Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45901) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok!

Most először vennék bérletet áfás számlára. A kérdésem az lenne, hogy most, hogy van lehetőség BKK appban venni, ott ugyan olyan, mintha pénztárnál veszem? Ott is meg lehet adni adószámot és email címet.

Előre is köszi.

Üdv.:M.

(#45902) tserrof77 válasza MaxxDamage (#45900) üzenetére


tserrof77
senior tag

Azt nem írja a gyári oldaluk, hogy usb2.0 vagy 3.0 van rajta. De egy értelmesebb számtekboltban találsz 1.8-es usb hosszabbítót ezres alatt. Ha 3.0-s, akkor abból van 1m-es. 2.0-sból létezik talán 60cm-es, de 1.8m-ig nincs köztes emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#45903) MaxxDamage válasza tserrof77 (#45902) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sajnos a személyes bolti vétel nem megoldható.(ágyhoz / lakáshoz kötött vagyok jelenleg)
Online honnan rendelnéd? (2.0 is tökéletes akár) :R
Ali, eBay is OK

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45904) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#45903) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Találtam is 746 HUF és USB 3.0 / 2 méteres :R

Régi fülhallgatóhoz kéne szivacs, ha lehet kapni, de nem tudom milyen néven van Alin. :F
Ilyesmi [kép]

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45905) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez mennyire durva lábak mozgását nézve? :F

Most voltam (magánba) a Prof javaslata szerint (magánban gyorsan elértem a kórház oszt. vezető főorvost) és megvizsgált, adott időpontot kórházba magához és ott is megvizsgál (részletesebben) és meg beszéljük a továbbiakat... Remélem előre hozza a műtét(ek) időpontját.

Képzeljétek, a Prof (85+) nem tudott segíteni, már nem úgy van mint régen volt.... A keze kötve van. :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45906) Vampyr válasza MaxxDamage (#45904) üzenetére


Vampyr
csendes tag

Ilyesmi? [link]

(#45907) Cs1csó válasza MaxxDamage (#45905) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ehhez nem értek, de ez az egészségügy ma. Egyszerű a véleményem: ne kerülj a karmai közé azaz ne legyél beteg, kb. mint a katonaság, a hadseregünk: addig jó ameddig nincs háború mert akkor kiderül, hogy semmit sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#45908) MaxxDamage válasza Vampyr (#45906) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, közben megtaláltam. :R
[kép]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45909) MaxxDamage válasza Cs1csó (#45907) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, én is így gondolom!
Esetemben sajnos elkerülhetetlen! :U :(((
Az oszt. vezető. Főorvos úgy láttam nem volt boldog, hogy aki műtéti váró listára vett, nem volt túl körültekintő. Egyből hozzá kellett volna mennem, lehet már az első műtéten túl is lennék! Anno (már akkor főorvos volt) fatert is ő műtötte (csípő prótézis) és most az "alkalmazottja" csak feltett a listára és semmi sürgős vagy bármi. :(

Gondolom a listára kerülés x név alatt az x embernek hoz +xy pénzt is! :K
/többit meg hol nem sz*rja le.../

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45910) 6120 válasza MaxxDamage (#45909) üzenetére


6120
tag

Apámat dunaújvárosban műtötték. Csipőprotézist kapott, de valami hibrid megoldással intézte. A TB nem támogatta volna az újfajta eljárást, viszont ha teljesen privátban csináltatta volna az akkor lett volna vagy 1.5-2m. Így viszont kb csak a kettő közti különbséget kellett kifizetni, zsebbe a dokinak. Viszont vagy 3hónappal korábban térhetett vissza dolgozni. Mert nem vágták át az izmokat csak széthúzgálták.
Az vicces volt, amikor ment hozzá a gyógytornász. Ő maga engedte be a házba és kérdezte is a tornász, hogy akkor hol a beteg. Nem hitte el h előző nap műtötték és már jár...
Én hétfőn kaptam új keresztszalagot. A szakadás-MRI-műtét között nagyjából egy hónap telt el, az még itt is elég jónak számít. A műtét reggelén 8ra mentem, altatás-miegyéb, de délután 3kor már mehettem a dolgomra. Fizették a betegszállítót, kaptam appot meg valami szenzort az első időre az otthoni tornához. Másnap reggel volt időpontom a dokihoz, itt überrel mentem, de ezt is fizették.

(#45911) MaxxDamage válasza 6120 (#45910) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most (itt) 3milla felett van, nekem 2x3M+ lenne :U
"ment a zsebbe" na ilyen már nincs! :N
Én is örülnék ha nem vágnák el az izmokat, de majd kiderül.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45912) I02S3F válasza MaxxDamage (#45911) üzenetére


I02S3F
őstag

Elvileg a TB azért van, hogy összedobjuk olyanoknak az eü kiadását, akinek épp szüksége van rá. Egyre azt látom, hogy kivonul a tb sok eddddig kedvezményezett kezelésből, gyógyszerekből.:(

(#45913) 6120 válasza I02S3F (#45912) üzenetére


6120
tag

És ezt azok szívják meg, akik rendesen be vannak jelentve.
Akinek nincs jövedelme (vagy nem is volt soha) az épp 'ráérhet' és akár jó lehet neki amit a 'semmiért' cserébe kap.
Aki adótcsal (minimálbéren bejelentve) az el tudja rakni a különbséget és röhögve kifizeti a magán ellátást.
Nehéz ügy, nehéz a politikát nem belekeverni. Kíváncsi lennék, hogy merre ment volna tovább az eü, ha marad mondjuk a vizitdíj. Esetleg nem csak a TB van, hanem más szolgáltatók/biztosítók is elérhetőek.

Most németországban lakunk, azért itt is vannak bajok az egészségüggyel, de ami magyarországhoz képest van az nem leírható. Pár évet laktunk ausztriában is, na az is nagyon más kávéház...
A héten azon röhögtünk, hogy mi lenne, ha vinnék borítékot az itteni dokimnak!? Nézne kérdőn, hogy ezmiez :Y

(#45914) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Itt sem lehet már borítékot vinni a dokinak...arra ott a magán és azért fizetsz amiért, de ott sem lehet még csak beszélni sem, semmi olyanról! :N

Szerintem egy 40+ éve praktizáló oszt.vez. főorvos nem játszik a tűzzel (most) már, mert sokat veszthet! :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45915) Golden9 válasza MaxxDamage (#45911) üzenetére


Golden9
addikt

"Én is örülnék ha nem vágnák el az izmokat, de majd kiderül."

Erre nem kellene már most rákérdezni, hogy megoldható-e vagdosás nélkül? :F

Ha igen, és még is vágni akarnak, akkor tudni fogod, hogy mire céloznak. €$Ł :K

[ Szeretkezve ]

(#45916) Golden9 válasza MaxxDamage (#45914) üzenetére


Golden9
addikt

"Itt sem lehet már borítékot vinni a dokinak..."

:F
Nem szabad mindent elhinni amit a tévében mondanak.
:N :( Nálunk itt (agyarországon), a bicebócától a halálos betegig megy a borítékozás.

[ Szeretkezve ]

(#45917) pjen válasza MaxxDamage (#45914) üzenetére


pjen
félisten

Hát igen, például behív a magán irodájába és közli, hogy 1000000.

(#45918) Golden9 válasza MaxxDamage (#45909) üzenetére


Golden9
addikt

(#45919) 6120 válasza Golden9 (#45918) üzenetére


6120
tag

Amikor ausztriában laktunk, akkor egy magyar cégnek dolgoztam (távolról, magyar TB-t fizettek utánam). A feleségem ausztriában dolgozott, a gyerekek oda jártak iskolába. Én a magyar TB-m jogán kaptam ellátást (igaz, állandó lakcímem is AT volt). Emlékeim szerint E9-es nyomtatványt kellett kitölteni/kikérni. Nem is volt túl lassú egyébként az ügyintézés...
Utána kaptam osztrák TB-kártyát fényképpel.

(#45920) coco2


coco2
őstag

Budapest külvárosi régiójában éppen most fürdőszoba ablakon keresztül halom sok madár gágogását hallottam. Sötét van, látni már semmit sem látok, de a hangok alapján egy méretesen nagy raj repülhetett éppen erre.

Érkeznek vissza a költözőmadarak?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45921) MaxxDamage válasza Golden9 (#45915) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt minden sebész se tudja úgy csinálni... Szerintem. :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45922) MaxxDamage válasza Golden9 (#45916) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez nem TV!
Ez Zala....
Itt akinél vagy magánba, az nem vállalhat államilag!
Magánba csak doki volt (asszisztens nem) és mikor a téma olyan volt, akkor le is állított és mondta is, hogy erről itt nem volt szó és felejtsük el! (félnek erre mindentől)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45923) Golden9 válasza MaxxDamage (#45921) üzenetére


Golden9
addikt

"Azt minden sebész se tudja úgy csinálni... Szerintem."

Mi vagy te, konyhaszekrény, hogy majdcsak összeraknak valahogy? :F

Nem teszik a hozzáállásod. :( Mindent meg kell beszélni előre, mit miért csinálnak, vagy miért nem csinálnak, ne műhiba után kezdj el nyomozni, hogy mi lett volna ha...

[ Szeretkezve ]

(#45924) MaxxDamage válasza Golden9 (#45923) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem! Azért nem úgy van az...
Az is nagy baki volt egy orvos részéről aki hagyta ezt így kialakulni... szteroid nem megfelelő kezelés... Ha lehet, akkor majd perlek! 5 évem van rá hogy helyre jöjjek!
Voltam Profnál meg helyileg illetékes oszt. Vezető főorvost is felkerestem. (annál a profnál tanult anno akinél voltam, ismerőssel aki ismerte)
Majd megyek hozzá külön és ott megbeszélem vele a részleteket. :K

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45925) tal-garius


tal-garius
aktív tag

A szerencsejáték oldalon vannak ezek a szerencse napok mikor 1m ft sorsolnak az aznapi lottofeladásokból aki megfelel a kritériumnak, pl 2ezerért adjon fel. Kérdés, kapok értesítést ilyenkor ha nyertem vagy nekem kell minden szelvényt ellenörizni?

(#45926) Top cat válasza tal-garius (#45925) üzenetére


Top cat
őstag

Már hogy értesítenének? :D
A lottó feladásakor, nem adsz meg személyes elérhetőséget. Vagy van játékoskártyád?

(#45927) Davidkoma válasza coco2 (#45920) üzenetére


Davidkoma
tag

Ha gágogást hallasz, vélhetően valami lúdfélék vonulását hallhatod.
A kérdésedre a válasz: igen, ilyenkor érkeznek vissza az afrikában telelő költözőmadarak zöme. A fehér gólyákról is azt tartják, hogy a nemzeti ünnepeink idején jönnek és mennek.
Állítólag amik pár héttel korábban már megérkeztek, azok nem olyan messze teleltek.

(#45928) tal-garius válasza Top cat (#45926) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Neten adsz fel lottót értesítenek emailen ha nyertem. De a szerencsenapoknál annyit ír hogy nyereményjegyzékben teszik közzé a lottók sorozatszámát. Itt ez a kérdés. Igen ha boltban adsz fel kártyával lottót ott is értesítenek ha nyertél.

(#45929) donmackó


donmackó
őstag

Tud valaki olyan üzletet ahol lehet különböző kávés csésze készletet venni. Olyanra gondolok hogy van benne 1 presszóhoz való + cappuccino csésze .... Tehát nem 1 fajtából több darab, hanem több fajtából 1-1 db. Remélem érthető mit szeretnék. :B :R

Release the cable hounds!

(#45930) Golden9 válasza donmackó (#45929) üzenetére


Golden9
addikt

Csak külön darabonként rendelhetőt találtam.


Loveramics.
Cappuccino cups. 200 ml.
Large cappuccino cups. 250 ml.
Latte cup. 300 ml.

Hardcore café topik.
Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja topik.
Egyszerű kávé topik.
Dolce Gusto topik.

[ Szeretkezve ]

(#45931) Cs1csó válasza donmackó (#45929) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 Golde9
Vagy darabokban vehető vagy szettben. köztes útról én sem tudok.

(#45932) coco2


coco2
őstag

Kertes házhoz keresek rádiós kaputelefont. Csengő, és hang funkciók elégségesek, kép nem kell. A szerelés miatt olyan lenne jó, aminek vezetéken külön köthető antennája van mind a kültéri, mind a beltéri egységhez. Ha valaki véletlen ismer olyat, jelezze plz!

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45933) donmackó válasza Cs1csó (#45931) üzenetére


donmackó
őstag

+ Golden9
Igen ilyeneket én is találtam, de nem lett volna kedvem egyesével beszerezni. :R

Release the cable hounds!

(#45934) Golden9 válasza donmackó (#45929) üzenetére


Golden9
addikt

De miért kell több méretben? :F Vedd meg a legnagyobbat, abba lehet kevesebbet is tölteni. :K :DDD

[ Szeretkezve ]

(#45935) BiP válasza Golden9 (#45934) üzenetére


BiP
nagyúr

Elég kiábrándító egy 3decis bögréből presszót inni.

(#45936) Golden9 válasza BiP (#45935) üzenetére


Golden9
addikt

Akkor vegye meg a legkisebbet, és ha kell, töltse meg többször. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#45937) donmackó válasza Golden9 (#45934) üzenetére


donmackó
őstag

Igazából igen, én bögréből iszok többféle kávét (kivéve presszó). A feleségem van nagyon oda hogy jönnek a vendégek és nincs a többfajta kávéhoz külön pohár/csésze, hanem mindent egy fajtában viszek. Mondjuk engem ez annyira nem zavar, de az asszonnyal ajánlott jóban lenni. :DDD

Release the cable hounds!

(#45938) irgum


irgum
addikt

[kép]

Mi van odaírva? Tudja valaki mikor fog becsapódni?

(#45939) Davidkoma válasza irgum (#45938) üzenetére


Davidkoma
tag

Ez az üstökös: 12P/Pons–Brooks
Angol nyelvű wikipedia-cikk róla: [link]
Itt meg egy magyar nyelvű: [link]

(#45940) Borisz76 válasza donmackó (#45937) üzenetére


Borisz76
veterán

Az ideális poharat, bögrét egy nagy férfi kézzel is el lehet mosni úgy , hogy a pohár fenekét eléred.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45941) Siriusb


Siriusb
veterán

Mivel mindig szokott kérdés lenni: gépjárműadó csekk igénylés:

A postai befizetéshez a következőképpen lehet sárga csekket igényelni:
a NAV Infóvonalán, a 3-as menüpont választásával (belföldről: 1819, külföldről: +36 (1) 461-1819 hívószám),

az Online Nyomtatványkitöltő Alkalmazásban (ONYA) az új nyomtatvány / bejelentés gombra kattintva, a kérelmek menüpontban elérhető és beküldhető a CSEKK elnevezésű kérelem,

a NAV honlapjáról letölthető CSEKK elnevezésű nyomtatványon (az Általános Nyomtatványkitöltő Keretprogrammal (ÁNYK) kitöltött nyomtatvány ügyfélkapus azonosítással is beküldhető a NAV-hoz, vagy kinyomtatva, papíralapon is el lehet juttatni az illetékes NAV-igazgatósághoz).

a NAV honlapjáról letölthető „Kérelem CSEKK kiadásához” elnevezésű nyomtatványon, amit papíralapon kell az illetékes NAV-igazgatóságra eljuttatni,

a NAV ügyfélszolgálatain, személyesen.

https://nav.gov.hu/ugyfeliranytu/szamlaszamok/Ki_hogyan_fizethet_a_NAV-nak

(#45942) EmberXY válasza Siriusb (#45941) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez hasznos infó, köszönjük! :R

Az adó összegéről pedig jönni fog egy határozat, igaz?

Up the Irons!

(#45943) Siriusb válasza EmberXY (#45942) üzenetére


Siriusb
veterán

Igen. Ha van ügyfélkapud, oda kapod.

Szívesen.

(#45944) EmberXY válasza Siriusb (#45943) üzenetére


EmberXY
addikt

Rendben, köszönöm!
Pont a napokban került szóba családon belül, hogy mi merre, mert még senki nem kapott semmit, mindig csak a kapkodás megy utólag, de akkor még nem késtünk el legalább. :D

Up the Irons!

(#45945) BiP válasza EmberXY (#45944) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi a múlt héten kaptuk meg. 2 kocsink van, egy értesítőben jött mindkettőre, online befizetési linkkel, stb. kényelmes. (fájdalmas, de legalább kényelmesen intézhető.)

És ha már NAV, állítólag mától elérhetőek az SZJA tervezetek az eSZJA felületen. (rádióban hallottam, értesítést még nem kaptam róla)
szerk: és tényleg ott van.

[ Szerkesztve ]

(#45946) totron válasza donmackó (#45937) üzenetére


totron
addikt

Ajánlott, csak nehogy az legyen, hogy a készletben megtalálva a görcsölni valót görcsölni kelljen rajta örökké aztán: nehogy lepattanjon, meglegyen mind. Ősi magyar szokás az ezen való idegeskedés és idegeskedtetés. Cserébe ha elpattan - ezen - a húr, akkor van is mit földhöz vágni, ki van ez találva. ;)

(#45947) irgum válasza Davidkoma (#45939) üzenetére


irgum
addikt

Azt hittem, valaki mókás kedvében volt. Vagy fogadást kötött valakivel a szerkesztő, hogy be meri e írni, aztán veszítet. De ezek szerint van valami igazság benne, bár a cím többet sejtet, vannak butuska emberek, akik tényként kezelhetik.

(#45948) Catman válasza irgum (#45947) üzenetére


Catman
aktív tag

Csak a szokásos propaganda-sajtó minőség...

(#45949) irgum válasza Catman (#45948) üzenetére


irgum
addikt

Egyik média se különb, az én identitásomnak (amit mindenki maga választ) ez felel meg, sokat nézem.

(#45950) totron válasza irgum (#45949) üzenetére


totron
addikt

amit mindenki maga választ
Ezt, így, vegytisztán kijelenteni? Az ingyen elérhető csomagban van a legnagyobb propaganda, plusz birkaösztön. Páran biztosan képesek tudatosan irányítani identitásukat, de a többség bizony bőven nem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.