... 🤭😆

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45984) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tv kijelző takarítás ecet+desztillált víz esetén
Mennyi ecet és mennyi víz kell? Illetve hány %os ecet?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#45985) pjen válasza enginev3.0 (#45984) üzenetére


pjen
félisten

Mért nem használsz inkább clint? Ha ecetet használsz amúgy is jó a aima víz is.

[ Szerkesztve ]

(#45986) enginev3.0 válasza pjen (#45985) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezt olvastam az LG oldalán

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#45987) MaxxDamage válasza Davidkoma (#45976) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Volt 20% kedvezmény, ami máig (Március 24.) jár le és láttam az oldalon, de már nem találom a kódot... :W
Mondom jól berendelek, de kód nélkül inkább kihagyom! Így jártak és én is! :DD
Százezrek esetén már számít a 20% :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45988) JiMN


JiMN
tag

Szerintetek ebben mi a zaklatás? Fellebbeztem és kaptam egy megrovást. Soha többet nem eszem kínai kaját :(((

(#45989) BiP válasza JiMN (#45988) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem vagyok otthon az emojik világában, de gondolom a halálfej és a bohóc nem tetszett.
Elég lekezelőnek tűnik.

Megrovást? Facebookon vagy valami fórum?
Mi köze az egésznek a kínai kajához.
Eredetileg mire írtad ezt a fura hozzászólást?

[ Szerkesztve ]

(#45990) JiMN válasza BiP (#45989) üzenetére


JiMN
tag

Ez egy tiktok videó volt, amiben egy magyar gyilkost istenítettek, hogy ne a tetteiért ítéljük el.

(#45991) BiP válasza JiMN (#45990) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor mégis miért? Mit gondolt az a sértődős nagyon okos? Így már értem, jogos a csodálkozás.

(#45992) Davidkoma válasza MaxxDamage (#45987) üzenetére


Davidkoma
tag

"Az ajánlat regisztrációt követően 2024. március 17 és 24 között, minden teljes árú termékre a törzsvásárlói kedvezményen felül +10% kedvezményre jogosító kuponnal, bejelentkezést követően érvenyesíthető."

Kód: ALVAS20

Ha még nem késő. most vettem észre a hozzászólásodat, elnézést!

(#45993) MaxxDamage válasza Davidkoma (#45992) üzenetére


MaxxDamage
félisten

Köszi!
Már letettem róla...majd legközelebb! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45994) Nikaré válasza JiMN (#45990) üzenetére


Nikaré
őstag

Akkor miért ítéljük el (meg)?
Azért mert szépen tudja locsolni a virágokat??

Különben egyre jobban kezd elegem lenni ezekből a kitalált érzékeny - idegen - szavakból ami mögé szinte bármit be lehetne tenni az éppen aktuális érdekek mentén.
Ott tartunk, hogy már egy viccet sem lehet elmondani mert feljelentenek.

(#45995) I02S3F válasza Nikaré (#45994) üzenetére


I02S3F
őstag

Ezért most feljelentelek:))

(#45996) EmberXY válasza Nikaré (#45994) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezzel én is ugyanígy vagyok. Ezek különféle érzékenyítő propagandák eredményei, erre halad a világ.
Pl itt egy aktualitás, a clickbait cím és a felvezetés is azt sugallja, mintha valójában az elkövetők lennének az áldozatok, én ezt nem tudom hová tenni. ( [link] )

Up the Irons!

(#45997) Nikaré válasza I02S3F (#45995) üzenetére


Nikaré
őstag

:DD:C:DDD

(#45998) Inhouse válasza EmberXY (#45996) üzenetére


Inhouse
őstag

Megérett a világ a pusztulásra, főleg a nyugati fele... :(((

Üdv Inhouse

(#45999) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten

Azonnali mobilos kérdések topik eléggé halott és"azonnali" válasz kéne. :B
Utolsó két h.sz. [link] :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46000) Kapanyél válasza JiMN (#45988) üzenetére


Kapanyél
őstag

Amikor rátaláltam a szolgálati üzenetekre ott, láttam, hogy kb. minden addigi hozzászólásomat törölték ilyen miatt. :DDD
Azt hittem, jelenti valaki vagy túlbuzgó a moderátor (van ott olyan egyáltalán nem live tartalomnál?), de simán lehet admin assist bot is.
Ja, semmi bántót nem írtam, valamelyikben még szívecske is volt…

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.