Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45401) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok !

Egy 0-s NAV igazolást kellene kérnem.
Emlékeim szerint online is tudok kérni csak nekem kicsit zavaros az oldal....

Van ügyfélkapum be tudok lépni csak egy linket dobjatok már nekem ahol ezt tényleg tudom intézni !

Köszönöm előre is !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45402) janos666 válasza Borisz76 (#45401) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Erre gondolsz? https://ugyfelportal.nav.gov.hu/adoszamla/lekerdezes

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45403) Borisz76 válasza janos666 (#45402) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszi de szerintem nem ez kell hanem az ANYK-val kitölthető kérelem.
Már közben rajta vagyok de nem olyan egyszerű....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45404) coco2 válasza Borisz76 (#45403) üzenetére


coco2
őstag

Az anyk-nak saját formjai vannak, java kód formájában tölthetőek le a nav oldalról. Letöltöd az anyk-t, telepíted, aztán a formanyomtatványt (szám alapján keresel rá), és azt is telepíted. Utána használhatod. Ha nyomtatvány formában kell, bemégy a nav-hoz, és ott kérsz tőlük, de valószínűleg már nem adnak, csak az ügyfélkapura küldenek az anyk-hoz.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45405) janos666 válasza Borisz76 (#45403) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Itt le tudsz tölteni hitelesített (digitálisan aláírt) PDF-et (feldobja az opciókat igényléskor, van egy pár). ÁNYK-n még sohasem kértem ilyet, és egy gyors kereséssel nem találtam rá sablont (de lehet, hogy csak rossz kulcsszóval kerestem).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45406) BiP válasza Borisz76 (#45403) üzenetére


BiP
nagyúr

Erre gondolsz szerintem:
https://nav.gov.hu/nyomtatvanyok/letoltesek/nyomtatvanykitolto_programok/nyomtatvanykitolto_programok_nav/igazol
Nekem év elején kellett, és akkor ezt az IGAZOL-t töltöttem ki.

Ha fel van telepítve már az ÁNYK, (esetleg némi rutinod is van már a használatában) onnan már sima liba.

[ Szerkesztve ]

(#45407) Borisz76 válasza BiP (#45406) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm mindenkinek !

Igen az "igazol" nyomtatvány kell.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45408) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Ide is beteszem, hátha a másik topikban nem lesz válasz.
A drága királyi posta próbál lehúzni 2,5k-val, és még a végén sajnos sikerülni is fog neki. Amcsiból rendeltem 3 terméket, ami 36k lett volna, de BF akciózást kihasználva 27k-ért sikerült elhozni. Erre jön a postától az sms, hogy vámkezelték, fizessem be, és át is vehetem. Persze még véletlenül se a 27k-s értékkel számoltak, hanem a 36k-sal, és így, ha jól számolom 2,5k-val többre jött ki a fizetendő összeg. Az oldal alján írják, hogy:
Amennyiben nem ért egyet a vámhatározatban foglaltakkal, felülvizsgálati kérelmét itt nyújthatja be.
Rámentem: [link] De itt meg azt írják, hogy ha jól értem, hogy a felülvizsgálati kérelemért fizetni kell. Illetve ezt is írják:
Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött kérelem először postai vámügynöki elbírálás alá esik. Amennyiben ennek eredményeként kezdeményezhető módosítás utólagos vámigazgatási eljárásban, az uniós vámjog alapján a hatóság a benyújtott kérelem befogadását követő 120 naptári napon belül hoz döntést.
Jól értem, akár 4 hónapig is ülhetnek az ügyön? :(((
Akinek volt már ilyen ügye, itt melyik érték vonatkozik rám, a 6,6k-s? :U
Tisztára olyan érzése van az embernek, hogy nyugodjál bele paraszt, hogy lehúztunk egy kicsit, meg se próbálj ellenkezni, mert sokkal többe kerül a felülvizsgálat, és akár 4 hónapig is várhatsz a cuccodra.
Vagy felülbírálat alapján, ha kiderül, hogy ők voltak a b@lfaszok, akkor eltekintenek a díjtól? Gondolom nem, ne lógjon a bilibe a kezem. :(((

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#45409) donmackó válasza SOAD19 (#45408) üzenetére


donmackó
őstag

Szerintem elég küldeni nekik mailben egy fizetési igazolást, és akkor az alapján számolják a vámot. Nekem legalábbis a kínai cuccoknál így volt.

Release the cable hounds!

(#45410) coco2


coco2
őstag

Bejgli hírek:

Spar, 400g mákos bejgli 999 (2500/kg), a tésztája egyszer hajtott vastag, száraz, töltelék ízetlen. Több máknak néz ki, mint ami a Lidl-esben van, de az íze akkor is mint az üveggyapot.

Lidl, 500g mákos 1k huf (2000/kg) leárazva 1300-ról (2600/kg), a tésztája legalább 2x hajtott, vékonyabb, a mák mellett méz / lekvár / valami más még lehet, mert krémesebb az állaga. A mák mennyisége összességében szerintem kevesebb, mint a Spar-osban, de akkor is ez a finomabb. Ha jól láttam a híreket, még holnap van leárazva a bejgli, aztán felemelik az árát.

Tanács azoknak, akik viszonylag ehető bejglit akarnak viszonylag olcsón az idén, még ma vagy holnap látogassanak el a Lidl-be.

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45411) Golden9 válasza coco2 (#45410) üzenetére


Golden9
addikt

"Tanács azoknak, akik viszonylag ehető bejglit akarnak viszonylag olcsón az idén, még ma vagy holnap látogassanak el a Lidl-be."

Vagy otthon csináljanak olyant amilyen nekik tetszik. :K

[ Szeretkezve ]

(#45412) SOAD19 válasza donmackó (#45409) üzenetére


SOAD19
addikt

Írtam nekik egy üzenetet az oldalukon keresztül banki bizonylattal együtt. Kíváncsi vagyok, hogy ma vagy holnap délelőttig válaszolnak-e, csak mert holnap este 7-ig lehet online átutalni a díjat, ha ez nem történik meg akkor utánvétes lesz a dolog pár száz Ft felárért cserébe. Nem nagyon reménykedek, valószínűleg lehúznak. Meg is érdemlem, ha már nem húztam el az országból, pedig annak idején ismerős hívott ki Angolba hotelbe. Nem is kérdeztem rá, hogy milyen meló lett volna, mert akkor elkezdtem infó irányba tanulgatni, aztán annyiban maradt. Úgy voltam benne 31-32 évesen már öreg vagyok, hogy jó pár évig kint legyek, csak a meló legyen, spórolni egy kecóra. Jó hülye voltam, egy próbát megért volna.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#45413) Inhouse válasza SOAD19 (#45412) üzenetére


Inhouse
őstag

Lehet már lenne egy angilali házad, és gazdagon ennéd a krumplilevest...bezzeg itt...

Üdv Inhouse

(#45414) BiP válasza SOAD19 (#45412) üzenetére


BiP
nagyúr

Úgy voltam benne 31-32 évesen már öreg vagyok, hogy jó pár évig kint legyek, csak a meló legyen, spórolni egy kecóra. Jó hülye voltam, egy próbát megért volna.
Hááát, ezt alámérted. 31évesen még belefért volna. Főleg, ha ott meg tudtad volna vetni a lábad, haza se jöttél volna.

(#45415) SOAD19 válasza BiP (#45414) üzenetére


SOAD19
addikt

Jó, az is hozzátartozik, hogy az angolom is elég gyengus volt, bár aki hívott szerintem ők se voltak pengék. Az se nagyon vonzott, hogy vadidegennel, vadidegenekkel cuccoljak össze. Egy barátnővel lett volna az igazi, mert két alacsony fizuból már rajtam egy kisebb albi kijött volna. Szóval, sok oka volt, hogy nem vállaltam be. De ne offoljunk tovább. Ettől függetlenül nem lehet a jövőben vén fejjel (38) koccolni kell majd az országból, ha a drága kormányunk ilyen ügyesen ügyködik továbbra is. :U

#45413 Inhouse
Nyilván a lakásvásárlást úgy értettem, hogy angol fizu jó részét félreraktam volna, amiből idehaza vettem volna egy kisebb lakást.

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#45416) janos666 válasza coco2 (#45410) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Múlkor vettem tört chili paprikát, és 99%, hogy egyszerű magyar piros paprika van benne (csili imádó vagyok, de a magyar paprikát nem szeretem, teljesen más az íze és szaga). A csomagoláson nincs feltűntetve semmi összetevő vagy származási hely.

Tegnap olvastam el májas macsakakonterv feliratait, miután megszagolta és otthagyta a macska. 86% víz, 4% mály, 6% "nyers hamu" (totlál komoly, ez van ráírva). Aztán elolvastam egy májkrémét (ezt is macskának vettem, nem magamnak) és kb. ebben van annyi máj, mint egy macsakakajában várnék.

Nagyon vége van már itt rég a relatíve "jó világnak", majdnem minden hamisítvány, vagy a létező legsilányabb dolog. Talán a leges-legdrágább cuccokban van olyan tartalom, ami régen a hagyományos, közepes árú cuccokban.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45417) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#45400) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ma még is jött a csomag és eredeti Puma termék, nem gagyi és minden rendben vele. :C

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45418) pjen válasza janos666 (#45416) üzenetére


pjen
félisten

Örülj, hogy tégla por nem volt a paprikában.

(#45419) janos666 válasza pjen (#45418) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is az a story jutott erről eszembe. Ha nem tört, hanem őrölt lenne, gyanakodnék rá.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45420) Golden9 válasza janos666 (#45416) üzenetére


Golden9
addikt

"Tegnap olvastam el májas macsakakonterv feliratait, miután megszagolta és otthagyta a macska. 86% víz, 4% mály, 6% "nyers hamu" (totlál komoly, ez van ráírva). Aztán elolvastam egy májkrémét (ezt is macskának vettem, nem magamnak) és kb. ebben van annyi máj, mint egy macsakakajában várnék."

Magyarázd el az egerésznek, hogy nézze az élet jobbik oldalát, nálunk nincs olyan sok perzsa macska mint Németországban. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#45421) janos666 válasza Golden9 (#45420) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy bengáli, igazából csak a nyershúst szereti, a többit ímmel-ámmal eszegeti. De az állateledel boltos csirkemell "kaparék" szebb, mint a nagyáruházakban előcsomagolt csirkemell. :D

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45422) Utka válasza Golden9 (#45420) üzenetére


Utka
tag

Lüke!! :DD :))
(Ha kell a KÁVÉm, akkor adok, de ne köpesd ki !! )

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#45423) szokel16


szokel16
csendes tag

Sziasztok
Kinek mi a tapasztalata az alza-s plusz kiterjesztett garanciára pl xbox series x-nél? Bármi meghibásodás történik a gyártói garancia lejárata után ők foglalkoznak vele? Vagy leráznak és pénz lehúzás ez a plusz szolgáltatás?
Köszönöm a válaszokat

(#45424) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
lehet nem kapok rá itt választ. De hátha egy próbát megér :D
Adott egy zuhanyváltós csaptelep, aminek a váltó része nehezen jár. Leszedtem már és próbáltam takarítani, de nem lett jobb. Meg lehet még menteni, vagy csere?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45425) MaxxDamage válasza Speeedfire (#45424) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az engem is érdekelne! :R
Meg hogyan lehet azt levenni, talán le lehet csavarni valahogy? :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45426) MADcat válasza MaxxDamage (#45425) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jobbra tekerve a teteje lejön. A többi passz. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#45427) ColdMan válasza Speeedfire (#45424) üzenetére


ColdMan
tag

Kitekered és vízkőoldóba áztatod, ha sérült/kopott gumi tömítés, "O" gyűrű van, csere.
Ha ez nem segít, akkor kuka.

Kb. hasonló felépítésűek.

(#45428) MaxxDamage válasza MADcat (#45426) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1x nekem is úgy beragadt, hogy kézzel meg sem tudtam mozdítani.
Kombinált fogó kellett. Azóta jó... :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45429) Speeedfire válasza ColdMan (#45427) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem fentről csak ennyire lehet bontani. Alulról meg talán lehet, de teljesen kör alakú. Gondolom speckó módon lehetne szétszedni.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45430) ColdMan válasza Speeedfire (#45429) üzenetére


ColdMan
tag

Típus alapján lehetne robbantott ábrát keresni, talán az segítene.
Másik lehetőség: Leszereled, és a víz betáp oldalról felöntöd vízkőoldóval, majd a zuhany gombját nyitva/zárva átöblíted.
Talán segít.
Ennél többet én nem vacakolnék vele.

(#45431) coco2 válasza ColdMan (#45430) üzenetére


coco2
őstag

Beledobni egy vödörnyi 10%-os ecetbe :)

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45432) ColdMan válasza coco2 (#45431) üzenetére


ColdMan
tag

Az is sav, viszont kár lenne egy vödörnyit elpazarolni rá. :)

(#45433) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Köszi srácok!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45434) coco2


coco2
őstag

Tud valaki nemzetközi médiáról, ahol eu parlamenti döntéseket és híreket lehet találni? Ami a magyar weben van, abból én egy szót nem szeretek elhinni.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45436) Speeedfire válasza Speeedfire (#45433) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Végül inkább vettem egy újat obiban, kb 30 perc alatt ki is cseréltem. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45437) generalpack válasza Speeedfire (#24507) üzenetére


generalpack
csendes tag

Ez hernyócsavar. Én itt vettem.

https://webker.hu

(#45438) Borisz76 válasza generalpack (#45437) üzenetére


Borisz76
veterán

Ne vedd kioktatásnak...csak máskor jobban figyelj.
Sikerült egy 2018-03-21-i hozzászólásra válaszolnod ! :D

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45439) donmackó válasza Borisz76 (#45438) üzenetére


donmackó
őstag

Semmi baj, csak napi régészt játszik. ;]

Release the cable hounds!

(#45440) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

HEVC videobővitmény letöltés és megvételét kellett alkalmaznom, mert a Trinity 2160p videót nem játszotta le semmi lejátszó sem a gépen.

Ez nincs benn a codec packban? (K-Lite)
Mind1 is, mert 350 Ft volt csak ez a bővítmény és már elindul a videó.
Csak fura...van codec meg minden és ez van.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45441) Inhouse válasza MaxxDamage (#45440) üzenetére


Inhouse
őstag

De, pedig benne van. Manapság már nem igazán kell codec-et vadászni, mint az ősidőkben...érdekes.

Üdv Inhouse

(#45442) MaxxDamage válasza Inhouse (#45441) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, régóta azt használom és eddig remek volt...korábban is volt már ilyen, de akkor a filmet kitettem külső HDD-re és úgy már ment.

Most inkább megvettem ezt a bővítményt...
Elindult, de csak hang volt, kép nem. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45443) coco2 válasza MaxxDamage (#45442) üzenetére


coco2
őstag

Megvenni egy bővítményt? Pislogok a dologra. A mai videókból (akármelyik "központból" szedted) van vagy 60 féle digitális csomagolás. Ha az egyik nem megy, van másik. A vlc playerben van egy halom dekóder beépítve. Leszedni abból a legújabb verziót, és ha valamit nem játszik le, a videóból kipróbálni másikat általában opció. Nem különösebben értem, mi értelme támogatni csak arra készülő dekódereket, hogy képtelenség legyen egy filmet megnézni. Mintha valaki fordítva ülne a lovon.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45444) Top cat válasza MaxxDamage (#45442) üzenetére


Top cat
őstag

Én ezt használom a gépen. Amit ez nem játszik le, azzal nem is érdemes foglalkozni. :D

(#45445) MaxxDamage válasza coco2 (#45443) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

& Top cat:
Én ezt a K-Lite Codec Pack (Full) amit szoktam használni és hozzá van "Media Player Classic" (ez nincs fejlesztve 2017 óta...lehet itt a baj!?) is. (benn a csomagban)
Nagyon régóta ezt használom, talán még (anno) XP alatt is ez volt a befutó.

Ez a film aminél kérte a "bővítményt" :D

Meg ez.

TV gond nélkül lejátssza...de nincs kedvem kimásolgatni külső HDD-re...
350 Ft nem pénz, tizezreket költök "b*romságokra" .... százezreket meg olyanra ami nem is kell(ene) :) :B

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45446) Top cat válasza MaxxDamage (#45445) üzenetére


Top cat
őstag

Valószínűleg a HDR10, ami miatt nem ment.

Mekkora a monitorod, hogy nem inkább a TV-n nézed? :D

százezreket meg olyanra ami nem is kell(ene) :) :B
Adok egy számla számot. Utalhatnál rá, pár fölös százezret. ;]

[ Szerkesztve ]

(#45447) MaxxDamage válasza Top cat (#45446) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, én is arra gondoltam...
OLED TV ami egyben monitor is [kép] :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45448) coco2 válasza MaxxDamage (#45447) üzenetére


coco2
őstag

Ha már úgyis szórod a pénzt, egy Netflix előfizetés sokat kér enni? Minek ahhoz codec?

40 gigás cucc valamiről, aminek a tényleges minősége valószínűleg 480p. Csak egy kicsit röhejes :DDD

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#45449) EmberXY válasza coco2 (#45448) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát én nem tudom, de még a kínálatot sem tudom átböngészni, mielőtt a bankkártya adataimat kéri... :D

Up the Irons!

(#45450) MaxxDamage válasza coco2 (#45448) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jó nekem ez így is :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.