Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21253) GomezGTS


GomezGTS
tag

Sziasztok!

Már írtam anno ugyanennek a kártyának (VTX3D HD6850 1Gb) az ügyében nektek, de akkor a végső megoldás a szerviz volt

Elmondom a sztorit, röviden.

A kártya bizonyos hőfok felett becsíkozott, majd kidobott fekete képernyővel és porszívóra kapcsolta magát,azaz zúgott, mint az állat. Ezzel visszaküldtem a boltnak, a bolt meg a nagykernek. Ahol megállapították, hogy hát ez egy hibátlan videokártya és különben is barom vagyok.
Visszajött a kártya postázgatás után, amit természetesen én fizettem. Beraktam a gépbe, hát egy dekát nem csíkozott már és sokkal halkabb is volt. El is volt egy pár napig köszöni szépen. Aztán megbolondult, mint annak idején (akkor sem azonnal jöttek elő vele a gondok).

Most nem csíkoz, egyszerűen akár windows alól egy fotó nagyméretre dobásakor is képes fekete képernyőt betenni és szintén porszívónak tetteti magát. Vagy játékból való kilépésnél is megteszi ugyanezt, esetleg a facebook ablak bezárásakor. Szerintetek kidobjam a csába (már nagyon a határán állok), vagy húzzam a nagyker fejébe a kártyát a dobozzal együtt?

Hozzáteszem, hogy régi és új driverrel is ugyanez a történet. A kártya húzva nincs nem is volt, gyári hűtős.

Köszi a segítséget!

Üdv!

Keresem -hozzám hasonlóan- korrekt, üzleti partnereimet! (2004 óta a PH-en)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.